Продаётся офисные площади, бюро, 374.8 m² - Lai 1, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Müüa Tapa linnas kohvikuruumid, koos maja ii korrusega!

общая площадь 374.8 m², квартирная собственность, деревянный дом

Tegemist on Tapa Kesklinna vahetus läheduses asuva mahuka majaosaga.

Maja I korrusel paiknevad kohvikuruumid ja II korrusel avarad eluruumid, mida saab kasutusele võtta ka majutusteenuse osutamiseks.

Vajadusel on täiendavalt võimalik välja ehitada ka maja pööningukorrus ja kasutusele võtta hooviosa.

Hea investeerimisobjekt tulevikuks, hea võimalus ühendada elamine äritegevusega.

Lisainfo telefonil +*** *** **** või e-postilt u**************@n************.com.

---

Soovid müüa või üürile anda kinnisvara? Võta minuga ühendust!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
75 000 € 200 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3521077
Общая площадь 374.8 m²
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 79101:004:0013
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные