Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Готовый салон красоты – заходи и начинай работать!
Этаж 1/3, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1965, ...
Предлагается к продаже полностью готовый и действующий салон красоты в одном из самых ...
торг…
24.8 m²
3 900 € 157 €/m²
Edukalt toimiv toitlustuspaviljon !
Готовый, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, витрины, вход с улицы, бесплатная ...
MÜÜA pikaajaliselt ja edukalt toimiv toitlustuspaviljon koos pikaajalise üürilepinguga ...
пита…
24 m²
38 000 € 1 583 €/m²
СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ- 10 000 ЕВРО ДЕЙСТВУЕТ ДО 15.06
Этаж 1/18, новый, год постройки 2022, центральное отопление, Интернет, электричество, ...
Выгодное предложение для инвестора! Готовое коммерческое помещение под салон/кабинет с ...
бюро…
23.8 m²
99 900 € 4 197 €/m²
Hea investeering Volta Galerii Loftis!
Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Müügile on tulnud stiilne, katuseaknaga majutusfunktsiooniga äripind ajaloolises Volta tehasehoones! Suurepärane investeering!Volta Galerii Loftid asuvad Tallinna stiilseimas mixed-use elu- ja äripiirkonnas Volta Kvartalis. Hinnatud asukoht Kalamaja kultuuri- ja meelelahutuse tuiksoonel, otse üle tee Noblessneri jahisadamast ja rohetavast Kalamaja pargist. Logistiliselt mugav paiknemine uuel Kalaranna ristmikul tagab kiire ja sujuva ...
бюро…
23.6 m²
114 500 € 4 852 €/m²
A-energiaklass
Этаж 1/4, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2025, ...
В доме 1-3 комнатные квартиры. Все квартиры имеют продуманную планировку, в каждой ...
не н�…
23.3 m²
75 000 € 3 219 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Laoruum Kesklinna piirkonnas
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Kesklinna piirkonnas Raatuse tänaval müüa keldrikorrusel asuv laoruum.Ruumi mõõtmed; ...
скла…
23.2 m²
9 000 € 388 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
23.1 m²
48 900 € 2 117 €/m²
Отличное месторасположение!
Этаж 1/17, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное ...
Продаётся коммерческая площадь в проекте от компании ENDOVERК цене добавляется ...
бюро…
21 m²
112 900 € 5 376 €/m²
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Vanalinnas, Rataskaevu tänaval on müügis äripind. Sobib inimestele, kes hindavad ...
бюро…
20.9 m²
113 000 € 5 407 €/m²
Stiilne lounge-stiilis kohvikukiosk koos kogu inventariga!
Год постройки 2023
Müüa ''Amio Lounge'' kiosk-äripind koos kogu inventariga Äripind on teisaldatav ja on ...
пита…
20 m²
15 900 € 795 €/m²
Uus äripind südalinnas Rüütli tänaval! Soodustused!
Этаж 1/4, каменный дом, новый, душ, центральное отопление, центральная вода, паркет, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
19.9 m²
80 000 € 4 020 €/m²
Laoboksid 18,6 - 300 m2- boxid.ee
Новый, год постройки 2025, электрическое отопление, гараж, электричество, отдельный ...
Ülenurme tehnopargis Tõrvandis on valmimas kaasaegne, funktsionaalne ning hästi ...
скла…
19.4 m²
29 900 € 1 541 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
19 m²
41 900 € 2 205 €/m²
Ресторан уличной еды с террасой в центре Тарту – продается!
Участок 36, этаж 1/1, движимая вещь, год постройки 2021, электрическое отопление, ...
Продается: Частично оборудованный ресторан уличной еды на площади Тартуского рынка – ...
пита…
18 m²
15 000 € 833 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
17.9 m²
38 900 € 2 173 €/m²
Mobiilne suvila, kontor, esindus, müügisalong
Участок 1, этаж 1/1
Osaühing Miil pakub kvaliteetseid moodullahendusi, mis sobivad kõigeks alates ...
14 m²
11 590 € 828 €/m²
HEA INVESTEERING!
Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Uut omanikku ootab ilus stuudiokorter Mustamäel, Laki tänaval. 1-toaline stuudiokorter on üldpinnaga 13,9 m2. Korter sobib nii elu- kui töökeskkonnaks. Ruumide planeering ja sisekujundus on loodud olema paindlik ja mugandatav vastavalt kasutusotstarbele. NB! Müügihinnale lisandub käibemaks. Kui ostjaks on käibemaksukohuslasest osaühing, siis võimalik pöördmaksustamine ja tehingus käibemaksu ei tasuta. KORTER Kõrgete lagedega korter on ...
бюро…
13.9 m²
50 725 € 3 649 €/m²
Müüa vitriinakendega ruum Vanalinnas
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, платная парковка, ...
Müüa väike hubane suurte vitriinakendega kaubanduspind Vanalinnas.Võib kasutada väikse ...
13.4 m²
115 000 € 8 582 €/m²
КИОСК
Этаж 1/1, готовый, обновлённый, кухня, холодильник, Интернет, кухонная мебель, ...
Продаётся киоск общ. площадью 12 кв.м в центре города напротив автовокзала по адрессу ...
пита…
12 m²
16 000 € 1 333 €/m²
Abiruum kortermajas Kesklinnas
Этаж -1/5, год постройки 1940
Kohtutäitur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja ...
не н�…
11.9 m²
3 840 € 323 €/m²
Hiiekivi turismitalu Tagassaare külas ootab uusi omanikke
Участок 26620, этаж 1/2, частная собственность, в хорошем состоянии, душ, сауна, кухня, ...
НОВОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ Продается действующий туристический хутор Хийекиви в деревне ...
не н�…
325 000 €
Этаж 1/1
Возможна аренда : 600 евро + коммунальные расходы или аренда с последующим выкупом ! ...
торг…
70 000 €
ÜÜRITOOTLUS 14%!
Участок 68207, этаж 1/2, в среднем состоянии, год постройки 1960, промышленное ...
Käva Tehnopark Kohtla-Järve tööstuspiirkonnas paikneb ligi 7 hektaril. Tegemist on ...
не н�…
760 000 €
Koolimaja
Участок 3855, частная собственность, нуждается в обновлении ...
Koolimaja
не н�…
215 000 €
Isiklik rannasadam! KIIRMÜÜGIHIND!
Участок 5708, частная собственность, гравийные дороги ...
Tähelepanu kõik veesõiduki omanikud ja mere armastajad!Värati külas, mis omal ajal oli ...
не н�…
175 000 €
PERSPEKTIIVIKAS TOOTMISHOONEGA KINNISTU TARTU KÜLJE ALL!
Гараж, местная вода
Reola tööstuspiirkonnas perspektiivikas 100% tootmismaa kinnistu. Kinnistul asub ...
не н�…
190 000 €
Papiniidu tänav 9
Участок 6831, частная собственность, в среднем состоянии, центральная вода, канализация ...
Papiniidu tänav 9
торг…
1 500 000 €
Arenduspotentsiaaliga kinnisasi Otepää südames!
Участок 1207, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, душ, ...
Hind ei ole kivist, tee omapoolne mõistlik pakkumine.Rahvusvaheliselt tuntuimas Eesti ...
159 000 €
Ringi tänav 2a
Участок 2559, частная собственность
Ringi tänav 2a
не н�…