Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Показать карту
Описание
Цель

2 Tartu mnt 44-68, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

КУХНЯ ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ! ВАШ НОВЫЙ 2-КОМНАТНЫЙ ДОМ В ЦЕНТРЕ ГОР

Участок 2451, этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Дома и коммерческие помещения класса А для умного будущего! Выберите свой новый дом ...

обсл…
43.8 m²
200 500 € 4 578 €/m²
БРОНЬ

2 Kalda tee 26, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa (Забронировано)

Kaubandus- ja teeninduspinnad Kalda Tornis

Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...

Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...

бюро…
86.8 m²
192 262 € 2 215 €/m²

2 Päevalille 10-8, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Светлое коммерческое помещение в Хааберсти!

Этаж 2/16, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2024, душ, ...

Если ваши планы на будущее еще не определены и вы продолжаете искать прибыльные ...

бюро…
73.5 m²
7 ч назад
188 900 € 2 570 €/m²

1 Kivi tn 16, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

САМЫЙ ДЕШЕВЫЙ М2 В СТРАНЕ ПРОИЗВОДСТВА ПАЛДИСКИ

Участок 5924, ангар, коробка с дверьми и окнами, в среднем состоянии, год постройки ...

Продаётся производственное здание с высокими потолками и отличными ...

скла…
5924 m²
129 000 € 21.8 €/m²

1 Väike-Rakke, Väike-Maarja vald, Lääne-Virumaa

Hoonestatud kinnistu Rakke servas

Участок 2969, частная собственность, нуждается в обновлении, эстакад, в округе складовые ...

Hoonestatud kinnistu Rakke aleviku servas. Kinnistul asub amortiseerunud laohoone, milles on kolm eraldi suuremat ruumi ning otsa peal väiksemad abiruumid. Kõrged laed. Hoone tagaküljes on terves hoone pikkuses estakaad.Kinnistu asub tuhamäe ning raudtee vahelisel alal Rakke lubjatehase vahetus läheduses.Lisaküsimuste korral võtke palun kindlasti ühendust!

скла…
409.3 m²
20 000 € 48.9 €/m²

1 Suur-Laagri 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ERALDI SISSEPÄÄS! PARKIMISKOHT HINNA SEES!

Этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2015, ...

Müüa värskenduskuuri läbinud hubane äripind Kalamaja väga heas piirkonnas. KORTER See 43 m² suurune multifunktsionaalne büroo on hiljuti läbinud põhjaliku värskenduskuuri. Korter asub 3-korruselise maja soklikorrusel ning tänu hästi läbi mõeldud planeeringule on seda võimalik kasutada väga erineval otstarbel - olgu selleks siis ettevõtte kontor, massaažisalong, ilusalong või teraapiaruum. Olemas on uus köök kogu vajaliku ...

не н�…
43 m²
149 000 € 3 465 €/m²

1 Karja tn 11, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Ainulaadne pakkumine!

Участок 523, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Müüa heas seisukorras äripind Haapsalu vanalinna väga hinnatud Karja tänaval!Tegemist ...

торг…
81 m²
287 000 € 3 543 €/m²

1 Pärnu mnt 102, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

1403 EUROT KUUS ÜÜRITULU! SUPER ASUKOHT!

Участок 5423, этаж 2/4, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1881, газовое ...

UUS PAKKUMINE! Kliendipäev ainult eelregistreerimisega! Privaatne korruse osa moodustav äripind 1881. aastal valminud paekivihoones! Lukustatava klaasuksega eraldatud koridorist. Äripinnal on üürnikud, kes tagavad stabiilse rahavoo. Pinna neljast ruumist on 3 välja üüritud. Kokku 01.11.2025 seisuga: Üür 1403 EUR + kommunaalid + 20 EUR Põrandaplaan kuulutuses MAJA 4-kordne kivihoone on korterelamu ja büroohoone, ...

не н�…
186.4 m²
234 900 € 1 260 €/m²

1 Pärnu maantee 14, Viljandi, Viljandimaa

Hea asukoht! Suur kinnistu! Ligipääs kahest küljest!

Участок 4357, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1987, сауна, ...

Müüa suurepärase asukohaga ärikinnistu Viljandi linnas – kaks ühendatud kaarhalli, avar ...

торг…
941.3 m²
990 000 € 1 052 €/m²

1 Uus-Volta 9/1-B41, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Просторное коммерческое помещение с солнечной террасой!

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, центральное ...

Cтильные офисные, торговые или служебные помещения в историческом здании фабрики ...

бюро…
286.4 m²
886 000 € 3 094 €/m²

1 ENDLA 58, Lille, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Hea nähtavusega äripind üürilepinguga

Этаж 1/2, готовый, обновлённый, газовое отопление, вход с улицы, вода, витрины, ...

Müüa äripind suure vitriinakna ja eraldi sissepääsuga Endla tänavalt. Tallinna Kristiine Keskuse vahetusläheduses on müügile tulnud renoveeritud 40,4 m² äripind, mis sobib nii esindusruumiks, bürooks kui ka teenindusettevõtte tarbeks. Äripind on väljaüüritud tähtajatu üürilepinguga (üüritulu ca 550 eur+kõrvalkulud).Peamised eelised:* Eraldi sissepääs otse Endla tänavalt + võimalus siseneda ka maja hoovist.* Suur vitriinaklaasiga ...

бюро…
40.4 m²
99 000 € 2 451 €/m²

1 Kohalamõisa, Kohala Mõis, Kohala, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

ИСТОРИЧЕСКАЯ УСАДЬБА КОХАЛА!

Участок 185254, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продается исторический усадебный комплекс Кохала, расположенный в волости Раквере, который является значимым местом отдыха и туризма в Ляэне-Вирумаа.Разнообразные залы усадьбы и окружающая природа позволяют организовать встречи на десять человек, а также пикник с двумя сотнями участников в усадебном парке. В усадьбе находится отель (13 номеров с дополнительными спальными местами могут вместить до 40 человек), по запросу возможно ...

разм…
2326 m²
950 000 € 408 €/m²

1 Tobrokamäe, Mikitamäe, Setomaa vald, Võrumaa

Tootmismaa koos kahe viilhalliga!

Участок 12300, частная собственность, ангар, готовый, электричество, дороги в хорошем ...

Müüa avar tootmiskinnistu Mikitamäel, kaunil Setomaal!Suurepärane võimalus ettevõtjale või investorile – müügile on tulnud 12300 m² tootmismaa sihtotstarbega kinnistu, millel paiknevad kaks suurt viilhalli pindaladega 358,4 m² ja 360 m². Elektriliitumine 3x64A.Hooned on vastupidavate metallkonstruktsioonidega ning sobivad suurepäraselt tootmiseks, ladustamiseks või erinevateks majandustegevusteks. Hetkel on angaarides kasutusel ...

торг…
718.4 m²
60 000 € 83.5 €/m²

1 Kibuvitsa 20, Lille, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Готовый, обновлённый, газовое отопление, вход с улицы, бесплатная парковка, вентиляция, ...

Müüa korteriomand - mitteeluruum/äripind Kristiine ja Kesklinna piiril, Lille miljööväärtuslikus asumis, renoveeritud väikeses kortermajas 1. korrrusel/kõrge soklikorrus. Stabiilne ja pikaajaline investeering. Äripind on väljaüüritud samale üürnikule 10 aastat, tähtajatu üürilepinguga (üür 518 eur/kuus+ kõrvalkulud). Võimalik lõpetada 3 kuulise etteteatamisega.Maja ise asub Kristiine Keskuse lähedal vaiksel kõrvaltänavas, kuhu liikluse ...

бюро…
49.4 m²
115 000 € 2 328 €/m²

1 Narva mnt 139, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa suure kinnistuga külalistemaja/trahter Neptun

Участок 29769, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Võta julgesti ühendust ja tee omapoolne pakkumine!Müüa Jõhvi linnas, Pühajõe ääres 12 toaga külalistemaja/trahter „Neptun“. Hetkel on äritegevuse lõpetanud ja ootab uut hakkajat omanikku, kellel on pealehakkamist ja soovi sellele kunagi armastatud kohale midagi uut ja toredat luua. Hea investeerimisobjekt!*Kinnistud asuvad augustis 2026.a. valmiva Jõhvi Äripargi/filmilinnaku läheduses, mis toob Jõhvi palju uut elu ja vajaduse ...

разм…
584.2 m²
239 000 € 409 €/m²

1 Põllu tänav 8, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Недвижимость с инвестиционным потенциалом

Участок 539, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1971, Печное ...

Продаётся коммерческое здание по адресу Пыллу 8, Тапа, Ляане-Вирумаа. Вместительное ...

не н�…
198 m²
75 000 € 379 €/m²

1 Rotermanni, Ahtri 6a, Sadama, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

HEA ASUKOHT! ILUSAD VAATED! PARKIMISVÕIMALUSEGA!

Этаж 4/11, в хорошем состоянии, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, ...

Müüa suur ja heas korras büroopind südalinnas asuva Admirali maja neljandal korrusel. Pakutav 931 m2 suurune esinduslik büroopind on valgusküllane ja suurte aknapindadega kust avaneb vaade Rotermanni kvartalile, Vanalinnale ja merele. Pind koosneb neljast suuremast avatud tööalast, väiksematest kabinettidest ja nõupidamisruumidest, mida on kokku üheksa, vastuvõtualast ja piisaval hulgal abiruumidest. Kogu pinna kohta on olemas ...

бюро
931.5 m²
2 328 750 € 2 500 €/m²
День клиента: R 22.05 17:00-18:00

1 Männiku tee 11, Kumna, Harku vald, Harjumaa

Müüa ärihoone ja ehitusmaa Tallinn-Keila mnt ääres

Участок 22461, частная собственность, в среднем состоянии ...

Pakkuda Männiku tee, Kumna asuv ärihoone koos kõrvalasuva arenduskinnistuga. ...

День клиента: R 22.05 17:00-18:00
скла…
893 m²
500 000 € 560 €/m²

1 Tallinna mnt 10a, Narva, Ida-Virumaa

Новая цена, Продаётся офисное здание в центре Нарвы

Участок 1400, этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, ...

Общая площадь 416 m² бесплатная парковка Окрестность: дороги с покрытием, находится в ...

бюро
416 m²
53 000 € 127 €/m²

1 Lossiküla, Otepää vald, Valgamaa

Atraktiivne arendus kauni Sangaste Lossi kõrval!

Участок 7524, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Müüa super asukohaga kinnistu maalilise Sangaste Lossi kõrval.Asukoht: Kinnistu asub ...

скла…
1500 m²
127 900 € 85.3 €/m²

1 Metsatuka, Männamaa, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Unikaalse hoonestusega maatükk

Участок 19842, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...

Uut omanikku ootab endine Männamaa Algkool-Lasteaia kinnistu. Kinnistul on täielikult renoveerimist vajav ca 1000 m2 korralike kiviseintega koolihoone. Sotsiaalmaa., ühiskondlike ehitiste maa. Sobib teenuse pakkumine alaliseks või ajutiseks elamiseks (sh ärilisel või sotsiaalse eesmärgil) Näiteks võib kinnistule rajada hooldekodu, tugikeskuse, päevahoiu, haridusasutuse, majutusasutus jne. Elektriliitumine 80A.Tsentraalvee ja ...

бюро…
1079 m²
59 000 € 54.7 €/m²

1 Talutehnika, Kadapiku, Kadrina vald, Lääne-Virumaa

ÄRIMAA MÜÜK KOOS KAARHALLI JA ÄRIPINDADEGA

Участок 4058, в среднем состоянии, год постройки 1995, сауна, электрическое отопление, ...

Müüki on tulnud mitmekülgsete kasutusvõimalustega kinnistu Kadrina külje all. ...

не н�…
708 m²
128 900 € 182 €/m²

1 Kungla tn 1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1937, душ, электрическое ...

Müügil on funktsionaalne ja mitmekülgsete kasutusvõimalustega mitteeluruum aadressil Kungla tn 1, Tallinnas. Tegemist on eraldi sissepääsuga pinnaga, mis sobib ideaalselt toitlustusettevõtte, koolituste, ürituste korraldamise või muu teenindusettevõtte alustamiseks.Ruum asub hoones, mille arhitekt on Boris Tšernov – tema loomingut iseloomustab praktiline ja läbimõeldud arhitektuur, mis toetab hästi ka äripindade funktsionaalsust.Ruum ...

бюро…
33 m²
135 000 € 4 091 €/m²
День клиента: N 28.05 13:00-15:00

1 Pirita tee 20/4-69, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Pirita tee 20/4

Этаж 1/5, квартирная собственность, монолитный дом, новый, год постройки 2025, лифт, ...

Pirita tee 20/4

День клиента: N 28.05 13:00-15:00
бюро
179.3 m²
420 000 € 2 342 €/m²

1 Pargi tn 27a, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Продаётся коммерческое здание в Йыхви

Участок 1565, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продаётся коммерческое здание в Йыхви – офис, мастерская, торговая площадь, склад и ...

торг…
1000 m²
495 000 € 495 €/m²

1 Aiandi põik 1, Lubja, Viimsi vald, Harjumaa

Müüa tootmishoone koos bürooruumidega Viimsis

Участок 8491, частная собственность, год постройки 2012, толь ...

Müüa heas korras ja funktsionaalne tootmiskompleks Viimsi vallas, Lubja külas, ...

День клиента: R 22.05 16:00-17:00
торг…
2316 m²
2 735 000 € 1 181 €/m²

1 Katusepapi tn 11, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

НЕДВИЖИМОСТЬ С ДВУМЯ ЗДАНИЯМИ И 13 ПАРКОВОЧНЫМИ МЕСТА В ЦЕНТРЕ

Участок 1351, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2019, душ, новый ...

На продажу выставлен уникальный комплекс зданий, где здание со стороны улицы имеет классический, достойный внешний вид и историю, а здание со стороны двора большое, новое и современное. •ДОМ• Расположенный на улице трехэтажный старинный и достойный усадебный дом был построен в 1904 году и полностью отремонтирован в 2012 году. В здании расположены выставочный зал, ремесленная мастерская, сувенирный магазин, кафе и музей, а также ...

бюро…
1045.3 m²
1 590 000 € 1 521 €/m²

1 Uus-Volta tn 9/1, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Hea investeering Volta Galerii Loftis!

Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...

Müügile on tulnud stiilne, katuseaknaga majutusfunktsiooniga äripind ajaloolises Volta tehasehoones! Suurepärane investeering!Volta Galerii Loftid asuvad Tallinna stiilseimas mixed-use elu- ja äripiirkonnas Volta Kvartalis. Hinnatud asukoht Kalamaja kultuuri- ja meelelahutuse tuiksoonel, otse üle tee Noblessneri jahisadamast ja rohetavast Kalamaja pargist. Logistiliselt mugav paiknemine uuel Kalaranna ristmikul tagab kiire ja sujuva ...

бюро…
23.6 m²
114 500 € 4 852 €/m²

1 Paplite pst 2a, Laagri, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND INVESTEERINGUKS!

Участок 745, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...

Müüa hea asukohaga äripind investeeringuks!Olemas hindamisakt!Tegemist on100% elamumaaga!Küsi lisa või tee omapoolne pakkumine!NB! Parema ülevaate saamiseks vaata hoone plaani.Kui oled otsinud äripinda, mida enda kasuks tööle panna, siis on see pakkumine just Sulle. Hästi läbi mõeldud planeeringuga renoveeritud hoone on iseseisvateks osadeks jaotatud ning annab võimaluse seda ruumide kaupa välja üürida. Olemas on garaaži ärihooneks ...

бюро…
418 m²
495 000 € 1 184 €/m²

1 Nurga tee 3, Mammaste, Põlva vald, Põlvamaa

Köetav tootmispind Põlva külje all. Elekter 100A.

Участок 1443, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...

Müüa hea juurdepääsuga kaarhall Põlva vahetus läheduses. Hoone on osaliselt ...

скла…
432 m²
104 000 € 241 €/m²
День клиента: K 27.05 11:00-12:00

1 Jaama 14, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa rahavooga ärihoone Jõhvis

Участок 1954, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

День клиента: K 27.05 11:00-12:00
не н�…
2150 m²
420 000 € 195 €/m²

1 Sanatooriumi tn 8, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Pakume müügiks tegutsevat pizza restorani

Участок 40, этаж 1/3, готовый, обновлённый, год постройки 1994, душ, центральное ...

Lühike ülevaade:Vorm: restoran / pitsabaarAsukoht: Sanatooriumi 8, NõmmeJuriidiline ...

обсл…
120 m²
59 000 € 492 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%