Продаётся офисные площади, обслуживание, питание, 132.7 m² - Hospidali 14, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa väga hea asukohaga äripind Pärnu vanalinnas!

общая площадь 132.7 m², частная собственность, каменный дом

Отопление и вентиляция: городское отопление, тепловой насос
Подробнее: промышленное напряжение, отдельный вход, канализация, платная парковка, электричество
Санитарное помещение: центральная вода

Linna südames ja suvisel tuiksoonel asuvad äripinnad on välja ehitatud toitlustusteenuse osutamiseks. Ruumid on pikaajaliselt välja üüritud ja üüritulu on investori jaoks hea tootlusega.

Lisatud ruumide plaan on koostatud kehtiva hoone plaani järgi. Plaanil olevavad kontori ja laoruumid on ümberehitatud. Asemele on ehitatud köök, külastajate tualettruumid, töötajate garderoob ja kontoriruum. Võimalus paigaldada välikohviku jaoks terrass maja ette.

Väärika ajalooga historitsistliku maja projekti tellis 1897 aastal härra Sirmann. Hoones asus Aleksander Jürvetsoni "Meie Kodumaa" trükikoda, kus trükiti 23.02.1918. aastal omariikluse sünniakt "Manifest kõigile Eestimaa rahvastele", mille luges sama päeva õhtul "Endla" rõdult ette advokaat Hugo Kuusner. Pärast sõda ehitati hoonele peale silikaattellistest kolmas korrus ja muudeti aknaavade proportsioone. 

Erinevateks ettevõtlusvormideks väga hästi sobivad ja suurepärase asukohaga ruumid ootavad investorit!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
225 590 € 1 700 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3629883
Общая площадь 132.7 m²
этаж/Этажей 1/3
Год постройки 1940
Состояние в хорошем состоянии
форма собственности частная собственность
Площадь участка 489 m²
Номер кадастры 62510:101:2890
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные