Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Luise tn 22, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Tule kliendipäevale 27.05.2026 kell 15.00-15.30!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee HEA ...

не н�…
91.3 m²
200 000 € 2 191 €/m²

Vilja 21, Viljandi, Viljandimaa

Hea asukohaga äripind!

Участок 2202, частная собственность, готов, год постройки 1984, центральное отопление, ...

Müügile on tulnud äripind, üldpinnaga kokku 529 m2. aadressil Vilja 21.Tegemist on ...

обсл…
529 m²
150 000 € 284 €/m²

Viluste, Räpina vald, Põlvamaa

SIGALA kompleks, mis nälga ei jäta !

Готовый, бесплатная парковка, электричество, скважина, местная вода, геотермическое ...

Müügile on tulnud täistsüklilise seafarmi kompleks, 5000 sea kasvatuseksTöös hoidmiseks ...

скла…
7694.6 m²
520 000 € 67.6 €/m²

Tartu 31, Võru, Võrumaa

RENOVEERITUD

Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, бесплатная ...

Võru linnas Tartu tänaval müüa renoveeritud kaubandus-büroopind. Viimased 20 aastat on ...

торг…
276 m²
139 000 € 504 €/m²

Saha tee 8, Loo alevik, Jõelähtme vald, Harjumaa

Ainsad A klassi äripinnad keskuses! Valmib 2026

Этаж 1/8, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, витрины, ...

UUS TASE JA KÕRGUS OTSE KESKVÄLJAKUL! Kohalik piirkonna maamärk, 15 minuti Tallinna ...

бюро…
62 m²
167 400 € 2 700 €/m²

Virbi tn 10, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Отличный инвестиционный объект!

Этаж -2/16, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, ...

Продаётся помещение на нижнем этаже жилого дома.Расположено на - 2 этаже ...

бюро…
62.8 m²
63 000 € 1 003 €/m²

Halinga, Loomse, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa

GARAAZ-TOOTMINE-LADU-TEENINDUS

Участок 2207, этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год ...

Müüa tänavalt eraldi sissepääsuga äripind.Pind on sobilik mitmeks otstarbeks.Suur ...

обсл…
698.9 m²
197 000 € 282 €/m²

Vao, Väike-Maarja vald, Lääne-Virumaa

LAUDAHOONE LÄÄNE-VIRUMAAL VAO KÜLAS!

Участок 1689, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении ...

Pakkuda aastaid tühjana seisnud ja kapitaalset renoveerimist vajav laudahoone. Väga hea ...

не н�…
300 m²
5 990 € 20 €/m²

Uus, Ülejõe, Tartu, Tartumaa

Этаж 1/1

Müüa kasutusel ärihoone, mille ehitusalune pind on 110 m2, kogu piiratud kinnistu pind ...

торг…
84.4 m²
200 000 € 2 370 €/m²

Pirita tee 28a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Spordisaal koos inventariga.

Этаж 1/12, год постройки 2008

Продается коммерческое помещение, в настоящее время в нем находится тренажерный зал. ...

182.6 m²
350 000 € 1 917 €/m²

Töökoja tee 4, Polli, Mulgi vald, Viljandimaa

Müüa Töööstushoone Mulgi vallas Polli külas!

Участок 2464, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2000, закрытый ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
521.8 m²
353 800 € 678 €/m²

Vanatoa, Koguva, Muhu vald, Saaremaa

MUHUMAAL MÜÜA UNIKAALNE VANATOA TURISMITALU!

Участок 10600, частная собственность, каменный дом, обновлённый, электрическая плита, ...

не н�…
949.4 m²
549 000 € 578 €/m²

Sireli tn 20, Rummu, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Müüa mitmekülgse kasutuspotentsiaaliga hoonestatud kinnistu!

Участок 3177, частная собственность, нуждается в обновлении, электрическое отопление, ...

Müüki on tulnud kahekorruseline hoone suletud netopinnaga 916,5 m², mis pakub laialdasi ...

разм…
916.5 m²
415 000 € 453 €/m²

Rävala puiestee 19, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

UUS HIND!!!!

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Kesklinnas, Rävala pst 19 aadressil ootab üks vitriinakendega äripind uusi ...

торг…
59.1 m²
195 000 € 3 299 €/m²

Seemne tn 6, Jõgeva alevik, Jõgeva vald, Jõgevamaa

Hea ligipääs, elekter!

Участок 1055, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Jõgeva linna lähistel müüa hea ligipääsuga laohoone.Hoone on kasutuskorras ja ...

скла…
540 m²
17 000 € 31.5 €/m²

Lombi, Tartu vald, Tartumaa

Müüa valmiv lao-ärihoone Tartu vallas!

Участок 2000, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, электрическое ...

Müüa tööstus-laohoone Tartu vallas, Lombi külas, vaid 4 km kaugusel Tartu ...

скла…
840 m²
1 008 000 € 1 200 €/m²

Pikk tn 21c, Võru, Võrumaa

Tootmishoone Võru linnas!

Участок 5280, частная собственность, готов, год постройки 1963, твёрдое топливо, ...

Müüa Võru linnas Pikal tänaval puidutöökojana kasutuses olev tootmishoone.Hoone sobib ...

скла…
1876.9 m²
340 000 € 181 €/m²

Eskadrilli tn 2-6, Raadi, Tartu vald, Tartumaa

Ehitus on alanud, küsi pakkumist!

Участок 2116, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

3-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...

бюро…
41.2 m²
123 000 € 2 985 €/m²

Eskadrilli tn 2-5, Raadi, Tartu vald, Tartumaa

Ehitus on alanud, küsi pakkumist!

1-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...

бюро…
28.1 m²
85 000 € 3 025 €/m²

2 Tartu mnt 44-68, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

КУХНЯ ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ! ВАШ НОВЫЙ 2-КОМНАТНЫЙ ДОМ В ЦЕНТРЕ ГОР

Участок 2451, этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Дома и коммерческие помещения класса А для умного будущего! Выберите свой новый дом ...

обсл…
43.8 m²
200 500 € 4 578 €/m²

Jaama tn 167, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Avar ja kaasaaegne vitriinakendega äripind

Участок 4585, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
143.7 m²
249 000 € 1 733 €/m²

Riia mnt, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Sinu äri eduks!

Участок 4838, квартирная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2021, душ, ...

не н�…
398.4 m²
699 995 € 1 757 €/m²

Vana-Sauga 44, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

MITMEKÜLGNE ÄRIPIND SAUGA JÕE KALDAL!

Участок 2791, панельный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1985, центральное ...

Müüa Sauga jõe ääres asuv 2791 m2 suurune kinnistu, mis pakub mitmekülgseid võimalusi ...

не н�…
1518 m²
800 000 € 527 €/m²

Vesipapi tn 8, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Квартира свободна!

Этаж 2/13, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...

Продаётся квартира / офисное помещение в квартале LõvirahuПродаётся светлая и уютная ...

28 m²
154 900 € 5 532 €/m²
БРОНЬ

2 Kalda tee 26, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa (Забронировано)

Kaubandus- ja teeninduspinnad Kalda Tornis

Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...

Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...

бюро…
86.8 m²
192 262 € 2 215 €/m²

Pärnu mnt 31-51, Büroo 31, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Büroo linna südames

Этаж 3/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2020, центральное ...

Www.büroo31.ee Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...

бюро…
180.1 m²
575 000 € 3 193 €/m²

Herne tn 10, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Suured vitriinaknad. Sisse tänavalt. Parkimiskoht.

Участок 1336, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Maja 0-korrusel asuv suurte vitriinakendega valgusrikas mitteeluruum / äripind.Sobib ...

бюро…
69.1 m²
148 500 € 2 149 €/m²

Võidujooksu 7a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Автомастерская с оборудованием

Этаж 1/1, вентиляция, электричество, новая электропроводка, бронированая дверь, видео ...

Это предложение для тебя, если ты ищешь полностью оборудованный небольшой автосервис в ...

обсл…
63 m²
69 900 € 1 110 €/m²

Riia tn 13, Kesklinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Äripind omatarbeks või investeeringuks!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Korterelamu esimesel korrusel, akendega Riia tänavale, erinevate kasutusvõimalustega ...

бюро…
56.7 m²
140 000 € 2 469 €/m²

Riia 136, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Silmapaistev äripind elava liiklusega Riia tänaval!

Участок 3148, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, газовое ...

Müüa äripinda Tartu ühel linna parima nähtavusega asukohal. Tegemist on esindusliku ja ...

торг…
1409 m²
2 100 000 € 1 490 €/m²

1 Lagedi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Производственное здание на продажу

Участок 12000, этаж 1/1, новый

Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...

бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²

Parda tn 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane asukoht ja kehtiva üürilepinguga büroopind!

Этаж 4/5, в хорошем состоянии, год постройки 1936, тепловой насос, возможность варианта ...

Müüa kehtiva üürilepinguga büroopind Tallinna südalinnas suurusega 532,7 m2, mis hõlmab ...

бюро
532.7 m²
1 140 000 € 2 140 €/m²

Kesk tee 30-24, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
33.6 m²
68 900 € 2 051 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%