Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Roopa tn 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga ruumikas äripind!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa silmapaistev äripind Tallinna kesklinnas, mis pakub ainulaadset kombinatsiooni ...

бюро…
170.4 m²
274 000 € 1 608 €/m²

2 Kloostrimetsa tee 56a/2-50, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Продается коммерческое помещение в Пирита!

Этаж 1/3, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, газовое ...

Предлагается на продажу коммерческое помещение, расположенное на 1 этаже по адресу ...

бюро
105.8 m²
195 000 € 1 843 €/m²

1 Kiikri tn 2/1, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

РЕСТОРАН / ДЕТСКИЙ САД / ПЕКАРНЯ / МАГАЗИН

Участок 7058, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Продаётся светлое коммерческое помещение с большой террасой в доме с классом энергопотребления B!Помещение подходит для различных видов бизнеса (ресторан, детский сад, офис, магазин, игровая комната, пекарня, салон красоты и т.д.)ЛУЧШАЯ ЦЕНА! • Современная архитектура и качественные материалы• Отличное расположение – вблизи Кадриорга, моря и красивого прибрежного парка• Идеальное место для прогулок, пробежек или езды на велосипеде ...

бюро…
227.5 m²
650 000 € 2 857 €/m²

1 Suur-Laagri 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ERALDI SISSEPÄÄS! PARKIMISKOHT HINNA SEES!

Этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2015, ...

Müüa värskenduskuuri läbinud hubane äripind Kalamaja väga heas piirkonnas. KORTER See 43 m² suurune multifunktsionaalne büroo on hiljuti läbinud põhjaliku värskenduskuuri. Korter asub 3-korruselise maja soklikorrusel ning tänu hästi läbi mõeldud planeeringule on seda võimalik kasutada väga erineval otstarbel - olgu selleks siis ettevõtte kontor, massaažisalong, ilusalong või teraapiaruum. Olemas on uus köök kogu vajaliku ...

не н�…
43 m²
149 000 € 3 465 €/m²

1 Metsa tn 4, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Участок 1131, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, ...

Müüa suurepärase asukohaga A-energiaklassi ärihoone Tabasalu keskuses. ÄRIHOONE 2022. aastal valminud 2-korruseline ärihoone asub Tabasalu südames ning on suurepärase potentsiaaliga investeerimisobjekt piirkonnas, mille areng on viimastel aastatel olnud silmatorkavalt kiire. Tegemist on kompaktse ärihoonega, millel pole üht suur ankurüürniku vaid 8 väiksemat 22-84 m² pinda, mis võimaldavad hoida üüritulu hajutatuna ning vähendada ...

бюро…
406.5 m²
948 000 € 2 332 €/m²

Rakvere tn 87, Narva, Ida-Virumaa

Каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1974, душ, центральное отопление, ...

ПРОДАЁТСЯ ГОТОВЫЙ БИЗНЕС-САЛОН В НАРВЕ!Если вы давно искали помещение, куда можно ...

бюро…
68.9 m²
67 000 € 972 €/m²

Koplipere tee 5, Rae, Rae vald, Harjumaa

Коммерческое помещение типа stock-office рядом с Таллиннской окр

Этаж 1/2

Продаётся современное и функциональное коммерческое помещение по адресу Koplipere tee ...

скла…
410.6 m²
522 806 € 1 273 €/m²

Valdeku tn 8a-1, Kesknõmme, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Hubane nurgapind villa stiilis hoones!

Участок 332, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Pakkuda müüa Kesknõmmel uue hoone I korrusel paiknev nurgapind.Väga hea sissepääsuga ...

бюро…
33.8 m²
139 000 € 4 112 €/m²

Tartu maantee 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Vitriinakendega esimese korruse äripind Tallinna südalinnas

Этаж 1/5, движимая вещь, готов, городское отопление, общественный транспорт, центральная ...

Üürile anda suurepärase nähtavusega vitriinakendega esimese korruse äripind Tallinna ...

не н�…
60 m²
10 000 € 167 €/m²

Tartu tn 23, Võru, Võrumaa

TÄISLAHENDUSEGA ÖÖKLUBI SISUSTUS, RENDILEPINGUGA

Этаж 1/3, готовый, обновлённый, год постройки 1992, центральное отопление, витрины, вход ...

MÜÜA VÕRU SÜDALINNAS TÄISLAHENDUSEGA ÖÖKLUBI / LOUNGE / BAAR – VÕTMED KÄTTE LAHENDUS! ...

обсл…
240 m²
35 000 € 146 €/m²

Riia mnt 73-3, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Riia mnt 73

Участок 2935, этаж 1/3, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

Riia mnt 73

обсл…
39.3 m²
137 550 € 3 500 €/m²

Riia mnt 73-1, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Riia mnt 73

Riia mnt 73

обсл…
29.8 m²
104 300 € 3 500 €/m²

Riia mnt 73-2, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Riia mnt 73

Riia mnt 73

обсл…
40 m²
140 000 € 3 500 €/m²

Lastekodu 25, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müüa omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas Lastekodu tänaval. Bürooruumid ...

бюро…
94.1 m²
230 000 € 2 444 €/m²

Punane tn 14a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Бесплатная парковка. Круглосуточный доступ.

Этаж 4/6, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, ...

Уютный кабинет 41 м2 с панорамным видом на 4-м этаже здания. Есть лифт, в который ...

бюро…
44 m²
96 500 € 2 193 €/m²

2 Põhja pst 21b-13, Kalaranna, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

РАБОТАЮЩИЙ БИЗНЕС МИНИ-БОКСОВ В ЛУЧШЕМ РАЙОНЕ

Этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное ...

Продаётся эксклюзивное коммерческое помещение с высоким потенциалом в престижном районе ...

скла…
167 m²
269 900 € 1 616 €/m²

Põhja pst 21b-13, Kalaranna, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

РАБОТАЮЩИЙ БИЗНЕС МИНИ-БОКСОВ В ЛУЧШЕМ РАЙОНЕ

скла…
167 m²
269 900 € 1 616 €/m²

Ämari tee 1, Ämari, Lääne-Harju vald, Harjumaa

MITMEKÜLGNE ÄRIKINNISVARA ARENDUSVÕIMALUSTEGA

Участок 1980, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, центральное ...

Müügile on tulnud Ämari aleviku peamajandushoone üldpinnaga 1316.9 m2. Varasemalt ...

бюро…
1530.9 m²
225 000 € 147 €/m²

Talutehnika, Kadapiku, Kadrina vald, Lääne-Virumaa

ÄRIMAA MÜÜK KOOS KAARHALLI JA ÄRIPINDADEGA

Участок 4058, в среднем состоянии, год постройки 1995, сауна, электрическое отопление, ...

Müüki on tulnud mitmekülgsete kasutusvõimalustega kinnistu Kadrina külje all. ...

не н�…
708 m²
128 900 € 182 €/m²

Kaupmehe tn 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

SUURE POTENTSIAALIGA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS

Этаж 3/3, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

MÜÜA MITMEKÜLGNE ÄRIPIND TALLINNA SÜDALINNAS – KAUPMEHE 8KORTER / ÄRIPINDMüüa suure ...

бюро…
190 m²
430 000 € 2 263 €/m²

Juhkentali tn 14, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

TULE VAATAMA JA KÜSI JAANIPÄEVA SOODUSPAKKUMIST!

Участок 1626, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
69.6 m²
330 000 € 4 741 €/m²

Madalad ülalpidamiskulud, Kernu, Saue vald, Harjumaa

ПРОИЗВОДСТВЕННЫЙ КОМПЛЕКС С ПРОЕКТОМ РАСШИРЕНИЯ

Участок 7285, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1968, ...

ФУНКЦИОНАЛЬНОЕ И АВТОНОМНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВА, СКЛАДА ИЛИ ...

торг…
683 m²
385 000 € 564 €/m²

Kassisilma tn 9, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

EELBRONEERING ON ALANUD

Этаж 1/2, год постройки 2026, Интернет, бесплатная парковка, витрины, отдельный вход, ...

Asukoht

Laoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...

бюро…
153.8 m²
299 900 € 1 950 €/m²

Narva mnt 63/4, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

УСПЕШНО РАБОТАЮЩИЙ САЛОН КРАСОТЫ

Участок 93.4, этаж 2/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2015, ...

Продаётся действующий салон красоты / beauty space в центре ТаллинаКадриорг, Narva mnt ...

бюро…
90 m²
25 000 € 278 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS |SUURED VITRIINAKNAD

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральное отопление, ...

KEVADINE HINNASULA - täishind 449 000€ - UUS HIND 399 000€TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS | terrassid 50 m² + 20 m² | ideaalne restoraniksÄRIPINDA ON VÕIMALIK JAGADA KERGELT KAHEKS NING RENTIDA VÄLJA KAKS ERALDI PINDA (mõlemal oma sissepääs!)VÕI KASUTADA ÜHTE ISE NING TEIST VÄLJA RENTIDA ... HEA INVESTEERING!Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ...

бюро…
144 m²
399 000 € 2 771 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Tänavaäärne äripind kalamajas |suured vitriinaknad

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральная вода, ...

Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ja väliala loovad äritegevuseks väga tugeva aluse.NB - TEGEMIST ON HETKEL ÜHE SUURE SAALIGA, MIS ON KAHEST ERALDI SEISVAST ÄRIPINNAST KOKKU EHITATUD.OSTA ON VÕIMALIK KOGU SUUR PIND, MIS KOOSNEB MÕLEMAST POOLEST, VÕI ÜKS VÄIKSEM OSA. PÕHIANDMED- Äripind: 61,5 m² - Panipaik: 11,5 m² (võimalik juurde osta ...

бюро…
61.5 m²
199 000 € 3 236 €/m²

1 Laki tn 24, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

HEA INVESTEERING!

Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

Uut omanikku ootab ilus stuudiokorter Mustamäel, Laki tänaval. 1-toaline stuudiokorter on üldpinnaga 13,9 m2. Korter sobib nii elu- kui töökeskkonnaks. Ruumide planeering ja sisekujundus on loodud olema paindlik ja mugandatav vastavalt kasutusotstarbele. NB! Müügihinnale lisandub käibemaks. Kui ostjaks on käibemaksukohuslasest osaühing, siis võimalik pöördmaksustamine ja tehingus käibemaksu ei tasuta. KORTER Kõrgete lagedega korter on ...

бюро…
13.9 m²
50 725 € 3 649 €/m²

Lauda, Tõrise, Saaremaa vald, Saaremaa

Специальное предложение, которое поможет воплотить ваши мечты и

Участок 22993, год постройки 1985

ПРОДАЕТСЯ: ЗДАНИЕ ДОМА с прекрасными возможностями в деревне Тырисе, провинция ...

прои…
736.5 m²
99 000 € 134 €/m²

Jõe tn 4c, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

2 Airbnb квартиры в центре Таллина

Этаж -1/5, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, ...

2 Airbnb квартиры в центре Таллина — инвестиция со стабильным денежным потокомПродаётся ...

бюро…
81.2 m²
139 000 € 1 712 €/m²

Jõgeva mnt 4, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Ärilise potentsiaaliga kinnistu Põltsamaa südames

Участок 1284, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...

Kui oled mõelnud, et Sinu äriruumid võiks paikneda Põltsamaa linnakese südames, siis ...

не н�…
124.5 m²
109 000 € 876 €/m²

Punane tn 68, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

ГОТОВЫЙ БИЗНЕС! ВСЕ В ЦЕНЕ ! 6000€

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, мебель, возможность варианта с ...

Продаётся готовый бизнес — студия красоты в Lasnamäe, Tallinn (Punane 68).Студия ...

обсл…
40 m²
6 000 € 150 €/m²

Lepatriinu põik 3-9, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

EHITUS ON ALANUD! 80% RUUMIDEST MÜÜDUD!

Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, гараж, электричество, ...

Uued äripinnad müügil!Tänapäevased ja paindlikud lahendused erinevatele vajadustele! ...

бюро…
109.4 m²
195 826 € 1 790 €/m²

Madikse 4, Maardu, Harjumaa

Участок 9163, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2023, электричество, ...

Müüa tootmis ja ärimaa kinnistu, millel asub 2 PVC halli. Kinnistu suurus 9163 bm2, ...

скла…
3000 m²
1 690 000 € 563 €/m²

Liivalaia 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik ja stabiilne kesklinna üüripind!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Esinduslik korter / äripind kesklinnas – Liivalaia 7- Tatari-Süda asumis!• ...

бюро…
98.1 m²
289 900 € 2 955 €/m²

Uus tn 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

Stabiilne tervishoiuteenustega seotud rahavoo objekt.

Участок 2441, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 1970, ...

Müüa tervishoiukompleksi osa (eraldi hoone) Põlvas. Tegemist on stabiilset ...

не н�…
1086 m²
550 000 € 506 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
5341 m²
5 821 690 € 1 090 €/m²

5 Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

бюро…
3052 m²
3 326 680 € 1 090 €/m²

Poordi tn 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Rental yield 7.6%, installment payment available!

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

A commercial unit with stable rental income is for sale in the highly valued Porto ...

бюро…
95.6 m²
595 000 € 6 224 €/m²

Marati 4a, Kopli, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Toitlustusventilatsioon, lõunapoolne terrass

Этаж 1/4, новый, год постройки 2025, центральное отопление, вентиляция, промышленное ...

Äripind paikneb esimesel korrusel, otse Põhjala tehase väravate juures – suurepärase ...

не н�…
65 m²
214 500 € 3 300 €/m²

Rae tn 32, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Действующий отель с рестораном в центре Палдиски!

Участок 2160, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1998, ...

В продаже действующий отель с рестораном, расположенный в самом центре Палдиски — в ...

разм…
520.4 m²
390 000 € 749 €/m²

Visase tn 8, Ülemiste, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

ОТДЕЛЬНО ДЕЛОВОЕ ЗДАНИЕ НА ЮЛЕМИСТЕ

Участок 294, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продаётся здание, с деловым назначением: бюро, производство, музыкальная студия. ...

бюро…
233.1 m²
359 000 € 1 540 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%