Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту HOTELL, UUS SPA JA UJULAKOMPLEKS PAIDES!
Участок 4215, каменный дом, обновлённый, сауна, душ, центральное отопление, кухня, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
4539 m²
770 000 € 170 €/m²
Põrandaküttega tootmishoone koos tänapäevaste bürooruumidega
Частная собственность, готов
Kas otsite tootmisruumi, kus on madalad ülalpidamiskulud, kombinatsioon ...
скла…
4713.1 m²
199 000 € 42.2 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
5341 m²
5 821 690 € 1 090 €/m²
Müüa tootmishoone, asukoht Via Baltica ääres
Участок 30717, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2014, душ, твёрдое ...
Müüa atraktiivne sale-and-leaseback investeerimisobjektMüügis on väljaüüritud ...
прои…
5531.2 m²
2 д назад
4 258 000 € 770 €/m²
SUUR TÖÖSTUSKOMPLEKS, HEA ASUKOHT JA JUURDEPÄÄS
Участок 38737, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa suur tootmiskompleks Tõrva linnapiiril! Tootmiskompleks asub arenevas Tõrva ...
торг…
5618 m²
1 500 000 € 267 €/m²
Участок 24957, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...
Kas otsid suurepärast investeerimisvõimalust edukas tootmissektoris või hoopis ...
бюро…
5619.7 m²
990 000 € 176 €/m²
Ainulaadne asukoht - Raekojaplatsi vahetu lähedus!
Участок 2262, частная собственность, готовый, обновлённый, год постройки 1985, газовое ...
Ainulaadne võimalus arendada kinnisvara, Tallinna vanalinna kõige atraktiivsemas ...
5651 m²
7 900 000 € 1 398 €/m²
7ha, kolmest kinnistust koosnev hoonete kompleks äritegevuseks!
Участок 69497, этаж 1/2, нуждается в обновлении, газовое отопление, центральный газ, ...
Müüa ärikinnistute kompleks Jõgeva linnas Jõgeva linnas, logistiliselt heas ...
скла…
5734.5 m²
520 000 € 90.7 €/m²
Müüa hoonetekompleks suure kinnistuga arenduseks
Участок 114753, этаж 3/3, частная собственность, готов ...
ERIHIND 900 000 EUR ! (TAVAHIND 1 299 000 EUR) Hoonetekompleks suure kinnistuga - ...
разм…
5740.6 m²
900 000 € 157 €/m²
САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ М2 В СТРАНЕ ПРОИЗВОДСТВА ПАЛДИСКИ
Участок 5924, ангар, коробка с дверьми и окнами, в среднем состоянии, год постройки ...
Продаётся производственное здание с высокими потолками и отличными ...
скла…
5924 m²
129 000 € 21.8 €/m²
Suure potentsiaaliga tootmishoone!
Участок 70029, частная собственность, нуждается в обновлении, сауна, душ, тепловой ...
Võimalus enda äranägemise järgi oma äri luua. Tegu on kasutusloaga hoonega, võimalik ...
не н�…
5962 m²
540 000 € 90.6 €/m²
Suur laudakompleks Jänedal. Nüüd uue hinnaga.
Участок 20782, частная собственность, панельный дом, готов, душ, центральная вода, вода, ...
Müüa suur, kahel kõrvutiasetseval katastriüksusel asetsev laudakompleks. Tegemist on ...
не н�…
6333.1 m²
170 000 € 26.8 €/m²
Raudteeharuga tootmis- ja laohoonete kompleks
Участок 79238, право застройки, панельный дом, нуждается в обновлении, центральное ...
Müüa tootmis- ja laohoonete kompleksi hoonestusõigus koos raudteeharu ...
скла…
6500 m²
550 000 € 84.6 €/m²
Viljandiäripinnad.ee
Участок 6771, год постройки 1970, центральное отопление, грузовой лифт ...
Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, uue haigala ja turuplatsi vastas. 2026 ...
6600 m²
4 440 000 € 673 €/m²
3,6 ha arendus- ja tootmiskinnistu Orus
Участок 3600
Müüa 3,6 hektari suurune arendus- ja tootmispotentsiaaliga kinnistu Harjumaal Kose ...
скла…
6917.5 m²
239 000 € 34.6 €/m²
Müüa Ärikompleks !!!
Участок 10858, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Müüa Järvakandis 4 hoonetega äri kinnistut !!! - 26001:001:0280 - 2731 m² - ...
скла…
6957 m²
399 000 € 57.4 €/m²
ПРОДАЕТСЯ ПРИЛИЧНАЯ ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ПЛОЩАДКА В ПУРИЛЕ, РАПЛАМАА
Участок 139715, частная собственность, ангар, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
ПРОДАЕТСЯ ПРИЛИЧНАЯ ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ПЛОЩАДКА В ПУРИЛЕ, РАПЛАМААЛ!Продается очень ...
прои…
7000 m²
1 500 000 € 214 €/m²
SIGALA kompleks, mis nälga ei jäta !
Готовый, бесплатная парковка, электричество, скважина, местная вода, геотермическое ...
Müügile on tulnud täistsüklilise seafarmi kompleks, 5000 sea kasvatuseksTöös hoidmiseks ...
скла…
7694.6 m²
520 000 € 67.6 €/m²
Участок 7998, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
2 этажное офисное здание и большие помещения под автосервис, производство, слкады и тд. ...
прои…
7998 m²
89 000 € 11.1 €/m²
MÜÜA LOGISTILISELT HEA ASUKOHAGA ÄRIHOONE!
Участок 3540, частная собственность, каменный дом, готов, газовое отопление, ...
Müüa 11-korruseline büroohoone kogupinnaga 8511 m², millest hoone torni osa moodustab ...
бюро
8511 m²
6 180 000 € 726 €/m²
1280 A vooluvõimsust, 75 T sildkraana, 22 m sisekõrgus
Участок 28428, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
TURBA TOOTMIS- JA LAOKOMPLEKS – 1280 A ELEKTRI, KRAANADE JA SUURE VÄLIPLATSIGA ...
скла…
8610.7 m²
900 000 € 105 €/m²
Участок 71053
Kinnistu ajalugu Tegemist on endise sigalahoonega, mis ehitati Laeva Katsesovhoosi ...
скла…
9300 m²
950 000 € 102 €/m²
Tulutootev kinnistu Pärnus, A.H.Tammsaare pst 35
Участок 22210, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Hoonestatud kinnistu, millel on lisaks realiseerimata ehitusõigus. Kinnistul olev ...
разм…
10993 m²
2 д назад
17 500 000 € 1 592 €/m²
Müüa tootmishooned (olemas elektriliitumine 100A)
Участок 58187, каменный дом, коробка с крышей, в среднем состоянии ...
Müüa vanad tootmishooned.Müügis on kokku 3 erinevat katastriüksust mis müüakse koos ühe ...
12171.4 m²
299 900 € 24.6 €/m²
TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES
Электричество, скважина, в округе частные дома
VEINIMÄE TALU – PRIVAATNE KODU JA TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES Veinimäe, Kärgula küla, ...
прои…
12798 m²
134 000 € 10.5 €/m²
Участок 57406, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
RIIGI KINNISVARA AVALIK ELEKTROONNE ENAMPAKKUMINE SÜSTA KINNISTUTE TERVIKVARANA ...
12928 m²
8 270 000 € 640 €/m²
HEA JUURDEPÄÄS, 50A, TSENTRAALNE VESI!
Частная собственность, каменный дом, душ, центральная вода, местная вода ...
Müüa hoonestatud kinnistu ca 1,4 ha. Kinnistul asub hoone, mis algselt on kasutusel ...
скла…
13925 m²
224 000 € 16.1 €/m²
Tootmismaa ja -hooned Kuremaal (14 210m²)
Каменный дом, коробка с дверьми и окнами, нуждается в обновлении, соседский дозор, видео ...
Müügiks on endise sigala hoone osa Kuremaa alevikus. Suurema hoone sisemõõtmed on 50 x ...
скла…
14210 m²
75 000 € 5.28 €/m²
POTENTSIAALIGA ÄRIMAA VIA BALTIKA KÕRVAL
Участок 22482
Ettevõtte edu algab asukohast – müüki on tulnud suurepärase potentsiaaliga kinnistu ...
не н�…
22255 m²
550 000 € 24.7 €/m²
Detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu
Участок 5442, этаж 1/2, душ, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, вход с ...
Müüa kehtestatud detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu Sikupilli kaubanduskeskuse ...
бюро…
23040 m²
10 000 000 € 434 €/m²
Eksklusiivne võimalus!
Дороги в хорошем состоянии, Läänemeri море
Müüa ainulaadne sadama- ja meretaguse kinnistu Varese sadama alal – ideaalne ...
прои…
28245 m²
3 000 000 € 106 €/m²
Investeerimisvõimalus merehuvilisele
Участок 38800, готовый, Интернет, электричество, вода, охранник, дороги в среднем ...
Pakkumisele on tulnud 20% Kurkse sadam OÜ'st ja Kurkse KV OÜ'st. Sadam asub ...
торг…
38800 m²
45 000 € 1.16 €/m²
Уникальнай комплекс на берегу моря!
Участок 38861, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
На продажу выставлен уникальный винтажный комплекс для отдыха "MERERANNA" ...
разм…
38861 m²
11 500 000 € 296 €/m²
Ermistu järvemajand
Участок 43624, частная собственность, в хорошем состоянии, сауна, тепловой насос, ...
Ermistu järvemajand
пита…
43624 m²
5 600 000 € 128 €/m²
J.V Jannseni 5
J.V Jannseni 5
прои…
97874 m²
3 500 000 € 35.8 €/m²
SUURE POTENTSIAALIGA PUHKEKESKUSE ARENDUSPROJEKT
Участок 273101, год постройки 1911
Puhkekompleksi arendusprojekt Otepääl – investeerimisvõimalus unikaalses asukohas ...
не н�…
273101 m²
800 000 € 2.93 €/m²