Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Kentmanni 28. Готовый арендный бизнес в центре Таллина
Этаж 1/7, частная собственность, монолитный дом, новый, год постройки 2023, душ, ...
«Если что-то и создавать, то это должно рождаться легко, со страстью и хорошим ...
обсл…
54.7 m²
275 000 € 5 027 €/m²
ERALDI SISSEPÄÄSUGA, UHIUUS ÄRIPIND!
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Valminud on uhiuus äripind kohe südalinnas, Rüütli tänaval. Kohe läheduses asuvad ...
бюро…
54.3 m²
137 000 € 2 523 €/m²
Lao tee 3 laoboksid valmivad juunis!
Участок 5923, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, ...
Tõrvandi Tehnopargis valmivad juuni kuus uued laoboksid suurusega 54,1–75,2 m². Boksid ...
скла…
54.1 m²
2 д назад
67 625 € 1 250 €/m²
Коммерческое помещение в центре города — место вашего успеха
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Представительное коммерческое помещение с витринными окнами в центре города — разумный ...
не н�…
53.3 m²
199 000 € 3 734 €/m²
Pind üüriinvesteeringuks või teenuse pakkumiseks!
Этаж 1/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1915, душ, газовое ...
KORTEREraldi sissepääsuga, kõrgete lagede ja efektsete paeseintega stuudiokorter on ...
бюро…
53.1 m²
139 990 € 2 636 €/m²
MÜÜA TOIMIV ILUÄRI TALLINNA SÜDALINNAS
Этаж 2/7, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Stabiilne ja madalate püsikuludega iluvaldkonna äri otse Tallinna Ülikooli vastas ...
бюро…
53 m²
4 990 € 94.2 €/m²
Oma sissepääsuga äripind Tabasalu uusimas hoones!
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
ÄRIPIND– 2026. aasta lõpus valmiv äripindadega kortermaja– Soeta ja ära maksa enam ...
бюро…
51.9 m²
199 900 € 3 852 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
kehtiva üürilepinguga
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, душ, ...
Müüa heas seisus ja hoitud 2-toaline sisustatud korter!Korteriomand on ehitisregistris ...
День клиента: СЕГОДНЯ 10:00-11:00
51.3 m²
153 700 € 2 996 €/m²
Avar 2-toaline korter või investeerimisobjekt Kesklinna piiril
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, душ, новый ...
*EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV NELJAPÄEVAL, 28.05. KELL 15:00 - 16:00* NB: ...
бюро…
51.1 m²
235 000 € 4 599 €/m²
Этаж -1/5, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1938 ...
Продается тихая, комфортабельная и удачно расположенная двухкомнатная квартира на ...
бюро
51.1 m²
115 000 € 2 250 €/m²
AVAR RÕDUGA BÜROOKORTER!
Этаж 3/22, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, душ, центральное ...
Al Mare Torn - uus äripindadega 22-korruseline korterelamu.Haabersti linnaosa kõrgeim ...
бюро…
51.1 m²
182 300 € 3 568 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
VÄGA HEA ASUKOHT! PARKIMISKOHT MAJA ALL!
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
MÜÜA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS, D-TERMINALI VAHETUS LÄHDUSES!RUUMID ON VÄLJA ÜÜRITUD ...
бюро…
51 m²
96 640 € 1 895 €/m²
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 1937, ...
бюро…
50.8 m²
200 000 € 3 937 €/m²
Terrassiga bürookorter!
Участок 332, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...
Pakkuda müüa uue hoone I korrusel paiknev pind koos ainukasutuses oleva terrassiga ...
бюро…
50.8 m²
145 000 € 2 854 €/m²
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
бюро…
50.8 m²
159 000 € 3 130 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS
Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
бюро
50.2 m²
74 000 € 1 474 €/m²
Участок 71134, этаж 2/2, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год ...
Eelregistreerimisega KLIENDIPÄEV 22.05.2026 kell 18:00-20:00!Registreeri enda tulek ...
разм…
50 m²
215 000 € 4 300 €/m²
UUS! Praktilised laoboksid Vahi Äripargis
Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой насос, ...
Uued moodsad laoboksid | Vahi Äripark | Vahi tee 19/1 | Boks 1Vahi Äriparki rajatakse ...
скла…
50 m²
62 000 € 1 240 €/m²
НОВАЯ ЦЕНА!
Частная собственность, обновлённый, год постройки 1990, центральное отопление, Интернет, ...
В микрорайоне г. Силламяэ продается коммерческое помещение, общей площадью 49.8 м2, ...
бюро…
49.8 m²
47 900 € 962 €/m²
Коммерческая площадь в Маарду
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продается коммерческая площадь в центре Маарду, на главной улице с хорошей ...
бюро…
49.7 m²
77 500 € 1 559 €/m²
Готовый, обновлённый, газовое отопление, вход с улицы, бесплатная парковка, вентиляция, ...
Müüa korteriomand - mitteeluruum/äripind Kristiine ja Kesklinna piiril, Lille miljööväärtuslikus asumis, renoveeritud väikeses kortermajas 1. korrrusel/kõrge soklikorrus. Stabiilne ja pikaajaline investeering. Äripind on väljaüüritud samale üürnikule 10 aastat, tähtajatu üürilepinguga (üür 518 eur/kuus+ kõrvalkulud). Võimalik lõpetada 3 kuulise etteteatamisega.Maja ise asub Kristiine Keskuse lähedal vaiksel kõrvaltänavas, kuhu liikluse ...
бюро…
49.4 m²
115 000 € 2 328 €/m²
Rohkem infot www.kaldatorn.ee
Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...
Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...
бюро…
49.4 m²
121 475 € 2 459 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Офис во дворе с балконом на улице Виру!
Этаж 3/5, движимая вещь, каменный дом, готов, год постройки 1900, электрическое ...
В продаже отремонтированное коммерческое помещение в обновлённом здании по адресу Viru ...
бюро…
49.3 m²
199 900 € 4 055 €/m²
Väga hea nähtavusega. Suured vitriinakand kahes su
Väga hea nähtavusega. Suured vitriinaknad kahes suunas.
бюро…
49.2 m²
160 000 € 3 252 €/m²
Laoboksid 18,6 - 300 m2 - boxid.ee
Новый, год постройки 2025, тепловой насос, электрическое отопление, электричество, ...
Ülenurme tehnopargis Tõrvandis on valmimas kaasaegne, funktsionaalne ning hästi ...
скла…
49.2 m²
59 040 € 1 200 €/m²
Suurepärane võimalus kinnisvarainvestorile!
Этаж 2/20, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2021, душ, ...
Pakkumises on erakordne võimalus soetada investeeringuks mitte eluruum Tallinna südames ...
бюро…
49 m²
175 000 € 3 571 €/m²
Новая стильная квартира.
Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, центральное ...
Новая стильная квартира для настоящего городского жителя Представьте себе: ваш ...
не н�…
48.9 m²
189 900 € 3 883 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
бюро…
48.6 m²
159 000 € 3 272 €/m²
VÕIMALIK OSTA KOOS PARKIMISKOHAGA!
Этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
Müüa suurepärase asukohaga äripind Jaama tn 76 ärihoones!Äripind asub logistiliselt ...
бюро…
48.4 m²
109 000 € 2 252 €/m²
Этаж 3/6, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, душ, центральное ...
Müüa maitsekas külaliskorter Pärnus, hinnatud Esplanaadi 10 asukohas.Küte: ...
разм…
48.2 m²
187 900 € 3 898 €/m²
VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND RIIA MNT ÄÄRES
Этаж 1/4, новый, год постройки 2008, новый трубопровод, вентиляция, электричество, ...
Müüa eksklusiivne äripind südalinna lähedal, peatänava ääres Müügil on unikaalne ...
не н�…
48.2 m²
130 000 € 2 697 €/m²
LAIENE ENDA ÄRIGA TLELLISKIVISSE!
Этаж 1/2, в хорошем состоянии, Интернет, возможность варианта с мебелью, терасса, ...
Tule, tutvusta ja paku enda tooteid ning teenuseid keset tõelist kultuurimekat, ...
пита…
48 m²
62 000 € 1 292 €/m²
Teeninduspind/korteriomand Kristiine keskuses
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, ...
Müüa Endla tänava ääres, hea nähtavusega äri-/teeninduspind (korteriomand) . Sissepääs otse tänavalt ning ka hoovist. Korteriomandi pind koosneb kahest ruumist ning WC-st/dushiruumist. Maja kütab oma gaasikatel, mis asub tehnoruumis. Äripinnal vesi-radiaatorid. Soe vesi boileriga.Siseviimistlus on 2025 aastal uuendatud, põrandad plaaditud. Äripinna juurde kuulub parkimiskoht hoovis notariaalse kasutuskorra alusel.Hetkel on äripind ...
бюро…
47.7 m²
110 000 € 2 306 €/m²
HEA LIGIPÄÄSUGA GARAAŽIBOKS
Этаж 1/1, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, электрическое ...
Kiiresti arenevas Reola Tööstuspargis on valminud ärihoone, kus on veel pakkuda erineva ...
торг…
47.6 m²
59 500 € 1 250 €/m²
EELBRONEERING ON ALANUD
Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2026, Интернет, центральный газ, ...
AsukohtLaoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...
бюро…
47.3 m²
66 220 € 1 400 €/m²
Sadama Korterid - korter-äripind Pirita uues majas
Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
Alanud on eelmüük Pirita jahisadama läheduse uue kortermaja korteritele, nii ...
бюро…
46.8 m²
176 613 € 3 774 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Kesklinna äripind Pärnus - kontor või lühiajaline üür?
Этаж 5/3, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2007, электрическая плита, ...
Valgusküllane korter liftiga majas Pärnu kesklinnas – ideaalne kodukontoriks või ...
бюро
46.8 m²
134 800 € 2 880 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
46.7 m²
82 900 € 1 775 €/m²
ПАРКОВКА И КЛАДОВКА В ЦЕНЕ!
Этаж 2/24, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2027, ...
Manhattan — 24-этажный жилой дом с новыми коммерческими помещениями.Самое высокое жилое ...
не н�…
45.1 m²
157 000 € 3 481 €/m²
Äripinnad mereäärses uusarenduses
Этаж 1/1, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, электричество, отдельный вход, ...
Müüa lao- ja tootmispinnad alates 45 m² Virtsus, Werderholmi kvartalis!Werderholmi ...
скла…
45 m²
27 000 € 600 €/m²
Tööstuse tee 2
Участок 3961, этаж 1/3, совладение, в среднем состоянии, год постройки 1885, ...
Tööstuse tee 2
разм…
45 m²
43 000 € 956 €/m²
Marati Kvartal - kogu sisustus hinnas!
Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...
Otse Põhjala tehase vastu kerkis värskelt 2025. aastal uus elu- ja ärikvartal. Julgete ...
бюро…
44.8 m²
154 900 € 3 458 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
44.7 m²
80 900 € 1 810 €/m²
Этаж 4/4, квартирная собственность, год постройки 2007 ...
Müüa mugava asukohaga büroopind rahulikus Ropka tööstuspiirkonna ärihoones. Tööruum ...
бюро
44.6 m²
81 500 € 1 827 €/m²
ERALDI SISSEPÄÄSU JA VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND!
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Tänavalt sissepääsuga äripind kohe südalinnas, Rüütli tänaval. Läheduses asuvad pubid, ...
бюро…
44.4 m²
188 000 € 4 234 €/m²
Suured vitriinaknad! Sissepääs tänavalt!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1938, электрическое ...
Suurte vitriinakendega äripind Uuel tänaval – suurepärane nähtavus!Äripind on vaba ja ...
44.2 m²
275 000 € 6 222 €/m²
Продается бизнесплощадь - парикмахерская
Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1985, ...
ЦЕЛЕВОЕ НАЗНАЧЕНИЕ БИЗНЕС-ПЛОЩАДИ – ПАРИКМАХЕРСКАЯ, САЛОН КРАСОТЫ,ЗУБНОЙ ИЛИ МАССАЖНЫЙ ...
бюро…
44 m²
69 900 € 1 589 €/m²
Бесплатная парковка. Круглосуточный доступ.
Этаж 4/6, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, ...
Уютный кабинет 41 м2 с панорамным видом на 4-м этаже здания. Есть лифт, в который ...
бюро…
44 m²
96 500 € 2 193 €/m²
КУХНЯ ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ! ВАШ НОВЫЙ 2-КОМНАТНЫЙ ДОМ В ЦЕНТРЕ ГОР
Участок 2451, этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Дома и коммерческие помещения класса А для умного будущего! Выберите свой новый дом ...
обсл…
43.8 m²
200 500 € 4 578 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Saadaval 2 kvaliteetset äripinda mere lähedal!
Этаж 1/5, готовый, новый, год постройки 2026, газовое отопление, тепловой насос, паркет, ...
Tehniline kvaliteet ja läbimõeldud lahendused, mida tunned iga päevHINNALE LISANDUB + ...
бюро…
43.8 m²
181 451 € 4 143 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100