Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту Müüa kontori-, lao- ja tootmispind otse omanikult
Участок 4864, частная собственность, готовый, в среднем состоянии ...
Tootmismaa, pindalaga 4 864 m², millel asuvad kontorihoone, viilhall ja kaarhall koos ...
скла…
1558.5 m²
710 000 € 456 €/m²
ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND!
Участок 7201, 1. этаж, частная собственность, новый, душ, газовое отопление, центральный ...
Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...
скла…
1561.2 m²
2 000 000 € 1 281 €/m²
SPORDIHOONE KOOS VARJENDIGA
Частная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1988, душ, центральное ...
MÜÜA MÄRJAMAA KORVPALLISAAL KOOS 1 KORRUSEL ASUVA MAADLUSSAALIGA, MIS ON ETTE NÄHTUD KA ...
1579 m²
185 000 € 117 €/m²
Продаётся коммерческий участок в отличном месте
Участок 4793, частная собственность, каменный дом, год постройки 2004, сауна, тепловой ...
Застроенный земельный участок расположен в черте города, на главной дороге между Пайде ...
торг…
1591 m²
970 000 € 610 €/m²
Suurte arenduspotensiaalidega kinnistud Tartumaal
Участок 16681, готовый, в хорошем состоянии, центральная вода, центральный газ, огорожен ...
Müüa suure arenduspotentsiaaliga kinnistute kogum Vahi Tööstuspargis, mis on kaetud ...
бюро…
1600 m²
3 000 000 € 1 875 €/m²
Участок 7287, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в санремонте, ...
Müügil tootmishoone, endine Lihula Leib tootmine . Hoones on tootmise lõpetatud ja ...
прои…
1612 m²
250 000 € 155 €/m²
Külmruumidega tootmishoone Tallinnas!
Участок 3761, этаж 1/1, частная собственность, год постройки 2001 ...
Müügile on tulnud kaasaegne ja heas seisukorras tootmis- ja laohoone büroo- ja ...
скла…
1674.1 m²
1 350 000 € 806 €/m²
Участок 13248, частная собственность, в хорошем состоянии, сауна, душ, газовое ...
Müüa täisvarustusega veokite ja haagiste remontimise ja hooldamise keskus 14 km ...
скла…
1700 m²
995 000 € 585 €/m²
Отель Rocca al Mare - Действующий отель на 43 номера с SPA<br />
Участок 1115, частная собственность, готов, год постройки 2008, газовое отопление, лифт, ...
Отель Rocca al Mare - это специально спроектированный гостиничный объект, построенный в ...
1724.4 m²
3 750 000 € 2 175 €/m²
Valga kesklinnas, hea ligipääsuga
Участок 5548, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa mitmeotstarbeline äri- ja tootmiskompleks kesklinna lähedal, vaid umbes 300 meetri ...
бюро…
1730 m²
1 д назад
390 000 € 225 €/m²
MÜÜA TOOTMISHOONE KOOS SEADMETEGA TAEBLAS
Участок 6101, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1988, твёрдое ...
Müüa Taebla alevikus, Taebla tööstusalal tootmishoone, mida hetkel kasutatakse ...
скла…
1768.4 m²
450 000 € 254 €/m²
MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!
Участок 7148, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...
Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...
скла…
1776.2 m²
257 000 € 145 €/m²
Müüa kaasaegne tootmishoone Ida-Virumaal
Участок 33700, этаж 1/1, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, газовое ...
KINNISTUKinnistu pindala 33 770 m2. Tootmismaa 70% ja maatulundusmaa 30%.Asukoht Voka ...
скла…
1820 m²
575 000 € 316 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
1820 m²
1 983 800 € 1 090 €/m²
Müüa laudakompleks Lääne-Harju vallas, Maeru külas
1. этаж
Müüa hästi säilinud laudakompleks rahulikus Maeru külas. Hooneid ei ole loomapidamiseks ...
скла…
1829 m²
190 000 € 104 €/m²
TOOTMISKOMPLEKS-LADU Via Baltica ääres
Участок 22558, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
Müüa väga hea ligipääsuga toomiskompleks VIA Baltica ääres! Tallinna Kesklinnast 95km ...
не н�…
1837 m²
184 000 € 100 €/m²
ARENDUSPOTENTSIAALIGA SUUR ÄRIKINNISTU
Участок 6060, частная собственность, каменный дом, год постройки 1980, сауна, газовое ...
Müüa perspektiivikas kinnistu koos suure büroohoonega, mis sobib suurepäraselt nii ...
бюро
1844.6 m²
179 000 € 97 €/m²
Tootmishoone Võru linnas!
Участок 5280, частная собственность, готов, год постройки 1963, твёрдое топливо, ...
Müüa Võru linnas Pikal tänaval puidutöökojana kasutuses olev tootmishoone.Hoone sobib ...
скла…
1876.9 m²
340 000 € 181 €/m²
ПРОДАЁТСЯ ЗДАНИЕ С ОФИСНЫМИ И СКЛАДСКИМИ ПЛОЩАДЯМИ
Участок 9391, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, ...
Продаётся современное складско-производственное здание с офисным блоком – можно сразу ...
бюро…
1890 m²
2 400 000 € 1 270 €/m²
MÜÜDUD!
Участок 5500, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, кухня, ...
Müüa Maardus asuv kalatööstusettevõte. Tehasel on veterinaarluba, kalatoodete ...
пита…
1896.7 m²
1 200 000 € 633 €/m²
Участок 1821, в хорошем состоянии, год постройки 2003, центральное отопление, лифт ...
Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, peamise ristmiku ääres. Koosneb kahest ...
1900 m²
1 650 000 € 868 €/m²
Soojuse tee 6
Участок 8330, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2002, туалет и ...
Soojuse tee 6
прои…
1911.4 m²
770 000 € 403 €/m²
Erakordne Investeerimisvõimalus: Merchant’s House Hotell Tallinn
Участок 1067, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...
обсл…
1952 m²
4 400 000 € 2 254 €/m²
MÜÜA HOONESTATUD ÄRIMAA
Участок 199471, частная собственность, готов, год постройки 1990, тепловой насос, ...
Rakverest ca 10 km kaugusel Põdruse külas müüa lao- ja tootmishooned koos ...
скла…
1973 m²
275 000 € 139 €/m²
UUS HIND!
Участок 4549, частная собственность, твёрдое топливо, вентиляция, вода, центральная ...
Müüa tootmistegevuseks sobilik kinnistu koos hoonetega. Tegemist on 100% tootmismaa ...
скла…
1996.8 m²
89 000 € 44.6 €/m²
Müüa ärimaja Lõuna-Eestis
Участок 2826, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...
Бывшее общежитие, отлично подходящее для создания дома престарелых, учреждения по уходу ...
торг…
2000 m²
75 000 € 37.5 €/m²
ПРОДАЕТСЯ ЗДАНИЕ КАЗАРМ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА!
Участок 3685, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Продаётся производственный земельный участок со старым зданием казармы.Возможны любые ...
торг…
2000 m²
69 900 € 35 €/m²
Участок 29627, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении ...
прои…
2010 m²
388 000 € 193 €/m²
Kehtiva ehitusloaga üldhooldekodu arendusprojekt
Участок 7811, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Kehtiva ehitusloaga arendusprojekt Kehtnas – hooldekodu või muu asutus, mida on ...
2012 m²
179 000 € 89 €/m²
Esinduslik hoone Põlva kesklinnas
Участок 5346, год постройки 1970, центральное отопление, бесплатная парковка, ...
Müüa mahukas administratiivhoone, mis sobib ideaalselt nii büroopinnaks, ...
бюро
2028.8 m²
315 000 € 155 €/m²
Tee oma pakkumine, valmis hinnas läbirääkimiseks!
Участок 2408, частная собственность, готов, электричество, промышленное напряжение, ...
Suursugune kahekorruseline endine elamu-pansionaat hoone on üks silmapaistvamaid ...
не н�…
2088.2 m²
630 000 € 302 €/m²
MÜÜA TOOTMISMAA KOOS KOLME HOONEGA
Участок 14377, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в санремонте, год постройки ...
Müüa perspektiivne tootmismaa, millel asub kaks töökoja hoonet ja mahukas varjualune. ...
2125 m²
198 000 € 93.2 €/m²
MÜÜA LAO- JA TERMINALIKOMPLEKS PIIRATUD TOLLITSOONIS MAARDUS
Участок 10000, этаж 1/1, право застройки, в хорошем состоянии, год постройки 2004 ...
Müüa logistiliselt väga heas asukohas, Maardu linnas asuv lao- ja terminalikompleks ...
скла…
2138 m²
1 090 000 € 510 €/m²
Müüa rahavooga ärihoone Jõhvis
Участок 1954, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
День клиента: K 27.05 11:00-12:00
не н�…
2150 m²
420 000 € 195 €/m²
MÜÜA hotelli/üürimaja projekt kesklinnas
Участок 1245, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa 76 apartmendiga arendusprojekt Tallinna kesklinnasMüüa ehitusloaga ärihoone Tartu ...
бюро…
2192.5 m²
3 850 000 € 1 756 €/m²
Müüa laohoone kompleks Jõhvis
Участок 10133, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa toimiv laohoone kompleks Jõhvis. Hoones neli üürnikku.
обсл…
2197.3 m²
400 000 € 182 €/m²
Viljandikorterid.ee
Участок 2390, год постройки 2017, центральный газ
Müüa 60 korteriga kortermaja millel on 60 panipaika ja 45 parkimiskoht . Lisaks ...
2200 m²
2 995 000 € 1 361 €/m²
Müüa äripind Valga kesklinnas, suurepärase asukoha
Частная собственность, каменный дом, готовый, санремонт сделан, душ, сауна, центральное ...
Otsid ärikinnisvara, mis pakub mitmekesiseid võimalusi?Müüa äripind Valga keskklinnas. ...
разм…
2231 m²
2 д назад
180 000 € 80.7 €/m²
Место, где функциональность и представительность образуют единое
Участок 4318, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2005 ...
ПРЕДСТАВИТЕЛЬСКИЙ STOCK-OFFICE В ПЕЭТРИ Предлагается к продаже современное и ...
не н�…
2232.5 m²
3 000 000 € 1 344 €/m²
Pottula tee 18
Участок 12514, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное ...
Pottula tee 18
прои…
2232.9 m²
127 000 € 56.9 €/m²
Pakkuda varjend!
Участок 7519, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, бесплатная парковка, ...
Müüa suurim eraomanduses olev varjend Eestis.Maaaluse kompleksi, endise Vardja ...
скла…
2250 m²
169 000 € 75.1 €/m²
Tootmis- ja laokompleks müügiks.
Участок 11842, этаж 1/2
TOOTMIS- JA LAOKOMPLEKS MÜÜGIKS Põldmäe tee 14 ja 16, Vatsla küla, Saue vald, ...
скла…
2256 m²
1 400 000 € 621 €/m²
Selja tee 13
Участок 3043, частная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1983, ...
Selja tee 13
прои…
2260 m²
599 900 € 265 €/m²
Toimiv saeveski - valmis koheseks tootmiseks
Участок 57400, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...
Müüa toimiv saeveski koos kinnistu, hoonete ja tootmisseadmetega. Tegemist on hea ...
скла…
2290 m²
2 100 000 € 917 €/m²
Staadioni tänav 6
Участок 13558, частная собственность, каменный дом, год постройки 1989, общественный ...
Staadioni tänav 6
День клиента: R 22.05 14:00-15:00
прои…
2294 m²
690 000 € 301 €/m²
Отель у моря на Сааремаа, в поселке Мяндьяла!
Участок 9951, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1976, ...
Продается отель на берегу моря на Сааремаа, деревня Мяндьяла. Приятно небольшой и ...
не н�…
2298.7 m²
2 980 000 € 1 296 €/m²
TÖÖSTUSHOONE
Участок 15575, 2. этаж, частная собственность, готовый, нуждается в санремонте, ...
Kinnistu asub Harju-Risti keskuses, 27 km Paldiskist ning 54km kaugusel Tallinnast.100% ...
2300 m²
249 000 € 108 €/m²
Müüa suur lao-tootmiskompleks Elva vallas Puhjas
Участок 19100, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...
Müüa renoveerimisjärgus 7-st hoonest koosnev suure aiaga piiratud territooriumiga lao ...
скла…
2300 m²
275 000 € 120 €/m²
Müüa tootmishoone koos bürooruumidega Viimsis
Участок 8491, частная собственность, год постройки 2012, толь ...
Müüa heas korras ja funktsionaalne tootmiskompleks Viimsi vallas, Lubja külas, ...
День клиента: R 22.05 16:00-17:00
торг…
2316 m²
2 735 000 € 1 181 €/m²
Müüa väga heas korras lao-ja tootmishoone Haapsalu
Участок 16916, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...
Müüa 2022. aastal ehitatud väga heas korras tootmis- ja laohoone Haapsalus koos suure, ...
скла…
2318 m²
2 650 000 € 1 143 €/m²