Продаётся офисные площади, обслуживание, 57.8 m² - Kastani 8, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Kehtiv üürileping kuni 30.07.2027, eraldi sissepääs

общая площадь 57.8 m², квартирная собственность, каменный дом

Подробнее: плита с керамическим покрытием, открытая кухня, закрытый двор, отдельный вход, стеклопакет, жесть
Санитарное помещение: душ
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Кухня: кухня
Связь и безопасность: огорожен забором

Tegemist on külaliskorteriga ehk mitteeluruumist korteriomandiga.
Viimati tegutses müüdavates ruumides ilusalong.

Äripind müüakse koos tähtajalise üürilepinguga, mis kehtib kuni 30.07.2027.a.
Üüritingimustega tutvumiseks võtke palun ühendust.

Ehitisregistris on hooneosale määratud kasutamise otstarve: ilu- ja isikuteenuste hoone.

Müügihinna sees on fotodel nähaolev mööbel ja sisustus.

Sissepääs hoonesse on läbi aiaga ümbritsetud hoovi, kust müüdavasse objekti viib eraldi sissepääsuga uks.

PLANEERING
Müüdava objekti koosseisu kuulub kolm ruumi: avatud köögiga suur ruum, puhkeruum ja duširuum-tualett. Lisaks on kasutuskorraga ruumide ainukasutuses tuulekoda (vt fotodele lisatud plaani).

VIIMISTLUS
Viimistlust on värskelt uuendatud - põrandatel on uus naturaalne puitparkett, seinad on värvitud. San.ruum on kapitaalselt renoveeritud ja uus - seinad ja põrand on viimistletud kaasaegsete keraamiliste plaatidega, paigaldatud kaasaegne san.tehnika ja sisseseade.

KÜTE
Ruumis on kaugkeskküte veekandjal põrandaküttena, puhkeruumis on seinal radiaator.

LISAVÄÄRTUSED
Panipaik ja parkimiskoht puuduvad. Parkida saab maja ees J.Kuperjanovi tänava ääres (B-tsoon - 90 min tasuta).

ASUKOHT
Logistiliselt väga heas asukohas kesklinnas. Vahetus läheduses on bussipeatused, rongijaama on ca 400 m.

* Kõik notarikulud tasub ostja.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
134 000 € 2 318 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3788800
Комнат 2
Общая площадь 57.8 m²
этаж/Этажей 1/1
Год постройки 2001
Состояние санремонт сделан
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 79507:028:0001
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные