Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Оборудованное здание для пищевого производства в Пыхья-Таллинне
Участок 1138, центральное отопление, промышленное напряжение, вентиляция, лифт, ...
Продаётся полностью оборудованное здание для пищевого производства в районе ...
скла…
783.4 m²
1 900 000 € 2 425 €/m²
Müüa unikaalne ärihoone!
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, душ, ...
Müüa ärihoone — toimiv majutusäri ja äripind Tallinna südamesMüüa unikaalne ja ...
бюро…
781.1 m²
2 250 000 € 2 881 €/m²
Участок 6331, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Pakume müügiks uueväärne hoone suurepärase planeeringuga, mis sobib hästi nii ...
скла…
781 m²
370 000 € 474 €/m²
Suure krundiga lao- ja tootmishoone
Участок 17613, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Hea tegus inimene ja agar ettevõtja!Kas oled otsinud kohta kuhu investeerida?Kas otsid ...
скла…
768.4 m²
55 000 € 71.6 €/m²
Müüa kergetööstus- ning meditsiiniabihoone
Частная собственность, готов, городское отопление, промышленное напряжение, центральная ...
Müüa terviklik kolmekordne hoone Ropka tööstuspiirkonnas. Kasutusotsarbe kohaselt on ...
бюро…
766.3 m²
1 090 000 € 1 422 €/m²
Narva-Jõesuu kesklinnas männimetsas.
Участок 2829, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...
Krunt 2829 m², detailplaneering alustatudLisainfo: elekter, vesi, tsentraalgaas, ...
бюро…
765.5 m²
170 000 € 222 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
763 m²
831 670 € 1 090 €/m²
Müüa kinnistu suure hoonega
Участок 20000, частная собственность, панельный дом, коробка с крышей, в среднем ...
Jõgevalt 2 km kaugusel, Kurista külas, müüa privaatses ja ilusas kohas kinnistu. ...
прои…
755 m²
83 000 € 110 €/m²
ПРОДАЁТСЯ ГОСТЕВОЙ ДОМ НА ГРАНИЦЕ ТАЛЛИННА!
Участок 1138, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ПРОДАЁТСЯ ГОСТЕВОЙ ДОМ С СТАБИЛЬНЫМ ДЕНЕЖНЫМ ПОТОКОМ НА ГРАНИЦЕ ТАЛЛИННА!На продажу ...
обсл…
754 m²
399 000 € 529 €/m²
PÕLVKONDADEVAHELISE ÜÜRIPOTENTSIAALIGA HOONESTATUD KINNISTU!
Участок 289, частная собственность, каменный дом, готов, электричество ...
PÕLVKONDADEVAHELISE ÜÜRIPOTENTSIAALIGA HOONESTATUD KINNISTU TALLINNA SÜDALINNAS – ...
бюро
751.4 m²
1 800 000 € 2 396 €/m²
Lisa kuulutusele reklaamlause...
Участок 6516, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Väga heas asukohas Tallinna poolt Viljandisse sissesõidu alguses hoone, mis sobib nii ...
скла…
750 m²
784 000 € 1 045 €/m²
AUTODE JA JALGRATASTE ERAPARKLA!
Участок 746
AINULAADNE PAKKUMINE!Pane maatükk tulu teenima: väljastatud projekteerimistingimused ...
746 m²
55 000 € 73.7 €/m²
Suur tööstushoone Kolga-Jaani külje all!
Участок 33562, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
743.7 m²
135 000 € 182 €/m²
Kaasaegne pind ringtee ja Rail Baltica läheduses!
Участок 2342, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...
- Kaasaegsed kommunikatsioonid, valgustus ja turvasüsteemid tähendavad lihtsamat ...
скла…
742.7 m²
2 д назад
1 080 000 € 1 454 €/m²
Kaasaegne pind ringtee ja Rail Baltica läheduses!
скла…
742.7 m²
2 д назад
1 080 000 € 1 454 €/m²
Участок 1501, новый
Krunt 1501, detailplaneering tehtud. Võimalik ehitada ärihoone, ehitusalune pind 610 ...
торг…
740 m²
380 000 € 514 €/m²
Специальное предложение, которое поможет воплотить ваши мечты и
Участок 22993, год постройки 1985
ПРОДАЕТСЯ: ЗДАНИЕ ДОМА с прекрасными возможностями в деревне Тырисе, провинция ...
прои…
736.5 m²
99 000 € 134 €/m²
Remonditöökoja
Участок 2164, частная собственность, нуждается в обновлении ...
Remonditöökoja
прои…
734.6 m²
65 000 € 88.5 €/m²
Finantseeringuga kortermaja projekt kesklinnas
Участок 561, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Pakkuda Viljandi vanalinnas perspektiivne arendusprojekt aadressil Kauba 9. Tegemist on ...
бюро…
731.3 m²
550 000 € 752 €/m²
Minikorterite äriprojekt Tartu kesklinnas
Год постройки 1994
Tartu südalinnas Soola 1a on müüki tulnud selge arendusloogikaga investeerimisvõimalus, ...
725.7 m²
630 000 € 868 €/m²
Äripind vastavalt sinu soovidele!
Участок 1500, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Paevälja kvartal toob Lasnamäele uue hingamise – ja sinu ärile nähtavuse ning ...
бюро…
720 m²
1 €
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
HOONEKOMPLEKS ÜLDE KESKUSES!
Участок 5298, частная собственность, каменный дом, год постройки 1974, электрическая ...
Müüa mitmeotstarbeline maja/ärihoone Ülde keskuses Tiigi tn1. Põhihoone suuremas ...
719.1 m²
95 000 € 132 €/m²
Tootmismaa koos kahe viilhalliga!
Участок 12300, частная собственность, ангар, готовый, электричество, дороги в хорошем ...
Müüa avar tootmiskinnistu Mikitamäel, kaunil Setomaal!Suurepärane võimalus ettevõtjale või investorile – müügile on tulnud 12300 m² tootmismaa sihtotstarbega kinnistu, millel paiknevad kaks suurt viilhalli pindaladega 358,4 m² ja 360 m². Elektriliitumine 3x64A.Hooned on vastupidavate metallkonstruktsioonidega ning sobivad suurepäraselt tootmiseks, ladustamiseks või erinevateks majandustegevusteks. Hetkel on angaarides kasutusel ...
торг…
718.4 m²
60 000 € 83.5 €/m²
Laki ärikvartalis müüa 2x kontorikorrust
INVESTEERING VÕI OMA BÜROO Laki 19 Müüa Laki 19 büroohoone II ja III korrus – kokku ...
бюро
715 m²
650 000 € 909 €/m²
Müüa 8 korteriga arendusprojekt Rakvere külje all
Участок 7341, частная собственность, коробка с дверьми и окнами, нуждается в обновлении ...
Müügile on tulnud suurepärase potentsiaaliga arendusprojekt Kloodi külas, ...
разм…
713 m²
435 000 € 610 €/m²
ÄRIMAA MÜÜK KOOS KAARHALLI JA ÄRIPINDADEGA
Участок 4058, в среднем состоянии, год постройки 1995, сауна, электрическое отопление, ...
Müüki on tulnud mitmekülgsete kasutusvõimalustega kinnistu Kadrina külje all. ...
не н�…
708 m²
128 900 € 182 €/m²
ÄRIPIND majutusapartamentidega Annelinnas
Участок 633, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Müüa mitmekülgsete kasutusvõimalustega ärihoone Annelinnas. Tegemist on 100% ärimaa ...
обсл…
706 m²
750 000 € 1 062 €/m²
Soodsalt koos seadmetega tootmispind!
Участок 7307, частная собственность, тепловой насос, твёрдое топливо, электрическое ...
MÜÜA TOOTMIS- JA ÄRIMAA KADARBIKU KÜLAS – Soodsalt koos seadmetega!Logistiliselt ...
скла…
705.7 m²
220 000 € 312 €/m²
Tee oma hinnapakkumine
Участок 3468, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, центральное ...
Müüki on tulnud kõigi võimalustega äripind arenevas piirkonnas Leola tänava ääres. ...
скла…
705.1 m²
555 000 € 787 €/m²
MÜÜME ARENDUSPOTENTSIAALIGA HOONE TALLINNAS KAKUMÄEL!
Участок 3012, этаж 1/1, частная собственность, электричество ...
не н�…
702.8 m²
375 000 € 534 €/m²
Müüa äripind Näpil
Участок 5546, частная собственность, готовый, в среднем состоянии ...
Angaar sobib tootmiseks, ladustamiseks või mõne muu teenuse pakkumiseks. Lisaks on ...
702.5 m²
149 000 € 212 €/m²
Müüa endine katlamaja!
Участок 4100, частная собственность, каменный дом, год постройки 1970, сауна, душ, ...
Müüa tootmismaa, mis on endine Lehtse katlamaja. Pakkumisel on koos 2 kinnistut: ...
не н�…
700.4 m²
170 000 € 243 €/m²
ARENDUSVÕIMALUS|KIVIMAJA|TOAD|KONTOR|SAALID|KELDER
Участок 5913, частная собственность, каменный дом, год постройки 1975, вход с улицы, ...
PALUN REGISTREERIDA VAATAMISE AEG E-MAILI VÕI TELEFONI TEEL! MITMEOTSTARBELINE ÄRIPIND ...
бюро…
700 m²
129 000 € 184 €/m²
Tootmis- ja laohooned Kuremaal
Участок 4661, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Jõgeva vallas Kuremaal on müüa tootmishoonete kompleks, mis koosneb 19-nest hoone ...
скла…
700 m²
1 д назад
121 000 € 173 €/m²
GARAAZ-TOOTMINE-LADU-TEENINDUS
Участок 2207, этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год ...
Müüa tänavalt eraldi sissepääsuga äripind.Pind on sobilik mitmeks otstarbeks.Suur ...
обсл…
698.9 m²
197 000 € 282 €/m²
Витринные окна, вход с улицы
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Продается коммерческая площадь в центре города, между Стокманом и центральным ...
бюро…
696.6 m²
1 590 000 € 2 283 €/m²
Loomakasvatushoone Läänerannas Hõbesalu külas
Участок 5700, частная собственность, каменный дом, год постройки 1972, электричество, ...
Pärnumaal Lääneranna valla Hõbesalu külas pakkuda varasemalt loomakasvatushoonena ...
прои…
692.6 m²
44 000 € 63.5 €/m²
Müüa tootmishoone Uhtna alevikus
Участок 3480, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 1973 ...
Müüa hea ligipääsetavusega tootmishoone Uhtna alevikus. Suurepärane võimalus ...
скла…
692 m²
125 000 € 181 €/m²
Hoonestatud elamumaa kinnistu koos kehtiva rekonstrueerimisproje
Участок 3076, год постройки 1900
Müüa hoonestatud elamumaa kinnistu koos kehtiva rekonstrueerimisprojekti ja ...
691.8 m²
1 650 000 € 2 385 €/m²
Участок 1810, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa 2-korruseline büroohoone Valga linnas, Viljandi tn 23. Hoone on projekteeritud ja ...
бюро…
688.7 m²
180 000 € 261 €/m²
Oma jõe ja kärestikuga järveäärne puhkekompleks!
Участок 17763, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, сауна, ...
Müüa looduskaunis puhkekeskus Jõgevamaal, Koseveskis. Koseveski Puhkekeskus asub ...
бюро…
688.1 m²
1 090 000 € 1 584 €/m²
Müüa üüri- ja päikesepargiäri
Участок 1586, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый трубопровод, душ, ...
Pakkumisel on toimiv ärihoone, kus I korruse laopinnad on välja ehitatud miniladudeks ...
бюро…
684.2 m²
1 000 000 € 1 462 €/m²
ПОСЛЕДНИЕ ПЛОЩАДИ
Участок 6976, этаж 1/2, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, ...
БИЗНЕС ПЛОЩАДИСовременные бизнес-площади Stock-Office: самая выгодная аренда, отличная ...
бюро…
683.8 m²
1 090 000 € 1 594 €/m²
ПОСЛЕДНИЕ ПЛОЩАДИ
бюро…
683.8 m²
1 090 000 € 1 594 €/m²
ПРОИЗВОДСТВЕННЫЙ КОМПЛЕКС С ПРОЕКТОМ РАСШИРЕНИЯ
Участок 7285, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1968, ...
ФУНКЦИОНАЛЬНОЕ И АВТОНОМНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВА, СКЛАДА ИЛИ ...
торг…
683 m²
385 000 € 564 €/m²
ГОТОВЫЙ ПРОЕКТ НА 10 KÜLALISKORTERID
Этаж 2/7, нуждается в санремонте, год постройки 1995, центральное отопление, бесплатная ...
Помещение полностью подготовлено под новый проект,снесены все стенки из гипсокартона. ...
бюро…
683 m²
1 545 000 € 2 262 €/m²
Vesiveski kinnistu Vigala jõe ääres
Участок 1310, частная собственность, электричество, вода, местонахождение за пределами ...
скла…
680.1 m²
140 000 € 206 €/m²
Rävala puiestee 3
Участок 2573, этаж 5/25, совладение, центральное отопление, лифт ...
Rävala puiestee 3
бюро
679.7 m²
1 810 000 € 2 663 €/m²
Äripind Vektori hoones – 4. korruse büroopind Pärnu maanteel!
Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...
бюро…
679.5 m²
2 107 000 € 3 101 €/m²
Ajalooline pastoraadihoone väga hea hinnaga!
Участок 2128, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...
Müügile on saabunud Paide ajalooline pastoraadihoone! Ajalooliselt on selles majas ...
не н�…
679 m²
380 000 € 560 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100