Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
UUS HIND! MÜÜME ÄRI- JA TOOTMISHOONE PÕHJA-TALLINNAS!
Участок 818, частная собственность, центральное отопление, центральная вода, ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
426.6 m²
390 000 € 914 €/m²
Tootmishoone Haapsalus/Uuemõisas
Участок 755, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa hoonestatud kinnistu Haapsalu linnas Uuemõisa tööstusalal Ehitajate tee ...
прои…
424.3 m²
150 000 € 354 €/m²
Hoonestatud ärimaa - hea ligipääs - tihe liiklus
Участок 14993, готовый, в хорошем состоянии, Интернет, видео охрана ...
Unikaalne pakkumine - siin saad oma äri kasvatada järk-järgult. Võimalik koheselt ...
скла…
424 m²
229 900 € 542 €/m²
Koplipere 5 uued laoboksid eraldi korteriomanditena!
Новый
не н�…
422.1 m²
547 041 € 1 296 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Müüa Äripind Tapa keskuses
Участок 2343, этаж 1/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1968, ...
Müüa Äripind Tapa Kesklinnas – Stabiilne Üüritulu või Paindlik Kasutus!Pikk tn 12, Tapa ...
бюро…
420 m²
227 000 € 540 €/m²
100Amprit elekter! Tootmiseks sobiv hoone !
Каменный дом
Asukoht: Martna, Lääne-Nigula vald, Läänemaa Hoone pind: ca 320 + 100 m² Krundi pind: ...
скла…
420 m²
74 900 € 178 €/m²
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Продам коммерческое помещение. Расположено на первом этаже четырехэтажного кирпичного ...
обсл…
419 m²
80 000 € 191 €/m²
13 bürooruumi, elektriküte - peakaitse 3x100A.
Участок 1443, каменный дом, в среднем состоянии, электрическая плита, новый трубопровод, ...
1998. a. renoveeritud kivihoone (tellis, väikeplokk, betoonpaneelidest vahelaed). ...
бюро…
418.5 m²
69 000 € 165 €/m²
Бизнес-здание в центре Йыхви
Частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...
Продается 2-х этажное офисное здание в Йыхви (Jõhvi). Все кабинеты с хорошим ремонтом. ...
не н�…
418 m²
199 000 € 476 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND INVESTEERINGUKS!
Участок 745, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
Müüa hea asukohaga äripind investeeringuks!Olemas hindamisakt!Tegemist on100% elamumaaga!Küsi lisa või tee omapoolne pakkumine!NB! Parema ülevaate saamiseks vaata hoone plaani.Kui oled otsinud äripinda, mida enda kasuks tööle panna, siis on see pakkumine just Sulle. Hästi läbi mõeldud planeeringuga renoveeritud hoone on iseseisvateks osadeks jaotatud ning annab võimaluse seda ruumide kaupa välja üürida. Olemas on garaaži ärihooneks ...
бюро…
418 m²
495 000 € 1 184 €/m²
Новая цена, Продаётся офисное здание в центре Нарвы
Участок 1400, этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, ...
Общая площадь 416 m² бесплатная парковка Окрестность: дороги с покрытием, находится в ...
бюро
416 m²
53 000 € 127 €/m²
Jüri keskuses ideaalne võimalus Teie ettevõttele
Участок 890, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, балкон 15.8 m², ...
Jüri südames, Mõisa tänaval, tuiksoonel, on müügile tulnud eriline hooneosa, mis ...
бюро…
415.8 m²
1 000 000 € 2 405 €/m²
Pärnu jõe kaldal!
Участок 7578, частная собственность, душ, тепловой насос, твёрдое топливо, кухня, ...
Pärnu jõe kaldal müüa endise Vihtra lasteaia hoonega kinnistu.Lisaks peahoonele ...
414.9 m²
90 000 € 217 €/m²
Просторный офис с красивым видом и парковочным местами в центре
Этаж 6/11, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Продаётся просторное и светлое коммерческое помещение в самом центре Таллинна. ...
не н�…
413.7 m²
820 000 € 1 982 €/m²
Kinnistu asub Vahastu mõisa hoiualal!
Участок 3596, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüja mõisaaegne kuivati, mille külge on ehitatud 2008 aastal uus kuivati. Kaasaegne ...
не н�…
413.1 m²
18 000 € 43.6 €/m²
Коммерческое помещение типа stock-office рядом с Таллиннской окр
Этаж 1/2
Продаётся современное и функциональное коммерческое помещение по адресу Koplipere tee ...
скла…
410.6 m²
522 806 € 1 273 €/m²
Коммерческая площадь с отдельным входом и оборудованием в центре
Год постройки 2005, душ, тепловой насос, центральное отопление, кухня, возможность ...
Продается просторное коммерческое помещение в самом центре города с отдельным входом со ...
не н�…
410 m²
419 000 € 1 022 €/m²
Hoonestatud kinnistu Rakke servas
Участок 2969, частная собственность, нуждается в обновлении, эстакад, в округе складовые ...
Hoonestatud kinnistu Rakke aleviku servas. Kinnistul asub amortiseerunud laohoone, milles on kolm eraldi suuremat ruumi ning otsa peal väiksemad abiruumid. Kõrged laed. Hoone tagaküljes on terves hoone pikkuses estakaad.Kinnistu asub tuhamäe ning raudtee vahelisel alal Rakke lubjatehase vahetus läheduses.Lisaküsimuste korral võtke palun kindlasti ühendust!
скла…
409.3 m²
20 000 € 48.9 €/m²
Участок 1131, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, ...
Müüa suurepärase asukohaga A-energiaklassi ärihoone Tabasalu keskuses. ÄRIHOONE 2022. aastal valminud 2-korruseline ärihoone asub Tabasalu südames ning on suurepärase potentsiaaliga investeerimisobjekt piirkonnas, mille areng on viimastel aastatel olnud silmatorkavalt kiire. Tegemist on kompaktse ärihoonega, millel pole üht suur ankurüürniku vaid 8 väiksemat 22-84 m² pinda, mis võimaldavad hoida üüritulu hajutatuna ning vähendada ...
бюро…
406.5 m²
948 000 € 2 332 €/m²
LADU, TOOTMINE, TÖÖKODA, GARAAZ
Участок 1185, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa endise jalatsivabriku territooriumil olev hoonestatud kinnistu.Kinnistu suurus on ...
не н�…
404.7 m²
99 000 € 245 €/m²
Офис в Fahle + 8 парковочных мест включены
Этаж 3/14, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продаётся эксклюзивное и уникальное коммерческое помещение в квартале Fahle.Офис ...
бюро…
403 m²
806 000 € 2 000 €/m²
Rahavooga ja uue ehitusõigusega arendusprojekt
Участок 4644, ангар, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1996, центральное ...
Müüa potentsiaalikas arendusprojekt, mis asub logistiliselt väga aktiivses ja arenevas ...
402.6 m²
650 000 € 1 615 €/m²
Müüa südalinna elegantsed äriruumid
Участок 496, этаж 2/5, квартирная собственность, год постройки 1998 ...
Pakkumisel on äriruum korteriomand Tallinna südalinnas asuvas büroohoones Tartu mnt 14. ...
бюро
400.1 m²
1 000 000 € 2 499 €/m²
HOSTEL- KULDNE MIIL TALLINNA TULEVIKUKESKUSES
Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Eksklusiivne võimalus osta äripind koos toimiva hosteliga Tallinna ühe arenevaima ...
не н�…
400.1 m²
950 000 € 2 374 €/m²
BÜROO- JA LAOKOMPLEKS SUUREPÄRANE ASUKOHT! 400 m2
Участок 640, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Müüa esinduslik ja kvaliteetne äripind büroohoones. Kokku 400 m2 Sobib ideaalselt ...
400 m²
299 000 € 748 €/m²
Sinu äri eduks!
Участок 4838, квартирная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2021, душ, ...
не н�…
398.4 m²
699 995 € 1 757 €/m²
Müüa äripind Paide südalinnas!
Участок 3118, этаж 4/1, квартирная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, ...
Müüa avar ja valgusküllane äripind Paide kesklinnas, mis sobib suurepäraselt ...
обсл…
397.4 m²
129 000 € 325 €/m²
Müüa, koos I. korruse rendilepinguga.
Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии ...
Kinnistu asub Rapla linna põhjapoolsel sissesõidul, aktiivse liikluse ja ...
бюро…
394 m²
306 000 € 777 €/m²
Väiketootmiseks sobilik kinnistu koos hoonetega
Участок 13275, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении ...
Müüa kinnistu Viljandimaal, Mulgi vallas, Ärikülas, Uue-Remsi maaüksus.Kinnistu pind ...
бюро…
392 m²
18 500 € 47.2 €/m²
Kiriku põik 4a
Участок 301, частная собственность, нуждается в обновлении, городское отопление ...
Kiriku põik 4a
не н�…
391.1 m²
950 000 € 2 429 €/m²
Обновлённый
не н�…
390.6 m²
269 000 € 689 €/m²
Äripind Jõõpre külas
Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
торг…
390.3 m²
65 000 € 167 €/m²
Turu tn asuv hoonestatud kinnistu, sobib äriarendusprojektiks!
Участок 4630, частная собственность, готов, бойлер, промышленное напряжение, закрытый ...
обсл…
390 m²
675 000 € 1 731 €/m²
Representative Commercial Space in City Centre
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1959, ...
A spacious and highly versatile commercial property is for sale in the heart of ...
бюро…
387 m²
23 ч назад
990 000 € 2 558 €/m²
Esinduslik büroopind, parimate vaadetega Tallinnas
Этаж 12/15, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Müüa terve korrus Tallinna südalinna esinduslikus ärihoones Novira Plaza – vaated, mis ...
бюро…
386.7 m²
1 895 000 € 4 900 €/m²
Этаж 8/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, центральное ...
Предлагаемое в продажу эксклюзивное офисное помещение прекрасно подойдёт предприятию, ...
бюро…
385 m²
1 д назад
1 850 000 € 4 805 €/m²
Kehtiv ehitusluba ning kahekordne potentsiaal!
Участок 1394, частная собственность, деревянный дом, готов, вода, вентиляция, ...
Aadressil Mõisniku tee 5, Viimsi alevikus on pakkuda atraktiivne kinnistu, kus asub ...
обсл…
382.6 m²
225 000 € 588 €/m²
Участок 3153, этаж 1/1, ангар, готовый, в хорошем состоянии, электричество, огорожен ...
Продаётся действующее предприятие укомплектованное оборудованием для изготовления ...
прои…
378 m²
97 000 € 257 €/m²
Müüa äripind Paide südalinnas!
Участок 3118, этаж 1/4, частная собственность, панельный дом, готов, год постройки 1966, ...
Müüa suur ja avar äripind Paide kesklinna ühes nähtavaimas asukohas. Esimene korrus ...
бюро…
375.7 m²
99 000 € 264 €/m²
Müüa Tapa linnas kohvikuruumid, koos maja II korrusega!
Квартирная собственность, деревянный дом
Tegemist on Tapa Kesklinna vahetus läheduses asuva mahuka majaosaga. Maja I korrusel ...
бюро
374.8 m²
75 000 € 200 €/m²
С разрешением на использование!
Участок 1250, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2011, ...
Продается действующий ресторан-сауна-центр в Лайакюле!Продается вместе со зданием и ...
обсл…
369.5 m²
1 248 500 € 3 379 €/m²
Коммерческое здание в центре города Йыхви!
Участок 3271, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Здравствуйте. Хотелось бы уточнить: 1. Когда вы могли бы приступить к работе? 2. ...
бюро…
366.5 m²
220 000 € 600 €/m²
Logistiliselt hea asukoht Pärnu mnt ääres!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa väga hea asukoha ja nähtavusega äripind Pärnu mnt 82 majas. Vitriinakendega äripind asub suure liiklusega Pärnu mnt ääres ning ruume saab kasutada mitmel otstarbel. Kuna esimesel korrusel on enamus seinad kergseinad siis saab vastavalt oma nägemuse järgi planeeringut muuta. Ruumid paiknevad läbi kahe korruse - esimene ja 0 korrus. Esimese korruse üldpind ca 275 m2 ning 0 korrus ca 90 m2. Ruumid on heas seisukorras. Hetkel asub ...
бюро…
365.1 m²
395 000 € 1 082 €/m²
Участок 2173
Põhja-Sakala Vallavalitsus viib läbi elektroonilise enampakkumise järgmise ...
362.8 m²
25 000 € 68.9 €/m²
Müüa rahavoo ja hea tootlusega äripind
Этаж 1/4, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2022, гараж, паркет, ...
Pakkuda 21 lofti stiilis möbleeritud tuba Türi 4 hoone esimesel korrusel, loftide ...
360 m²
1 800 000 € 5 000 €/m²
Müüa suur maja
Частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, сауна, ...
MÜÜA suur maja MAJA/KONTOR on 2 korruseline uuem kivihoone, pindala 320 m2, elekter 3 X ...
бюро
360 m²
359 000 € 997 €/m²
Меблированное офисное помещение в центре города!
Этаж 6/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2019, ...
Продаётся офисное помещение с представительской отделкой и мебелью в престижном и ...
бюро…
350.2 m²
397 000 € 1 134 €/m²
Eksklusiivne äripind Jõgeva kesklinnas. Soodushind!
Участок 450, частная собственность, кирпичный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa eksklusiivne äripind Jõgeva kesklinnas! Pangahoones on Eesti taasiseisvumisajal ...
бюро…
348.5 m²
169 000 € 485 €/m²
ALUSTA OMA TULUTOOVA ÄRIGA!
Год постройки 2015
MÜÜA UNIKAALNE RESTORANIKOMPLEKS – AINULT 28 KM TALLINNAST! Kui otsid ärivõimalust, ...
пита…
346 m²
450 000 € 1 301 €/m²
Uued äripinnad Mustamäe tee ääres!
Этаж 1/13, год постройки 2024
Müüa uued äripinnad Lõvirahu Ärikvartalis 2024. aastal valminud hoones. Pakutav ...
бюро…
345.6 m²
700 000 € 2 025 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100