Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Staadioni tn 9, Kehtna, Kehtna vald, Raplamaa

Ärimaja Kehtna alevikus!

Участок 1427, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, бойлер, ...

Kehtna alevis müüa ärihoone. Puidust hoone on 1 korruseline, välisfassaad on ...

обсл…
231.8 m²
75 000 € 324 €/m²

Malda, Audru, Pärnu, Pärnumaa

Müüa tootmishoone Kuuseokka kinnistuga

Участок 9874, частная собственность, ангар, новый, год постройки 2012, скважина, ...

Müüa tootmishoone 341 m2 Kuuseokka kinnistuga 9874 m2. Kunagise puidutööstusena ...

прои…
341 m²
245 000 € 718 €/m²

Pihkva tn 109, Mustvee linn, Mustvee vald, Jõgevamaa

Участок 24957, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Kas otsid suurepärast investeerimisvõimalust edukas tootmissektoris või hoopis ...

бюро…
5619.7 m²
990 000 € 176 €/m²

Metalli 8, Uhtna, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA SOODSA HINNAGA LAO VÕI TOOTMISHOONE

Участок 668, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Uhtna alevikus on müüa hoone suurusega 237m²Hoone olnud kasutusel veoautode garaažina ...

скла…
237 m²
80 000 € 338 €/m²

Veski, Koonga, Lääneranna vald, Pärnumaa

Hea hinnaga Laohoone Koongas!

Участок 6132, год постройки 1973, электричество, дороги в хорошем состоянии, находится в ...

Endine ait-veski, ehitatud 1973.aastal, paikneb kõrvuti teiste tootmis- ja ...

939.7 m²
49 890 € 53.1 €/m²

Teeninduse tee 7, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND!

Участок 7201, 1. этаж, частная собственность, новый, душ, газовое отопление, центральный ...

Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...

скла…
1561.2 m²
2 000 000 € 1 281 €/m²

Pärnu mnt 31, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Moderne büroohoone linna südames

Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, ...

Www.büroo31.eeMüüa büroopind modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...

бюро…
101.5 m²
340 000 € 3 350 €/m²

1 Pikk 75, Elva linn, Elva vald, Tartumaa

Veetorn ja kaks korterit

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, душ, центральное отопление, кухня, ...

Ainulaadne pakkumine - kaks renoveeritud korterit ja veetorn.Korterid on välja renditud ja saab müüa koos rendilepingutega. 0 korrusel ühe korteri pind - 24,8m2.0 korrusel teise korteri pind - 30,5m2.6. korruse tehnoruum 3m2.7. korrusel veetorni põhjapindala Ca 89m2 (kõrgus 9m).Helista ja küsi lisainfot.

разм…
148.3 m²
150 000 € 1 011 €/m²

Pargi tn 27e, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

• Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра •

Участок 2375, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра Йыхви.Одна часть здания сдается ...

скла…
617.2 m²
125 000 € 203 €/m²

Aisa 1, Jõõpre, Pärnu, Pärnumaa

Äripind Jõõpre külas

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

торг…
390.3 m²
65 000 € 167 €/m²

Tartu mnt 84a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KASUTUSLUBA OLEMAS! KÄIBEMAKSU EI LISANDU!

Этаж 3/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa nägusa tumedama sisedisainiga eksklusiivne loft-stiilis korter endise Zelluloosi ...

бюро
150.4 m²
479 000 € 3 185 €/m²

Narva mnt 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Värskelt renoveeritud äripind!

Этаж -1/4, квартирная собственность, год постройки 1940 ...

Это коммерческое помещение, недавно отремонтированное в 2023 году, предлагает ...

торг…
63.5 m²
114 000 € 1 795 €/m²

Sõpruse pst 2a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suure potentsiaaliga kinnistu Kristiine ristmikul!

Участок 542, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, ...

Müüa kapitaalselt renoveeritud siseruumide ning suurepärase asukohaga ärihoone - ...

бюро…
140 m²
249 000 € 1 779 €/m²

Kärberi 18, Mustakivi, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA HEA NÄHTAVUSEGA ÄRIPIND LASNAMÄEL

Этаж 1/5, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1997, душ, Печное ...

Müüa äripind aadressil Kärberi 18, Lasnamäe keskel. Üldpind 224,4 m2, asub Kärberi ...

бюро…
224.4 m²
299 000 € 1 332 €/m²

Õismäe tee, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Edukalt toimiv toitlustuspaviljon !

Готовый, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, витрины, вход с улицы, бесплатная ...

MÜÜA pikaajaliselt ja edukalt toimiv toitlustuspaviljon koos pikaajalise üürilepinguga ...

пита…
24 m²
38 000 € 1 583 €/m²

Räga tn 10-38, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Ruumides tegutses eelnevalt üürilepingu alusel laste päevahoid. Praegu on ruumid tühjad ...

бюро…
98.3 m²
197 500 € 2 009 €/m²

Mardi tn 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Жемчужина своей эпохи

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, душ, ...

В 2024 году мы создадим в тихом квартале в самом центре Таллинна новые квартиры, где ...

не н�…
57.5 m²
241 000 € 4 191 €/m²

Päevalille tn 6, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Отличное месторасположение!

Этаж 1/17, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное ...

Продаётся коммерческая площадь в проекте от компании ENDOVERК цене добавляется ...

бюро…
21 m²
112 900 € 5 376 €/m²

Tänassilma tee 27, Tänassilma, Saku vald, Harjumaa

Kompaktne lao-/tootmis-/büroohoone Tänassilmas!

Участок 3498, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

Müüa 3-kordne tootmis-/lao-/büroohoone Tänassilmas.Esimesel korrusel asub ladu (ca 400 ...

бюро…
1348 m²
1 200 000 € 890 €/m²

Rataskaevu tn 9, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Vanalinnas, Rataskaevu tänaval on müügis äripind. Sobib inimestele, kes hindavad ...

бюро…
20.9 m²
113 000 € 5 407 €/m²

Rohuaia tn, Loksa, Harjumaa

Земля под бизнес - в центре Локса!

Участок 4283, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Уникальная возможность приобрести коммерческий участок в центре Локса!Предлагаем вашему ...

торг…
610 m²
80 000 € 131 €/m²

Kooli tn 4, Leevi, Räpina vald, Põlvamaa

Majutushoone kanuupealinna! Jõepiir!

Частная собственность, каменный дом, год постройки 1979, центральная вода, вода, ...

Müüa Põlvamaal Räpina vallas Leevi külas endine kooli ühiselamuhoone.Kinnistul veel ...

разм…
1097.2 m²
40 000 € 36.5 €/m²

Väike-Karja tn 4, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa vitriinakendega ruum Vanalinnas

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, платная парковка, ...

Müüa väike hubane suurte vitriinakendega kaubanduspind Vanalinnas.Võib kasutada väikse ...

13.4 m²
115 000 € 8 582 €/m²

L. Koidula tn 8, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Этаж 1/3, нуждается в санремонте, год постройки 1956, бесплатная парковка ...

При въезде в город Кохтла-Ярве продаётся коммерческое помещение общей площадью 142,5 ...

пита…
142.5 m²
28 260 € 198 €/m²

Narva mnt 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Pro-Kapitali ärikeskuses.

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa äripind Pro Kapitali ärikeskuses.Sobib niin kaubandus-, teenindus- kui ka ...

бюро…
70.9 m²
199 000 € 2 807 €/m²

Valli tn 4, Vanalinn, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik kaubanduspind!

Этаж 1/6, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1922, ...

Müüa esinduslik kaubanduspind Vanalinnas väga esindusliku maja esimesel korrusel. Maja ...

торг…
176.1 m²
950 000 € 5 395 €/m²

Lasteaia 2, Loksa, Harjumaa

MÜÜA ÄRIPIND

Участок 8445, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Loksa kesklinnas müüa hoonestatud ärimaa kinnistu. Ligipääs väga hea. Piisavalt ...

бюро…
932 m²
350 000 € 376 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%