Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Tondi tn 20, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Majal uus ilme/uus fassaad

Квартирная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1939, душ, ...

Maja fassaad on renoveeritudTondi/Kitseküla piiripeal on tulnud müüki soklikorruse ...

бюро…
31.7 m²
75 000 € 2 366 €/m²

5 Uus-Volta 7-4/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Очень светлое коммерческое помещение.Приходите посмотреть!

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, центральное ...

Помещение для обслуживания или торговли с эффектными высокими витринами и ...

бюро…
31.9 m²
9 ч назад
178 000 € 5 580 €/m²

Västriku tn 2B, Lilleküla, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Uued Loftid Kristiines

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, индукция, ...

Kristiine roheluses, Tondi ja Lilleküla piiril, on valminud uus neljakorruseline ...

не н�…
32.1 m²
115 300 € 3 592 €/m²

1 Kungla tn 1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1937, душ, электрическое ...

Müügil on funktsionaalne ja mitmekülgsete kasutusvõimalustega mitteeluruum aadressil Kungla tn 1, Tallinnas. Tegemist on eraldi sissepääsuga pinnaga, mis sobib ideaalselt toitlustusettevõtte, koolituste, ürituste korraldamise või muu teenindusettevõtte alustamiseks.Ruum asub hoones, mille arhitekt on Boris Tšernov – tema loomingut iseloomustab praktiline ja läbimõeldud arhitektuur, mis toetab hästi ka äripindade funktsionaalsust.Ruum ...

бюро…
33 m²
135 000 € 4 091 €/m²

J. V. Jannseni tn 57, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Arendusvõimalusega korteriomand jõeäärses majas

Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, Печное ...

Hoones toimus hiljuti ulatuslik põleng, kuid antud korter hetkel teadaolevaid ...

разм…
33.5 m²
35 000 € 1 045 €/m²

Narva mnt 13a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 2/5

Oфисное помещение в бизнес-зданнии Pro Kapital во дворе, площадью 33,6 м2, 2 комнаты. ...

бюро
33.6 m²
80 000 € 2 381 €/m²

Kesk tee 30-24, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
33.6 m²
68 900 € 2 051 €/m²

Valdeku tn 8a-1, Kesknõmme, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Hubane nurgapind villa stiilis hoones!

Участок 332, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Pakkuda müüa Kesknõmmel uue hoone I korrusel paiknev nurgapind.Väga hea sissepääsuga ...

бюро…
33.8 m²
139 000 € 4 112 €/m²

Radari tee 7-212, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро
34.1 m²
57 000 € 1 672 €/m²

Kesk tee 30-21, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
34.2 m²
69 900 € 2 044 €/m²

Kesk tee 30-20, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
36.7 m²
72 900 € 1 986 €/m²

Västriku tn 2b, Lilleküla, Kristiine, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Kõrge tootlus / Airbnb võimalus

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, индукция, новый трубопровод, ...

ÄRIPIND: – Pindala 37,3 m² – Mitmetasandiline loft-planeering – 7,4 m² rõdu – Suur ...

не н�…
37.3 m²
112 000 € 3 003 €/m²

Jalaka tn 40, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Ilusalong koos varustusega!

Участок 3428, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Valmis ilusalong – varustatud, renoveeritud ja madalate kõrvalkuludega!Otsid võimalust ...

обсл…
37.4 m²
82 000 € 2 193 €/m²

Mustjuure 2-26, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Stiilsed kodud Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna piiril

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, городское отопление, Интернет, ...

Mustjuure Linnakodud on uus A energiatõhususega korterelamute arendus, mis kerkib ...

не н�…
37.4 m²
154 000 € 4 118 €/m²

Radari tee 7-112, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA LAOPIND MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, центральное ...

скла…
38 m²
73 000 € 1 921 €/m²

Helgi tee 14-A01, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Büroopind köögiga

Этаж 2/2, новый, год постройки 2024, душ, тепловой насос, газовое отопление, кухня, ...

Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A01Hoone ja keskkonna ...

бюро
38.1 m²
60 900 € 1 598 €/m²

Wismari tn 19, Kassisaba, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Каменный дом, обновлённый, душ, электрическое отопление, вентиляция, электричество, ...

ХОРОШАЯ ИНВЕСТИЦИЯ! Помещение идеально подходит для салона красоты. Cделан свежий ...

бюро…
38.6 m²
79 000 € 2 047 €/m²

Riia mnt 73-3, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Riia mnt 73

Участок 2935, этаж 1/3, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

Riia mnt 73

обсл…
39.3 m²
137 550 € 3 500 €/m²

Riia mnt 73-2, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Riia mnt 73

Riia mnt 73

обсл…
40 m²
140 000 € 3 500 €/m²

Punane tn 68, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

ГОТОВЫЙ БИЗНЕС! ВСЕ В ЦЕНЕ ! 6000€

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, бесплатная парковка, мебель, возможность варианта с ...

Продаётся готовый бизнес — студия красоты в Lasnamäe, Tallinn (Punane 68).Студия ...

обсл…
40 m²
6 000 € 150 €/m²

1 ENDLA 58, Lille, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Hea nähtavusega äripind üürilepinguga

Этаж 1/2, готовый, обновлённый, газовое отопление, вход с улицы, вода, витрины, ...

Müüa äripind suure vitriinakna ja eraldi sissepääsuga Endla tänavalt. Tallinna Kristiine Keskuse vahetusläheduses on müügile tulnud renoveeritud 40,4 m² äripind, mis sobib nii esindusruumiks, bürooks kui ka teenindusettevõtte tarbeks. Äripind on väljaüüritud tähtajatu üürilepinguga (üüritulu ca 550 eur+kõrvalkulud).Peamised eelised:* Eraldi sissepääs otse Endla tänavalt + võimalus siseneda ka maja hoovist.* Suur vitriinaklaasiga ...

бюро…
40.4 m²
99 000 € 2 451 €/m²

Radari tee 7-205, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis

бюро
40.7 m²
65 000 € 1 597 €/m²

Võru tn 54, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Privaatse sissepääsuga äripind Karlovas!

Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa 2-toaline äripind renoveeritud puitmajas Karlovas!MAJA1940. aastal ehitatud hoone ...

бюро
41.1 m²
96 000 € 2 336 €/m²

Eskadrilli tn 2-6, Raadi, Tartu vald, Tartumaa

Ehitus on alanud, küsi pakkumist!

Участок 2116, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

3-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...

бюро…
41.2 m²
123 000 € 2 985 €/m²

Eskadrilli tn 2-22, Raadi, Tartu vald, Tartumaa

Ehitus on alanud, küsi pakkumist!

Участок 2116, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

2-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...

бюро…
41.2 m²
125 000 € 3 034 €/m²

Kaupmehe tn 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Soklikorruse äripind, sobib salongiks ja ka eluruumiks

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1934, центральное ...

Продается коммерческое помещение, расположенное на цокольном этаже по адресу Kaupmehe ...

не н�…
41.8 m²
109 000 € 2 608 €/m²

1 Suur-Laagri 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ERALDI SISSEPÄÄS! PARKIMISKOHT HINNA SEES!

Этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2015, ...

Müüa värskenduskuuri läbinud hubane äripind Kalamaja väga heas piirkonnas. KORTER See 43 m² suurune multifunktsionaalne büroo on hiljuti läbinud põhjaliku värskenduskuuri. Korter asub 3-korruselise maja soklikorrusel ning tänu hästi läbi mõeldud planeeringule on seda võimalik kasutada väga erineval otstarbel - olgu selleks siis ettevõtte kontor, massaažisalong, ilusalong või teraapiaruum. Olemas on uus köök kogu vajaliku ...

не н�…
43 m²
149 000 € 3 465 €/m²

Mootori 2-29, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Новая стильная квартира.

Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, центральное ...

Новая стильная квартира для настоящего городского жителя Представьте себе: ваш ...

не н�…
43.3 m²
173 900 € 4 016 €/m²

2 Tartu mnt 44-68, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

КУХНЯ ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ! ВАШ НОВЫЙ 2-КОМНАТНЫЙ ДОМ В ЦЕНТРЕ ГОР

Участок 2451, этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Дома и коммерческие помещения класса А для умного будущего! Выберите свой новый дом ...

обсл…
43.8 m²
200 500 € 4 578 €/m²

Narva mnt 120, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa

Saadaval 2 kvaliteetset äripinda mere lähedal!

Этаж 1/5, готовый, новый, год постройки 2026, газовое отопление, тепловой насос, паркет, ...

Tehniline kvaliteet ja läbimõeldud lahendused, mida tunned iga päevHINNALE LISANDUB + ...

бюро…
43.8 m²
181 451 € 4 143 €/m²

Nurga tn 7, Põhja rajoon, Maardu, Harjumaa

Продается бизнесплощадь - парикмахерская

Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1985, ...

ЦЕЛЕВОЕ НАЗНАЧЕНИЕ БИЗНЕС-ПЛОЩАДИ – ПАРИКМАХЕРСКАЯ, САЛОН КРАСОТЫ,ЗУБНОЙ ИЛИ МАССАЖНЫЙ ...

бюро…
44 m²
69 900 € 1 589 €/m²

Punane tn 14a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Бесплатная парковка. Круглосуточный доступ.

Этаж 4/6, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, ...

Уютный кабинет 41 м2 с панорамным видом на 4-м этаже здания. Есть лифт, в который ...

бюро…
44 m²
96 500 € 2 193 €/m²

Uus tn 22, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Suured vitriinaknad! Sissepääs tänavalt!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1938, электрическое ...

Suurte vitriinakendega äripind Uuel tänaval – suurepärane nähtavus!Äripind on vaba ja ...

44.2 m²
275 000 € 6 222 €/m²

Rüütli tn 25-6, Südalinn, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

ERALDI SISSEPÄÄSU JA VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND!

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Tänavalt sissepääsuga äripind kohe südalinnas, Rüütli tänaval. Läheduses asuvad pubid, ...

бюро…
44.4 m²
188 000 € 4 234 €/m²

Vasara 50, Ropka, Tartu, Tartumaa

Этаж 4/4, квартирная собственность, год постройки 2007 ...

Müüa mugava asukohaga büroopind rahulikus Ropka tööstuspiirkonna ärihoones. Tööruum ...

бюро
44.6 m²
81 500 € 1 827 €/m²

Kesk tee 30-7, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
44.7 m²
80 900 € 1 810 €/m²

Tallinna mnt 31, Werderholm, Virtsu, Lääneranna vald, Pärnumaa

Äripinnad mereäärses uusarenduses

Этаж 1/1, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, электричество, отдельный вход, ...

Müüa lao- ja tootmispinnad alates 45 m² Virtsus, Werderholmi kvartalis!Werderholmi ...

скла…
45 m²
27 000 € 600 €/m²

2 Sääse tn 4-4, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ПАРКОВКА И КЛАДОВКА В ЦЕНЕ!

Этаж 2/24, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2027, ...

Manhattan — 24-этажный жилой дом с новыми коммерческими помещениями.Самое высокое жилое ...

не н�…
45.1 m²
157 000 € 3 481 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%