Продаётся офисные площади, применение не назначено, 274.1 m² - Kivi tn 22, Karksi, Mulgi vald, Viljandimaa

Võimas elektriliitumine – 63 a ja 3 faasi

общая площадь 274.1 m², частная собственность, каменный дом

Подробнее: электричество, общественный транспорт, высокие потолки

Müüa ajalooline Karksi mõisa tall-tõllakuur!

Omal ajal hoiti selles hoones hobuseid, tänapäeval võiks siin aga peituda uus „hobujõud“ – näiteks autod! Hoone sobib näiteks autotöökojaks või tootmishooneks oma ruumikuse ja ideaalse elektriliitumisega – 63 A ja 3 faasi.

HOONE
• kaks suurt ja kaks väiksemat ruumi
• potentsiaalikas katusealune
• kogu hoone netopind 274,1 m², ehitusalune pind 376 m²
• Veevarustus: puudub
• Kanalisatsioon: puudub

KINNISTU
• Kinnistu suurus 3300 m²
• Sihtotstarve: tootmismaa 100%

ÜMBRUS
• Rohelus ja pargid
• Ajaloolised hooned
• Töökojad ja tööstused

Karksi on ajalooliselt tuntud Karksi ordulinnuse varemete ja Karksi mõisa piirkonnana, mis olid keskajal olulised kaitse- ja halduskeskused.
Tänapäeval on Karksi rahulik ja looduskaunis elupaik, kus segunevad ajalooline pärand ja kaasaegne elukeskkond. Tegutsevad mitmed edukad tootmiskompleksid ja metallitööstused (Puidukoda OÜ, Pro Keevitustööd OÜ jms).

Võta ühendust ja tule vaatama – võib-olla ootab just see paik sinu uut algust!

Külastusi korraldab ja lisainfot jagab Uus Maa Viljandi kinnisvarabüroo maakler
Corin Elizabeth Brereton
https://uusmaa.ee/corin-elizabeth-brereton/

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
21 800 € 79.5 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3794927
Общая площадь 274.1 m²
Этажей 1
форма собственности частная собственность
Площадь участка 3300 m²
Номер кадастры 60001:004:1340
Класс энергоэффективности Отсутствует
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные