Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Radari tee 7-9, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, газовое отопление, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро…
468 m²
660 000 € 1 410 €/m²

Radari tee 7-112, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA LAOPIND MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, центральное ...

скла…
38 m²
73 000 € 1 921 €/m²

Radari tee 7-208, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

бюро
50.2 m²
74 000 € 1 474 €/m²

Sepa tn 28, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ПОМЕЩЕНИЕ С ПАНОРАМНЫМ ВИДОМ НА МОРЕ И ПРОСТОРНОЙ ТЕРРАСОЙ!

Этаж 1/6, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, душ, отопление пола, ...

Совершенно новое и по-настоящему уникальное коммерческое помещение на первой линии моря ...

бюро…
63.7 m²
259 900 € 4 080 €/m²

Narva mnt 13-13/1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Väga hea nähtavusega. Suured vitriinakand kahes su

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Väga hea nähtavusega. Suured vitriinaknad kahes suunas.

бюро…
49.2 m²
160 000 € 3 252 €/m²

Narva mnt 13-13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

бюро…
48.6 m²
159 000 € 3 272 €/m²

Narve mnt. 13-14, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

бюро…
50.8 m²
159 000 € 3 130 €/m²

Palamuse, Jõgeva vald, Jõgevamaa

Soodushind 125 000eur kuni 15.09.25!

Участок 2745, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, газовое ...

Heas korras, elekter 3x125A, kraana (3,2T)!Palamusel müüa kasutuses olev ...

обсл…
309 m²
135 000 € 437 €/m²

Hoidla tee 8a, Maardu, Harjumaa

MÜÜA LAO- JA TERMINALIKOMPLEKS PIIRATUD TOLLITSOONIS MAARDUS

Участок 10000, этаж 1/1, право застройки, в хорошем состоянии, год постройки 2004 ...

Müüa logistiliselt väga heas asukohas, Maardu linnas asuv lao- ja terminalikompleks ...

скла…
2138 m²
1 090 000 € 510 €/m²

Kivimurru tn 7, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase hinnaga hea pakkumine!

Этаж 1/5, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...

На продажу предлагается многофункциональное коммерческое помещение в Таллинне, на улице ...

бюро…
148.6 m²
373 000 € 2 510 €/m²

Metsa tee 6, Roosna-Alliku, Paide, Järvamaa

Metsa tee 6

Участок 255932, частная собственность, в хорошем состоянии, электрическое отопление, ...

Metsa tee 6

скла…
1195 m²
350 000 € 293 €/m²

Pargi 27, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Бизнес-здание в центре Йыхви

Частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...

Продается 2-х этажное офисное здание в Йыхви (Jõhvi). Все кабинеты с хорошим ремонтом. ...

не н�…
418 m²
199 000 € 476 €/m²

Hospidali 14, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa hea asukohaga äripind Pärnu vanalinnas!

Участок 489, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Linna südames ja suvisel tuiksoonel asuvatel äripindadel on Eesti Optik prillipood ...

торг…
89.8 m²
159 000 € 1 771 €/m²

Rannasadama, Värati, Pärnu, Pärnumaa

Isiklik rannasadam! KIIRMÜÜGIHIND!

Участок 5708, частная собственность, гравийные дороги ...

Tähelepanu kõik veesõiduki omanikud ja mere armastajad!Värati külas, mis omal ajal oli ...

не н�…
175 000 €

Wismari tn 19, Kassisaba, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Каменный дом, обновлённый, душ, электрическое отопление, вентиляция, электричество, ...

ХОРОШАЯ ИНВЕСТИЦИЯ! Помещение идеально подходит для салона красоты. Cделан свежий ...

бюро…
38.6 m²
79 000 € 2 047 €/m²

Valve 29, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Raudteeharuga tootmis- ja laohoonete kompleks

Участок 79238, право застройки, панельный дом, нуждается в обновлении, центральное ...

Müüa tootmis- ja laohoonete kompleksi hoonestusõigus koos raudteeharu ...

скла…
6500 m²
550 000 € 84.6 €/m²

Tiigi 11, Vedu, Tartu vald, Tartumaa

Участок 13248, частная собственность, в хорошем состоянии, сауна, душ, газовое ...

Müüa täisvarustusega veokite ja haagiste remontimise ja hooldamise keskus 14 km ...

скла…
1700 m²
995 000 € 585 €/m²

Jaama 13, Rakvere, Lääne-Virumaa

ÄRIPIND VAKSALI JA LIIKLUSSÕLME LÄHEDAL!

Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1968, центральное ...

Renoveeritud korrusmaja esimesel tasapinnal on pakkumisel äripind, mis on tuntud nii ...

торг…
228 m²
109 900 € 482 €/m²
День клиента: R 22.05 17:00-18:00

1 Männiku tee 11, Kumna, Harku vald, Harjumaa

Müüa ärihoone ja ehitusmaa Tallinn-Keila mnt ääres

Участок 22461, частная собственность, в среднем состоянии ...

Pakkuda Männiku tee, Kumna asuv ärihoone koos kõrvalasuva arenduskinnistuga. ...

День клиента: R 22.05 17:00-18:00
скла…
893 m²
500 000 € 560 €/m²

Paldiski mnt, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Hea nähtavusega kaubandushoone Paldiski maanteel.

Участок 2584, этаж 1/1, частная собственность, год постройки 2000 ...

Müüa ärihoone Paldiski maantee 77, mis sobib suurepäraselt nii kaubandus- kui ka ...

торг…
1413.7 m²
1 780 000 € 1 259 €/m²

Juhkentali tn 52, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Просторный офис рядом с автобусным вокзалом

Этаж 2/6, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, Интернет, лифт, кондиционер, ...

Просторный офис в отличном месте рядом с автобусным вокзалом и новым бизнес-кварталом ...

бюро…
70.1 m²
195 900 € 2 795 €/m²

Paadi tn 14a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Многофункциональное коммерческое помещение с видом на море

Этаж 1/6, монолитный дом, в хорошем состоянии, газовое отопление, тепловой насос, ...

Многофункциональное коммерческое помещение с видом на море в центре города. ...

бюро…
106.1 m²
369 900 € 3 486 €/m²

Lai tn 1, Paide linn, Paide, Järvamaa

Ajalooline pastoraadihoone väga hea hinnaga!

Участок 2128, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...

Müügile on saabunud Paide ajalooline pastoraadihoone! Ajalooliselt on selles majas ...

не н�…
679 m²
380 000 € 560 €/m²

Kuusalu tee 31a, Kuusalu alevik, Kuusalu vald, Harjumaa

Müüa äripind Kuusalu keskuses koos juurdeehitusega

Участок 972, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müüa äripind Kuusalu keskuses koos ainulaadse juurdeehitusega, mis asub Kuusalu alevi ...

торг…
60.7 m²
135 000 € 2 224 €/m²

Räpina mnt 13/2, Võru, Võrumaa

GARAAZ, KOOS ABIRUUMI JA ASFALTPLATSIGA.

Участок 580, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, тепловой ...

Heas korras garaaz on pindalaga 76 m2. Garaazi juurde kuulub ka abiruum pindalaga 38 ...

не н�…
118 m²
85 000 € 720 €/m²

Kose tee 59, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Väga nähtav ärimaa Pirital

Участок 1037, этаж 1/1, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1982, ...

Kose tee ja Vabaõhutee ristmikul paiknev ärikinnistu pakub haruldast võimalust arendada ...

не н�…
491.1 m²
449 000 € 914 €/m²

Rakvere mnt 17, Selja küla, Selja, Tori vald, Pärnumaa

UUS HIND! Büroohoone või kahepere elamu.

Участок 12474, этаж 1/1, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем ...

Selja külas asuvas büroohoones on 12 eraldi kabinetti. Maxi-Priit projekti alusel ...

199 m²
89 000 € 447 €/m²

Männikäbi, Mändjala, Saaremaa vald, Saaremaa

Отель у моря на Сааремаа, в поселке Мяндьяла!

Участок 9951, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1976, ...

Продается отель на берегу моря на Сааремаа, деревня Мяндьяла. Приятно небольшой и ...

не н�…
2298.7 m²
2 980 000 € 1 296 €/m²

Radari tee 7-217, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis

бюро
29 m²
49 000 € 1 690 €/m²

Radari tee 7-212, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS

бюро
34.1 m²
57 000 € 1 672 €/m²

Radari tee 7-205, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis

бюро
40.7 m²
65 000 € 1 597 €/m²

Radari tee 7-7, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA LAOPIND Mõigu Tehnopargis

Участок 6072, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...

скла…
91.4 m²
157 000 € 1 718 €/m²

Radari tee 7-115;215, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis

Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aasta märtsis valmivas Radari 7 ...

бюро…
118.5 m²
202 000 € 1 705 €/m²

Radari tee 7-113;213, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO Mõigu Tehnopargis

бюро…
101.7 m²
176 000 € 1 731 €/m²

Radari tee 7, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU Mõigu Tehnopargis

скла…
75.1 m²
132 000 € 1 758 €/m²

Radari tee 7-107;207, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO Mõigu Tehnopargis

бюро…
131.7 m²
219 000 € 1 663 €/m²

Radari tee 7-104;204, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis

бюро…
71.1 m²
127 000 € 1 786 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%