Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Kurkse sadam, Kurkse, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Investeerimisvõimalus merehuvilisele

Участок 38800, готовый, Интернет, электричество, вода, охранник, дороги в среднем ...

Pakkumisele on tulnud 20% Kurkse sadam OÜ'st ja Kurkse KV OÜ'st. Sadam asub ...

торг…
38800 m²
45 000 € 1.16 €/m²

Mustjala, Saaremaa vald, Saaremaa

Eksklusiivne võimalus!

Дороги в хорошем состоянии, Läänemeri море

Müüa ainulaadne sadama- ja meretaguse kinnistu Varese sadama alal – ideaalne ...

прои…
28245 m²
3 000 000 € 106 €/m²

Pallasti tn 4, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu

Участок 5442, этаж 1/2, душ, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, вход с ...

Müüa kehtestatud detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu Sikupilli kaubanduskeskuse ...

бюро…
23040 m²
10 000 000 € 434 €/m²

Nurme, Tori vald, Pärnumaa

POTENTSIAALIGA ÄRIMAA VIA BALTIKA KÕRVAL

Участок 22482

Ettevõtte edu algab asukohast – müüki on tulnud suurepärase potentsiaaliga kinnistu ...

не н�…
22255 m²
550 000 € 24.7 €/m²

5 Süsta tn 16, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Участок 57406, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

RIIGI KINNISVARA AVALIK ELEKTROONNE ENAMPAKKUMINE SÜSTA KINNISTUTE TERVIKVARANA ...

12928 m²
8 270 000 € 640 €/m²

Vana-Narva maantee 20b, Maardu, Harjumaa

MÜÜA LOGISTILISELT HEA ASUKOHAGA ÄRIHOONE!

Участок 3540, частная собственность, каменный дом, готов, газовое отопление, ...

Müüa 11-korruseline büroohoone kogupinnaga 8511 m², millest hoone torni osa moodustab ...

бюро
8511 m²
6 180 000 € 726 €/m²

Viluste, Räpina vald, Põlvamaa

SIGALA kompleks, mis nälga ei jäta !

Готовый, бесплатная парковка, электричество, скважина, местная вода, геотермическое ...

Müügile on tulnud täistsüklilise seafarmi kompleks, 5000 sea kasvatuseksTöös hoidmiseks ...

скла…
7694.6 m²
520 000 € 67.6 €/m²

Härgla tee 2, Purila, Rapla vald, Raplamaa

ПРОДАЕТСЯ ПРИЛИЧНАЯ ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ПЛОЩАДКА В ПУРИЛЕ, РАПЛАМАА

Участок 139715, частная собственность, ангар, душ, туалет и ванная по отдельности, ...

ПРОДАЕТСЯ ПРИЛИЧНАЯ ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ ПЛОЩАДКА В ПУРИЛЕ, РАПЛАМААЛ!Продается очень ...

прои…
7000 m²
1 500 000 € 214 €/m²

C. R. Jakobsoni tn 11, Viljandi, Viljandimaa

Viljandiäripinnad.ee

Участок 6771, год постройки 1970, центральное отопление, грузовой лифт ...

Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, uue haigala ja turuplatsi vastas. 2026 ...

6600 m²
4 440 000 € 673 €/m²

Valve 29, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Raudteeharuga tootmis- ja laohoonete kompleks

Участок 79238, право застройки, панельный дом, нуждается в обновлении, центральное ...

Müüa tootmis- ja laohoonete kompleksi hoonestusõigus koos raudteeharu ...

скла…
6500 m²
550 000 € 84.6 €/m²

Suure-Kaasiku, Lalli, Kambja vald, Tartumaa

Suure potentsiaaliga tootmishoone!

Участок 70029, частная собственность, нуждается в обновлении, сауна, душ, тепловой ...

Võimalus enda äranägemise järgi oma äri luua. Tegu on kasutusloaga hoonega, võimalik ...

не н�…
5962 m²
540 000 € 90.6 €/m²

1 Kivi tn 16, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ М2 В СТРАНЕ ПРОИЗВОДСТВА ПАЛДИСКИ

Участок 5924, ангар, коробка с дверьми и окнами, в среднем состоянии, год постройки ...

Продаётся производственное здание с высокими потолками и отличными ...

скла…
5924 m²
129 000 € 21.8 €/m²

Pihkva tn 109, Mustvee linn, Mustvee vald, Jõgevamaa

Участок 24957, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Kas otsid suurepärast investeerimisvõimalust edukas tootmissektoris või hoopis ...

бюро…
5619.7 m²
990 000 € 176 €/m²

21 Veermiku tee 7, Kilksama, Tori vald, Pärnumaa

Müüa tootmishoone, asukoht Via Baltica ääres

Участок 30717, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2014, душ, твёрдое ...

Müüa atraktiivne sale-and-leaseback investeerimisobjektMüügis on väljaüüritud ...

прои…
5531.2 m²
2 д назад
4 258 000 € 770 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
5341 m²
5 821 690 € 1 090 €/m²

Pärnu tn 6, Paide linn, Paide, Järvamaa

HOTELL, UUS SPA JA UJULAKOMPLEKS PAIDES!

Участок 4215, каменный дом, обновлённый, сауна, душ, центральное отопление, кухня, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
4539 m²
770 000 € 170 €/m²

Keila tee 2a, Karjaküla, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Müüa rahavoo objekt Keilas + arendusvõimalus.

Участок 22933, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1999, тепловой ...

Müüa rahavoo objekt Keilas + samal kinnistul arenduspotentsiaaliga maa-ala, millele on ...

скла…
4411.8 m²
1 250 000 € 283 €/m²

1 Lagedi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Производственное здание на продажу

Участок 12000, этаж 1/1, новый

Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...

бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²

Jassu, Neitla, Järva vald, Järvamaa

Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский

Участок 20479, частная собственность

Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский уезд.На участке ...

прои…
4070.8 m²
59 000 € 14.5 €/m²

Kitsejärve, Kitseküla, Kastre vald, Tartumaa

Tootmis-laohoonete kompleks Tartu linnast ca.15km

Участок 18187, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa laohoonete kompleks Tartu linna servast ca.15km kaugusel.Lao-tootmishooneid ...

не н�…
4000 m²
365 000 € 91.3 €/m²

Keskuse tn 4, Viljandi, Viljandimaa

SUUREPÄRANE VÕIMALUS, HEA ÜÜRITOOTLUS

Участок 3308, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, вход с улицы, ...

IDESTATE kinnisvaral on suurepärane võimalus pakkuda Viljandi linna tuiksoonel asuvat ...

бюро…
3798 m²
1 870 000 € 492 €/m²

1 Suurfarmi tee 6, Suigu, Tori vald, Pärnumaa

Müüa äripind üldpinnaga 3617 m², elekter 1600A!

Участок 11328, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müügile on tulnud endine puidupelletitehas üldpinnaga 3617 m². Elektriliitumine 1600A! Kinnistuni viib asfalteeritud tee + tehase ümbrus asfalteeritud. Ühendatud tsentraalse veevärgiga. Hea võimalus soetada endale tootmispind soodsamalt, kui ainuüksi elektriliitumine!Võimalus osta eraldi kompleksne puidupelletitehase tootmisliini ja seadmete müük ilma kinnistuta - 215 000 euri + KM.Suurfarmi tee 6 kinnistu asub 25-minutilise autosõidu ...

прои…
3617 m²
225 000 € 62.2 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%