Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Müüa suurepärase nähtavusega ärihoone, ca 2000 m² väliala, 50 kw
Участок 4726, этаж 1/2, частная собственность, в среднем состоянии, толь ...
Suurepärane võimalus osta väga hea nähtavusega ärihoone vahetult Tartu maantee ääres. ...
День клиента: T 26.05 10:30-11:30
торг…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²
Tootmishoone erinevate kasutusvõimalustega !
Участок 6 302 m², частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Hoones on töökoja osa ja olmeblokk, kuhu on võimalik teha erinevaid lahendusi - ...
1400 m²
190 000 € 136 €/m²
RAHAVOO KOMPLEKS, KESKLINN, REK PROJ!
Участок 2346, частная собственность
Müüa perspektiivikas ja stabiilset rahavoogu tootev hoonete kompleks Viljandi ...
бюро…
1394 m²
569 000 € 408 €/m²
Мы продаем по НОВОЙ ЦЕНЕ одно просторное производственное здание
Участок 7515, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 1966, ...
Мы продаем большое производственное здание в хорошем состоянии в деревне Ору в ...
прои…
1387.7 m²
229 000 € 165 €/m²
Müüa tootmishoone-garaaž !
Участок 8196, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Hoones asub suur garaaž, kahe täispika kanaliga ja nelja väiksema kanaliga.Lisaks on ...
скла…
1385.6 m²
659 000 € 476 €/m²
AINULAADSED ÄRIHOONED SÕJAMÄEL!
Участок 12695, обновлённый, сауна, душ, кухня, холодильник, Интернет, кухонная мебель, ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
1382 m²
1 000 000 € 724 €/m²
Müüa või üürida kaubandushoone!
Участок 2185, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 2014, ...
Anda üürile väga hea asukohaga kaubandushoone!Kinnistul on aastaid edukalt tegutsenud ...
торг…
1379 m²
2 750 000 € 1 994 €/m²
TÄIELIKULT RENOVEERITUD MAJUTUSHOONE TALLINNA SÜDALINNAS
Участок 417, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Продается полностью реновированное здание для размещения в центре Таллина. Объект ...
не н�…
1370 m²
5 000 000 € 3 650 €/m²
Unikaalne võimalus - uueväärne, täisautomaatne majutushoone süda
Участок 417, частная собственность, обновлённый, год постройки 2019 ...
A-klassi asukohaga uus ärihoone Tallinna südalinnas Vabaduse väljaku vahetus ...
бюро…
1369 m²
5 000 000 € 3 652 €/m²
SUUR KINNISTU, KÕRGED LAED, 350A ELEKTER
Участок 15575, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa tootmis- ja laohoonete kompleks Nõo vallas – Nõo 28/30, Nõgiaru külaHaruldane ...
прои…
1368 m²
450 000 € 329 €/m²
SUUR KINNISTU, KÕRGED LAED, 250A ELEKTER
Участок 7000, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1996, ...
Müüa tootmis- ja laohoone endine kooresöödahoidla Nõo vallas – Nõo 28, Nõgiaru ...
скла…
1368 m²
328 000 € 240 €/m²
Paide kesklinnas! Ehitusprojekt (BIM), ehitusluba!
Участок 840, частная собственность, год постройки 1955, душ, центральное отопление, ...
Paide kesklinnas asuv võimalusterohke, 33 toaga investeering korteriteks või ...
1350 m²
198 500 € 147 €/m²
Kompaktne lao-/tootmis-/büroohoone Tänassilmas!
Участок 3498, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Müüa 3-kordne tootmis-/lao-/büroohoone Tänassilmas.Esimesel korrusel asub ladu (ca 400 ...
бюро…
1348 m²
1 200 000 € 890 €/m²
• Продается/сдается в аренду коммерческоe помещениe на 1 этаже •
Этаж 1/3, совладение, в хорошем состоянии, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
Продается или сдается в аренду (освободится 02.2025) коммерческоe помещениe ...
скла…
1347.4 m²
150 000 € 111 €/m²
Ärihoone Kilingi-Nõmme keskväljaku ääres!
Участок 1901, частная собственность, каменный дом, готов, Тепловой насос воздух-вода, ...
Otse Kilingi-Nõmme linna keskväljaku ääres asuv üüritulu tootev ärihoone otsib uut ...
обсл…
1345.4 m²
249 900 € 186 €/m²
Стратегическая бизнес-среда, где стиль сочетается с содержанием
Участок 2500, в хорошем состоянии, год постройки 2008
Представительный stock-office в Пеэтри В деловом районе Пеэтри, по адресу Kuma tee ...
не н�…
1339.3 m²
2 000 000 € 1 493 €/m²
MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!
Участок 5638, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...
Tuuleveski 10Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2023–2024.a• Hoone mõõdud 72,7m # ...
скла…
1337.6 m²
245 000 € 183 €/m²
Tõsine huviline, paku oma hind!
Участок 3047, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Pakkumisel logistiliselt väga heas asukohas äri- ning tootmishoone, mis paikneb Kiltsi ...
скла…
1333.9 m²
278 000 € 208 €/m²
Участок 10732, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa Tartu linna servast 5km kaugusel suur 1320m²-ne hoone koos 10732m² krundiga. Hoone ...
скла…
1320 m²
249 000 € 189 €/m²
Mногофункциональное коммерческое здание
Участок 3026, частная собственность, электрическое отопление, электричество, центральная ...
Йыхви административный центр уезда Ида-Вирумаа, где проживает около 10 000 человек. ...
бюро…
1300.6 m²
279 000 € 215 €/m²
Kindel rahavoog, sotsiaalne väärtus!
Участок 69700, частная собственность, бревенчатый дом, новый, год постройки 2020, ...
Varsa tee 16 kinnistul on valminud ainulaadne ja terviklik elukeskkond, mis on rajatud ...
разм…
1273.2 m²
3 300 000 € 2 592 €/m²
Müüa Sondas kinnistu koos hoonega.
Участок 5159, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Müüa algselt büroohooneks projekteeritud kivihoone, mis asub looduslikult kaunis kohas. ...
бюро
1263.8 m²
69 500 € 55 €/m²
Подходит для дома престарелых
Участок 2502, этаж 2/2, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1950, ...
Ваша возможность приобрести действующее здание отеля, идеально подходящее для быстрого ...
разм…
1262.7 m²
790 000 € 626 €/m²
Metsa tee 15
Участок 10901, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1980, тепловой ...
Metsa tee 15
не н�…
1243 m²
450 000 € 362 €/m²
Очаровательный отель в самом сердце старого города.
Участок 535, частная собственность, каменный дом, обновлённый, ванная, душ, туалет и ...
Расположенный в исторической городской стене, Rija Old Town Hotel представляет собой ...
1232 m²
3 900 000 € 3 166 €/m²
Недорогое коммерческое здание в центре Кохтла-Ярве
Участок 2790, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Недорогое офисное здание в центре Кохтла-Ярве. Бывшая городская аптека. Здание должно ...
бюро
1217.2 m²
49 000 € 40.3 €/m²
Haava
Участок 11681, 1. этаж, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2013, ...
Haava
прои…
1210 m²
600 000 € 496 €/m²
ÄRIRUUMID SÕMERU ALEVIKUS
Этаж 1/2, совладение, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1985, душ, ...
Müüa avarad ja mitmekülgsete võimalustega äriruumid Sõmeru alevikus, Lao tn. 2. ...
не н�…
1200 m²
210 000 € 175 €/m²
Участок 12428, частная собственность, панельный дом, готовый, санремонт сделан, год ...
Objekt on 100% välja üüritud ,tootlus on umbes 10% aastas .
1200 m²
650 000 € 542 €/m²
Metsa tee 6
Участок 255932, частная собственность, в хорошем состоянии, электрическое отопление, ...
Metsa tee 6
скла…
1195 m²
350 000 € 293 €/m²
Участок 4648, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Pakkuda väga hea perspektiiviga ning asukohaga ärihoone, Rakvere linna südames, käidava ...
1177.6 m²
890 000 € 756 €/m²
Kivinurme
Участок 2964, частная собственность, в хорошем состоянии, открытая кухня, вентиляция, ...
Kivinurme
скла…
1171 m²
2 д назад
902 420 € 771 €/m²
Salme tee 3a
Участок 4605, частная собственность, новый, год постройки 2024, центральная вода, ...
Salme tee 3a
прои…
1149.5 m²
1 300 000 € 1 131 €/m²
Unikaalne investeering ülisoodsa hinnaga
Участок 554, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Ajalooline hoone Tallinna südames – stabiilne ja tulus investeerimisvõimalus See ...
не н�…
1139 m²
12 ч назад
2 200 000 € 1 932 €/m²
Unikaalne investeering ülisooda hinnaga
не н�…
1139 m²
12 ч назад
2 200 000 € 1 932 €/m²
В продаже ресторан!
Участок 2615, этаж 1/2, год постройки 2002
В продаже коммерческая недвижимость, 78406:611:5120, участок: 2615 м2цокольный этаж ...
пита…
1122.3 m²
1 500 000 € 1 337 €/m²
Erinevad üürilepingutega kaetud äripinnad!
Участок 8055, год постройки 1993, центральное отопление, Интернет, электричество, видео ...
Müüa edukalt toimiv ärikinnistute kompleks tiheda äritegevusega Ropka ...
1121.7 m²
2 950 000 € 2 630 €/m²
Välja tänav 5
Участок 4083, 2. этаж, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2014, ...
Välja tänav 5
не н�…
1111.8 m²
1 545 000 € 1 390 €/m²
5KM TARTU LINNA SERVAST, HOONE KÕRGUS 7M
Участок 9533, частная собственность, ангар, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa Tartu linna servast 5km kaugusel suur 1107m²-ne hoone koos 9533m² krundiga.Hoone ...
скла…
1107 m²
249 000 € 225 €/m²
Suurepärase asukohaga büroohoone koos tootmisruumidega.
Участок 3282, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Narva linnas Kerese 40 on müüa kaasaegse disainiga büroo-ja tootmishoone. Hoone asub ...
бюро…
1102.4 m²
990 000 € 898 €/m²
Мы продаем приличное производственно-складское здание в деревне
Участок 9473, 2. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 1957, ...
прои…
1099.3 m²
280 000 € 255 €/m²
Majutushoone kanuupealinna! Jõepiir!
Частная собственность, каменный дом, год постройки 1979, центральная вода, вода, ...
Müüa Põlvamaal Räpina vallas Leevi külas endine kooli ühiselamuhoone.Kinnistul veel ...
разм…
1097.2 m²
40 000 € 36.5 €/m²
Müüa äripind Rakveres lao- või tootmishooneks
Участок 2600, ангар, готовый, в среднем состоянии
Hoone üldpindala 1095 m2.Lao-ja tootmispind 965 m2.Kontoripind 130 m2.Osaliselt ...
прои…
1095 m²
189 000 € 173 €/m²
Müüa tootmismaa
Участок 9448, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...
Elekteriliitumine 400AInternet valguskaabelvesi puurkaev trassiga liitumis võimalus
скла…
1090 m²
183 000 € 168 €/m²
Stabiilne tervishoiuteenustega seotud rahavoo objekt.
Участок 2441, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 1970, ...
Müüa tervishoiukompleksi osa (eraldi hoone) Põlvas. Tegemist on stabiilset ...
не н�…
1086 m²
550 000 € 506 €/m²
Unikaalse hoonestusega maatükk
Участок 19842, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...
Uut omanikku ootab endine Männamaa Algkool-Lasteaia kinnistu. Kinnistul on täielikult renoveerimist vajav ca 1000 m2 korralike kiviseintega koolihoone. Sotsiaalmaa., ühiskondlike ehitiste maa. Sobib teenuse pakkumine alaliseks või ajutiseks elamiseks (sh ärilisel või sotsiaalse eesmärgil) Näiteks võib kinnistule rajada hooldekodu, tugikeskuse, päevahoiu, haridusasutuse, majutusasutus jne. Elektriliitumine 80A.Tsentraalvee ja ...
бюро…
1079 m²
59 000 € 54.7 €/m²
Pottula tee 16
Участок 7798, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное ...
Pottula tee 16
прои…
1071.5 m²
61 500 € 57.4 €/m²
Müüa suur maja koos toimiva äriga
Участок 670, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ÄRIPINDMüüa ärikinnisvara, mis on mõeldud üüri tubade, hotelliteenuste, majutuse ja ...
разм…
1063.2 m²
1 250 000 € 1 176 €/m²
Müüa kaarhallid Tallinn-Tartu mnt. ääres!
Участок 11055, частная собственность, ангар, в среднем состоянии, год постройки 1996, ...
Müüa aiaga piiratud kinnistu, millel on 2 kaarhalli. Kaarhallid ehitatud 1996 ja 1997, ...
скла…
1056.9 m²
168 000 € 159 €/m²
RANNARAJOONIS
Участок 1602, каменный дом, год постройки 1973, сауна, душ, центральное отопление, ...
Продается уникальное офисное здание и бар, расположенные в пляжном районе Пярну, ...
1055 m²
1 289 000 € 1 222 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100