Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту TÄISLAHENDUSEGA ÖÖKLUBI SISUSTUS, RENDILEPINGUGA
Этаж 1/3, готовый, обновлённый, год постройки 1992, центральное отопление, витрины, вход ...
MÜÜA VÕRU SÜDALINNAS TÄISLAHENDUSEGA ÖÖKLUBI / LOUNGE / BAAR – VÕTMED KÄTTE LAHENDUS! ...
обсл…
240 m²
35 000 € 146 €/m²
Soojuse tee 6
Участок 8330, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2002, туалет и ...
Soojuse tee 6
прои…
1911.4 m²
770 000 € 403 €/m²
Unikaalne investeering ülisooda hinnaga
Участок 554, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Ajalooline hoone Tallinna südames – stabiilne ja tulus investeerimisvõimalus See ...
не н�…
1139 m²
10 ч назад
2 200 000 € 1 932 €/m²
Müüa rahavoo ja hea tootlusega äripind
Этаж 1/4, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2022, гараж, паркет, ...
Pakkuda 21 lofti stiilis möbleeritud tuba Türi 4 hoone esimesel korrusel, loftide ...
360 m²
1 800 000 € 5 000 €/m²
100Amprit elekter! Tootmiseks sobiv hoone !
Каменный дом
Asukoht: Martna, Lääne-Nigula vald, Läänemaa Hoone pind: ca 320 + 100 m² Krundi pind: ...
скла…
420 m²
74 900 € 178 €/m²
Kalevi tänav 4
Участок 1484, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Kalevi tänav 4
не н�…
57.1 m²
46 550 € 815 €/m²
Müüa hea asukohaga äripind Pärnu vanalinnas!
Участок 489, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Linna südames ja suvisel tuiksoonel asuvatel äripindadel on Eesti Optik prillipood ...
торг…
89.8 m²
159 000 € 1 771 €/m²
Aleviku tee 3
Участок 1957, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...
Aleviku tee 3
не н�…
256.8 m²
530 000 € 2 064 €/m²
HOONEKOMPLEKS ÜLDE KESKUSES!
Участок 5298, частная собственность, каменный дом, год постройки 1974, электрическая ...
Müüa mitmeotstarbeline maja/ärihoone Ülde keskuses Tiigi tn1. Põhihoone suuremas ...
719.1 m²
95 000 € 132 €/m²
Büroo linna südames
Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2020, центральное ...
Www.büroo31.ee Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...
бюро…
215.7 m²
670 000 € 3 106 €/m²
MAHUKAS ÄRIPIND TIHEDA LIIKLUSEGA TEE ÄÄRES!
Этаж 5/8, год постройки 2007
Müüa mahukas äripind tiheda liiklusega Ehitajate tee ääres!2 parkimiskohta tõkkepuu ...
194.3 m²
209 900 € 1 080 €/m²
Küti mõisa peahoone, ait, jääkelder! 2,3ha maad.
Участок 23051, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Müüa Küti mõisa peahoone, ait ja jääkelder 2,3ha maa-alaga Lääne-Virumaal Vinni vallas ...
не н�…
200 000 €
Avarate võimalustega ajalooline hoone
Участок 8310, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüa mitmeotstarbeline kinnisvara Kohtla-Järve Järve linnaosas, aadressil Spordi tn 2. ...
не н�…
3594 m²
35 500 € 9.88 €/m²
Место, где функциональность и представительность образуют единое
Участок 4318, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2005 ...
ПРЕДСТАВИТЕЛЬСКИЙ STOCK-OFFICE В ПЕЭТРИ Предлагается к продаже современное и ...
не н�…
2232.5 m²
3 000 000 € 1 344 €/m²
Võimas elektriliitumine – 63 A ja 3 faasi
Участок 3300, частная собственность, каменный дом, электричество, общественный ...
Müüa ajalooline Karksi mõisa tall-tõllakuur! Omal ajal hoiti selles hoones hobuseid, ...
не н�…
274.1 m²
21 800 € 79.5 €/m²
Laoboksid 18,6 - 300 m2 - boxid.ee
Новый, год постройки 2025, тепловой насос, электрическое отопление, электричество, ...
Ülenurme tehnopargis Tõrvandis on valmimas kaasaegne, funktsionaalne ning hästi ...
скла…
49.2 m²
59 040 € 1 200 €/m²
1,5ha suurune tootmismaa krunt Pöide kiriku kõrval
Участок 15086, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
Müüa mitmete võimaluste ja ideede realiseerimiseks 1,5ha suurune hoonestatud tootmismaa ...
не н�…
645.5 m²
60 000 € 93 €/m²
Savi tänav 35
Участок 4298, квартирная собственность, центральная вода, канализация ...
Savi tänav 35
не н�…
219 m²
295 650 € 1 350 €/m²
3,6 ha arendus- ja tootmiskinnistu Orus
Участок 3600
Müüa 3,6 hektari suurune arendus- ja tootmispotentsiaaliga kinnistu Harjumaal Kose ...
скла…
6917.5 m²
239 000 € 34.6 €/m²
MÜÜA ÄRIHOONE KOSEL
Готовый, нуждается в санремонте, год постройки 1932, Печное отопление, твёрдое топливо ...
206.1 m²
160 000 € 776 €/m²
Здание с действующими арендаторами 8% годовых
В хорошем состоянии, центральное отопление, во дворе, лестничная площадка запирается, ...
Предлагается к продаже коммерческое здание с действующими арендаторами ...
бюро
248.3 m²
550 000 € 2 215 €/m²
Хорошее месторасположение. Надёжная инвестиция.
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Поступило в продажу помещение 253,3 м2 рядом с торговыми центрами "Sikupilli" ...
бюро…
253.3 m²
375 000 € 1 480 €/m²
külaliskorterite ja 15% tootluse potentsiaal
Этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Kolmanda korruse avar ja kõrgete lagedega büroopind pakub mitmekülgseid ...
бюро…
250.4 m²
265 000 € 1 058 €/m²
Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2027, новый трубопровод, ...
Строительство жилого и коммерческого здания Allveelaeva 2 начнется в марте 2025 года, а ...
бюро…
337.1 m²
1 350 000 € 4 005 €/m²
• Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра •
Участок 2375, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра Йыхви.Одна часть здания сдается ...
скла…
617.2 m²
125 000 € 203 €/m²
Mitmekülgne büroopind!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2002, ...
Suurepärane äripind Tallinna kesklinnas, Magdaleena tänaval! Müügile on tulnud ...
бюро…
212.8 m²
309 000 € 1 452 €/m²
Müüa äripind Kuusalu keskuses koos juurdeehitusega
Участок 972, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa äripind Kuusalu keskuses koos ainulaadse juurdeehitusega, mis asub Kuusalu alevi ...
торг…
60.7 m²
135 000 € 2 224 €/m²
Riia mnt 73
Участок 2935, этаж 1/3, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Riia mnt 73
обсл…
39.3 m²
137 550 € 3 500 €/m²
ПОПУЛЯРНЫЙ РЕСТОРАН - ОТЛИЧНАЯ ИНВЕСТИЦИЯ
Этаж 1/5, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1957, душ, балкон 10 m², вход ...
Поступило на продажу коммерческое помещение, в котором расположен ресторан, известный ...
торг…
178.8 m²
457 000 € 2 556 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
763 m²
831 670 € 1 090 €/m²
Участок 1496, 2. этаж, готов, бойлер, сауна, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
бюро…
641 m²
499 000 € 778 €/m²
Suurepärane äripind Pärnu kesklinnas
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müügile tulnud ajalooga äripind.Eelnevalt on antud pinnal olnud erinevaid ettevõtteid, ...
бюро…
128.2 m²
144 888 € 1 130 €/m²
Kehtiv üürileping kuni 30.07.2027, eraldi sissepääs
Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 2001, ...
Tegemist on külaliskorteriga ehk mitteeluruumist korteriomandiga. Viimati tegutses ...
обсл…
57.8 m²
134 000 € 2 318 €/m²
Äripind Vektori hoones – IV korruse büroopind Pärnu maanteel!
Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...
бюро…
331.2 m²
1 043 000 € 3 149 €/m²
Korralik tootmishoone Valga linnas !
Участок 8376, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, туалет и ванная ...
Valga linnas müüa kinnistu suurusega 8370 m², millel asub kahekordne korralik ...
скла…
2985.5 m²
598 000 € 200 €/m²
Investeeri prestiižsesse asukohta Tornimäel!
Участок 989, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müügile on tulnud esinduslik äripind Tallinna hinnatuimas äripiirkonnas aadressil ...
обсл…
175 m²
575 000 € 3 286 €/m²
Koolimaja
Участок 3855, частная собственность, нуждается в обновлении ...
Koolimaja
не н�…
215 000 €
ENDINE VAABINA MAGASIAIT
Участок 2806, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...
Müüa ajalooline maakivihoone, Vaabina Magasiait. Hoone on olnud eri aegadel kasutuses ...
прои…
320 m²
13 500 € 42.2 €/m²
Stabiilse rahavoo tootlusega tootmishoone Tallinnas!
Участок 2544, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Tegemist on toimiva rahavoo objektiga, kus kõik pinnad on välja üüritud ning tulu ...
скла…
1009.5 m²
790 000 € 783 €/m²
Tegutsev majutus-toitlustusasutus Sangastes
Участок 2659, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Hea ettevõtja ja tegus inimene!
Oled püüdnud leida oma ärile uut väljundit?
Oled ...
разм…
643.1 m²
350 000 € 544 €/m²
Müüa äripind Paide südalinnas!
Участок 3118, этаж 1/4, частная собственность, панельный дом, готов, год постройки 1966, ...
Müüa suur ja avar äripind Paide kesklinna ühes nähtavaimas asukohas. Esimene korrus ...
бюро…
375.7 m²
99 000 € 264 €/m²
Otse omanikult!
Этаж 1/2, готов, год постройки 2020, центральное отопление, Интернет, отдельный вход, ...
Müüa Vanalinna ärihoones mitmekülgne klubi-/restoranipind suure terrassiga! Pind ...
торг…
263 m²
1 100 000 € 4 183 €/m²
Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas.
Участок 4587, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...
Uus hind kehtib kuni 31.05.2026!Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas, Kivilinna ...
бюро…
143 m²
302 000 € 2 112 €/m²
Недостроенный отель в центре Йыхви!
Участок 1300, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Продается недвижимость в центре Йыхви, на которой расположено здание, построенное в ...
бюро…
1500 m²
520 000 € 347 €/m²
J.V Jannseni 5
J.V Jannseni 5
прои…
97874 m²
3 500 000 € 35.8 €/m²
RENOVEERITUD
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, бесплатная ...
Võru linnas Tartu tänaval müüa renoveeritud kaubandus-büroopind. Viimased 20 aastat on ...
торг…
276 m²
139 000 € 504 €/m²
7ha, kolmest kinnistust koosnev hoonete kompleks äritegevuseks!
Участок 69497, этаж 1/2, нуждается в обновлении, газовое отопление, центральный газ, ...
Müüa ärikinnistute kompleks Jõgeva linnas Jõgeva linnas, logistiliselt heas ...
скла…
5734.5 m²
520 000 € 90.7 €/m²
Этаж 8/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, ...
Предлагаемое в продажу эксклюзивное , офисное помещение , прекрасно подойдёт ...
бюро…
127 m²
20 ч назад
670 000 € 5 276 €/m²
Müüa või anda rendile (ka osaliselt)!
Участок 1933, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Jõgeva linna sissesõidul, Piibe maantee ääres müüa erinevate kasutusvõimalustega ...
бюро…
583.8 m²
232 000 € 397 €/m²
Luksuslik äripind Kadriorus!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Luksuslik äripind Kadriorus - kaks sammu Luigetiigist ja kolm minutit ...
бюро…
79.7 m²
275 000 € 3 450 €/m²