Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
46.7 m²
82 900 € 1 775 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
75.8 m²
119 900 € 1 582 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
34.2 m²
69 900 € 2 044 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
17.9 m²
38 900 € 2 173 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
23.1 m²
48 900 € 2 117 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
88.9 m²
129 900 € 1 461 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
44.7 m²
80 900 € 1 810 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
90.8 m²
138 900 € 1 530 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
152.6 m²
214 900 € 1 408 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
102.9 m²
145 900 € 1 418 €/m²
MÜÜA UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
103 m²
146 900 € 1 426 €/m²
Müüa koos tähtajalise üürilepinguga!
Участок 8261, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 2007, сауна, душ, ...
Müüa suurepärase asukohaga ladu/toomishoone, mis sobib hästi ka kaubanduseks või ...
торг…
3069 m²
2 490 000 € 811 €/m²
Müüa väga hea asukohaga äripind Pärnu vanalinnas!
Участок 489, этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Linna südames ja suvisel tuiksoonel asuvad äripinnad on välja ehitatud ...
обсл…
132.7 m²
225 590 € 1 700 €/m²
C собственным закрытым двором бизнес площадь в Таллине
Участок 636, этаж 1/1, готов, год постройки 1980, душ, бойлер, сауна, электрическое ...
Продаётся недвижимости в Таллине! На территории 2 здания: главное и вспомогательное. ...
бюро…
254 m²
255 000 € 1 004 €/m²
• Продается/сдается в аренду коммерческоe помещениe на 1 этаже •
Этаж 1/3, совладение, в хорошем состоянии, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
Продается или сдается в аренду (освободится 02.2025) коммерческоe помещениe ...
скла…
1347.4 m²
150 000 € 111 €/m²
Ideaalne merevaatega äripind
Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Köetav pind 194,7 m²PINDRocca Al Mare piirkonnas on pakkumisel 194,7 m² suurune ...
не н�…
255.3 m²
389 000 € 1 524 €/m²
Majal uus ilme/uus fassaad
Квартирная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1939, душ, ...
Maja fassaad on renoveeritudTondi/Kitseküla piiripeal on tulnud müüki soklikorruse ...
бюро…
31.7 m²
75 000 € 2 366 €/m²
Ruumid tootmiseks, ladustamiseks, kanaliga garaaz!
Участок 565, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...
Müüki on tulnud mitmekülgse kasutusvõimalusega äripind Kose keskuse vahetus ...
обсл…
244 m²
120 000 € 492 €/m²
В продаже ресторан!
Участок 2615, этаж 1/2, год постройки 2002
В продаже коммерческая недвижимость, 78406:611:5120, участок: 2615 м2цокольный этаж ...
пита…
1122.3 m²
1 500 000 € 1 337 €/m²
Eksklusiivne läbi kahe korruse äripind Kristiines
Этаж 1/8, квартирная собственность, новый, год постройки 2024, гараж, лифт, витрины, ...
Tere tulemast Lõvirahusse! Lõvirahu Ärikvartal asub turvalises ja rohelises Kristiine ...
бюро
345.6 m²
700 000 € 2 025 €/m²
Heas seisukorras tootmishoone
Участок 10968, в хорошем состоянии, скважина, дороги в хорошем состоянии, Meelva озеро ...
Pakkuda on valdavas osas 2007.a. valminud tootmishoone.Metallkarkassil, ...
прои…
1030 m²
247 000 € 240 €/m²
Suurepärane võimalus kinnisvarainvestorile!
Этаж 2/20, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2021, душ, ...
Pakkumises on erakordne võimalus soetada investeeringuks mitte eluruum Tallinna südames ...
бюро…
49 m²
175 000 € 3 571 €/m²
Tootmishoone ning ehitusloaga kinnistu Lilli külas.
Участок 11176, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Anija vallas asuv kinnistu, millel paikneb 557.9 m² suurune tööstushoone. Kinnistu ...
скла…
557.9 m²
215 000 € 385 €/m²
Töötav pubi, koos inventariga!
Участок 880, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müügile on tulnud tuntud ja kohalike seas hinnatud söögi-ja peokoht Jõgeva ...
бюро…
190.7 m²
139 000 € 729 €/m²
Ait-kuivati Tamsal
Участок 5076, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
826.5 m²
69 900 € 84.6 €/m²
Участок 19093, частная собственность, каменный дом, душ, вентиляция, геотермическое ...
Müüa kinnistute kompleks Raplamaal, Vahakõnnu Külas.Kas otsite investeerimisvõimalust ...
не н�…
320.3 m²
186 000 € 581 €/m²
Arenduspotentsiaaliga kinnisasi Otepää südames!
Участок 1207, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, душ, ...
Hind ei ole kivist, tee omapoolne mõistlik pakkumine.Rahvusvaheliselt tuntuimas Eesti ...
159 000 €
Müüa või anda rendile (ka osaliselt)!
Участок 1933, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Jõgeva linna sissesõidul, Piibe maantee ääres müüa erinevate kasutusvõimalustega ...
бюро…
583.8 m²
232 000 € 397 €/m²
Äripinnad mereäärses uusarenduses
Этаж 1/1, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, электричество, отдельный вход, ...
Müüa lao- ja tootmispinnad alates 45 m² Virtsus, Werderholmi kvartalis!Werderholmi ...
скла…
45 m²
27 000 € 600 €/m²
Uus moodne büroohoone linna südames
Этаж 5/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2020, центральное ...
Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas suuruses ning ...
бюро…
133.5 m²
480 000 € 3 596 €/m²
PARIM ASUKOHT. MED OTSTARBEGA HOONE
Участок 550, новый, год постройки 2025, Печное отопление, твёрдое топливо, отдельный ...
Tammepargi ÄRIHOONE on loodud pakkuma parimat tasakaalu keskse asukoha ja privaatsuse ...
не н�…
145 m²
490 000 € 3 379 €/m²
MÜÜA TOIMIV PIZZA KIOSK KOOS ETTEVÕTTEGA
Год постройки 1997, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, электричество, ...
Müüakse Õismäel, Karikakra peatuses asuv „Oldstyle Pizza” kiosk koos ettevõttega. ...
торг…
26 m²
40 000 € 1 538 €/m²
UUS HIND - mitme võimaliku otstarbega ruumid Rõngu alevikus
Участок 472, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1980, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
200.8 m²
95 000 € 473 €/m²
Год постройки 1999
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA TOOTMIS- JA TEENINDUSPIND IMAVERES!Müüa tootmis- ja ...
прои…
550 m²
285 000 € 518 €/m²
Moderne büroohoone linna südames
Этаж 3/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2020, центральное ...
бюро…
56.6 m²
185 000 € 3 269 €/m²
Uus hind!<br /> Hinnale lisandub käibemaks!
Участок 2913, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
обсл…
245 m²
115 000 € 469 €/m²
Detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu
Участок 5442, этаж 1/2, душ, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, вход с ...
Müüa kehtestatud detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu Sikupilli kaubanduskeskuse ...
бюро…
23040 m²
10 000 000 € 434 €/m²
Äripinnad mereäärses uusarenduses
Участок 1679, частная собственность, ангар, коробка с дверьми и окнами, обновлённый, ...
Müüa 1679m² suurune krunt looduskaunis asukohas, vaid 50 meetri kaugusel merest. ...
торг…
658 m²
290 000 € 441 €/m²
СРОЧНАЯ ПРОДАЖА!
Этаж 1/3, нуждается в обновлении, год постройки 1956, электрическое отопление, мебель, ...
Продается коммерческое помещение Кохтла-Ярве, Ярве, Койдула 8. Помещение подходит под ...
бюро…
100.8 m²
9 500 € 94.3 €/m²
Этаж 1/3, квартирная собственность, год постройки 1958 ...
Müüa muudetud planeeringuga 3-toaline korter (äripind) Kohtla-Järve kesklinnas (hetkel ...
торг…
61 m²
15 000 € 246 €/m²
Коммерческая площадь на продажу в центре города!
Этаж 2/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1997, центральное отопление, ...
Коммерческая площадь на продажу в центре городаПредлагается к продаже функциональная ...
бюро…
138 m²
335 000 € 2 428 €/m²
Müüa tootmishoone-garaaž !
Участок 8196, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Hoones asub suur garaaž, kahe täispika kanaliga ja nelja väiksema kanaliga.Lisaks on ...
скла…
1385.6 m²
659 000 € 476 €/m²
SUURE KRUNDIGA JA HEA ASUKOHAGA ÄRIKINNISTU !
Участок 26989, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
KINNISTUKinnistu suurus on 26 999m2, millest 26716m2 on õuemaa, 97m2 haritav maa ja ...
скла…
909.7 m²
658 000 € 723 €/m²
Arenduseks sobiv hoonestatud kinnistu
Участок 30256
Müüa väga hea asukohaga arenduseks sobiv hoonestatud kinnistu Haapsalu kesklinnast 2 km ...
4385 m²
430 000 € 98.1 €/m²
Külaliskorterid Kalarannas! KM hinnas!
Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Põhjamaise tunnetusega Kalaranna Kvartali esimene ehitusetapp on valminud ning tulekul ...
не н�…
35 m²
283 500 € 8 100 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Külaliskorterid Kalarannas!
не н�…
87.4 m²
473 400 € 5 416 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Külaliskorterid Kalarannas!
не н�…
74.7 m²
412 400 € 5 521 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Uued valminud korterid Kalarannas! KM hinnas!
разм…
43.1 m²
342 000 € 7 935 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Väiketootmiseks sobilik kinnistu koos hoonetega
Участок 13275, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении ...
Müüa kinnistu Viljandimaal, Mulgi vallas, Ärikülas, Uue-Remsi maaüksus.Kinnistu pind ...
бюро…
392 m²
18 500 € 47.2 €/m²
Müüa Ärikompleks !!!
Участок 10858, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Müüa Järvakandis 4 hoonetega äri kinnistut !!! - 26001:001:0280 - 2731 m² - ...
скла…
6957 m²
399 000 € 57.4 €/m²