Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту KINNISTU (Ärimaa) VALGA KESKLINNAS! Oma veetorniga
Участок 2576, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в санремонте, ...
KINNISTU 100% ÄRIMAA 2576 m2 VALGA KESKLINNAS. Kinnistu asub tuleva Grossi toidupoe ...
не н�…
568 m²
149 900 € 264 €/m²
Ainsad A klassi äripinnad keskuses! Valmib 2026
Этаж 1/8, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, витрины, ...
UUS TASE JA KÕRGUS OTSE KESKVÄLJAKUL! Kohalik piirkonna maamärk, 15 minuti Tallinna ...
бюро…
62 m²
167 400 € 2 700 €/m²
Büroopind köögiga
Этаж 2/2, новый, год постройки 2024, душ, тепловой насос, газовое отопление, кухня, ...
Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A01Hoone ja keskkonna ...
бюро
38.1 m²
60 900 € 1 598 €/m²
TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES
Электричество, скважина, в округе частные дома
VEINIMÄE TALU – PRIVAATNE KODU JA TOIMIV ÄRI VÕRUMAA SÜDAMES Veinimäe, Kärgula küla, ...
прои…
12798 m²
134 000 € 10.5 €/m²
Suured vitriinaknad. Sisse tänavalt. Parkimiskoht.
Участок 1336, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Maja 0-korrusel asuv suurte vitriinakendega valgusrikas mitteeluruum / äripind.Sobib ...
бюро…
69.1 m²
148 500 € 2 149 €/m²
Этаж 9/12, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa avar, hästi planeeritud ja valgusküllane 4-toaline korteriomand kesklinnas, mis ...
бюро
104.9 m²
2 д назад
485 000 € 4 623 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aasta märtsis valmivas Radari 7 ...
бюро…
118.5 m²
202 000 € 1 705 €/m²
EELBRONEERING ON ALANUD
Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2026, Интернет, центральный газ, ...
AsukohtLaoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...
бюро…
47.3 m²
66 220 € 1 400 €/m²
Selja tee 13
Участок 3043, частная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1983, ...
Selja tee 13
прои…
2260 m²
599 900 € 265 €/m²
Metsa tee 15
Участок 10901, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 1980, тепловой ...
Metsa tee 15
не н�…
1243 m²
450 000 € 362 €/m²
2 Airbnb квартиры в центре Таллина
Этаж -1/5, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, ...
2 Airbnb квартиры в центре Таллина — инвестиция со стабильным денежным потокомПродаётся ...
бюро…
81.2 m²
139 000 € 1 712 €/m²
Äri- ja teeninduspind Nõmmel
Участок 2581, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1983, электрическое ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
138.4 m²
8 ч назад
180 000 € 1 301 €/m²
Инвестируй в недвижимость!
Этаж 1/5, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, центральное ...
Eksklusiivne merevaatega ja terrassiga külaliskorter/äripind Kalaranna ...
бюро…
57.2 m²
362 900 € 6 344 €/m²
Minilaod Põhja-Tallinnas, algul üüri, siis osta!
Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa lao- ja tootmisruumid Põhja-Tallinnas – Maleva 1Pindala: 1011,7m2hind: ...
обсл…
1012 m²
596 903 € 590 €/m²
Heas korras tootmispind Järvamaal
Участок 4561, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
Müüa heas korras puidutöökoda koos sisseseadega.Objektil G4S valveteenus ja ...
прои…
648 m²
260 000 € 401 €/m²
Unikaalne, hinnatud, toimiv - Veski Külalistemaja!
Участок 3859, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое отопление, тепловой ...
Uut, särasilmset eestvedajat ootab lummav ning kõrgelt hinnatud Veski Külalistemaja - ...
разм…
325.1 m²
492 000 € 1 513 €/m²
Laobiksid 65-1000m2- peetritee.ee
Год постройки 2026, тепловой насос, газовое отопление, комбинированное, электричество, ...
Müüki on tulemas suurepärase logistilise asukohaga tootmise- ja laoboksid Tartust 4 km ...
бюро…
141.6 m²
169 920 € 1 200 €/m²
Armas korter Pärnu kesklinnas
Этаж 1/2, квартирная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Armas korter Pärnu kesklinnas, kõigest 5 min jalutuskäigu kaugusel südalinna ...
бюро…
42.4 m²
95 000 € 2 241 €/m²
Äripind D-terminali kõrval.
Этаж 1/5, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, душ, ...
Müüa suurepärase asukohaga mitmeotstarbeline äripind Kesklinnas, Asub D-Terminaali ja ...
бюро…
445 m²
800 000 € 1 798 €/m²
MITTEELURUUM TALLINNA KESKLINNAS
Участок 720, этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, ...
Müüki tuli Tallinna Kesklinnas Koidu tn 68b majas soklikorrusel asuv mitteeluruum. ...
бюро…
130.9 m²
150 000 € 1 146 €/m²
Kompaktne, väga heas korras!
Участок 1969, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1965, душ, ...
Jõgeva linna lähistel müüa mitmeotstarbeline ärihoone.Hoone on rekonstrueeritud ...
бюро…
190.8 m²
99 900 € 524 €/m²
ПРОДАЕТСЯ РЕСТОРАН В ПРЕСТИЖНОМ РАЙОНЕ
Этаж 1/5, новый, год постройки 2018, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Продается прибыльный ресторан в новом жилом комплексе у Reidi tee!Ищете готовый бизнес ...
обсл…
227.5 m²
650 000 € 2 857 €/m²
Müüa Keila äärelinnas funktsionaalne tööstushoone
Участок 5588, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müügile tulnud heas asukohas, Keila äärelinnas funktsionaalne toiduainetetööstuse ...
обсл…
2671 m²
2 950 000 € 1 104 €/m²
ERAKORDSE ASUKOHAGA TURISMIPÄRL, MIDA VÕIMALIK TAAS SÄRAMA PANNA
Участок 12989, частная собственность, в хорошем состоянии, душ, новый трубопровод, ...
PÄRNU JÕE KALDAL ja SUVEPEALINNA LÄHEDAL ehk ERAKORDSE ASUKOHAGA UNIKAALNE ...
не н�…
1000 m²
1 200 000 € 1 200 €/m²
Подходит для дома престарелых
Участок 2502, этаж 2/2, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1950, ...
Ваша возможность приобрести действующее здание отеля, идеально подходящее для быстрого ...
разм…
1262.7 m²
790 000 € 626 €/m²
Adavere Tuulik – ideaalne äriks ja investeeringuks
Участок 9669, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Müüa ainulaadne ärikinnistu Jõgeva maakonnas Adaveres koos Eesti suurima tuulikuga – ...
633.4 m²
229 000 € 362 €/m²
TOIMIV ILUSALONG KRISTIINE PIIRKONNAS
Этаж 1/6, каменный дом, обновлённый, год постройки 1981, бесплатная парковка ...
IDEAALNE ÄRILAHENDUS TEGUTSEVALE ILUTEENINDAJALE, INVESTORILE VÕI ...
135.3 m²
19 500 € 144 €/m²
Suur kinnistu, kõrged laed, 100a elekter
Участок 7000, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa kelder, mis on sobilik tootmis- ja laohooneks. Tegemist endise toiduainete ...
скла…
648 m²
168 000 € 259 €/m²
Äripind otse Nõmme südames!
Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...
Создайте представительное пространство для своего бизнеса в зелёном и историческом ...
бюро…
182.5 m²
510 000 € 2 795 €/m²
Suure potentsiaaliga kinnistu Kristiine ristmikul!
Участок 542, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, ...
Müüa kapitaalselt renoveeritud siseruumide ning suurepärase asukohaga ärihoone - ...
бюро…
140 m²
249 000 € 1 779 €/m²
Ajalooline pastoraadihoone väga hea hinnaga!
Участок 2128, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...
Müügile on saabunud Paide ajalooline pastoraadihoone! Ajalooliselt on selles majas ...
не н�…
679 m²
380 000 € 560 €/m²
Очаровательный отель в самом сердце старого города.
Участок 535, частная собственность, каменный дом, обновлённый, ванная, душ, туалет и ...
Расположенный в исторической городской стене, Rija Old Town Hotel представляет собой ...
1232 m²
3 900 000 € 3 166 €/m²
Viimsi mõisa ajalooline tall-tõllakuur!
Участок 1065, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1800, тепловой ...
обсл…
925 m²
950 000 € 1 027 €/m²
Просторный офис рядом с автобусным вокзалом
Этаж 2/6, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, Интернет, лифт, кондиционер, ...
Просторный офис в отличном месте рядом с автобусным вокзалом и новым бизнес-кварталом ...
бюро…
70.1 m²
195 900 € 2 795 €/m²
Kehtiv ehitusluba ning kahekordne potentsiaal!
Участок 1394, частная собственность, деревянный дом, готов, вода, вентиляция, ...
Aadressil Mõisniku tee 5, Viimsi alevikus on pakkuda atraktiivne kinnistu, kus asub ...
обсл…
382.6 m²
225 000 € 588 €/m²
Äripind / restoran suure käidavusega asukohas!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
ÄRIPIND Äripind asub hoone esimesel korrusel ning on suurte vitriinakende ja hubase ...
обсл…
235 m²
232 000 € 987 €/m²
Участок 11728, частная собственность, панельный дом, готов, газовое отопление, ...
скла…
3432.5 m²
2 д назад
599 000 € 175 €/m²
MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!
Участок 5638, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...
Tuuleveski 10Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2023–2024.a• Hoone mõõdud 72,7m # ...
скла…
1337.6 m²
245 000 € 183 €/m²
Suur-Karja 12
Этаж 1/5, в хорошем состоянии, год постройки 2023, городское отопление, терасса ...
Suur-Karja 12
торг…
589.5 m²
2 100 000 € 3 562 €/m²
LADU, TOOTMINE, TÖÖKODA, GARAAZ
Участок 1185, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa endise jalatsivabriku territooriumil olev hoonestatud kinnistu.Kinnistu suurus on ...
не н�…
404.7 m²
99 000 € 245 €/m²
Участок 1810, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa 2-korruseline büroohoone Valga linnas, Viljandi tn 23. Hoone on projekteeritud ja ...
бюро…
688.7 m²
180 000 € 261 €/m²
Müüa renoveeritud äripinnad Mustla keskuses
Этаж 1/2, деревянный дом, в среднем состоянии, новый трубопровод, отопление пола, кухня, ...
Mustla südames aadressil Posti tn 32 müüa kaks 1. korrusel kõrvuti asuvat äripinda, ...
не н�…
121.2 m²
76 000 € 627 €/m²
MITMETE VÕIMALUSTEGA ÄRIHOONE KLOOGA SÜDAMES
Участок 1231, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, душ, твёрдое ...
Klooga rohelises aedlinnas on müügle tulnud kahekordne ärihoone, millele leiaks soovi ...
бюро…
635.8 m²
250 000 € 393 €/m²
SUURE TULEVIKUPOTENSIAALIGA ÄRIHOONE!
Участок 730, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, терасса, вход с улицы, ...
Müüki on tulnud terve ärihoone logistiliselt suurepärases asukohas Peterburi teel. ...
бюро…
675 m²
519 000 € 769 €/m²
TÖÖKODA, VEOKITE PESULA JA BÜROO.
Участок 2556, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...
Müüa väga hea asukohaga kinnistu suurusega 2556 m2. Kinnistu on asfalteeritud.Kinnistul ...
бюро…
959 m²
399 000 € 416 €/m²
Представительное коммерческое помещение красивым видом на море.
Этаж 1/12, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, отопление ...
Торговое или сервисное помещение в престижном квартале Volta. Общая площадь: 300 м² ...
торг…
300 m²
1 324 200 € 4 414 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Erinevad üürilepingutega kaetud äripinnad!
Участок 8055, год постройки 1993, центральное отопление, Интернет, электричество, видео ...
Müüa edukalt toimiv ärikinnistute kompleks tiheda äritegevusega Ropka ...
1121.7 m²
2 950 000 € 2 630 €/m²
Tule kliendipäevale 27.05.2026 kell 15.00-15.30!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee HEA ...
не н�…
91.3 m²
200 000 € 2 191 €/m²
Мы продаем по НОВОЙ ЦЕНЕ одно просторное производственное здание
Участок 7515, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 1966, ...
Мы продаем большое производственное здание в хорошем состоянии в деревне Ору в ...
прои…
1387.7 m²
229 000 € 165 €/m²
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal.
Участок 3117, частная собственность, панельный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa rahavoo objekt Kunda linnas Lääne-Virumaal Viru-Nigula. Hoone on heas seisukorras ...
3573.8 m²
190 000 € 53.2 €/m²