Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Hiiekivi turismitalu Tagassaare külas ootab uusi omanikke
Участок 26620, этаж 1/2, частная собственность, в хорошем состоянии, душ, сауна, кухня, ...
НОВОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ Продается действующий туристический хутор Хийекиви в деревне ...
не н�…
325 000 €
ПРОДАЕТСЯ БОЛЬШОЕ ЗДАНИЕ ФЕРМЫ/ЛАУТА В МУНИЦИПАЛИТЕТЕ КОСЕ!
Участок 16429, частная собственность
ПРОДАЕТСЯ БОЛЬШОЕ ЗДАНИЕ ФЕРМЫ/ЛАУТА В МУНИЦИПАЛИТЕТЕ КОСЕ!-собственный колодец (80 ...
прои…
165 000 €
Этаж 1/1
Возможна аренда : 600 евро + коммунальные расходы или аренда с последующим выкупом ! ...
торг…
70 000 €
Papiniidu tänav 9
Участок 6831, частная собственность, в среднем состоянии, центральная вода, канализация ...
Papiniidu tänav 9
торг…
1 500 000 €
ÜÜRITOOTLUS 14%!
Участок 68207, этаж 1/2, в среднем состоянии, год постройки 1960, промышленное ...
Käva Tehnopark Kohtla-Järve tööstuspiirkonnas paikneb ligi 7 hektaril. Tegemist on ...
не н�…
760 000 €
Isiklik rannasadam! KIIRMÜÜGIHIND!
Участок 5708, частная собственность, гравийные дороги ...
Tähelepanu kõik veesõiduki omanikud ja mere armastajad!Värati külas, mis omal ajal oli ...
не н�…
175 000 €
PERSPEKTIIVIKAS TOOTMISHOONEGA KINNISTU TARTU KÜLJE ALL!
Гараж, местная вода
Reola tööstuspiirkonnas perspektiivikas 100% tootmismaa kinnistu. Kinnistul asub ...
не н�…
190 000 €
Arenduspotentsiaaliga kinnisasi Otepää südames!
Участок 1207, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, душ, ...
Hind ei ole kivist, tee omapoolne mõistlik pakkumine.Rahvusvaheliselt tuntuimas Eesti ...
159 000 €
Munamäe 8a kinnisasi Otepää südames!
Участок 788, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, электричество, ...
Munamäe 8a kinnisasja üldpindala on 788 m². Kinnisasjal asuv hoone, mille ehitusalune ...
65 000 €
Müüa veetorn Lihulas!
Участок 729, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, вода ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
45 000 €
Rahavooga kinnisvara. Tee pakkumine!
Участок 5165, частная собственность, год постройки 1978, центральное отопление, вода, ...
Müügile on tulnud Valsimaja – töötav äripind rahavooga.Koheselt renditavat pinda on ca ...
не н�…
499 000 € 172 €/m²
Roheline maa vabaaja- ja puhkealaks Lähtse külas.
Участок 20387, частная собственность
Müüa looduslähedane ja kogukondlikuks kasutuseks sobiv kinnistu. Tegemist on ...
не н�…
20 000 €
Küti mõisa peahoone, ait, jääkelder! 2,3ha maad.
Участок 23051, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Müüa Küti mõisa peahoone, ait ja jääkelder 2,3ha maa-alaga Lääne-Virumaal Vinni vallas ...
не н�…
200 000 €
Koolimaja
Участок 3855, частная собственность, нуждается в обновлении ...
Koolimaja
не н�…
215 000 €
Kõrkküla
Участок 49700, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2013, сауна, ...
Kõrkküla
не н�…
1 150 000 €
Ringi tänav 2a
Участок 2559, частная собственность
Ringi tänav 2a
не н�…
80 000 €
Abiruum kortermajas Kesklinnas
Этаж -1/5, год постройки 1940
Kohtutäitur müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel Kohtutäiturite ja ...
не н�…
11.9 m²
3 840 € 323 €/m²
КИОСК
Этаж 1/1, готовый, обновлённый, кухня, холодильник, Интернет, кухонная мебель, ...
Продаётся киоск общ. площадью 12 кв.м в центре города напротив автовокзала по адрессу ...
пита…
12 m²
16 000 € 1 333 €/m²
Müüa vitriinakendega ruum Vanalinnas
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, платная парковка, ...
Müüa väike hubane suurte vitriinakendega kaubanduspind Vanalinnas.Võib kasutada väikse ...
13.4 m²
115 000 € 8 582 €/m²
HEA INVESTEERING!
Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Uut omanikku ootab ilus stuudiokorter Mustamäel, Laki tänaval. 1-toaline stuudiokorter on üldpinnaga 13,9 m2. Korter sobib nii elu- kui töökeskkonnaks. Ruumide planeering ja sisekujundus on loodud olema paindlik ja mugandatav vastavalt kasutusotstarbele. NB! Müügihinnale lisandub käibemaks. Kui ostjaks on käibemaksukohuslasest osaühing, siis võimalik pöördmaksustamine ja tehingus käibemaksu ei tasuta. KORTER Kõrgete lagedega korter on ...
бюро…
13.9 m²
50 725 € 3 649 €/m²
Mobiilne suvila, kontor, esindus, müügisalong
Участок 1, этаж 1/1
Osaühing Miil pakub kvaliteetseid moodullahendusi, mis sobivad kõigeks alates ...
14 m²
11 590 € 828 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
17.9 m²
38 900 € 2 173 €/m²
Ресторан уличной еды с террасой в центре Тарту – продается!
Участок 36, этаж 1/1, движимая вещь, год постройки 2021, электрическое отопление, ...
Продается: Частично оборудованный ресторан уличной еды на площади Тартуского рынка – ...
пита…
18 m²
15 000 € 833 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
19 m²
41 900 € 2 205 €/m²
Laoboksid 18,6 - 300 m2- boxid.ee
Новый, год постройки 2025, электрическое отопление, гараж, электричество, отдельный ...
Ülenurme tehnopargis Tõrvandis on valmimas kaasaegne, funktsionaalne ning hästi ...
скла…
19.4 m²
29 900 € 1 541 €/m²
Uus äripind südalinnas Rüütli tänaval! Soodustused!
Этаж 1/4, каменный дом, новый, душ, центральное отопление, центральная вода, паркет, ...
не н�…
19.9 m²
80 000 € 4 020 €/m²
Stiilne lounge-stiilis kohvikukiosk koos kogu inventariga!
Год постройки 2023
Müüa ''Amio Lounge'' kiosk-äripind koos kogu inventariga Äripind on teisaldatav ja on ...
пита…
20 m²
15 900 € 795 €/m²
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Vanalinnas, Rataskaevu tänaval on müügis äripind. Sobib inimestele, kes hindavad ...
бюро…
20.9 m²
113 000 € 5 407 €/m²
Отличное месторасположение!
Этаж 1/17, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное ...
Продаётся коммерческая площадь в проекте от компании ENDOVERК цене добавляется ...
бюро…
21 m²
112 900 € 5 376 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
23.1 m²
48 900 € 2 117 €/m²
Laoruum Kesklinna piirkonnas
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Kesklinna piirkonnas Raatuse tänaval müüa keldrikorrusel asuv laoruum.Ruumi mõõtmed; ...
скла…
23.2 m²
9 000 € 388 €/m²
A-energiaklass
Этаж 1/4, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2025, ...
В доме 1-3 комнатные квартиры. Все квартиры имеют продуманную планировку, в каждой ...
не н�…
23.3 m²
75 000 € 3 219 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Hea investeering Volta Galerii Loftis!
Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Müügile on tulnud stiilne, katuseaknaga majutusfunktsiooniga äripind ajaloolises Volta tehasehoones! Suurepärane investeering!Volta Galerii Loftid asuvad Tallinna stiilseimas mixed-use elu- ja äripiirkonnas Volta Kvartalis. Hinnatud asukoht Kalamaja kultuuri- ja meelelahutuse tuiksoonel, otse üle tee Noblessneri jahisadamast ja rohetavast Kalamaja pargist. Logistiliselt mugav paiknemine uuel Kalaranna ristmikul tagab kiire ja sujuva ...
бюро…
23.6 m²
114 500 € 4 852 €/m²
СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ- 10 000 ЕВРО ДЕЙСТВУЕТ ДО 15.06
Этаж 1/18, новый, год постройки 2022, центральное отопление, Интернет, электричество, ...
Выгодное предложение для инвестора! Готовое коммерческое помещение под салон/кабинет с ...
бюро…
23.8 m²
99 900 € 4 197 €/m²
Edukalt toimiv toitlustuspaviljon !
Готовый, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, витрины, вход с улицы, бесплатная ...
MÜÜA pikaajaliselt ja edukalt toimiv toitlustuspaviljon koos pikaajalise üürilepinguga ...
пита…
24 m²
38 000 € 1 583 €/m²
Готовый салон красоты – заходи и начинай работать!
Этаж 1/3, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1965, ...
Предлагается к продаже полностью готовый и действующий салон красоты в одном из самых ...
торг…
24.8 m²
3 900 € 157 €/m²
Mõigu tehnopargis äripind
Этаж 2/2, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2024, душ, газовое ...
Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A03Hinnale lisandub käibemaks!Hoone ...
бюро
24.9 m²
43 900 € 1 763 €/m²
1. korruse korter/teeninduspind/majutusruum/kontor
Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, балкон ...
Ühetoaline korter suurusega 25,1 m2 asub hoone esimesel korrusel, millele lisandub ...
бюро…
25.1 m²
93 900 € 3 741 €/m²
MÜÜA TOIMIV PIZZA KIOSK KOOS ETTEVÕTTEGA
Год постройки 1997, тепловой насос, кухня, холодильник, Интернет, электричество, ...
Müüakse Õismäel, Karikakra peatuses asuv „Oldstyle Pizza” kiosk koos ettevõttega. ...
торг…
26 m²
40 000 € 1 538 €/m²
Suurepärane investeerimiskorter Kristiines
Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, отдельный ...
*Квартира готова к немедленному заселению!*Новый 1-комнатный апартамент*Цена 108 790€, к которой добавляется НДС 24%, который можно вернуть при покупке через компанию*В этом же проекте также продаются различные 2- и 3-комнатные квартиры, уточняйте подробнее!*По желанию за дополнительную плату возможны дизайнерская кухня и гардеробы!КВАРТИРАКвартира расположена на высоком 1-м этаже 7-этажного дома. У квартиры отдельный вход.Общая ...
26.1 m²
108 790 € 4 168 €/m²
ПРОДАЕТСЯ ГОТОВЫЙ БИЗНЕС!
Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2023, стенной шкаф ...
HIND: 122 870 + KMMüüa hea üüripotentsiaaliga korter Tallinna stiilseimas elu- ja ärikvartalis, ajaloolises masinatehases.Ideaalselt sobib nii lühiajaliseks või pikaajaliseks väljaüürimiseks, kui ka vingeks stuudio-või kodukontoriks.KORTER JA SISEVIIMISTLUS• Kogu piltidel olev sisustus ja tehnika kuuluvad hinna sisse • Kvaliteetne siseviimistlus• Kalasabaparkett• AXORi sanitaartehnika• Integreeritud jahutussüsteem• 3-kordsed ...
бюро…
26.4 m²
122 870 € 4 654 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
26.9 m²
55 900 € 2 078 €/m²
Квартира свободна!
Этаж 2/13, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Продаётся квартира / офисное помещение в квартале LõvirahuПродаётся светлая и уютная ...
28 m²
154 900 € 5 532 €/m²
Ehitus on alanud, küsi pakkumist!
Участок 2116, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
1-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...
бюро…
28.1 m²
85 000 € 3 025 €/m²
Suvel valmivad korterid, küsi pakkumist!
бюро…
28.1 m²
86 000 € 3 061 €/m²
Müüa hea tootlusega äripind
Этаж 2/2, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A02Hoone ja keskkonna ...
бюро…
28.9 m²
49 900 € 1 727 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
бюро
29 m²
49 000 € 1 690 €/m²
Riia mnt 73
Участок 2935, этаж 1/3, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Riia mnt 73
обсл…
29.8 m²
104 300 € 3 500 €/m²
ПРОДАЕМ НОВОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В КОХИЛЕ!
Квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2023, Тепловой насос воздух-вода, ...
ПРОДАЕМ НОВОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В КОХИЛЕ!B-энергетический ярлык!Цена включает НДС!В здании 8 ...
бюро
30.1 m²
50 000 € 1 661 €/m²
KONTORI PIND LUCCARANNA ARENDUSEL
Этаж 1/3, каменный дом, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, вентиляция ...
Üürile anda oma sissepääsuga väike äripind Haaberstis. Sobib ideaalselt bürooks, ...
бюро…
31.6 m²
119 900 € 3 794 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Результатов на странице: 25 50 100