Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Tehase tn. 11, Rakvere, Lääne-Virumaa

MÜÜA ANGAAR RAKVERE LINNAS

Участок 6854, этаж 1/1, совладение, в среднем состоянии, год постройки 1990, ...

Müüa angaar koos kontori- ja tööruumidega Rakveres. Müügile on tulnud praktiline ja ...

не н�…
537 m²
165 000 € 307 €/m²

Kaupmehe tn 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa (Забронировано)

Soklikorruse äripind, sobib salongiks ja ka eluruumiks

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1934, центральное ...

Продается коммерческое помещение, расположенное на цокольном этаже по адресу Kaupmehe ...

не н�…
41.8 m²
109 000 € 2 608 €/m²

Vesivärava tn 50, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Просторный офис в Kadrioru Plaza с высоким потенциалом

Этаж 4/9, готов, год постройки 2020, центральное отопление, лифт, под землей, охранник, ...

Продаётся просторное коммерческое помещение в современном бизнес-центре Kadrioru Plaza ...

бюро…
248 m²
579 000 € 2 335 €/m²

Pärnu tn 56, Paide linn, Paide, Järvamaa

Paide kesklinnas! Ehitusprojekt (BIM), ehitusluba!

Участок 840, частная собственность, год постройки 1955, душ, центральное отопление, ...

Paide kesklinnas asuv võimalusterohke, 33 toaga investeering korteriteks või ...

1350 m²
198 500 € 147 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

AVAR JA MOODNE, KABINETID, MINIKÖÖK, PARKIMINE!

Год постройки 2007, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, вентиляция, ...

ASUKOHTTutvustame Haaberstis, Ehitajate tee 114, 6. korrusel, 164. m2 laiuvat ...

бюро
164 m²
250 000 € 1 524 €/m²

Bremeni käik 1, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Historic building in Old Town – 7% rental yield

Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1910, ...

An excellent opportunity to acquire a historic and well-performing commercial property ...

бюро…
570.3 m²
1 640 000 € 2 876 €/m²

Kaupmehe tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik äriruum Tallinna südames!

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Uus hind!Suurepärane võimalus soetada Tallinna kesklinna aktiivses äritsoonis asuv ...

бюро…
80.4 m²
254 000 € 3 159 €/m²

Vesivärava tn 50, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Ready commercial space for medical/beauty services

Этаж 2/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, ...

Современное коммерческое помещение для медицинской или косметологической клиники в ...

бюро…
208.4 m²
615 000 € 2 951 €/m²

Farmi, Tuhala, Kose vald, Harjumaa

ПРОДАЕТСЯ БОЛЬШОЕ ЗДАНИЕ ФЕРМЫ/ЛАУТА В МУНИЦИПАЛИТЕТЕ КОСЕ!

Участок 16429, частная собственность

ПРОДАЕТСЯ БОЛЬШОЕ ЗДАНИЕ ФЕРМЫ/ЛАУТА В МУНИЦИПАЛИТЕТЕ КОСЕ!-собственный колодец (80 ...

прои…
165 000 €

Vanakuidu, Võhma, Saaremaa vald, Saaremaa

Müüa töökoda Võhma külas, Saaremaal

Участок 1507, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Müüa vana töökoda, kunagi olnud kolhoosi garaaž-kontor. Hoones on erinevad ruumid, ...

скла…
475 m²
25 900 € 54.5 €/m²

Nulu tänav 2, Sauga, Tori vald, Pärnumaa

Nulu tänav 2

Участок 4769, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...

Nulu tänav 2

прои…
1007.8 m²
1 195 000 € 1 186 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 4. korruse büroopind Pärnu maanteel!

Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...

бюро…
679.5 m²
2 107 000 € 3 101 €/m²

Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – IV korruse büroopind Pärnu maanteel!

бюро…
331.2 m²
1 043 000 € 3 149 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 1. korruse esinduspind Pärnu mnt-l!

Участок 3270, этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 1. korrusel paiknev ...

торг…
249.6 m²
836 000 € 3 349 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

торг…
486 m²
1 628 000 € 3 350 €/m²

Karja tn 6, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Unikaalne investeerimisvõimalus Haapsalu Vanalinna

Участок 1876, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки ...

Meeldiv uudis ettevõtjatele ning aktiivsetele inimestele, kes otsivad omale niivõrd ...

бюро…
128.1 m²
219 000 € 1 710 €/m²

Karja tn 6, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Unista suurelt– tegutse Haapsalus vanalinnas!

Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1687, ...

Meeldiv uudis ettevõtjatele ja aktiivsetele tegijatele!Kui oled otsinud oma äri jaoks ...

торг…
105.7 m²
339 000 € 3 207 €/m²

Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

бюро…
175.6 m²
562 000 € 3 200 €/m²

Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

бюро…
214.5 m²
687 000 € 3 203 €/m²

Uus-Sadama 21, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

AVATUD HINNAPAKKUMISTELE!

Этаж 3/4, квартирная собственность, год постройки 1977 ...

ÄRIPIND D-TERMINALI NAABRUSES!Müüa äripind Uus-Sadama 21 asuvas büroohoones.3.korrusel ...

бюро
93 m²
199 000 € 2 140 €/m²

Leevaku, Räpina vald, Põlvamaa

Endine kauplusehoone Leevakul

Участок 1634, каменный дом, год постройки 1990, центральное отопление, твёрдое топливо, ...

Müüa hiljuti suletud kauplusehoone.Kõik veel toimib, kuid vajab kaasajastamist.Väärtust ...

торг…
196.6 m²
53 000 € 270 €/m²

Vene tn 19, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa äripind vanalinnas, Vene tänaval

Этаж 1/3, год постройки 1940

Продается двухэтажное коммерческое помещение общей площадью 123,5 м². Помещение ...

торг…
123.5 m²
370 000 € 2 996 €/m²

Koidu tn 68b, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

MITTEELURUUM TALLINNA KESKLINNAS

Участок 720, этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, ...

Müüki tuli Tallinna Kesklinnas Koidu tn 68b majas soklikorrusel asuv mitteeluruum. ...

бюро…
130.9 m²
150 000 € 1 146 €/m²
День клиента: T 26.05 10:30-11:30

1 Läike tee 8, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Müüa suurepärase nähtavusega ärihoone, ca 2000 m² väliala, 50 kw

Участок 4726, этаж 1/2, частная собственность, в среднем состоянии, толь ...

Suurepärane võimalus osta väga hea nähtavusega ärihoone vahetult Tartu maantee ääres. ...

День клиента: T 26.05 10:30-11:30
торг…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²

Kesk tee 30-29, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUS LAOPIND JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, газовое ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
148.8 m²
252 900 € 1 700 €/m²

2 Йола 11, Narva, Ida-Virumaa

Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

Продам коммерческое помещение. Расположено на первом этаже четырехэтажного кирпичного ...

обсл…
419 m²
80 000 € 191 €/m²

Pärnu mnt 102-20, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

külaliskorterite ja 15% tootluse potentsiaal

Этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Kolmanda korruse avar ja kõrgete lagedega büroopind pakub mitmekülgseid ...

бюро…
250.4 m²
265 000 € 1 058 €/m²

Vesilennuki 24, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa toimiva restorani üürileping koos sisustusega!

Этаж 1/6, движимая вещь, каменный дом, обновлённый, год постройки 2023, центральное ...

Müüa valmis ja täielikult sisustatud restoraniäri väga hinnatud asukohas Noblessneri ...

торг…
116.6 m²
300 000 € 2 573 €/m²

Kaunase pst 13b, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÄRIPIND majutusapartamentidega Annelinnas

Участок 633, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

Müüa mitmekülgsete kasutusvõimalustega ärihoone Annelinnas. Tegemist on 100% ärimaa ...

обсл…
706 m²
750 000 € 1 062 €/m²

Põlluääre tee 6, Iru, Jõelähtme vald, Harjumaa

ПРОДАЁТСЯ ГОСТЕВОЙ ДОМ НА ГРАНИЦЕ ТАЛЛИННА!

Участок 1138, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

ПРОДАЁТСЯ ГОСТЕВОЙ ДОМ С СТАБИЛЬНЫМ ДЕНЕЖНЫМ ПОТОКОМ НА ГРАНИЦЕ ТАЛЛИННА!На продажу ...

обсл…
754 m²
399 000 € 529 €/m²

Vaabina, Antsla vald, Võrumaa

ENDINE VAABINA MAGASIAIT

Участок 2806, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...

Müüa ajalooline maakivihoone, Vaabina Magasiait. Hoone on olnud eri aegadel kasutuses ...

прои…
320 m²
13 500 € 42.2 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%