Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
46.7 m²
82 900 € 1 775 €/m²
Sadama Korterid - korter-äripind Pirita uues majas
Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
Alanud on eelmüük Pirita jahisadama läheduse uue kortermaja korteritele, nii ...
бюро…
46.8 m²
176 613 € 3 774 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Kesklinna äripind Pärnus - kontor või lühiajaline üür?
Этаж 5/3, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2007, электрическая плита, ...
Valgusküllane korter liftiga majas Pärnu kesklinnas – ideaalne kodukontoriks või ...
бюро
46.8 m²
134 800 € 2 880 €/m²
EELBRONEERING ON ALANUD
Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2026, Интернет, центральный газ, ...
AsukohtLaoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...
бюро…
47.3 m²
66 220 € 1 400 €/m²
HEA LIGIPÄÄSUGA GARAAŽIBOKS
Этаж 1/1, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, электрическое ...
Kiiresti arenevas Reola Tööstuspargis on valminud ärihoone, kus on veel pakkuda erineva ...
торг…
47.6 m²
59 500 € 1 250 €/m²
Teeninduspind/korteriomand Kristiine keskuses
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, ...
Müüa Endla tänava ääres, hea nähtavusega äri-/teeninduspind (korteriomand) . Sissepääs otse tänavalt ning ka hoovist. Korteriomandi pind koosneb kahest ruumist ning WC-st/dushiruumist. Maja kütab oma gaasikatel, mis asub tehnoruumis. Äripinnal vesi-radiaatorid. Soe vesi boileriga.Siseviimistlus on 2025 aastal uuendatud, põrandad plaaditud. Äripinna juurde kuulub parkimiskoht hoovis notariaalse kasutuskorra alusel.Hetkel on äripind ...
бюро…
47.7 m²
110 000 € 2 306 €/m²
LAIENE ENDA ÄRIGA TLELLISKIVISSE!
Этаж 1/2, в хорошем состоянии, Интернет, возможность варианта с мебелью, терасса, ...
Tule, tutvusta ja paku enda tooteid ning teenuseid keset tõelist kultuurimekat, ...
пита…
48 m²
62 000 € 1 292 €/m²
Этаж 3/6, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, душ, центральное ...
Müüa maitsekas külaliskorter Pärnus, hinnatud Esplanaadi 10 asukohas.Küte: ...
разм…
48.2 m²
187 900 € 3 898 €/m²
VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND RIIA MNT ÄÄRES
Этаж 1/4, новый, год постройки 2008, новый трубопровод, вентиляция, электричество, ...
Müüa eksklusiivne äripind südalinna lähedal, peatänava ääres Müügil on unikaalne ...
не н�…
48.2 m²
130 000 € 2 697 €/m²
VÕIMALIK OSTA KOOS PARKIMISKOHAGA!
Этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
Müüa suurepärase asukohaga äripind Jaama tn 76 ärihoones!Äripind asub logistiliselt ...
бюро…
48.4 m²
109 000 € 2 252 €/m²
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
бюро…
48.6 m²
159 000 € 3 272 €/m²
Suurepärane võimalus kinnisvarainvestorile!
Этаж 2/20, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2021, душ, ...
Pakkumises on erakordne võimalus soetada investeeringuks mitte eluruum Tallinna südames ...
бюро…
49 m²
175 000 € 3 571 €/m²
Väga hea nähtavusega. Suured vitriinakand kahes su
Väga hea nähtavusega. Suured vitriinaknad kahes suunas.
бюро…
49.2 m²
160 000 € 3 252 €/m²
Laoboksid 18,6 - 300 m2 - boxid.ee
Новый, год постройки 2025, тепловой насос, электрическое отопление, электричество, ...
Ülenurme tehnopargis Tõrvandis on valmimas kaasaegne, funktsionaalne ning hästi ...
скла…
49.2 m²
59 040 € 1 200 €/m²
Офис во дворе с балконом на улице Виру!
Этаж 3/5, движимая вещь, каменный дом, готов, год постройки 1900, электрическое ...
В продаже отремонтированное коммерческое помещение в обновлённом здании по адресу Viru ...
бюро…
49.3 m²
199 900 € 4 055 €/m²
Готовый, обновлённый, газовое отопление, вход с улицы, бесплатная парковка, вентиляция, ...
Müüa korteriomand - mitteeluruum/äripind Kristiine ja Kesklinna piiril, Lille miljööväärtuslikus asumis, renoveeritud väikeses kortermajas 1. korrrusel/kõrge soklikorrus. Stabiilne ja pikaajaline investeering. Äripind on väljaüüritud samale üürnikule 10 aastat, tähtajatu üürilepinguga (üür 518 eur/kuus+ kõrvalkulud). Võimalik lõpetada 3 kuulise etteteatamisega.Maja ise asub Kristiine Keskuse lähedal vaiksel kõrvaltänavas, kuhu liikluse ...
бюро…
49.4 m²
115 000 € 2 328 €/m²
Rohkem infot www.kaldatorn.ee
Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...
Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...
бюро…
49.4 m²
121 475 € 2 459 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Коммерческая площадь в Маарду
Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продается коммерческая площадь в центре Маарду, на главной улице с хорошей ...
бюро…
49.7 m²
77 500 € 1 559 €/m²
НОВАЯ ЦЕНА!
Частная собственность, обновлённый, год постройки 1990, центральное отопление, Интернет, ...
В микрорайоне г. Силламяэ продается коммерческое помещение, общей площадью 49.8 м2, ...
бюро…
49.8 m²
47 900 € 962 €/m²
Участок 71134, этаж 2/2, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год ...
Eelregistreerimisega KLIENDIPÄEV 22.05.2026 kell 18:00-20:00!Registreeri enda tulek ...
разм…
50 m²
215 000 € 4 300 €/m²
UUS! Praktilised laoboksid Vahi Äripargis
Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой насос, ...
Uued moodsad laoboksid | Vahi Äripark | Vahi tee 19/1 | Boks 1Vahi Äriparki rajatakse ...
скла…
50 m²
62 000 € 1 240 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS
Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
бюро
50.2 m²
74 000 € 1 474 €/m²
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 1937, ...
бюро…
50.8 m²
200 000 € 3 937 €/m²
Terrassiga bürookorter!
Участок 332, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...
Pakkuda müüa uue hoone I korrusel paiknev pind koos ainukasutuses oleva terrassiga ...
бюро…
50.8 m²
145 000 € 2 854 €/m²
бюро…
50.8 m²
159 000 € 3 130 €/m²
VÄGA HEA ASUKOHT! PARKIMISKOHT MAJA ALL!
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
MÜÜA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS, D-TERMINALI VAHETUS LÄHDUSES!RUUMID ON VÄLJA ÜÜRITUD ...
бюро…
51 m²
96 640 € 1 895 €/m²
Avar 2-toaline korter või investeerimisobjekt Kesklinna piiril
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, душ, новый ...
*EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV NELJAPÄEVAL, 21.05. KELL 15:00 - 16:00* NB: ...
бюро…
51.1 m²
235 000 € 4 599 €/m²
Этаж -1/5, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1938 ...
Продается тихая, комфортабельная и удачно расположенная двухкомнатная квартира на ...
бюро
51.1 m²
115 000 € 2 250 €/m²
AVAR RÕDUGA BÜROOKORTER!
Этаж 3/22, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, душ, центральное ...
Al Mare Torn - uus äripindadega 22-korruseline korterelamu.Haabersti linnaosa kõrgeim ...
бюро…
51.1 m²
182 300 € 3 568 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
kehtiva üürilepinguga
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, душ, ...
Müüa heas seisus ja hoitud 2-toaline sisustatud korter!Korteriomand on ehitisregistris ...
День клиента: R 22.05 10:00-11:00
51.3 m²
153 700 € 2 996 €/m²
Oma sissepääsuga äripind Tabasalu uusimas hoones!
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
ÄRIPIND– 2026. aasta lõpus valmiv äripindadega kortermaja– Soeta ja ära maksa enam ...
бюро…
51.9 m²
199 900 € 3 852 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
MÜÜA TOIMIV ILUÄRI TALLINNA SÜDALINNAS
Этаж 2/7, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Stabiilne ja madalate püsikuludega iluvaldkonna äri otse Tallinna Ülikooli vastas ...
бюро…
53 m²
4 990 € 94.2 €/m²
Pind üüriinvesteeringuks või teenuse pakkumiseks!
Этаж 1/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1915, душ, газовое ...
KORTEREraldi sissepääsuga, kõrgete lagede ja efektsete paeseintega stuudiokorter on ...
бюро…
53.1 m²
139 990 € 2 636 €/m²
Коммерческое помещение в центре города — место вашего успеха
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Представительное коммерческое помещение с витринными окнами в центре города — разумный ...
не н�…
53.3 m²
199 000 € 3 734 €/m²
Lao tee 3 laoboksid valmivad juunis!
Участок 5923, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, ...
Tõrvandi Tehnopargis valmivad juuni kuus uued laoboksid suurusega 54,1–75,2 m². Boksid ...
скла…
54.1 m²
2 д назад
67 625 € 1 250 €/m²
ERALDI SISSEPÄÄSUGA, UHIUUS ÄRIPIND!
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Valminud on uhiuus äripind kohe südalinnas, Rüütli tänaval. Kohe läheduses asuvad ...
бюро…
54.3 m²
137 000 € 2 523 €/m²
Kentmanni 28. Готовый арендный бизнес в центре Таллина
Этаж 1/7, частная собственность, монолитный дом, новый, год постройки 2023, душ, ...
«Если что-то и создавать, то это должно рождаться легко, со страстью и хорошим ...
обсл…
54.7 m²
275 000 € 5 027 €/m²
Этаж 1/3, квартирная собственность, санремонт сделан, год постройки 1949, паркет, ...
Müüa Endla tn 24, Tallinn korteriomand suurusega 54,7m2 Ikorrusel. Registris eluruumina ...
бюро
54.7 m²
225 000 € 4 113 €/m²
Готовый салон красоты – заходи и начинай работу!
Этаж 1/2, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное отопление, ...
Продаётся действующий салон красоты с бесплатной парковкой в отличном месте!Это ваш ...
торг…
55 m²
2 д назад
5 500 € 100 €/m²
Hea asukoht!
Участок 127, частная собственность, готовый, нуждается в обновлении, тепловой насос, ...
Müüa Võru linnas hea asukohaga kaupluse hoone. Vajab renoveerimist. Elektri peakaitse ...
торг…
55 m²
65 000 € 1 182 €/m²
Kas otsid esinduslikku pinda, mis on suure äripotentsiaaliga?
Этаж 2/8, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, индукция, ...
Büroo/külaliskorter nr 39 on haruldane leid — nutikalt läbimõeldud ruum, mis pakub ...
разм…
55.9 m²
295 000 € 5 277 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Moderne büroohoone linna südames
Этаж 3/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2020, центральное ...
Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas suuruses ning ...
бюро…
56.6 m²
185 000 € 3 269 €/m²
Äripind omatarbeks või investeeringuks!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Korterelamu esimesel korrusel, akendega Riia tänavale, erinevate kasutusvõimalustega ...
бюро…
56.7 m²
140 000 € 2 469 €/m²
Esinduslik büroo Stockmanni kõrval
Этаж 2/14, квартирная собственность, год постройки 2016, центральное отопление, ...
Müügile on lisandunud Äripind südalinnas -Stockmanni vahetus läheduses! Esinduslik ...
не н�…
57 m²
270 000 € 4 737 €/m²
Kalevi tänav 4
Участок 1484, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Kalevi tänav 4
не н�…
57.1 m²
46 550 € 815 €/m²
Инвестируй в недвижимость!
Этаж 1/5, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, центральное ...
Eksklusiivne merevaatega ja terrassiga külaliskorter/äripind Kalaranna ...
бюро…
57.2 m²
362 900 € 6 344 €/m²
Жемчужина своей эпохи
Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, душ, ...
В 2024 году мы создадим в тихом квартале в самом центре Таллинна новые квартиры, где ...
не н�…
57.5 m²
241 000 € 4 191 €/m²
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Kohtla-Järve kesklinnas on müüa äripind. Üldpind 57,5 m².Äripind asub suurepärases ...
бюро…
57.5 m²
25 000 € 435 €/m²
ПРОСТОРНЫЙ ОФИС РЯДОМ С FAHLE PARK И ВОКЗАЛОМ
Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ПРОДАЕТСЯ ПРОСТОРНЫЙ ОФИС В ОТЛИЧНОМ РАСПОЛОЖЕНИИ РЯДОМ С FAHLE PARK И АВТОБУСНЫМ ...
бюро…
57.7 m²
153 230 € 2 656 €/m²
Kehtiv üürileping kuni 30.07.2027, eraldi sissepääs
Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 2001, ...
Tegemist on külaliskorteriga ehk mitteeluruumist korteriomandiga. Viimati tegutses ...
обсл…
57.8 m²
134 000 € 2 318 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100