Продаётся офисные площади, бюро, торговля, обслуживание, 65.6 m² - L. Koidula tn 5, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Hea asukohaga äripind! Eraldi sissepääs!

общая площадь 65.6 m², квартирная собственность, каменный дом

Отопление и вентиляция: центральное отопление, электрическое отопление
Связь и безопасность: лестничная площадка запирается
Окрестность: находится в центре города

Müüa hea asukohaga äripind Kohtla-Järvel Järve linnaosas.

Äripind asub 2-kordse stalinistliku stiiliga maja esimesel korrusel.
Aknad avanevad kolme maja külge.
Olemas eraldi sissepääs tänavalt. Alles ka teine sissepääs - maja ühiskoridori poolt.

Suur, kolme trellitatud aknaga pearuum ning eraldi väiksem tuba, ühe trellitatud aknaga.

Ruumikas koridor, millest pääs trepikotta. Pesuruumis hetkel ei ole paigaldatud boilerit sooja vee tarbeks ega ühendatud vesiklosetti ja valamut. Osaliselt vahetatud vee- ja kanalisatsioonitorustik. Mõõtur olemas.

Elektrisüsteem uuendatud.

Plaaditud põrandad, seinad viimistletud kipsplaadiga.

Varasemalt on tegu olnud 3-toalise korteriga number 9, mis on ümber ehitatud. Ehitusregistrisse kantud "mitteeluruumina".

Omanik on pinda kütnud elektriradiaatoritega, kuid alles on ka keskküttepüstakud (seintes) ja võimalus on taasliituda keskküttesüsteemiga.

Signalisatsioonisüsteem paigaldatud.

Tegutsev korteriühistu. Igakuine hooldustasu 0,45 eurot m2 eest.

Huvi korral helista julgelt ja küsi lisainformatsiooni!

Kui Sul on huvi omandada, võõrandada, üürida kinnisvara või saada juriidilist nõu kinnisvaratehingutega seonduvalt, võid julgelt minu poole pöörduda!

Ссылка на объявления

Написать

Отправляя письмо, вы также принимаете условия использования и защиты данных KV.EE
Свяжитесь с продавцом
9 999 € 152 €/m²
Продаётся офисная площадь
Продаётся офисная площадь www.kv.ee/ru/3515020
Комнат 3
Общая площадь 65.6 m²
Этажей 2
Год постройки 1955
Состояние средний
форма собственности квартирная собственность
Номер кадастры 32212:001:0011
Данные из регистрационной книги
Уведомить о некорректном объявлении

SAA ÜLEVAADE KUULUTUSE KÄEKÄIGUST!

ВНУТРЕННЯЯ ИНФО ОБЪЯВЛЕНИЯ 14.99€ / 24
История и статистика объявления
Дата публикации
Просмотры
Контактирования
Просмотры тел. номера
Добавления в избранные