Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

1 Endla tn 58-11, Lille, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Teeninduspind/korteriomand Kristiine keskuses

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, ...

Müüa Endla tänava ääres, hea nähtavusega äri-/teeninduspind (korteriomand) . Sissepääs otse tänavalt ning ka hoovist. Korteriomandi pind koosneb kahest ruumist ning WC-st/dushiruumist. Maja kütab oma gaasikatel, mis asub tehnoruumis. Äripinnal vesi-radiaatorid. Soe vesi boileriga.Siseviimistlus on 2025 aastal uuendatud, põrandad plaaditud. Äripinna juurde kuulub parkimiskoht hoovis notariaalse kasutuskorra alusel.Hetkel on äripind ...

бюро…
47.7 m²
110 000 € 2 306 €/m²

Jaama tn 167-3, Annelinn, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas.

Участок 4587, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...

Uus hind kehtib kuni 31.05.2026!Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas, Kivilinna ...

бюро…
143 m²
302 000 € 2 112 €/m²

Pärnu tn 6, Paide linn, Paide, Järvamaa

HOTELL, UUS SPA JA UJULAKOMPLEKS PAIDES!

Участок 4215, каменный дом, обновлённый, сауна, душ, центральное отопление, кухня, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
4539 m²
770 000 € 170 €/m²

1 Võidu prospekt 15, Narva, Ida-Virumaa

Участок 3533, этаж 1/5, квартирная собственность, обновлённый, год постройки 1965, ...

Продается коммерческое помещение. Площадью 341,3 м2. 1. этаж, отдельный вход, эстакады ...

торг…
341.3 m²
89 900 € 263 €/m²

Aruküla tee 57d, Jüri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!

Участок 6293, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

MÜÜA AVAR, VÄGA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!Algselt lehviksegusõlmena rajatud hoones ...

скла…
630 m²
795 000 € 1 262 €/m²

Pärnu mnt 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Eksklusiivne äripind Tallinna südames – KIIRMÜÜK

Готов, центральное отопление, Интернет, электричество, вода, терасса, кладовка, ...

Прошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать недвижимость ...

не н�…
500 m²
1 900 000 € 3 800 €/m²

Suur-Karja tn 4, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1902, ...

не н�…
260 m²
1 400 000 € 5 385 €/m²

Valli tn 1, Vanalinn, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind, Valli tn. 1, Viru Väravate kõrval

Участок 311, право застройки, год постройки 1981, Интернет, вентиляция, сигнализация ...

Müüa rahavoogu tootev äripind Vanalinnas, Viru Väravate vahetus läheduses. Pind on ...

торг…
203.3 m²
625 000 € 3 074 €/m²

Uus tn 9, Keila, Harjumaa

Müüa kõrgete lagedega avar äripind Keilas!

Участок 3706, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Müüa kõrgete lagedega äripind Keila kesklinnas.PLANEERINGTegu ühe suure ruumiga. ...

бюро…
104.9 m²
209 800 € 2 000 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

kohene üüri rahavooga objekt

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Hea kohese 5% aastas rahavooga investeerimisobjekt. Büroopind 2007 valminud ärihoones. ...

бюро…
84.4 m²
143 480 € 1 700 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Hea investeerimisobjekt büroo

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Hea investeerimisobjekt. Müüa büroopind 2007 valminud ärihoones. Äripind on jagatud ...

бюро
184 m²
228 300 € 1 241 €/m²

Amme, Kobratu, Tartu vald, Tartumaa

Ettevõtluseks ja elamiseks sobivad hooned Amme jõe ääres

Участок 29500, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2016, ...

13 km kaugusel Tartu linnast, Tartu-Jõhvi maantee ääres, on müüki on tulnud ideaalne ...

пита…
217.3 m²
285 000 € 1 312 €/m²

Kaasiku 28D, Jõhvi küla, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa laohoone kompleks Jõhvis

Участок 10133, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa toimiv laohoone kompleks Jõhvis. Hoones neli üürnikku.

обсл…
2197.3 m²
400 000 € 182 €/m²

1 Katusepapi tn 11, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

НЕДВИЖИМОСТЬ С ДВУМЯ ЗДАНИЯМИ И 13 ПАРКОВОЧНЫМИ МЕСТА В ЦЕНТРЕ

Участок 1351, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2019, душ, новый ...

На продажу выставлен уникальный комплекс зданий, где здание со стороны улицы имеет классический, достойный внешний вид и историю, а здание со стороны двора большое, новое и современное. •ДОМ• Расположенный на улице трехэтажный старинный и достойный усадебный дом был построен в 1904 году и полностью отремонтирован в 2012 году. В здании расположены выставочный зал, ремесленная мастерская, сувенирный магазин, кафе и музей, а также ...

бюро…
1045.3 m²
1 590 000 € 1 521 €/m²

Raatuse tn 101, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Laoruum Kesklinna piirkonnas

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Kesklinna piirkonnas Raatuse tänaval müüa keldrikorrusel asuv laoruum.Ruumi mõõtmed; ...

скла…
23.2 m²
9 000 € 388 €/m²

Tööstuse tn 3, Taebla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

MÜÜA TOOTMISHOONE KOOS SEADMETEGA TAEBLAS

Участок 6101, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1988, твёрдое ...

Müüa Taebla alevikus, Taebla tööstusalal tootmishoone, mida hetkel kasutatakse ...

скла…
1768.4 m²
450 000 € 254 €/m²

Ringtee tn 1e, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

MÜÜA KINNISTU, KOOS OSAGA KONTORIHOONEST!

Участок 6535, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Eraldi kinnistuna müüa Ringtee 1e, mille hulka kuulub ka osa kontorihoonest, osa ...

бюро…
331.6 m²
162 000 € 489 €/m²

Siduri 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Sinu võimaliku äri algus

Этаж 1/1, договор аренды, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, центральная вода, ...

Hei sina, julge ja toimekas ettevõtja, just sinul on nüüd võimalus jätkata juba pikka ...

обсл…
120 m²
15 000 € 125 €/m²

1 Kohalamõisa, Kohala Mõis, Kohala, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

ИСТОРИЧЕСКАЯ УСАДЬБА КОХАЛА!

Участок 185254, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продается исторический усадебный комплекс Кохала, расположенный в волости Раквере, который является значимым местом отдыха и туризма в Ляэне-Вирумаа.Разнообразные залы усадьбы и окружающая природа позволяют организовать встречи на десять человек, а также пикник с двумя сотнями участников в усадебном парке. В усадьбе находится отель (13 номеров с дополнительными спальными местами могут вместить до 40 человек), по запросу возможно ...

разм…
2326 m²
950 000 € 408 €/m²

Tehnika 6 a, Handimiku, Rõuge vald, Võrumaa

HEA ASUKOHT!

Участок 7135, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии ...

Müüa väga heas korras,soojustatud kaarhall Rõuges.Hea asukoht, soodne hind, kohe ...

скла…
540 m²
80 000 € 148 €/m²

Rae tn 29, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Suured ruumid kortermaja 0. korrusel. Kõrged laed.

Квартирная собственность, панельный дом, коробка с дверьми и окнами, нуждается в ...

Pakkumisel äripind Paldiskis, kortermaja 0. korrusel. Korteriomand, mitteeluruum. ...

обсл…
98 m²
24 500 € 250 €/m²

Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Müüa kaarhallid Tallinn-Tartu mnt. ääres!

Участок 11055, частная собственность, ангар, в среднем состоянии, год постройки 1996, ...

Müüa aiaga piiratud kinnistu, millel on 2 kaarhalli. Kaarhallid ehitatud 1996 ja 1997, ...

скла…
1056.9 m²
168 000 € 159 €/m²

Munamäe, 8a, Otepää linn, Otepää vald, Valgamaa

Munamäe 8a kinnisasi Otepää südames!

Участок 788, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, электричество, ...

Munamäe 8a kinnisasja üldpindala on 788 m². Kinnisasjal asuv hoone, mille ehitusalune ...

65 000 €

Kose tn 10, Narva, Ida-Virumaa

ХОРОШАЯ ИНВЕСТИЦИЯ!

Участок 4638, частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1966, ...

Продаётся производственное здание в Нарве. Отличное местоположение возле гос.границы на ...

скла…
590.8 m²
239 000 € 405 €/m²

Kasvandu tee 5, Kaiu, Rapla vald, Raplamaa

Tootmishoone erinevate kasutusvõimalustega !

Участок 6 302 m², частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Hoones on töökoja osa ja olmeblokk, kuhu on võimalik teha erinevaid lahendusi - ...

1400 m²
190 000 € 136 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%