Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Kaasiku 28D, Jõhvi küla, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa laohoone kompleks Jõhvis

Участок 10133, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa toimiv laohoone kompleks Jõhvis. Hoones neli üürnikku.

обсл…
2197.3 m²
400 000 € 182 €/m²

Tartu mnt 53, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA hotelli/üürimaja projekt kesklinnas

Участок 1245, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Müüa 76 apartmendiga arendusprojekt Tallinna kesklinnasMüüa ehitusloaga ärihoone Tartu ...

бюро…
2192.5 m²
3 850 000 € 1 756 €/m²
День клиента: K 27.05 11:00-12:00

1 Jaama 14, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa rahavooga ärihoone Jõhvis

Участок 1954, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

День клиента: K 27.05 11:00-12:00
не н�…
2150 m²
420 000 € 195 €/m²

Hoidla tee 8a, Maardu, Harjumaa

MÜÜA LAO- JA TERMINALIKOMPLEKS PIIRATUD TOLLITSOONIS MAARDUS

Участок 10000, этаж 1/1, право застройки, в хорошем состоянии, год постройки 2004 ...

Müüa logistiliselt väga heas asukohas, Maardu linnas asuv lao- ja terminalikompleks ...

скла…
2138 m²
1 090 000 € 510 €/m²

Lasteaia tn 7, Kehtna, Kehtna vald, Raplamaa

Kehtiva ehitusloaga üldhooldekodu arendusprojekt

Участок 7811, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Kehtiva ehitusloaga arendusprojekt Kehtnas – hooldekodu või muu asutus, mida on ...

2012 m²
179 000 € 89 €/m²

Kooli tn 17, Helme, Tõrva vald, Valgamaa

Müüa ärimaja Lõuna-Eestis

Участок 2826, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...

Бывшее общежитие, отлично подходящее для создания дома престарелых, учреждения по уходу ...

торг…
2000 m²
75 000 € 37.5 €/m²

Kivi tn 12a, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

ПРОДАЕТСЯ ЗДАНИЕ КАЗАРМ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА!

Участок 3685, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Продаётся производственный земельный участок со старым зданием казармы.Возможны любые ...

торг…
2000 m²
69 900 € 35 €/m²

Keskuse, Põdruse, Haljala vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA HOONESTATUD ÄRIMAA

Участок 199471, частная собственность, готов, год постройки 1990, тепловой насос, ...

Rakverest ca 10 km kaugusel Põdruse külas müüa lao- ja tootmishooned koos ...

скла…
1973 m²
275 000 € 139 €/m²

Tallinna tn 19, Viljandi, Viljandimaa

Участок 1821, в хорошем состоянии, год постройки 2003, центральное отопление, лифт ...

Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, peamise ristmiku ääres. Koosneb kahest ...

1900 m²
1 650 000 € 868 €/m²

Fosforiidi 2, Maardu, Jõelähtme vald, Harjumaa

MÜÜDUD!

Участок 5500, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, кухня, ...

Müüa Maardus asuv kalatööstusettevõte. Tehasel on veterinaarluba, kalatoodete ...

пита…
1896.7 m²
1 200 000 € 633 €/m²

Seljaku tn 4, Laagri, Saue vald, Harjumaa

ПРОДАЁТСЯ ЗДАНИЕ С ОФИСНЫМИ И СКЛАДСКИМИ ПЛОЩАДЯМИ

Участок 9391, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, ...

Продаётся современное складско-производственное здание с офисным блоком – можно сразу ...

бюро…
1890 m²
2 400 000 € 1 270 €/m²

Pikk tn 21c, Võru, Võrumaa

Tootmishoone Võru linnas!

Участок 5280, частная собственность, готов, год постройки 1963, твёрдое топливо, ...

Müüa Võru linnas Pikal tänaval puidutöökojana kasutuses olev tootmishoone.Hoone sobib ...

скла…
1876.9 m²
340 000 € 181 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
1820 m²
1 983 800 € 1 090 €/m²

Tuuleveski tn 8, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 7148, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...

скла…
1776.2 m²
257 000 € 145 €/m²

Tööstuse tn 3, Taebla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

MÜÜA TOOTMISHOONE KOOS SEADMETEGA TAEBLAS

Участок 6101, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1988, твёрдое ...

Müüa Taebla alevikus, Taebla tööstusalal tootmishoone, mida hetkel kasutatakse ...

скла…
1768.4 m²
450 000 € 254 €/m²

Pärna pst 13, Valga linn, Valga vald, Valgamaa

Valga kesklinnas, hea ligipääsuga

Участок 5548, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa mitmeotstarbeline äri- ja tootmiskompleks kesklinna lähedal, vaid umbes 300 meetri ...

бюро…
1730 m²
1 д назад
390 000 € 225 €/m²

Vabaõhumuuseumi tee 9a 9a, Rocca Al Mare, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Отель Rocca al Mare - Действующий отель на 43 номера с SPA<br />

Участок 1115, частная собственность, готов, год постройки 2008, газовое отопление, лифт, ...

Отель Rocca al Mare - это специально спроектированный гостиничный объект, построенный в ...

1724.4 m²
3 750 000 € 2 175 €/m²

Tiigi 11, Vedu, Tartu vald, Tartumaa

Участок 13248, частная собственность, в хорошем состоянии, сауна, душ, газовое ...

Müüa täisvarustusega veokite ja haagiste remontimise ja hooldamise keskus 14 km ...

скла…
1700 m²
995 000 € 585 €/m²

Raudtee tn 2, Lihula linn, Lääneranna vald, Pärnumaa

Участок 7287, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в санремонте, ...

Müügil tootmishoone, endine Lihula Leib tootmine . Hoones on tootmise lõpetatud ja ...

прои…
1612 m²
250 000 € 155 €/m²

2 Savioja, Vahi alevik, Tartu vald, Tartumaa

Suurte arenduspotensiaalidega kinnistud Tartumaal

Участок 16681, готовый, в хорошем состоянии, центральная вода, центральный газ, огорожен ...

Müüa suure arenduspotentsiaaliga kinnistute kogum Vahi Tööstuspargis, mis on kaetud ...

бюро…
1600 m²
3 000 000 € 1 875 €/m²

Pärnu tänav 114, Paide linn, Paide, Järvamaa

Продаётся коммерческий участок в отличном месте

Участок 4793, частная собственность, каменный дом, год постройки 2004, сауна, тепловой ...

Застроенный земельный участок расположен в черте города, на главной дороге между Пайде ...

торг…
1591 m²
970 000 € 610 €/m²

Teeninduse tee 7, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND!

Участок 7201, 1. этаж, частная собственность, новый, душ, газовое отопление, центральный ...

Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...

скла…
1561.2 m²
2 000 000 € 1 281 €/m²

Ämari tee 1, Ämari, Lääne-Harju vald, Harjumaa

MITMEKÜLGNE ÄRIKINNISVARA ARENDUSVÕIMALUSTEGA

Участок 1980, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, центральное ...

Müügile on tulnud Ämari aleviku peamajandushoone üldpinnaga 1316.9 m2. Varasemalt ...

бюро…
1530.9 m²
225 000 € 147 €/m²

Vana-Sauga 44, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

MITMEKÜLGNE ÄRIPIND SAUGA JÕE KALDAL!

Участок 2791, панельный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1985, центральное ...

Müüa Sauga jõe ääres asuv 2791 m2 suurune kinnistu, mis pakub mitmekülgseid võimalusi ...

не н�…
1518 m²
800 000 € 527 €/m²

1 Lossiküla, Otepää vald, Valgamaa

Atraktiivne arendus kauni Sangaste Lossi kõrval!

Участок 7524, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Müüa super asukohaga kinnistu maalilise Sangaste Lossi kõrval.Asukoht: Kinnistu asub ...

скла…
1500 m²
127 900 € 85.3 €/m²

Viru tn 3, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Недостроенный отель в центре Йыхви!

Участок 1300, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Продается недвижимость в центре Йыхви, на которой расположено здание, построенное в ...

бюро…
1500 m²
520 000 € 347 €/m²

Tammeotsa, Kitseküla, Kastre vald, Tartumaa

TOOTMIS-LAO HOONE TARTUST CA.15KM

Участок 7704, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa tootmis-laohoone Tartu linna servast ca.15km kaugusel.Tootmis-laohoonet ...

скла…
1438 m²
140 000 € 97.4 €/m²

Paldiski mnt, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Hea nähtavusega kaubandushoone Paldiski maanteel.

Участок 2584, этаж 1/1, частная собственность, год постройки 2000 ...

Müüa ärihoone Paldiski maantee 77, mis sobib suurepäraselt nii kaubandus- kui ka ...

торг…
1413.7 m²
1 780 000 € 1 259 €/m²

Riia 136, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Silmapaistev äripind elava liiklusega Riia tänaval!

Участок 3148, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, газовое ...

Müüa äripinda Tartu ühel linna parima nähtavusega asukohal. Tegemist on esindusliku ja ...

торг…
1409 m²
2 100 000 € 1 490 €/m²

Läike tee 8, Peetri, Rae vald, Harjumaa (Забронировано)

Участок 4726, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

HOONE JA PINNADÜüripind kokku: 1 405,5 m²sh esimene korrus 1 278,3 m2teine korrus 138,0 ...

скла…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%