Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
SUURE TULEVIKUPOTENSIAALIGA ÄRIHOONE!
Участок 730, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, терасса, вход с улицы, ...
Müüki on tulnud terve ärihoone logistiliselt suurepärases asukohas Peterburi teel. ...
бюро…
675 m²
519 000 € 769 €/m²
MÜÜME AJALOOLISE BÜROO- JA ÄRIHOONE TALLINNA VANALINNAS!
Участок 375, частная собственность, газовое отопление, отдельный вход ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
673 m²
1 490 000 € 2 214 €/m²
PYHAJOE.EU | ARENDUSPOTENTSIAALIGA KINNISTU
Участок 22061, частная собственность, каменный дом, год постройки 1996, душ, сауна, ...
Müüa arenduspotentsiaaliga turismitalu Toila Oru pargi vahetus läheduses.Müügile on ...
разм…
668.8 m²
899 000 € 1 344 €/m²
Savi tänav 35
Участок 4298, квартирная собственность, общественный транспорт, центральная вода, ...
Savi tänav 35
прои…
661 m²
852 690 € 1 290 €/m²
Здания с множеством возможностей и частным парком
Участок 8212, этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, сауна, душ, кухня, ...
Продается комплекс зданий в развитом и густонаселенном центре Коэру. Здания с ...
бюро…
660.9 m²
290 000 € 439 €/m²
Äripinnad mereäärses uusarenduses
Участок 1679, частная собственность, ангар, коробка с дверьми и окнами, обновлённый, ...
Müüa 1679m² suurune krunt looduskaunis asukohas, vaid 50 meetri kaugusel merest. ...
торг…
658 m²
290 000 € 441 €/m²
2 maja ühe hinnaga + 387 m2 akendega pööningut
Участок 1269, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Heas asukohas kinnistu, kus paikneb 2 eri aegadel ehitatud ja omavahel ühendatud maja. ...
бюро…
657 m²
550 000 € 837 €/m²
Müüa tootmismaa koos kontori ja garaažidega!
Участок 2300, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...
Müüa tootmismaa koos kontori-, garaaži- ja laohoonetegaKogupind: 655 m²Krundi pindala: ...
скла…
655 m²
89 999 € 137 €/m²
Апарт-отель. Стабильный доход около 7% в год.
Участок 884, этаж 2/2, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, центральное отопление, ...
Продаётся 18 квартир от 15 до 53 м2 (весь второй этаж здания) общей площадью 655 м2. На ...
бюро…
655 m²
1 200 000 € 1 832 €/m²
Suur kinnistu, kõrged laed, 100a elekter
Участок 7000, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa kelder, mis on sobilik tootmis- ja laohooneks. Tegemist endise toiduainete ...
скла…
648 m²
168 000 € 259 €/m²
Heas korras tootmispind Järvamaal
Участок 4561, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
Müüa heas korras puidutöökoda koos sisseseadega.Objektil G4S valveteenus ja ...
прои…
648 m²
260 000 € 401 €/m²
1,5ha suurune tootmismaa krunt Pöide kiriku kõrval
Участок 15086, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
Müüa mitmete võimaluste ja ideede realiseerimiseks 1,5ha suurune hoonestatud tootmismaa ...
не н�…
645.5 m²
60 000 € 93 €/m²
VÄÄRT KINNISVARA, HEA HIND JA RAHAVOOG
Участок 890, частная собственность, панельный дом, готов, год постройки 2002, душ, ...
Rakvere linna südames, bussijaama läheduses on pakkumisel kaasaegne ärihoone, kus ...
обсл…
643.5 m²
595 000 € 925 €/m²
Tegutsev majutus-toitlustusasutus Sangastes
Участок 2659, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Hea ettevõtja ja tegus inimene!
Oled püüdnud leida oma ärile uut väljundit?
Oled ...
разм…
643.1 m²
350 000 € 544 €/m²
Müüa laopind
Участок 4893, этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...
Kinnistul asub kontoripind (kütteta hetkel) ja laopind. Ladu 516 m2 ja kontor 127 m2Laopinnale on tellitud uued uksed. Kinnistule on tellitud uus elektriliitumine 32A ja vesi. Äripind on vaba koheseks kasutamiseks. Ladu on seest tühi, kontor on seest tühi. Kinnistule paigaldadakse uus puurkaev. Ladu on võimalik ka üürida. Üürihind on 1600 eurot.
бюро…
643 m²
350 000 € 544 €/m²
Участок 1496, 2. этаж, готов, бойлер, сауна, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
бюро…
641 m²
499 000 € 778 €/m²
MITMETE VÕIMALUSTEGA ÄRIHOONE KLOOGA SÜDAMES
Участок 1231, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, твёрдое ...
Klooga rohelises aedlinnas on müügle tulnud kahekordne ärihoone, millele leiaks soovi ...
бюро…
635.8 m²
250 000 € 393 €/m²
Kalda tänav 3a
Участок 2652, частная собственность
Kalda tänav 3a
не н�…
634.1 m²
190 000 € 300 €/m²
PARIM ASUKOHT VÄRSKAS! MITMEOTSTARBEGA KINNISTU!
Участок 6771, частная собственность, каменный дом, душ, сауна, твёрдое топливо, газовое ...
Pakkumises on parima asukohaga kinnistu Värska alevikus, Värska lahe ääres. Silla 3 ...
634 m²
300 000 € 473 €/m²
Adavere Tuulik – ideaalne äriks ja investeeringuks
Участок 9669, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Müüa ainulaadne ärikinnistu Jõgeva maakonnas Adaveres koos Eesti suurima tuulikuga – ...
633.4 m²
229 000 € 362 €/m²
Soodsad laoruumid !
Участок 3236, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Müüa soodsa m² hinnaga laoruumidMüüa laoruumid väga soodsa m² hinnaga. Esimestel ...
торг…
632.7 m²
190 € 0.30 €/m²
MÜÜA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!
Участок 6293, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
MÜÜA AVAR, VÄGA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!Algselt lehviksegusõlmena rajatud hoones ...
скла…
630 m²
795 000 € 1 262 €/m²
Toimiv legendaarne Imavere kõrts otsib uut peremeest
Участок 7430, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2004, туалет и ...
пита…
627.4 m²
179 000 € 285 €/m²
• Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра •
Участок 2375, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра Йыхви.Одна часть здания сдается ...
скла…
617.2 m²
125 000 € 203 €/m²
Участок 2139, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Võru linnas Pikk tänav 4b asuva kaupluse pindalaks on 611,3 m2. 1. korrusel on ...
торг…
611.3 m²
299 000 € 489 €/m²
Земля под бизнес - в центре Локса!
Участок 4283, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...
Уникальная возможность приобрести коммерческий участок в центре Локса!Предлагаем вашему ...
торг…
610 m²
80 000 € 131 €/m²
AINULAADSE ARENDUSPOTENTSIAALIGA KINNISTU SAKU VALLAS!
Участок 5984, частная собственность, готов, год постройки 1934, жидкое топливо, ...
Ajalooline hoone + uushoonestus | 5984 m² | Saku vald, Kajamaa Pakume müügiks ...
не н�…
609.5 m²
410 000 € 673 €/m²
Участок 1292, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год ...
Müüa majutusärile orienteeruv hoone Otepää linnas. Müüki tuli alates 2003 aastast ...
не н�…
600 m²
1 д назад
449 000 € 748 €/m²
ÜÜRI VÕI OSTA! SUURE POTENSIAALIGA TOOTMISHOONE!
Участок 654, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ÜÜRILE ANDA VÕI MÜÜA! ÜÜRI HIND 2500 EUROT KUU, 4,2 EUROT/M2. TULE PROOVI JA KUI ...
скла…
595.1 m²
255 000 € 429 €/m²
Imeline asukoht kesklinnas, sõlmpunktis!
Участок 1916, этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Müüa Põltsamaa kesklinnas ajaloolises hoones suured äriruumid II korrusel. ...
не н�…
594.5 m²
74 000 € 124 €/m²
Investeerimisvõimalus Valga peatänaval
Участок 1751, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...
Müüa mitmeotstarbeline kinnistu – suurepärane investeerimisvõimalus!Valga linna ...
скла…
592.6 m²
132 000 € 223 €/m²
ХОРОШАЯ ИНВЕСТИЦИЯ!
Участок 4638, частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1966, ...
Продаётся производственное здание в Нарве. Отличное местоположение возле гос.границы на ...
скла…
590.8 m²
239 000 € 405 €/m²
Suur-Karja 12
Этаж 1/5, в хорошем состоянии, год постройки 2023, городское отопление, терасса ...
Suur-Karja 12
торг…
589.5 m²
2 100 000 € 3 562 €/m²
Büroopind värskelt renoveeritud hoones!
4. этаж, договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, ...
Müüa büroopind Tallinna kesklinnas, Tartu mnt 10/Pääsukese 2, 4 korrusel. (Võimalus ka ...
бюро
587.4 m²
1 174 800 € 2 000 €/m²
Jagatav planeering – sobib mitmele ettevõttele
Этаж 4/8, в хорошем состоянии, год постройки 2003, центральное отопление, кухня, лифт, ...
ÄRIPIND: – Asukoht: Tartu mnt 10 / Pääsukese 2 – Pindala: 587,4 m² – 4. korrus – ...
бюро
587.4 m²
1 174 800 € 2 000 €/m²
Müüa suure kinnistuga külalistemaja/trahter Neptun
Участок 29769, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...
Võta julgesti ühendust ja tee omapoolne pakkumine!Müüa Jõhvi linnas, Pühajõe ääres 12 toaga külalistemaja/trahter „Neptun“. Hetkel on äritegevuse lõpetanud ja ootab uut hakkajat omanikku, kellel on pealehakkamist ja soovi sellele kunagi armastatud kohale midagi uut ja toredat luua. Hea investeerimisobjekt!*Kinnistud asuvad augustis 2026.a. valmiva Jõhvi Äripargi/filmilinnaku läheduses, mis toob Jõhvi palju uut elu ja vajaduse ...
разм…
584.2 m²
239 000 € 409 €/m²
Müüa või anda rendile (ka osaliselt)!
Участок 1933, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Jõgeva linna sissesõidul, Piibe maantee ääres müüa erinevate kasutusvõimalustega ...
бюро…
583.8 m²
232 000 € 397 €/m²
Müüa ruumikas kinnistu Põltsamaa kesklinnas
Участок 4525, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Oled otsimas kohta, kus oma äri arendada või uut projekti alustada? Siin on suurepärane ...
579 m²
250 000 € 432 €/m²
Müüa äripind, tootmine, garaaz, 579m²
Участок 842, каменный дом, готовый, санремонт сделан, год постройки 1970, тепловой ...
Müüa hea asukohaga tootmishoone Elva linnas. Kontoriruum renoveeritud 2022a. Põhiruumis ...
скла…
579 m²
259 000 € 447 €/m²
Участок 5213, этаж 1/4, год постройки 1977
Müüa renoveeritud äripind Tallinna reisisadama D-terminali kõrvalMüüa 1. korrusel ...
577 m²
999 000 € 1 731 €/m²
575,1 m2, 5 korrust, 2 elu- ja 5 mitteeluruumi
Участок 214, каменный дом, душ, электрическое отопление, электричество, вход с улицы, ...
Müügile on tulnud harukordne hoone Tallinna Vanalinna südames.Lühike jalg 6a// Pikk ...
575.1 m²
1 999 900 € 3 477 €/m²
Мы продаем производственное или складское здание в районе Косе.
Участок 12465, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 2003, ...
Большое производственное здание для продажи в деревне Krei в муниципалитете Косе, ...
прои…
574 m²
350 000 € 610 €/m²
Võrtsjärve äärne puhkekompleks!
Участок 3135, частная собственность
Müüa puhke-majutuskompleks Võrtsjärve kaldal Vaiblas.Kinnistul paikneb 2 hoonet ja ...
разм…
571.2 m²
550 000 € 963 €/m²
ÄRIHOONE - KAUBANDUS, TOOTMINE, TEENINDUS, LADU ..
Участок 3576, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1966, ...
MÜÜA ÄRIHOONE PÕLTSAMAA KESKLINNAS. KINNISTU PINDALA ON 3576 m2. EHITISREGISTRI (EHR) ...
571.1 m²
235 000 € 411 €/m²
Historic building in Old Town – 7% rental yield
Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1910, ...
An excellent opportunity to acquire a historic and well-performing commercial property ...
бюро…
570.3 m²
1 640 000 € 2 876 €/m²
Стабильный доход 10% в год. Все площади в аренде.
Участок 1718, этаж 1/1, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1982, тепловой ...
Поступила в продажу часть торгового центра общей площадью 570 м2 в Азери.Чисто торговые ...
торг…
570 m²
260 000 € 456 €/m²
Hind langes, tule vaata üle!
Участок 7126, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...
Müüa heas korras ärihoone, mis sobib ideaalselt väiketootmiseks. Hoone ja siseruumid on ...
скла…
568.9 m²
265 000 € 466 €/m²
Malmö tänav 15
Участок 349, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 2001, сауна, тепловой ...
Malmö tänav 15
не н�…
568.6 m²
639 000 € 1 124 €/m²
KINNISTU (Ärimaa) VALGA KESKLINNAS! Oma veetorniga
Участок 2576, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, ...
KINNISTU 100% ÄRIMAA 2576 m2 VALGA KESKLINNAS. Kinnistu asub tuleva Grossi toidupoe ...
не н�…
568 m²
149 900 € 264 €/m²
Müüa teisaldamiseks soojustatud viilhall
Этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии ...
Pakkuda teisaldamiseks soojustatud viilhall 15x35m. Kõrgus ca 6m. Ostjal tuleb ise ...
скла…
563.7 m²
75 000 € 133 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100