Продаётся офисные площади, бюро, торговля, обслуживание, склад, производство, склад, производство, 148.8 m² - Kesk tee 30-29, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

Müügis uus laopind jüri tehnopargis

общая площадь 148.8 m², квартирная собственность

Отопление и вентиляция: газовое отопление, комбинированное
Связь и безопасность: Интернет, видео охрана, сигнализация
Подробнее: электричество, отдельный вход, гараж

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub linnalähedast ladustamiskohta sinu tootmisettevõttele või hobidele, mis koju ära ei kipu mahtuma.

Laopind on projekteeritud stock-office kontseptsiooni järgi, mis annab sinu ettevõtele võimaluse koondada kõik tootmisüksused (tootmise, lao, kontori ja esinduse) ühe katuse alla ning seeläbi säästa logistika-, aja- ja kõrvalkuludelt.

Esimese korrusel on suur laopind ja esinduspind ning teisel korrusel kontoripind. Kontoripinnale on väljaehitatud WC.

Laopinnal on vee ja kanalisatsiooni valmidus ning liivapüüduriga trapp, 5,4 - 5,9 meetrine ladustamiskõrgus
Garaažiuksed on tõstanduksed, milles lisaks ka käiguuks ning valgusaknad.
Aknad plastikust, 3-kordne klaaspakett.

Hoones on gaasikatlaga keskküttesüsteem. Kütte siseosadena kasutatakse laopindadel õhkkalorifeere ning büroopindades radiaatoreid. Temperatuuri on võimalik lao põhiselt reguleerida ning vajadusel täiendavaid radiaatoreid paigaldada.

Ventilatsioon on laopinnal lokaalne (fresh-klapid ja ventilaatorid). Esindus- ja kontoripinnal soojustagastusega ventilatsiooniseade.
Paigaldatud katuse läbiviigud jahutustorustiku läbiviimiseks.

Valgustuseks kasutatud energiatõhusaid LED-valgusteid.

Laohoonet ümbritsev ala on piiratud aiaga, aiavärav on ööpäevaringselt avatav telefoni teel. Kogu territoorium on valvekaamerate valvsa pilgu all, valveseadmed on paigaldatud ka igale pinnale.

Ruumid sobivad hästi tootmiseks, ladustamiseks või laomüügi pindadeks.
Ruumid on valmis sissekolimiseks mai keskpaigas.
Uuri lisa meie kodulehelt www.kesktee30.ee

Hinnale lisandub käibemaks.

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
Oliver Vare
Oliver Vare Пользователь идентифицирован
Kummeli Kinnisvara
252 900 € 1 700 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3860754
Общая площадь 148.8 m²
Этажей 1
Год постройки 2025
Состояние новый
форма собственности квартирная собственность
Площадь участка 5437 m²
Номер кадастры 65301:003:0883
Класс энергоэффективности A
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные