Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Показать карту
Описание
Цель

1 Talli tn 3, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane investeerimiskorter Kristiines

Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, отдельный ...

*Квартира готова к немедленному заселению!*Новый 1-комнатный апартамент*Цена 108 790€, к которой добавляется НДС 24%, который можно вернуть при покупке через компанию*В этом же проекте также продаются различные 2- и 3-комнатные квартиры, уточняйте подробнее!*По желанию за дополнительную плату возможны дизайнерская кухня и гардеробы!КВАРТИРАКвартира расположена на высоком 1-м этаже 7-этажного дома. У квартиры отдельный вход.Общая ...

26.1 m²
108 790 € 4 168 €/m²
День клиента: T 26.05 10:30-11:30

1 Läike tee 8, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Müüa suurepärase nähtavusega ärihoone, ca 2000 m² väliala, 50 kw

Участок 4726, этаж 1/2, частная собственность, в среднем состоянии, толь ...

Suurepärane võimalus osta väga hea nähtavusega ärihoone vahetult Tartu maantee ääres. ...

День клиента: T 26.05 10:30-11:30
торг…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 1. korruse esinduspind Pärnu mnt-l!

Участок 3270, этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 1. korrusel paiknev ...

торг…
249.6 m²
836 000 € 3 349 €/m²

1 Põldmäe tee 12, Vatsla, Saue vald, Harjumaa

Müüa laopind

Участок 4893, этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...

Kinnistul asub kontoripind (kütteta hetkel) ja laopind. Ladu 516 m2 ja kontor 127 m2Laopinnale on tellitud uued uksed. Kinnistule on tellitud uus elektriliitumine 32A ja vesi. Äripind on vaba koheseks kasutamiseks. Ladu on seest tühi, kontor on seest tühi. Kinnistule paigaldadakse uus puurkaev. Ladu on võimalik ka üürida. Üürihind on 1600 eurot.

бюро…
643 m²
350 000 € 544 €/m²

1 Tähe 91a, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÄRIPIND KARLOVA LINNAOSAS

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, центральное отопление, витрины, вход с ...

Äripinna (kaubandus) moodustavad hoone esimese korruse ruumid (347 m²) ja lisaks ruumid ...

бюро…
466.5 m²
520 000 € 1 115 €/m²

1 Pikk 75, Elva linn, Elva vald, Tartumaa

Veetorn ja kaks korterit

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, душ, центральное отопление, кухня, ...

Ainulaadne pakkumine - kaks renoveeritud korterit ja veetorn.Korterid on välja renditud ja saab müüa koos rendilepingutega. 0 korrusel ühe korteri pind - 24,8m2.0 korrusel teise korteri pind - 30,5m2.6. korruse tehnoruum 3m2.7. korrusel veetorni põhjapindala Ca 89m2 (kõrgus 9m).Helista ja küsi lisainfot.

разм…
148.3 m²
150 000 € 1 011 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

торг…
486 m²
1 628 000 € 3 350 €/m²

1 Lagedi tee, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Производственное здание на продажу

Участок 12000, этаж 1/1, новый

Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...

бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²

1 Rehemäe tee 10, Kärdla linn, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Koht, kus sinu äri saab kasvada!

Участок 3924, готовый, центральная вода, грузовой лифт, вентиляция, бесплатная парковка, ...

Soodushind 69 000 €!Suurepärase asukohaga äri- ja tootmishoone kaasomandi osa Kärdlas – Rehemäe 10, millele on notariaalne kasutuskord seatud.Müüa mitmekülgsete kasutusvõimalustega äri- ja tootmispinnad Kärdla linnas, Rehemäe tänaval. Tegemist on hea ligipääsuga hoonega, mis sobib suurepäraselt ettevõtluseks, tootmiseks, laopinnaks või bürooks.Hoone kirjeldus:* müügis on nii väike osa 1-korruse ja suurem osa 2-korruse ruumidest.* ...

бюро
471.4 m²
69 000 € 146 €/m²

1 Uus-Volta tn 9/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ПРОДАЕТСЯ ГОТОВЫЙ БИЗНЕС!

Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2023, стенной шкаф ...

HIND: 122 870 + KMMüüa hea üüripotentsiaaliga korter Tallinna stiilseimas elu- ja ärikvartalis, ajaloolises masinatehases.Ideaalselt sobib nii lühiajaliseks või pikaajaliseks väljaüürimiseks, kui ka vingeks stuudio-või kodukontoriks.KORTER JA SISEVIIMISTLUS• Kogu piltidel olev sisustus ja tehnika kuuluvad hinna sisse • Kvaliteetne siseviimistlus• Kalasabaparkett• AXORi sanitaartehnika• Integreeritud jahutussüsteem• 3-kordsed ...

бюро…
26.4 m²
122 870 € 4 654 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS |SUURED VITRIINAKNAD

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральное отопление, ...

KEVADINE HINNASULA - täishind 449 000€ - UUS HIND 399 000€TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS | terrassid 50 m² + 20 m² | ideaalne restoraniksÄRIPINDA ON VÕIMALIK JAGADA KERGELT KAHEKS NING RENTIDA VÄLJA KAKS ERALDI PINDA (mõlemal oma sissepääs!)VÕI KASUTADA ÜHTE ISE NING TEIST VÄLJA RENTIDA ... HEA INVESTEERING!Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ...

бюро…
144 m²
399 000 € 2 771 €/m²

1 Keemikute tn 35, Maardu, Harjumaa

Коммерческая площадь в Маарду

Этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продается коммерческая площадь в центре Маарду, на главной улице с хорошей ...

бюро…
49.7 m²
77 500 € 1 559 €/m²

1 Kaarli pst 11-43, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Продаётся премиального салона красоты в центре

Договор аренды, готовый, в хорошем состоянии, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Готовый и прибыльный бизнесПродаётся успешно работающий салон красоты премиум-класса в ...

104 m²
49 000 € 471 €/m²

1 Ellamaa, Saue vald, Harjumaa

Müüa tootmismaa koos kontori ja garaažidega!

Участок 2300, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...

Müüa tootmismaa koos kontori-, garaaži- ja laohoonetegaKogupind: 655 m²Krundi pindala: ...

скла…
655 m²
89 999 € 137 €/m²

1 Kiikri tn 2/1, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

РЕСТОРАН / ДЕТСКИЙ САД / ПЕКАРНЯ / МАГАЗИН

Участок 7058, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Продаётся светлое коммерческое помещение с большой террасой в доме с классом энергопотребления B!Помещение подходит для различных видов бизнеса (ресторан, детский сад, офис, магазин, игровая комната, пекарня, салон красоты и т.д.)ЛУЧШАЯ ЦЕНА! • Современная архитектура и качественные материалы• Отличное расположение – вблизи Кадриорга, моря и красивого прибрежного парка• Идеальное место для прогулок, пробежек или езды на велосипеде ...

бюро…
227.5 m²
650 000 € 2 857 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Tänavaäärne äripind kalamajas |suured vitriinaknad

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральная вода, ...

Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ja väliala loovad äritegevuseks väga tugeva aluse.NB - TEGEMIST ON HETKEL ÜHE SUURE SAALIGA, MIS ON KAHEST ERALDI SEISVAST ÄRIPINNAST KOKKU EHITATUD.OSTA ON VÕIMALIK KOGU SUUR PIND, MIS KOOSNEB MÕLEMAST POOLEST, VÕI ÜKS VÄIKSEM OSA. PÕHIANDMED- Äripind: 61,5 m² - Panipaik: 11,5 m² (võimalik juurde osta ...

бюро…
61.5 m²
199 000 € 3 236 €/m²

1 Pärnu mnt 82, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Logistiliselt hea asukoht Pärnu mnt ääres!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa väga hea asukoha ja nähtavusega äripind Pärnu mnt 82 majas. Vitriinakendega äripind asub suure liiklusega Pärnu mnt ääres ning ruume saab kasutada mitmel otstarbel. Kuna esimesel korrusel on enamus seinad kergseinad siis saab vastavalt oma nägemuse järgi planeeringut muuta. Ruumid paiknevad läbi kahe korruse - esimene ja 0 korrus. Esimese korruse üldpind ca 275 m2 ning 0 korrus ca 90 m2. Ruumid on heas seisukorras. Hetkel asub ...

бюро…
365.1 m²
395 000 € 1 082 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 4. korruse büroopind Pärnu maanteel!

Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...

бюро…
679.5 m²
2 107 000 € 3 101 €/m²

1 Metsa tn 4, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Участок 1131, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, ...

Müüa suurepärase asukohaga A-energiaklassi ärihoone Tabasalu keskuses. ÄRIHOONE 2022. aastal valminud 2-korruseline ärihoone asub Tabasalu südames ning on suurepärase potentsiaaliga investeerimisobjekt piirkonnas, mille areng on viimastel aastatel olnud silmatorkavalt kiire. Tegemist on kompaktse ärihoonega, millel pole üht suur ankurüürniku vaid 8 väiksemat 22-84 m² pinda, mis võimaldavad hoida üüritulu hajutatuna ning vähendada ...

бюро…
406.5 m²
948 000 € 2 332 €/m²

1 Kalaranna tn 8/6, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Двухуровневая квартира для жилья или офиса

Этаж 1/5, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, душ, вода, вход с улицы, ...

*Возможность использовать квартиру как жилое пространство или функциональный офис*Кондиционер в каждой комнате!*Энергетический класс B* Высокие потолки* Премиальная локация в Таллине – рядом море* 2 большие кладовые с розетками* 3 широких парковочных места*Цена квартиры: 367 016 € + 3x 20 161 € машиноместа + 2x 7 984 € кладовые = всего 443 467€. К цене добавляется НДС.КВАРТИРА / КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕЭксклюзивная квартира на двух ...

бюро
74.1 m²
367 016 € 4 953 €/m²

1 Võidu prospekt 15, Narva, Ida-Virumaa

Участок 3533, этаж 1/5, квартирная собственность, обновлённый, год постройки 1965, ...

Продается коммерческое помещение. Площадью 341,3 м2. 1. этаж, отдельный вход, эстакады ...

торг…
341.3 m²
89 900 € 263 €/m²

1 Jüri tn 43d, Võru, Võrumaa

Hea asukoht!

Участок 127, частная собственность, готовый, нуждается в обновлении, тепловой насос, ...

Müüa Võru linnas hea asukohaga kaupluse hoone. Vajab renoveerimist. Elektri peakaitse ...

торг…
55 m²
65 000 € 1 182 €/m²

1 Nunne 1, Vanalinna, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Год постройки 1600, электричество

Eriline leid Vanalinnas – ajalooline hoone Nunne tänaval! Uue pakkumisena on turule tulnud unikaalne objekt Tallinna südames – Nunne 1-1A, millel on nii ajalooline väärtus kui arendusperspektiiv. Hoone andmed ja ehituslik potentsiaal: - Hoone rekonstrueerimise põhiprojekti järgi on ehitusalune pind 62,4 m² ning suletud netopind 160,7 m². - Korruselisus: 4 maapealset korrust + 1 keldrikorrus - Eraldi elektriliitumine ...

не н�…
160.7 m²
450 000 € 2 800 €/m²

1 Ulvi, Mustvee vald, Jõgevamaa

Lao või tootmishooneks 2 eraldi kinnistut

Участок 9874, частная собственность, панельный дом, коробка без крыши, нуждается в ...

Müüa 2 kap remonti vajavat sigala löövi mis asuvad eraldi kinnistutelSobib ideaalselt ...

прои…
3464 m²
10 000 € 2.89 €/m²

1 Suurfarmi tee 6, Suigu, Tori vald, Pärnumaa

Müüa äripind üldpinnaga 3617 m², elekter 1600A!

Участок 11328, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müügile on tulnud endine puidupelletitehas üldpinnaga 3617 m². Elektriliitumine 1600A! Kinnistuni viib asfalteeritud tee + tehase ümbrus asfalteeritud. Ühendatud tsentraalse veevärgiga. Hea võimalus soetada endale tootmispind soodsamalt, kui ainuüksi elektriliitumine!Võimalus osta eraldi kompleksne puidupelletitehase tootmisliini ja seadmete müük ilma kinnistuta - 215 000 euri + KM.Suurfarmi tee 6 kinnistu asub 25-minutilise autosõidu ...

прои…
3617 m²
225 000 € 62.2 €/m²

1 Endla tn 58-11, Lille, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Teeninduspind/korteriomand Kristiine keskuses

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, ...

Müüa Endla tänava ääres, hea nähtavusega äri-/teeninduspind (korteriomand) . Sissepääs otse tänavalt ning ka hoovist. Korteriomandi pind koosneb kahest ruumist ning WC-st/dushiruumist. Maja kütab oma gaasikatel, mis asub tehnoruumis. Äripinnal vesi-radiaatorid. Soe vesi boileriga.Siseviimistlus on 2025 aastal uuendatud, põrandad plaaditud. Äripinna juurde kuulub parkimiskoht hoovis notariaalse kasutuskorra alusel.Hetkel on äripind ...

бюро…
47.7 m²
110 000 € 2 306 €/m²

1 Laki tn 24, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

HEA INVESTEERING!

Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

Uut omanikku ootab ilus stuudiokorter Mustamäel, Laki tänaval. 1-toaline stuudiokorter on üldpinnaga 13,9 m2. Korter sobib nii elu- kui töökeskkonnaks. Ruumide planeering ja sisekujundus on loodud olema paindlik ja mugandatav vastavalt kasutusotstarbele. NB! Müügihinnale lisandub käibemaks. Kui ostjaks on käibemaksukohuslasest osaühing, siis võimalik pöördmaksustamine ja tehingus käibemaksu ei tasuta. KORTER Kõrgete lagedega korter on ...

бюро…
13.9 m²
50 725 € 3 649 €/m²

1 Kalevi tn 32a, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Недорогое коммерческое здание в центре Кохтла-Ярве

Участок 2790, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Недорогое офисное здание в центре Кохтла-Ярве. Бывшая городская аптека. Здание должно ...

бюро
1217.2 m²
49 000 € 40.3 €/m²

1 Viljandi mnt 14, Kiisa, Saku vald, Harjumaa

Hea asukoha ja võimalustega krunt.

Участок 1204, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, душ, сауна, ...

Müügile on tulnud elamumaa (1204m2) logistiliselt suurepärase asukohaga rohelises ja turvalises Kiisa alevikus.Krundil on abihoone (ehitusaluse pinnaga 100m2), kus asub puukuur, saun koos wc/duširuumiga ja sahver/kelder. Abihoone on saanud uue katuse ja terrassiuksed .Uuel omanikul on võimalus abihoone ehitada ümber ärihooneks (toitlustus, majutus, kaubandus, teenused, hobindus jms.) Krundile võimalik ehitada lisahoone, ehitusaluse ...

торг…
100 m²
99 000 € 990 €/m²

Eskadrilli tn 2-5, Raadi, Tartu vald, Tartumaa

Ehitus on alanud, küsi pakkumist!

Участок 2116, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

1-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...

бюро…
28.1 m²
85 000 € 3 025 €/m²

Nulu tänav 2, Sauga, Tori vald, Pärnumaa

Nulu tänav 2

Участок 4769, этаж 1/1, частная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...

Nulu tänav 2

прои…
1007.8 m²
1 195 000 € 1 186 €/m²

Radari tee 7-217, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis

Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро
29 m²
49 000 € 1 690 €/m²

Jaama 2, Abja-Paluoja linn, Mulgi vald, Viljandimaa

MÜÜGIL ON TOITLUSTUSASUTUS ABJA-PALUOJA LINNAS!

Участок 1708, этаж 1/1, частная собственность, деревянный дом, готов, год постройки ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
177.9 m²
150 000 € 843 €/m²

Vesivärava tn 50, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Просторный офис в Kadrioru Plaza с высоким потенциалом

Этаж 4/9, готов, год постройки 2020, центральное отопление, лифт, под землей, охранник, ...

Продаётся просторное коммерческое помещение в современном бизнес-центре Kadrioru Plaza ...

бюро…
248 m²
579 000 € 2 335 €/m²

Uus tn 2, Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa

Stabiilne tervishoiuteenustega seotud rahavoo objekt.

Участок 2441, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 1970, ...

Müüa tervishoiukompleksi osa (eraldi hoone) Põlvas. Tegemist on stabiilset ...

не н�…
1086 m²
550 000 € 506 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%