Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Peterburi tee 47a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

SUURE TULEVIKUPOTENSIAALIGA ÄRIHOONE!

Участок 730, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, терасса, вход с улицы, ...

Müüki on tulnud terve ärihoone logistiliselt suurepärases asukohas Peterburi teel. ...

бюро…
675 m²
519 000 € 769 €/m²

Otiküla, Viljandi vald, Viljandimaa

Suure krundiga lao- ja tootmishoone

Участок 17613, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Hea tegus inimene ja agar ettevõtja!Kas oled otsinud kohta kuhu investeerida?Kas otsid ...

скла…
768.4 m²
55 000 € 71.6 €/m²

Tallinna 99a, Viljandi, Viljandimaa

Lisa kuulutusele reklaamlause...

Участок 6516, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Väga heas asukohas Tallinna poolt Viljandisse sissesõidu alguses hoone, mis sobib nii ...

скла…
750 m²
784 000 € 1 045 €/m²

Tähtvere tn 4-1, Tähtvere, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ПРОСТОРНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ / ЖИЛОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В ЦЕНТРЕ

Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1883, ...

ПРОДАЁТСЯ просторное коммерческое помещение / жилое пространствоTähtvere 4–1 – на ...

278.4 m²
485 000 € 1 742 €/m²

Narva mnt 3, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Готовое коммерческое помещение в центре Jõhvi

Этаж 1/4, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1962, центральное отопление, ...

Продаётся коммерческое помещение по адресу Narva mnt 3, Jõhvi — действующий магазин ...

торг…
202 m²
89 000 € 441 €/m²

Kõrve tn 1a, Kõrveküla, Tartu vald, Tartumaa

RAHAVOOGA uus moodne ärimaja Kõrvekülas

Участок 1327, готовый, в хорошем состоянии, душ, тепловой насос, центральное отопление, ...

Erineva suurusega kontori/teenindus/toitlustuspinnad 2024.aastal valminud ärihoones ...

бюро…
520 m²
799 000 € 1 537 €/m²

Ehitajate tn 120b, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Участок 3153, этаж 1/1, ангар, готовый, в хорошем состоянии, электричество, огорожен ...

Продаётся действующее предприятие укомплектованное оборудованием для изготовления ...

прои…
378 m²
97 000 € 257 €/m²

Pärna pst 3-36, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Sinu uus ettevõtmine heas asukohas

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Hoone ehitusaasta: 1992 Asukoht: Valga linn, Pärna pst 3 Suurus: 181,9 m² ...

торг…
181.9 m²
39 000 € 214 €/m²

Nurga tn 7, Põhja rajoon, Maardu, Harjumaa

Продается бизнесплощадь - парикмахерская

Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1985, ...

ЦЕЛЕВОЕ НАЗНАЧЕНИЕ БИЗНЕС-ПЛОЩАДИ – ПАРИКМАХЕРСКАЯ, САЛОН КРАСОТЫ,ЗУБНОЙ ИЛИ МАССАЖНЫЙ ...

бюро…
44 m²
69 900 € 1 589 €/m²

Krulli 10-3, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ!Престижное расположение для вашего бизнеса в Volta!

Этаж 1/12, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, отопление ...

Начните или расширьте свой бизнес в квартале Volta! Общая площадь: 133,7 м² / ...

торг…
133.7 m²
700 900 € 5 242 €/m²

Kaavere, Viljandi vald, Viljandimaa

Ruumikas lao-ja tootmispind Kaaveres

Участок 8063, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

скла…
838.2 m²
55 000 € 65.6 €/m²

1 Paplite pst 2a, Laagri, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND INVESTEERINGUKS!

Участок 745, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Müüa hea asukohaga äripind investeeringuks!Olemas hindamisakt!Tegemist on100% elamumaaga!Küsi lisa või tee omapoolne pakkumine!NB! Parema ülevaate saamiseks vaata hoone plaani.Kui oled otsinud äripinda, mida enda kasuks tööle panna, siis on see pakkumine just Sulle. Hästi läbi mõeldud planeeringuga renoveeritud hoone on iseseisvateks osadeks jaotatud ning annab võimaluse seda ruumide kaupa välja üürida. Olemas on garaaži ärihooneks ...

бюро…
418 m²
495 000 € 1 184 €/m²

Tartu mnt 64, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

8 apartments, 6 storage rooms and ready cash flow

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, душ, кухня, ...

Apartment Portfolio for Sale in City Centre – Tartu mnt 64A rare opportunity to acquire ...

разм…
444.2 m²
1 950 000 € 4 390 €/m²

1 Metsatuka, Männamaa, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Unikaalse hoonestusega maatükk

Участок 19842, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...

Uut omanikku ootab endine Männamaa Algkool-Lasteaia kinnistu. Kinnistul on täielikult renoveerimist vajav ca 1000 m2 korralike kiviseintega koolihoone. Sotsiaalmaa., ühiskondlike ehitiste maa. Sobib teenuse pakkumine alaliseks või ajutiseks elamiseks (sh ärilisel või sotsiaalse eesmärgil) Näiteks võib kinnistule rajada hooldekodu, tugikeskuse, päevahoiu, haridusasutuse, majutusasutus jne. Elektriliitumine 80A.Tsentraalvee ja ...

бюро…
1079 m²
59 000 € 54.7 €/m²

1 Viljandi mnt 14, Kiisa, Saku vald, Harjumaa

Hea asukoha ja võimalustega krunt.

Участок 1204, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, душ, сауна, ...

Müügile on tulnud elamumaa (1204m2) logistiliselt suurepärase asukohaga rohelises ja turvalises Kiisa alevikus.Krundil on abihoone (ehitusaluse pinnaga 100m2), kus asub puukuur, saun koos wc/duširuumiga ja sahver/kelder. Abihoone on saanud uue katuse ja terrassiuksed .Uuel omanikul on võimalus abihoone ehitada ümber ärihooneks (toitlustus, majutus, kaubandus, teenused, hobindus jms.) Krundile võimalik ehitada lisahoone, ehitusaluse ...

торг…
100 m²
99 000 € 990 €/m²

1 Pärnu maantee 14, Viljandi, Viljandimaa

Hea asukoht! Suur kinnistu! Ligipääs kahest küljest!

Участок 4357, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1987, сауна, ...

Müüa suurepärase asukohaga ärikinnistu Viljandi linnas – kaks ühendatud kaarhalli, avar ...

торг…
941.3 m²
990 000 € 1 052 €/m²

A. Reinvaldi tn 3, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ПРОЕКТ С НЕВЕРОЯТНЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, тепловой ...

Продаётся коммерческое помещение по очень привлекательной цене в спокойном и престижном ...

бюро…
128.7 m²
235 000 € 1 826 €/m²

Koluvere, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

ARENDUSVÕIMALUS|KIVIMAJA|TOAD|KONTOR|SAALID|KELDER

Участок 5913, частная собственность, каменный дом, год постройки 1975, вход с улицы, ...

PALUN REGISTREERIDA VAATAMISE AEG E-MAILI VÕI TELEFONI TEEL! MITMEOTSTARBELINE ÄRIPIND ...

бюро…
700 m²
129 000 € 184 €/m²

J. Koorti tn 18, Toimiv äri, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Otstarbeline äripind Lasnamäel- tugev investeering

Этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Mitmeotstarbeline äripind Lasnamäel – suur arenduspotentsiaal ja paindlik ...

бюро…
116.6 m²
149 900 € 1 286 €/m²

Tuuleveski tn 8, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 7148, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...

скла…
1776.2 m²
257 000 € 145 €/m²

Tuuleveski tn 10, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 5638, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

Tuuleveski 10Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2023–2024.a• Hoone mõõdud 72,7m # ...

скла…
1337.6 m²
245 000 € 183 €/m²

Tuuleveski tn 8, 10, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 12786, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

прои…
3113.8 m²
489 000 € 157 €/m²

Tondi tn 44, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA ÄRIPIND. ERALDI SISSEPÄÄS. MUGAV PARKIMINE.

Участок 2212, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
128.9 m²
79 900 € 620 €/m²

Tiskre tee 12a, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

MÜÜME ARENDUSPOTENTSIAALIGA HOONE TALLINNAS KAKUMÄEL!

Участок 3012, этаж 1/1, частная собственность, электричество ...

не н�…
702.8 m²
375 000 € 534 €/m²

Kalda tee 26, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa (Забронировано)

Kaubandus- ja teeninduspinnad Kalda Tornis

Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...

Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...

бюро…
82.2 m²
182 410 € 2 219 €/m²

Väike-Kaarja tn 1, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Продаётся аренда кафе с оборудованием в Старом городе!

Этаж 1/2, движимая вещь, обновлённый, центральное отопление, кухня, Интернет, ...

Продаётся договор аренды действующего кафе со всем оборудованием и инвентарём в ...

торг…
145 m²
15 000 € 103 €/m²

Tallinna tn 3, Paide linn, Paide, Järvamaa

Müüa äripind Paide kesklinnas!

Участок 170, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, Печное ...

Otsid äripinda, mis peab kindlasti asuma Keskväljaku ääres? See pakkumine on siis just ...

не н�…
82 m²
42 000 € 512 €/m²

Nulu tänav 2, Sauga, Tori vald, Pärnumaa

Nulu tänav 2

Участок 4769, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...

Nulu tänav 2

прои…
200 m²
240 000 € 1 200 €/m²

Vilaski, Valga vald, Valgamaa

Участок 49900, год постройки 1970, Печное отопление, электрическое отопление, твёрдое ...

Kohtutäitur Anne Böckler avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike ...

не н�…
3286.7 m²
208 000 € 63.3 €/m²

Pallasti tn 6-5, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus 3-toaline korter vaid 10 korteriga butiik uusarenduses

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, душ, новый ...

*EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV NELJAPÄEVAL, 21.05. KELL 15:00 - 16:00* NB: ...

бюро…
74.7 m²
315 000 € 4 217 €/m²

Pallasti tn 6-3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Avar 2-toaline korter või investeerimisobjekt Kesklinna piiril

бюро…
51.1 m²
235 000 € 4 599 €/m²

1 Nurga tee 3, Mammaste, Põlva vald, Põlvamaa

Köetav tootmispind Põlva külje all. Elekter 100A.

Участок 1443, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa hea juurdepääsuga kaarhall Põlva vahetus läheduses. Hoone on osaliselt ...

скла…
432 m²
104 000 € 241 €/m²

Juhkentali tn 52, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПРОСТОРНЫЙ ОФИС РЯДОМ С FAHLE PARK И ВОКЗАЛОМ

Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

ПРОДАЕТСЯ ПРОСТОРНЫЙ ОФИС В ОТЛИЧНОМ РАСПОЛОЖЕНИИ РЯДОМ С FAHLE PARK И АВТОБУСНЫМ ...

бюро…
57.7 m²
153 230 € 2 656 €/m²

Valdeku tn 8a-1, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Terrassiga bürookorter!

Участок 332, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Pakkuda müüa uue hoone I korrusel paiknev pind koos ainukasutuses oleva terrassiga ...

бюро…
50.8 m²
145 000 € 2 854 €/m²

Karjamaa tn, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Оборудованное здание для пищевого производства в Пыхья-Таллинне

Участок 1138, центральное отопление, промышленное напряжение, вентиляция, лифт, ...

Продаётся полностью оборудованное здание для пищевого производства в районе ...

скла…
783.4 m²
1 900 000 € 2 425 €/m²

Raua 12, Kadrina, Kadrina vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA AVARAD TOOTMISHOONED KADRINAS RAUA TN 10 JA 12

Участок 4634, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Müüki on tulnud kaks tootmisotstarbelist kinnistut Kadrina alevikus, aadressidel Raua ...

скла…
2394 m²
265 000 € 111 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%