Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal.
Участок 3117, частная собственность, панельный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal Viru-Nigula. Hoone on heas seisukorras ...
3573.8 m²
190 000 € 53.2 €/m²
Narva Space — пятиэтажный дом с зонами для совмест
Участок 2679, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Компания Altro Capital OÜ продает недвижимость, расположенную по адресу: улица Туру, 5, ...
бюро…
3503 m²
120 000 € 34.3 €/m²
Lao või tootmishooneks 2 eraldi kinnistut
Участок 9874, частная собственность, панельный дом, коробка без крыши, нуждается в ...
Müüa 2 kap remonti vajavat sigala löövi mis asuvad eraldi kinnistutelSobib ideaalselt ...
прои…
3464 m²
10 000 € 2.89 €/m²
Müüa välja renditud lao- ja tootmishoone Tartus.
Участок 4199, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, душ, ...
Tootmishoone lao- ja tootmispindadega Tartus.Kõrvalkulud puuduvad. Kogu hoone välja ...
3455 m²
1 550 000 € 449 €/m²
Участок 11728, частная собственность, панельный дом, готов, газовое отопление, ...
скла…
3432.5 m²
2 д назад
599 000 € 175 €/m²
TOOTMISPINNAD, KORRALIKUD OLME-JA KONTORIRUUMID
Участок 28150, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa Tootmismaa Pärnu Maakonnas, Sauga Alevikus!Avastage suurepärane võimalus ...
бюро…
3390.2 m²
1 290 000 € 381 €/m²
Narva kesklinna äripind turu soodsaima hinnaga!
Участок 2707, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
NÜÜD ON SELLELE OBJEKTILE OODATUD KA OSTJA PAKKUMISED! NARVA LINNAS KÕIGE SOODSAMA M2 ...
разм…
3385.3 m²
490 000 € 145 €/m²
Ainulaadne objekt kinnisvarainvestorile!
Участок 4159, частная собственность, панельный дом, обновлённый, год постройки 1981, ...
8-9% aastatootlusega komplektne äri- ja eluhoone Keila linnas, mis on jaotatud 69-ks ...
бюро
3383.8 m²
2 200 000 € 650 €/m²
Müüa rahavoo objekt Kuusalus arendusvõimalustega.
Участок 25537, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa rahavoo objekt Kuusalu vallas Soorinna külas + samal kinnistul ...
скла…
3337.5 m²
349 000 € 105 €/m²
Участок 49900, год постройки 1970, Печное отопление, электрическое отопление, твёрдое ...
Kohtutäitur Anne Böckler avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike ...
не н�…
3286.7 m²
208 000 € 63.3 €/m²
Müüa tööstuskrunt Saue vallas, Laitses
Müüa suure krundiga tööstuslik kinnistu Laitses, Saue vallas Harjumaal.Kinnistul asub ...
скла…
3125 m²
165 000 € 52.8 €/m²
Многофункциональное коммерческое здание!
Участок 6080, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1980, душ, ...
Продается многофункциональное коммерческое здание с отличным логистическим ...
бюро…
3121.7 m²
999 990 € 320 €/m²
Üüritootlusega laokompleks Muuga sadama läheduses
Участок 18379, частная собственность
Müüa hoonestatud kinnistu Muuga sadama lähistel, mille sihtotstarve on 100% ...
скла…
3116 m²
1 236 000 € 397 €/m²
MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!
Участок 12786, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...
Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...
прои…
3113.8 m²
489 000 € 157 €/m²
MÜÜA KINNISTU VILJANDI VALLA KESKUSES, VIIRATSIS
Участок 11480, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Asukoht on suurepärane. Hooned asuvad Viiratsi valla keskasulas, vahetus läheduses ...
скла…
3080 m²
520 000 € 169 €/m²
Müüa koos tähtajalise üürilepinguga!
Участок 8261, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 2007, сауна, душ, ...
Müüa suurepärase asukohaga ladu/toomishoone, mis sobib hästi ka kaubanduseks või ...
торг…
3069 m²
2 490 000 € 811 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
3052 m²
3 326 680 € 1 090 €/m²
Tootmis- ja kaubanduspind Tartu tuiksoonel!
Участок 6552, этаж 1/3, частная собственность, в хорошем состоянии, центральное ...
Äriprojekt Tartu tuiksoonel, Turu tänaval! Tootmishoone koos büroo- ja ...
бюро…
3038.8 m²
1 980 000 € 652 €/m²
Участок 9163, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2023, электричество, ...
Müüa tootmis ja ärimaa kinnistu, millel asub 2 PVC halli. Kinnistu suurus 9163 bm2, ...
скла…
3000 m²
1 690 000 € 563 €/m²
Metallitöökojaga tootmismaa hinnatud piirkonnas
Участок 7796, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa metallitöökojaga hoonestatud tootmismaa hinnatud piirkonnas. Hoones asuvad ...
скла…
3000 m²
1 д назад
750 000 € 250 €/m²
Kaasaegne noorloomalaut + 100 ha haritavat maad!
Участок 26220, готовый, обновлённый, электричество
Müügil tootmiskinnisvaraliselt ideaalse asukohaga kaasaegne noorloomalaut (EHR kood: ...
прои…
2988 m²
600 000 € 201 €/m²
Korralik tootmishoone Valga linnas !
Участок 8376, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, туалет и ванная ...
Valga linnas müüa kinnistu suurusega 8370 m², millel asub kahekordne korralik ...
скла…
2985.5 m²
598 000 € 200 €/m²
Tootmismaa mitmete hoonetega Muuga sadama vahetus läheduses!
Участок 18379, этаж 1/1, частная собственность, промышленное напряжение, центральная ...
Muuga Sadama vahetus läheduses müüa tootmismaa koos mitmete hoonetega. Hooned on ...
не н�…
2980.7 m²
1 550 000 € 520 €/m²
Müüa hea asukoha ja juurdepääsuga lihatööstuse tööstuskompleks!
Участок 34400, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa koos 2 kinnistut Taali (50301:001:0355) ja Printsu (50301:001:0356).Taali ...
скла…
2860 m²
449 000 € 157 €/m²
Hoonestatud detailplaneeringuga KINNISTU 5439 m²
Участок 5439, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...
Müüa kehtiva detailplaneeringuga kinnistu suurusega 5439 m² logistiliselt väga heas ...
не н�…
2859 m²
10 000 000 € 3 498 €/m²
Müüa Keila äärelinnas funktsionaalne tööstushoone
Участок 5588, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müügile tulnud heas asukohas, Keila äärelinnas funktsionaalne toiduainetetööstuse ...
обсл…
2671 m²
2 950 000 € 1 104 €/m²
Участок 2590, душ, электрическое отопление, Интернет, вода, отдельный вход, центральная ...
2590 m²
69 000 € 26.6 €/m²
БОЛЬШОЕ ПРОМЫШЛЕННОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ В РАПЛЕ!
Участок 6400, 7. этаж, частная собственность, бесплатная парковка, электричество, ...
БОЛЬШОЕ ПРОМЫШЛЕННОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ В РАПЛЕ!СПЕЦИАЛЬНАЯ АПРЕЛЬСКАЯ ЦЕНА!Продается ...
прои…
2571.5 m²
350 000 € 136 €/m²
КОММЕРЧЕСКАЯ НЕДВИЖИМОСТЬ СВЫШЕ 2500 м²
Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 2020, душ, ...
ПРОДАЁТСЯ КОММЕРЧЕСКАЯ НЕДВИЖИМОСТЬ ПЛОЩАДЬЮ СВЫШЕ 2500 м² — СКЛАД + АВТОСЕРВИС + ...
бюро…
2500 m²
389 000 € 156 €/m²
ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIHOONE!
Участок 5999, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2008, ...
Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...
торг…
2450 m²
2 200 000 € 898 €/m²
Müüa endine külmlaut abiruumidega. Veisefarm.
Участок 28287, частная собственность, год постройки 2004, бойлер, душ, туалет и ванная ...
скла…
2420 m²
154 000 € 63.6 €/m²
Tamko
Участок 18482, частная собственность
Tamko
прои…
2401.6 m²
300 000 € 125 €/m²
KOHE VABA! PAKU OMA HIND. KIIRMÜÜK!
Участок 14433, частная собственность, готовый, обновлённый, тепловой насос, твёрдое ...
Müüki on tulnud haruldane koheseks tootmise alustamiseks valmis tootmiskompleks ...
скла…
2400 m²
2 д назад
490 000 € 204 €/m²
MÜÜA AVARAD TOOTMISHOONED KADRINAS RAUA TN 10 JA 12
Участок 4634, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüki on tulnud kaks tootmisotstarbelist kinnistut Kadrina alevikus, aadressidel Raua ...
скла…
2394 m²
265 000 € 111 €/m²
hoonestatud tootmismaa Saku vallas Tagadi külas
Участок 26012, электрическое отопление
Kohtutäitur Kristiina Feinman avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 ...
скла…
2387.7 m²
600 000 € 251 €/m²
ИСТОРИЧЕСКАЯ УСАДЬБА КОХАЛА!
Участок 185254, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продается исторический усадебный комплекс Кохала, расположенный в волости Раквере, который является значимым местом отдыха и туризма в Ляэне-Вирумаа.Разнообразные залы усадьбы и окружающая природа позволяют организовать встречи на десять человек, а также пикник с двумя сотнями участников в усадебном парке. В усадьбе находится отель (13 номеров с дополнительными спальными местами могут вместить до 40 человек), по запросу возможно ...
разм…
2326 m²
950 000 € 408 €/m²
Müüa väga heas korras lao-ja tootmishoone Haapsalu
Участок 16916, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...
Müüa 2022. aastal ehitatud väga heas korras tootmis- ja laohoone Haapsalus koos suure, ...
скла…
2318 m²
2 650 000 € 1 143 €/m²
Müüa tootmishoone koos bürooruumidega Viimsis
Участок 8491, частная собственность, год постройки 2012, толь ...
Müüa heas korras ja funktsionaalne tootmiskompleks Viimsi vallas, Lubja külas, ...
День клиента: R 22.05 16:00-17:00
торг…
2316 m²
2 735 000 € 1 181 €/m²
TÖÖSTUSHOONE
Участок 15575, 2. этаж, частная собственность, готовый, нуждается в санремонте, ...
Kinnistu asub Harju-Risti keskuses, 27 km Paldiskist ning 54km kaugusel Tallinnast.100% ...
2300 m²
249 000 € 108 €/m²
Müüa suur lao-tootmiskompleks Elva vallas Puhjas
Участок 19100, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...
Müüa renoveerimisjärgus 7-st hoonest koosnev suure aiaga piiratud territooriumiga lao ...
скла…
2300 m²
275 000 € 120 €/m²
Отель у моря на Сааремаа, в поселке Мяндьяла!
Участок 9951, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1976, ...
Продается отель на берегу моря на Сааремаа, деревня Мяндьяла. Приятно небольшой и ...
не н�…
2298.7 m²
2 980 000 € 1 296 €/m²
Staadioni tänav 6
Участок 13558, частная собственность, каменный дом, год постройки 1989, общественный ...
Staadioni tänav 6
День клиента: R 22.05 14:00-15:00
прои…
2294 m²
690 000 € 301 €/m²
Toimiv saeveski - valmis koheseks tootmiseks
Участок 57400, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...
Müüa toimiv saeveski koos kinnistu, hoonete ja tootmisseadmetega. Tegemist on hea ...
скла…
2290 m²
2 100 000 € 917 €/m²
Selja tee 13
Участок 3043, частная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1983, ...
Selja tee 13
прои…
2260 m²
599 900 € 265 €/m²
Tootmis- ja laokompleks müügiks.
Участок 11842, этаж 1/2
TOOTMIS- JA LAOKOMPLEKS MÜÜGIKS Põldmäe tee 14 ja 16, Vatsla küla, Saue vald, ...
скла…
2256 m²
1 400 000 € 621 €/m²
Pakkuda varjend!
Участок 7519, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, бесплатная парковка, ...
Müüa suurim eraomanduses olev varjend Eestis.Maaaluse kompleksi, endise Vardja ...
скла…
2250 m²
169 000 € 75.1 €/m²
Pottula tee 18
Участок 12514, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное ...
Pottula tee 18
прои…
2232.9 m²
127 000 € 56.9 €/m²
Место, где функциональность и представительность образуют единое
Участок 4318, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2005 ...
ПРЕДСТАВИТЕЛЬСКИЙ STOCK-OFFICE В ПЕЭТРИ Предлагается к продаже современное и ...
не н�…
2232.5 m²
3 000 000 € 1 344 €/m²
Müüa äripind Valga kesklinnas, suurepärase asukoha
Частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, душ, сауна, центральное ...
Otsid ärikinnisvara, mis pakub mitmekesiseid võimalusi?Müüa äripind Valga keskklinnas. ...
разм…
2231 m²
2 д назад
180 000 € 80.7 €/m²
Viljandikorterid.ee
Участок 2390, год постройки 2017, центральный газ
Müüa 60 korteriga kortermaja millel on 60 panipaika ja 45 parkimiskoht . Lisaks ...
2200 m²
2 995 000 € 1 361 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100