Продаётся офисные площади, бюро, обслуживание, склад, применение не назначено, склад, производство, 365.1 m² - Pärnu mnt 82, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Logistiliselt hea asukoht Pärnu mnt ääres!

общая площадь 365.1 m², квартирная собственность, каменный дом

Санитарное помещение: сауна, душ, центральная вода
Отопление и вентиляция: центральное отопление
Связь и безопасность: Интернет, соседский дозор
Подробнее: вход с улицы, подвал, отдельный вход, бесплатная парковка, гардеробная комната, электричество, вода, витрины

Müüa väga hea asukoha ja nähtavusega äripind Pärnu mnt 82 majas. Vitriinakendega äripind asub suure liiklusega Pärnu mnt ääres ning ruume saab kasutada mitmel otstarbel. Kuna esimesel korrusel on enamus seinad kergseinad siis saab vastavalt oma nägemuse järgi planeeringut muuta. Ruumid paiknevad läbi kahe korruse - esimene ja 0 korrus. Esimese korruse üldpind ca 275 m2 ning 0 korrus ca 90 m2. Ruumid on heas seisukorras.

Hetkel asub esimesel korrusel 10 tuba ja kaks wc-d. Keldrikorrusel asub kaks sauna, pesuruumid, köök, eesruum ja kaks panipaika. Võimalik rajada näiteks spordiklubi tänu olemasolevatele saunadele ja pesuruumidele.

Tasuta parkimine hoovis.

Logistiliselt suurepärane asukoht. Väga hea ühistranspordiühendus erinevate Tallinna linnaosadega. Südalinn asub paari minuti autosõidu kaugusel.

Olete oodatud ruumidega tutvuma!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
395 000 € 1 082 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3374068
Комнат 10
Общая площадь 365.1 m²
этаж/Этажей 1/5
Год постройки 1953
Состояние обновлённый
форма собственности квартирная собственность
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные