Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Показать карту Коммерческое здание в центре города Йыхви!
Участок 3271, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Здравствуйте. Хотелось бы уточнить: 1. Когда вы могли бы приступить к работе? 2. ...
бюро…
366.5 m²
220 000 € 600 €/m²
3- korteriga ja äripindadega maja Kilingi-Nõmmes
Участок 2500, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Avar ja mitmekülgsete võimalustega maja Kilingi-Nõmme keskuses! Müügis on ...
торг…
317.2 m²
154 950 € 488 €/m²
Müüa äripind Vilmsi Faehlmanni nurgal - otse tänavalt sissepääs!
Участок 1845, этаж 1/5, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1986, ...
Tallinna kesklinna hinnatud piirkonnas on müüki tulnud suure potentsiaaliga teenindus- ...
обсл…
76.6 m²
165 000 € 2 154 €/m²
Старый фермерский комплекс на продажу на окраине Таллинна!
Участок 7900, 1. этаж, частная собственность, бревенчатый дом, в среднем состоянии, год ...
Старый фермерский комплекс на продажу на окраине Таллинна!Продается прекрасный сельский ...
обсл…
274 m²
199 000 € 726 €/m²
Suurte vitriinakendega äripind !
Этаж 1/5, каменный дом, готовый, год постройки 2001, кухня, холодильник, электричество, ...
Suurte vitriinakendega sobilik äripind toitludtudasutuse jaoks.Äripind asub hästi ...
торг…
114.6 m²
154 500 € 1 348 €/m²
Kaasaegne pind ringtee ja Rail Baltica läheduses!
Участок 2342, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...
- Kaasaegsed kommunikatsioonid, valgustus ja turvasüsteemid tähendavad lihtsamat ...
скла…
742.7 m²
2 д назад
1 080 000 € 1 454 €/m²
Офисы с видом на море в здании LAEV
Этаж 2/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2017, ...
Представительские офисные помещения в уникальном бизнес-здании LAEV у моря | 214–442,9 ...
бюро…
442.9 m²
996 525 € 2 250 €/m²
Heas korras tootmispind Järvamaal
Участок 4561, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
Müüa heas korras puidutöökoda koos sisseseadega.Objektil G4S valveteenus ja ...
прои…
648 m²
260 000 € 401 €/m²
Müüa äripind Paide südalinnas!
Участок 3118, этаж 4/1, квартирная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, ...
Müüa avar ja valgusküllane äripind Paide kesklinnas, mis sobib suurepäraselt ...
обсл…
397.4 m²
129 000 € 325 €/m²
POTENTSIAALIGA ÄRIMAA VIA BALTIKA KÕRVAL
Участок 22482
Ettevõtte edu algab asukohast – müüki on tulnud suurepärase potentsiaaliga kinnistu ...
не н�…
22255 m²
550 000 € 24.7 €/m²
Osta soovile vastav äripind uues hoones
Участок 14886, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2027, душ, ...
Tänapäevased ja paindlikud lahendused erinevatele vajadustele! Ideaalne valik ...
бюро…
282 m²
470 094 € 1 667 €/m²
Hea asukohaga ruumikas äripind!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa silmapaistev äripind Tallinna kesklinnas, mis pakub ainulaadset kombinatsiooni ...
бюро…
170.4 m²
274 000 € 1 608 €/m²
Heas seisukorras tootmishoone
Участок 10968, в хорошем состоянии, скважина, дороги в хорошем состоянии, Meelva озеро ...
Pakkuda on valdavas osas 2007.a. valminud tootmishoone.Metallkarkassil, ...
прои…
1030 m²
247 000 € 240 €/m²
Valga kesklinnas, hea ligipääsuga
Участок 5548, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa mitmeotstarbeline äri- ja tootmiskompleks kesklinna lähedal, vaid umbes 300 meetri ...
бюро…
1730 m²
1 д назад
390 000 € 225 €/m²
Viljandiäripinnad.ee
Участок 6771, год постройки 1970, центральное отопление, грузовой лифт ...
Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, uue haigala ja turuplatsi vastas. 2026 ...
6600 m²
4 440 000 € 673 €/m²
Uus kvaliteetne tööstushoone Viiratsi tööstuspargi
Участок 2500, готовый, новый, год постройки 2026, тепловой насос, Интернет, бесплатная ...
Suurepärase asukohaga ja väga hea juurdepääsuga kinnistu Viiratsi tööstuspargis. ...
293.5 m²
360 000 € 1 227 €/m²
MÜÜGIS UUS LAOPIND JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, газовое ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
148.8 m²
252 900 € 1 700 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
бюро…
44.7 m²
80 900 € 1 810 €/m²
Uus hind!<br /> Hinnale lisandub käibemaks!
Участок 2913, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
обсл…
245 m²
115 000 € 469 €/m²
Участок 57638, частная собственность, электричество ...
Müüa Tartust paarikümne kilomeetri kaugusel asuvad kaks kõrvuti asetsevat kinnistut: ...
4230 m²
89 000 € 21 €/m²
Этаж 1/3, квартирная собственность, санремонт сделан, год постройки 1949, паркет, ...
Müüa Endla tn 24, Tallinn korteriomand suurusega 54,7m2 Ikorrusel. Registris eluruumina ...
бюро
54.7 m²
225 000 € 4 113 €/m²
Офис во дворе с балконом на улице Виру!
Этаж 3/5, движимая вещь, каменный дом, готов, год постройки 1900, электрическое ...
В продаже отремонтированное коммерческое помещение в обновлённом здании по адресу Viru ...
бюро…
49.3 m²
199 900 € 4 055 €/m²
Tootmis-laohoonete kompleks Tartu linnast ca.15km
Участок 18187, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa laohoonete kompleks Tartu linna servast ca.15km kaugusel.Lao-tootmishooneid ...
не н�…
4000 m²
365 000 € 91.3 €/m²
Бесплатная парковка. Круглосуточный доступ.
Этаж 4/6, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2005, ...
Уютный кабинет 41 м2 с панорамным видом на 4-м этаже здания. Есть лифт, в который ...
бюро…
44 m²
96 500 € 2 193 €/m²
TOOTMISKOMPLEKS PÄRNU LINNAS!
Участок 3955, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1972, душ, ...
MÜÜA BÜROO- JA TOOTMISPINNADTegemist on 3-korruselise ...
бюро…
4425 m²
2 100 000 € 475 €/m²
Kõrkküla
Участок 49700, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2013, сауна, ...
Kõrkküla
не н�…
1 150 000 €
MAHUKAS ÄRIPIND TIHEDA LIIKLUSEGA TEE ÄÄRES!
Этаж 5/8, год постройки 2007
Müüa mahukas äripind tiheda liiklusega Ehitajate tee ääres!2 parkimiskohta tõkkepuu ...
194.3 m²
209 900 € 1 080 €/m²
Majad valmis!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, душ, ...
MÜÜA ÄRIPIND SAUE KESKUSES — 2025. a lõpus valminud A-energiaklassi majas. Äripinna ...
бюро…
87.4 m²
206 664 € 2 365 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Esinduslik büroopind, võimalusega muuta otstarvet
Участок 227, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1995, душ, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
244.9 m²
260 000 € 1 062 €/m²
TOIMIV ÄRI VANALINNAS
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, электрическое ...
Läbi sajandite on siinsetel tänavatel käinud elu. Täna on see number üks tõmbenumber ...
бюро…
67.4 m²
665 000 € 9 866 €/m²
Tee oma hinnapakkumine
Участок 3468, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, центральное ...
Müüki on tulnud kõigi võimalustega äripind arenevas piirkonnas Leola tänava ääres. ...
скла…
705.1 m²
555 000 € 787 €/m²
ÜÜRITOOTLUSEGA TOITLUSTUSPIND VANALINNAS
Этаж -1/4, квартирная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1940, ...
Müüa rahavoo-objekt Tallinna Vanalinnas – kindel investeering!Investeerimisvõimalus ...
торг…
171.7 m²
239 000 € 1 392 €/m²
Ärikrunt Põltsamaa ordulinnuse ja Põltsamaa jõe ligidal
Участок 3038, каменный дом, год постройки 1980, электричество, вода, бесплатная парковка ...
не н�…
816 m²
99 900 € 122 €/m²
Ärimaja Kehtna alevikus!
Участок 1427, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, бойлер, ...
Kehtna alevis müüa ärihoone. Puidust hoone on 1 korruseline, välisfassaad on ...
обсл…
231.8 m²
75 000 € 324 €/m²
Suurepärane asukoht ja kehtiva üürilepinguga büroopind!
Этаж 4/5, в хорошем состоянии, год постройки 1936, тепловой насос, возможность варианта ...
Müüa kehtiva üürilepinguga büroopind Tallinna südalinnas suurusega 532,7 m2, mis hõlmab ...
бюро
532.7 m²
1 135 000 € 2 131 €/m²
Remonditöökoja
Участок 2164, частная собственность, нуждается в обновлении ...
Remonditöökoja
прои…
734.6 m²
65 000 € 88.5 €/m²
Metsa tee 6
Участок 255932, частная собственность, в хорошем состоянии, электрическое отопление, ...
Metsa tee 6
скла…
1195 m²
350 000 € 293 €/m²
Hea asukohaga äripind! Eraldi sissepääs!
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa hea asukohaga äripind Kohtla-Järvel Järve linnaosas.Äripind asub 2-kordse ...
бюро…
65.6 m²
9 999 € 152 €/m²
Narva kesklinna äripind turu soodsaima hinnaga!
Участок 2707, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
NÜÜD ON SELLELE OBJEKTILE OODATUD KA OSTJA PAKKUMISED! NARVA LINNAS KÕIGE SOODSAMA M2 ...
разм…
3385.3 m²
490 000 € 145 €/m²
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
бюро…
23.1 m²
48 900 € 2 117 €/m²
OSTA MAJUTUSKORTER!
Этаж 2/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2027, душ, центральное ...
Suurepärane majutuskorter üürile andmiseks - optimaalse suurusega 2-toaline! Ehituse ...
разм…
43.1 m²
149 194 € 3 462 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
НОВАЯ ЦЕНА!
Частная собственность, обновлённый, год постройки 1990, центральное отопление, Интернет, ...
В микрорайоне г. Силламяэ продается коммерческое помещение, общей площадью 49.8 м2, ...
бюро…
49.8 m²
47 900 € 962 €/m²
Ainulaadne objekt kinnisvarainvestorile!
Участок 4159, частная собственность, панельный дом, обновлённый, год постройки 1981, ...
8-9% aastatootlusega komplektne äri- ja eluhoone Keila linnas, mis on jaotatud 69-ks ...
бюро
3383.8 m²
2 200 000 € 650 €/m²
Hea nähtavusega äripind peatänava ääres!
Этаж 1/3, год постройки 1958, центральное отопление, твёрдое топливо, витрины, вход с ...
Продаётся коммерческое помещение в хорошем состоянии в Кохтла-Ярве, на главной ...
торг…
167.1 m²
15 000 € 89.8 €/m²
Rävala pst 3
Участок 2573, этаж 5/25, обновлённый, городское отопление, балкон , общественный ...
Rävala pst 3
бюро
319.1 m²
22 ч назад
861 570 € 2 700 €/m²
Hea potentsiaaliga arendusprojekt rannarajoonis!
Участок 2607, частная собственность, обновлённый, центральное отопление, Интернет, вода, ...
Müüa unikaalne suure arenduspotentsiaaliga hoonestatud kinnistu Pärnu hinnatuimas ...
разм…
888 m²
1 740 000 € 1 959 €/m²
ПРОСТОРНЫЙ ОФИС РЯДОМ С FAHLE PARK И ВОКЗАЛОМ
Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ПРОДАЕТСЯ ПРОСТОРНЫЙ ОФИС В ОТЛИЧНОМ РАСПОЛОЖЕНИИ РЯДОМ С FAHLE PARK И АВТОБУСНЫМ ...
бюро…
57.7 m²
153 230 € 2 656 €/m²
Продаётся коммерческий участок в отличном месте
Участок 4793, частная собственность, каменный дом, год постройки 2004, сауна, тепловой ...
Застроенный земельный участок расположен в черте города, на главной дороге между Пайде ...
торг…
1591 m²
970 000 € 610 €/m²
Многофункциональное коммерческое здание!
Участок 6080, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1980, душ, ...
Продается многофункциональное коммерческое здание с отличным логистическим ...
бюро…
3121.7 m²
999 990 € 320 €/m²
Sinu võimaliku äri algus
Этаж 1/1, договор аренды, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, центральная вода, ...
Hei sina, julge ja toimekas ettevõtja, just sinul on nüüd võimalus jätkata juba pikka ...
обсл…
120 m²
15 000 € 125 €/m²