Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Algul üüri, siis osta! Eraldi sissepääsuga
Этаж 1/6, квартирная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2000, центральное ...
Müüa äripind Põhja-Tallinnas – sobib kontoriks või nt kaupluseks.880€/m2Võimalik osta ...
бюро…
245 m²
215 600 € 880 €/m²
MÜÜA hotelli/üürimaja projekt kesklinnas
Участок 1245, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa 76 apartmendiga arendusprojekt Tallinna kesklinnasMüüa ehitusloaga ärihoone Tartu ...
бюро…
2192.5 m²
3 850 000 € 1 756 €/m²
Minilaod Põhja-Tallinnas, algul üüri, siis osta!
Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa lao- ja tootmisruumid Põhja-Tallinnas – Maleva 1Pindala: 1011,7m2hind: ...
обсл…
1012 m²
596 903 € 590 €/m²
Kvaliteetne büroo- ja teeninduspind kesklinna piirkonnas
Квартирная собственность, готов
Funktsionaalne büroo- ning teeninduspind Jaama 56a äri ning eluhoones. 118m2 suur ...
обсл…
118 m²
225 000 € 1 907 €/m²
Vitriinakendega äripind!
Участок 939, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
96.4 m²
188 000 € 1 950 €/m²
ÜÜRITOOTLUS 14%!
Участок 68207, этаж 1/2, в среднем состоянии, год постройки 1960, промышленное ...
Käva Tehnopark Kohtla-Järve tööstuspiirkonnas paikneb ligi 7 hektaril. Tegemist on ...
не н�…
760 000 €
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal.
Участок 3117, частная собственность, панельный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal Viru-Nigula. Hoone on heas seisukorras ...
3573.8 m²
190 000 € 53.2 €/m²
Müüa rahavoo objekt Kuusalus arendusvõimalustega.
Участок 25537, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa rahavoo objekt Kuusalu vallas Soorinna külas + samal kinnistul ...
скла…
3337.5 m²
349 000 € 105 €/m²
Müüa väärikas ja heas korras ärihoone Kristiines.
Участок 640, частная собственность, деревянный дом, обновлённый, год постройки 1928, ...
Müüa väärikas ja väga heas korras endine Järve raudteejaamahoone, üldpind 217,70m², ...
217.7 m²
369 000 € 1 695 €/m²
EHITUS ON ALANUD! 80% RUUMIDEST MÜÜDUD!
Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, гараж, электричество, ...
Uued äripinnad müügil!Tänapäevased ja paindlikud lahendused erinevatele vajadustele! ...
бюро…
110 m²
196 900 € 1 790 €/m²
Tootmismaa koos kahe viilhalliga!
Участок 12300, частная собственность, ангар, готовый, электричество, дороги в хорошем ...
Müüa avar tootmiskinnistu Mikitamäel, kaunil Setomaal!Suurepärane võimalus ettevõtjale või investorile – müügile on tulnud 12300 m² tootmismaa sihtotstarbega kinnistu, millel paiknevad kaks suurt viilhalli pindaladega 358,4 m² ja 360 m². Elektriliitumine 3x64A.Hooned on vastupidavate metallkonstruktsioonidega ning sobivad suurepäraselt tootmiseks, ladustamiseks või erinevateks majandustegevusteks. Hetkel on angaarides kasutusel ...
торг…
718.4 m²
60 000 € 83.5 €/m²
Коммерческое помещение рядом с центром Vironia
Участок 1585, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Коммерческое помещение в Кохтла-Ярве – отличное расположение рядом с центром ...
бюро…
167.1 m²
19 000 € 114 €/m²
Müüa toimiv ja töövalmis restoran Tallinnas
Этаж 1/5, каменный дом, новый, год постройки 2022, мебель, отдельный вход, кладовка, ...
MÜÜA – Itaalip'rane Restoran, Kai 4, TallinnMüügile on tulnud täielikult toimiv ja kohe ...
не н�…
100 m²
79 900 € 799 €/m²
Müügihinnas sisaldub elektriga liitumnine 3x315A!
Участок 4266, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Olemas hindamisakt!Müüa lihatööstuse tootmishoone Alaveres, täiuslik lahendus ...
торг…
937 m²
249 000 € 266 €/m²
Erinevaid tegevusvaldkondi kattev äripind!
Участок 3222, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Продается двухэтажное офисно-производственное здание вместе с одноэтажным офисным ...
бюро…
982.2 m²
1 590 000 € 1 619 €/m²
hoonestatud tootmismaa Saku vallas Tagadi külas
Участок 26012, электрическое отопление
Kohtutäitur Kristiina Feinman avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 ...
скла…
2387.7 m²
600 000 € 251 €/m²
Müüa äripind, tootmine, garaaz, 579m²
Участок 842, каменный дом, готовый, санремонт сделан, год постройки 1970, тепловой ...
Müüa hea asukohaga tootmishoone Elva linnas. Kontoriruum renoveeritud 2022a. Põhiruumis ...
скла…
579 m²
259 000 € 447 €/m²
Staadioni tänav 6
Участок 13558, частная собственность, каменный дом, год постройки 1989, общественный ...
Staadioni tänav 6
День клиента: R 22.05 14:00-15:00
прои…
2294 m²
690 000 € 301 €/m²
J.V Jannseni 5
J.V Jannseni 5
прои…
97874 m²
3 500 000 € 35.8 €/m²
Kalda tänav 3a
Участок 2652, частная собственность
Kalda tänav 3a
не н�…
634.1 m²
190 000 € 300 €/m²
Riia maantee 28
Квартирная собственность
Riia maantee 28
торг…
93.6 m²
117 300 € 1 253 €/m²
Logistiliselt hea asukoht Pärnu mnt ääres!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa väga hea asukoha ja nähtavusega äripind Pärnu mnt 82 majas. Vitriinakendega äripind asub suure liiklusega Pärnu mnt ääres ning ruume saab kasutada mitmel otstarbel. Kuna esimesel korrusel on enamus seinad kergseinad siis saab vastavalt oma nägemuse järgi planeeringut muuta. Ruumid paiknevad läbi kahe korruse - esimene ja 0 korrus. Esimese korruse üldpind ca 275 m2 ning 0 korrus ca 90 m2. Ruumid on heas seisukorras. Hetkel asub ...
бюро…
365.1 m²
395 000 € 1 082 €/m²
Terrassi ja oma hoovialaga!
Участок 36.5, этаж 1/3, каменный дом, новый, год постройки 2027, балкон 7 m², лифт, ...
Paevälja kvartal asub Tallinna kesklinna ja Lasnamäe piiril – kohas, kus linn avaneb ...
42.9 m²
176 900 € 4 124 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Müüa suure kinnistuga külalistemaja/trahter Neptun
Участок 29769, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...
Võta julgesti ühendust ja tee omapoolne pakkumine!Müüa Jõhvi linnas, Pühajõe ääres 12 toaga külalistemaja/trahter „Neptun“. Hetkel on äritegevuse lõpetanud ja ootab uut hakkajat omanikku, kellel on pealehakkamist ja soovi sellele kunagi armastatud kohale midagi uut ja toredat luua. Hea investeerimisobjekt!*Kinnistud asuvad augustis 2026.a. valmiva Jõhvi Äripargi/filmilinnaku läheduses, mis toob Jõhvi palju uut elu ja vajaduse ...
разм…
584.2 m²
239 000 € 409 €/m²
Suurepärane nähtavus ja potentsiaal!
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, год ...
Müüa avar ja valgusküllane 3-toaline äripind Uue Maailma südames.Eraldi sissepääsuga ...
80.8 m²
180 000 € 2 228 €/m²
Liivalaia tänav 30
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Liivalaia tänav 30
обсл…
178.4 m²
430 000 € 2 410 €/m²
Участок 7998, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
2 этажное офисное здание и большие помещения под автосервис, производство, слкады и тд. ...
прои…
7998 m²
89 000 € 11.1 €/m²
Готовый салон красоты – заходи и начинай работать!
Этаж 1/3, договор аренды, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1965, ...
Предлагается к продаже полностью готовый и действующий салон красоты в одном из самых ...
торг…
24.8 m²
3 900 € 157 €/m²
Müüa äri- ja tootmiskinnistu Raasiku vallas Järsil
Участок 3771, этаж 1/1, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, бесплатная парковка ...
Oleme avatud vahetustehingutele muu kinnisvara vastu (nt arenduskrunt, elamukrunt, ...
скла…
260 m²
199 000 € 765 €/m²
Ettevõtlikule inimesele
Участок 2892, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa hea ligipääsuga hoone Vändra lähistel, Suurejõel.Kivimaja, pakettaknad, katus ...
532 m²
85 000 € 160 €/m²
TÖÖSTUSHOONE
Участок 15575, 2. этаж, частная собственность, готовый, нуждается в санремонте, ...
Kinnistu asub Harju-Risti keskuses, 27 km Paldiskist ning 54km kaugusel Tallinnast.100% ...
2300 m²
249 000 € 108 €/m²
VÄGA HEA ASUKOHT! PARKIMISKOHT MAJA ALL!
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
MÜÜA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS, D-TERMINALI VAHETUS LÄHDUSES!RUUMID ON VÄLJA ÜÜRITUD ...
бюро…
51 m²
96 640 € 1 895 €/m²
Finantseeringuga kortermaja projekt kesklinnas
Участок 561, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Pakkuda Viljandi vanalinnas perspektiivne arendusprojekt aadressil Kauba 9. Tegemist on ...
бюро…
731.3 m²
550 000 € 752 €/m²
Väga hea asukohaga äripind Türi linnas!
Участок 2945, частная собственность, ангар, готовый, обновлённый, год постройки 1967, ...
Väga hea asukohaga tootmismaa Türi linnas.Kinnistul on 2 hoonet: täielikult ...
скла…
240 m²
139 000 € 579 €/m²
Müüa hea tootlusega büroopinnnad
Этаж 2/2, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Müüa büroode komplekt Helgi tee 14, Helgi LaodKomplekti kuuluvad büroopinnad: A01 ...
бюро
112.5 m²
182 700 € 1 624 €/m²
1,5ha suurune tootmismaa krunt Pöide kiriku kõrval
Участок 15086, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
Müüa mitmete võimaluste ja ideede realiseerimiseks 1,5ha suurune hoonestatud tootmismaa ...
не н�…
645.5 m²
60 000 € 93 €/m²
hea investeerimisobjekt
Этаж 5/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Sdayetsya v arendu kommercheskoye pomeshcheniye (2 komnaty).Prinuditel'naya ...
бюро
87.6 m²
135 780 € 1 550 €/m²
Uus äripind südalinnas Rüütli tänaval! Soodustused!
Этаж 1/4, каменный дом, новый, душ, центральное отопление, центральная вода, паркет, ...
не н�…
19.9 m²
80 000 € 4 020 €/m²
Коммерческое помещение в центре города — место вашего успеха
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Представительное коммерческое помещение с витринными окнами в центре города — разумный ...
не н�…
53.3 m²
199 000 € 3 734 €/m²
Toimiv saeveski - valmis koheseks tootmiseks
Участок 57400, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...
Müüa toimiv saeveski koos kinnistu, hoonete ja tootmisseadmetega. Tegemist on hea ...
скла…
2290 m²
2 100 000 € 917 €/m²
Esinduslik büroopind, parimate vaadetega Tallinnas
Этаж 12/15, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Müüa terve korrus Tallinna südalinna esinduslikus ärihoones Novira Plaza – vaated, mis ...
бюро…
386.7 m²
1 895 000 € 4 900 €/m²
Privaatse sissepääsuga äripind Karlovas!
Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa 2-toaline äripind renoveeritud puitmajas Karlovas!MAJA1940. aastal ehitatud hoone ...
бюро
41.1 m²
96 000 € 2 336 €/m²
TÖÖKODA, VEOKITE PESULA JA BÜROO.
Участок 2556, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...
Müüa väga hea asukohaga kinnistu suurusega 2556 m2. Kinnistu on asfalteeritud.Kinnistul ...
бюро…
959 m²
399 000 € 416 €/m²
Hoovimaja kesklinna lähedal!
Каменный дом, готовый, новый, год постройки 1977, душ, центральное отопление, кухня, ...
Otsid ideaalselt paindlikku kinnisvara kesklinna lähedal? Siis on see pakkumine just ...
бюро…
66.2 m²
128 000 € 1 934 €/m²
Ärihoone Kilingi-Nõmme keskväljaku ääres!
Участок 1901, частная собственность, каменный дом, готов, Тепловой насос воздух-вода, ...
Otse Kilingi-Nõmme linna keskväljaku ääres asuv üüritulu tootev ärihoone otsib uut ...
обсл…
1345.4 m²
249 900 € 186 €/m²
AVAR JA MULTIFUNKTSIONAALNE VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND KALASADAMAS
Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2018, гараж, отдельный ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
296.2 m²
750 000 € 2 532 €/m²
Investeerimisvõimalus Valga peatänaval
Участок 1751, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...
Müüa mitmeotstarbeline kinnistu – suurepärane investeerimisvõimalus!Valga linna ...
скла…
592.6 m²
132 000 € 223 €/m²
INVESTORI VÕIMALUS PÕLVA KESKUSES
Участок 1551, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1950, Интернет, ...
Müüa arenduspotentsiaaliga kinnistu Põlva linnas, Kesk tn 22. Hoone on viidud nn ...
не н�…
446.6 m²
119 000 € 266 €/m²
ПОПУЛЯРНЫЙ РЕСТОРАН - ОТЛИЧНАЯ ИНВЕСТИЦИЯ
Этаж 1/5, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1957, душ, балкон 10 m², вход ...
Поступило на продажу коммерческое помещение, в котором расположен ресторан, известный ...
торг…
178.8 m²
457 000 € 2 556 €/m²
SUUR KINNISTU, KÕRGED LAED, 350A ELEKTER
Участок 15575, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa tootmis- ja laohoonete kompleks Nõo vallas – Nõo 28/30, Nõgiaru külaHaruldane ...
прои…
1368 m²
450 000 € 329 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100