Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Показать карту
Описание
Цель

Narva mnt 2, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ БИЗНЕС-ПОМЕЩЕНИЕ В ЦЕНТРЕ ТАЛЛИНН

Этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Narva mnt 2, Tallinn72 м² | высокий 1 этажКвартирная собственность с возможностью ...

бюро…
72 m²
4 ч назад
239 000 € 3 319 €/m²

Narva mnt 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Representative Commercial Space in City Centre

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1959, ...

A spacious and highly versatile commercial property is for sale in the heart of ...

бюро…
387 m²
5 ч назад
990 000 € 2 558 €/m²
День клиента: T 26.05 11:00-12:00

2 Mere pst 8, Rotermanni Kvartal, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Restoran|Suurepärane asukoht|Suured aknad tänavale

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1888, душ, ...

Müüki on tulnud suurepärase asukohaga äripind, millel on väljundit nii restorani, büroo kui ka muude teenuste jaoks. 1888. aastal ehitatud Mere pst 8 on väärika ajalooga arhitektuuripärl Tallinna südalinna ja vanalinna piiril, sadama ja mere vahetus läheduses. Maja akendest avanevad lummavad vaated Tallinna vanalinnale, Rotermanni kvartalile ja merele. Hoone asukoht on ideaalne moodsa ettevõtja peatuspaigaks, pakkudes stardiplatsi nii ...

День клиента: T 26.05 11:00-12:00
бюро…
159.9 m²
7 ч назад
675 000 € 4 221 €/m²
День клиента: N 28.05 10:00-11:00

5 Lepatriinu põik 3-5, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa  Новая цена!

КОРОБКИ ПО ВАШИМ ПОТРЕБНОСТЯМ!

Этаж 1/2, квартирная собственность, год постройки 2026, тепловой насос, электричество, ...

Uus äripind nüüd veel 70 000 € soodsamalt.Müügis on ainult üks 437 m² suurune ...

День клиента: N 28.05 10:00-11:00
бюро…
437.1 m²
7 ч назад
650 000 € 1 487 €/m²

2 Päevalille 10-8, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Светлое коммерческое помещение в Хааберсти!

Этаж 2/16, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2024, душ, ...

Если ваши планы на будущее еще не определены и вы продолжаете искать прибыльные ...

бюро…
73.5 m²
7 ч назад
188 900 € 2 570 €/m²

Päevalille 10-9, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Просторный угловой коммерческий апартамент!

Этаж 2/16, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2024, отопление ...

Продается офисное помещение, которое можно использовать как гостевую квартиру или офис ...

бюро…
65.6 m²
7 ч назад
180 900 € 2 758 €/m²

5 Uus-Volta 7-4/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Очень светлое коммерческое помещение.Приходите посмотреть!

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, центральное ...

Помещение для обслуживания или торговли с эффектными высокими витринами и ...

бюро…
31.9 m²
7 ч назад
178 000 € 5 580 €/m²

Taara tn 43, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Äri- ja teeninduspind Nõmmel

Участок 2581, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1983, электрическое ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
138.4 m²
8 ч назад
180 000 € 1 301 €/m²

Tartu mnt 25, Novira Plaza ,maakri, Tornimäe, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Терраса 150м2 с панорамным видом на город и море !

Этаж 16/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, ...

Предлагаемое в продажу эксклюзивное , двухуровневое офисное помещение с большой ...

бюро…
292 m²
19 ч назад
1 950 000 € 6 678 €/m²

Pärna pst 13, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Valga kesklinnas, hea ligipääsuga

Участок 5548, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa mitmeotstarbeline äri- ja tootmiskompleks kesklinna lähedal, vaid umbes 300 meetri ...

бюро…
1730 m²
1 д назад
390 000 € 225 €/m²

Tähe 22, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

VÄGA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND KESKLINNA LÄHEDAL

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...

Müüa hea asukohaga äripind. Ruumid sobivad bürooks, teeninduseks, kaubanduseks, ...

бюро…
80.4 m²
1 д назад
240 000 € 2 985 €/m²

Vilja tee 1, Reolasoo, Kambja vald, Tartumaa

Metallitöökojaga tootmismaa hinnatud piirkonnas

Участок 7796, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa metallitöökojaga hoonestatud tootmismaa hinnatud piirkonnas. Hoones asuvad ...

скла…
3000 m²
1 д назад
750 000 € 250 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

KAASAEGNE ÄRI- JA BÜROOPIND. 3 PARKIMISKOHTA.

Участок 4345, этаж 4/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем ...

Müügile on tulnud suurte akendega ja paindliku kasutusvõimalusega esinduslik büroopind ...

бюро…
117.6 m²
1 д назад
149 900 € 1 275 €/m²

Suve 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa ruumikas tänavatasandi äripind Toompea veerel!

Участок 2265, этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Müüa 172 m² suurune esimese korruse äripind aadressil Suve tn 2, 2014. aastal Astlanda ...

бюро
172 m²
1 д назад
424 900 € 2 470 €/m²

Narva mnt 116, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa

РОСКОШНОЕ И ПРИВАТНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ!

Участок 1103, этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Эксклюзивное предложение в сердце Кадриорга — представительское здание класса ...

бюро…
926.8 m²
1 д назад
5 000 000 € 5 395 €/m²

21 Veermiku tee 7, Kilksama, Tori vald, Pärnumaa

Müüa tootmishoone, asukoht Via Baltica ääres

Участок 30717, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2014, душ, твёрдое ...

Müüa atraktiivne sale-and-leaseback investeerimisobjektMüügis on väljaüüritud ...

прои…
5531.2 m²
2 д назад
4 258 000 € 770 €/m²

Puru tee 39, Ahtme, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

ПРОДАЁТСЯ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В АХТМЕ!!!

Этаж 1/5, квартирная собственность, в хорошем состоянии, электрическое отопление, ...

ПРОДАЁТСЯ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В АХТМЕ — ГОТОВЫЙ БИЗНЕС С ПОТЕНЦИАЛОМ!!!Отличная ...

бюро…
93.5 m²
2 д назад
35 000 € 374 €/m²

Tulika tn 64a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Hea ligipääsuga äripind kaupluse ja laoga

Участок 576, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем ...

Müügis on äripind Kristiine keskuse lähedal. Hoones tegutseb praegu kauplus ja ladu ...

торг…
208 m²
2 д назад
360 000 € 1 731 €/m²

Keldrimäe 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Готовый салон красоты – заходи и начинай работу!

Этаж 1/2, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, ...

Продаётся действующий салон красоты с бесплатной парковкой в отличном месте!Это ваш ...

торг…
55 m²
2 д назад
5 500 € 100 €/m²

Lao tee 3, Tõrvandi, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Lao tee 3 laoboksid valmivad juunis!

Участок 5923, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, ...

Tõrvandi Tehnopargis valmivad juuni kuus uued laoboksid suurusega 54,1–75,2 m². Boksid ...

скла…
54.1 m²
2 д назад
67 625 € 1 250 €/m²

Piloodi tee 1, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Kaasaegne pind ringtee ja Rail Baltica läheduses!

Участок 2342, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...

- Kaasaegsed kommunikatsioonid, valgustus ja turvasüsteemid tähendavad lihtsamat ...

скла…
742.7 m²
2 д назад
1 080 000 € 1 454 €/m²

Piloodi tee 1, Soodevahe, Rae vald, Harjumaa

Kaasaegne pind ringtee ja Rail Baltica läheduses!

скла…
742.7 m²
2 д назад
1 080 000 € 1 454 €/m²

Liivalaia 21, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 9/12, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa avar, hästi planeeritud ja valgusküllane 4-toaline korteriomand kesklinnas, mis ...

бюро
104.9 m²
2 д назад
485 000 € 4 623 €/m²

Tatari tn 4, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Unikaalne võimalus - uueväärne, täisautomaatne majutushoone süda

Участок 417, частная собственность, обновлённый, год постройки 2019 ...

A-klassi asukohaga uus ärihoone Tallinna südalinnas Vabaduse väljaku vahetus ...

бюро…
1369 m²
2 д назад
5 000 000 € 3 652 €/m²

Papiniidu tn 50-Ä1,

VITRIINAKENDEGA ESIMESE KORRUSE KOHVIKU PIND!

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, новый, год ...

Müüa unikaalne äripind Papiniidu 50 uues mereäärses elukeskkonnas Pärnus.See on ...

торг…
182.1 m²
546 300 € 3 000 €/m²

Lao, Aardla, Kastre vald, Tartumaa

5KM TARTU LINNA SERVAST, HOONE KÕRGUS 7M

Участок 9533, частная собственность, ангар, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müüa Tartu linna servast 5km kaugusel suur 1107m²-ne hoone koos 9533m² krundiga.Hoone ...

скла…
1107 m²
249 000 € 225 €/m²

Keila tee 2a, Karjaküla, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Müüa rahavoo objekt Keilas + arendusvõimalus.

Участок 22933, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1999, тепловой ...

Müüa rahavoo objekt Keilas + samal kinnistul arenduspotentsiaaliga maa-ala, millele on ...

скла…
4411.8 m²
1 250 000 € 283 €/m²

Sõnajala tee 1, Järveküla, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA ÄRIPIND JÄRVEKÜLAS KÄOKELLA ELURAJOONIS

Участок 9690, этаж 1/3, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2023, ...

Müüa äripind Järvekülas uue kolmekorruselise korterelamu esimesel korrusel. Pind sobib ...

бюро…
87.3 m²
157 140 € 1 800 €/m²

Narva mnt 13a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/5

Oфисное помещение в бизнес-зданнии Pro Kapital во дворе, площадью 33,6 м2, 2 комнаты. ...

бюро
33.6 m²
80 000 € 2 381 €/m²

Ahtri tn 6a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

6,5% доходность, 5 лет договор

Этаж 6/11, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, центральное ...

Продается уникальное коммерческое помещение с двухсторонней планировкой, которое ...

бюро…
282.8 m²
625 000 € 2 210 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%