Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Показать карту
Описание
Цель

Valli tn 4, Vanalinn, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik kaubanduspind!

Этаж 1/6, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1922, ...

Müüa esinduslik kaubanduspind Vanalinnas väga esindusliku maja esimesel korrusel. Maja ...

торг…
176.1 m²
950 000 € 5 395 €/m²

Ehitajate tee 51a, Kaja, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ПОМЕЩЕНИЕ ДЛЯ ТВОЕГО БИЗНЕСА В MUSTAMÄE

Этаж 1/9, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Маклер: Вячеслав Андреевтел. ...

бюро…
175.7 m²
265 000 € 1 508 €/m²

Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – IV korruse büroopind Pärnu maanteel!

Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...

бюро…
175.6 m²
562 000 € 3 200 €/m²

Tornimäe tn 3 // 5 // 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Investeeri prestiižsesse asukohta Tornimäel!

Участок 989, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müügile on tulnud esinduslik äripind Tallinna hinnatuimas äripiirkonnas aadressil ...

обсл…
175 m²
575 000 € 3 286 €/m²

Allveelaeva 2, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2027, новый трубопровод, ...

Строительство жилого и коммерческого здания Allveelaeva 2 начнется в марте 2025 года, а ...

бюро…
173.3 m²
680 000 € 3 924 €/m²

Suve 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa ruumikas tänavatasandi äripind Toompea veerel!

Участок 2265, этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Müüa 172 m² suurune esimese korruse äripind aadressil Suve tn 2, 2014. aastal Astlanda ...

бюро
172 m²
2 д назад
424 900 € 2 470 €/m²

Pikk tn 37, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA TOITLUSTUSPIND VANALINNAS

Этаж -1/4, квартирная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1940, ...

Müüa rahavoo-objekt Tallinna Vanalinnas – kindel investeering!Investeerimisvõimalus ...

торг…
171.7 m²
239 000 € 1 392 €/m²

Pärnu mnt 328-ÄP45, Nõmme, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Историческое пространство для современных идей.

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...

Продаётся уникальное коммерческое помещение в исторической части элегантно ...

бюро…
170.4 m²
560 000 € 3 286 €/m²

Roopa tn 7, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Hea asukohaga ruumikas äripind!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa silmapaistev äripind Tallinna kesklinnas, mis pakub ainulaadset kombinatsiooni ...

бюро…
170.4 m²
274 000 € 1 608 €/m²

Torujõe tn 2, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Коммерческое помещение рядом с центром Vironia

Участок 1585, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Коммерческое помещение в Кохтла-Ярве – отличное расположение рядом с центром ...

бюро…
167.1 m²
19 000 € 114 €/m²

Torujõe tn 2-1, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Hea nähtavusega äripind peatänava ääres!

Этаж 1/3, год постройки 1958, центральное отопление, твёрдое топливо, витрины, вход с ...

Продаётся коммерческое помещение в хорошем состоянии в Кохтла-Ярве, на главной ...

торг…
167.1 m²
15 000 € 89.8 €/m²

Põhja pst 21b-13, Kalaranna, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

РАБОТАЮЩИЙ БИЗНЕС МИНИ-БОКСОВ В ЛУЧШЕМ РАЙОНЕ

Этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное ...

Продаётся эксклюзивное коммерческое помещение с высоким потенциалом в престижном районе ...

скла…
167 m²
269 900 € 1 616 €/m²

2 Põhja pst 21b-13, Kalaranna, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

РАБОТАЮЩИЙ БИЗНЕС МИНИ-БОКСОВ В ЛУЧШЕМ РАЙОНЕ

скла…
167 m²
269 900 € 1 616 €/m²

Roosi 12a, Võru, Võrumaa

LADU, TOOTMINE, TÖÖKODA, GARAAZ.

Участок 667, частная собственность, год постройки 1959, электричество ...

Müüa kinnistu Roosi tänaval. Kinnistu suurus on 667 m2. Kinnistu on hoonestatud. ...

обсл…
164 m²
39 900 € 243 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

AVAR JA MOODNE, KABINETID, MINIKÖÖK, PARKIMINE!

Год постройки 2007, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, вентиляция, ...

ASUKOHTTutvustame Haaberstis, Ehitajate tee 114, 6. korrusel, 164. m2 laiuvat ...

бюро
164 m²
250 000 € 1 524 €/m²

1 Nunne 1, Vanalinna, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Год постройки 1600, электричество

Eriline leid Vanalinnas – ajalooline hoone Nunne tänaval! Uue pakkumisena on turule tulnud unikaalne objekt Tallinna südames – Nunne 1-1A, millel on nii ajalooline väärtus kui arendusperspektiiv. Hoone andmed ja ehituslik potentsiaal: - Hoone rekonstrueerimise põhiprojekti järgi on ehitusalune pind 62,4 m² ning suletud netopind 160,7 m². - Korruselisus: 4 maapealset korrust + 1 keldrikorrus - Eraldi elektriliitumine ...

не н�…
160.7 m²
450 000 € 2 800 €/m²

Pärnu mnt 102, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческое помещение в престижном районе

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Продается многоцелевое коммерческое помещение в отличном месте в центре ...

бюро…
160.4 m²
155 000 € 966 €/m²

Kambi tee 8, Papsaare, Pärnu, Pärnumaa

Просторное коммерческое помещение гаражно-складского типа рядом

Участок 4645, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, новый трубопровод, ...

Просторное коммерческое помещение типа гараж-склад рядом с автодромом Porsche Ring ...

скла…
160.2 m²
200 250 € 1 250 €/m²
День клиента: T 26.05 11:00-12:00

2 Mere pst 8, Rotermanni Kvartal, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa  Новая цена!

Restoran|Suurepärane asukoht|Suured aknad tänavale

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1888, душ, ...

Müüki on tulnud suurepärase asukohaga äripind, millel on väljundit nii restorani, büroo kui ka muude teenuste jaoks. 1888. aastal ehitatud Mere pst 8 on väärika ajalooga arhitektuuripärl Tallinna südalinna ja vanalinna piiril, sadama ja mere vahetus läheduses. Maja akendest avanevad lummavad vaated Tallinna vanalinnale, Rotermanni kvartalile ja merele. Hoone asukoht on ideaalne moodsa ettevõtja peatuspaigaks, pakkudes stardiplatsi nii ...

День клиента: T 26.05 11:00-12:00
бюро…
159.9 m²
1 д назад
675 000 € 4 221 €/m²

Kassisilma tn 9, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

EELBRONEERING ON ALANUD

Этаж 1/2, год постройки 2026, Интернет, бесплатная парковка, витрины, отдельный вход, ...

Asukoht

Laoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...

бюро…
153.8 m²
299 900 € 1 950 €/m²

Kesk tee 30-5, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
152.6 m²
214 900 € 1 408 €/m²

Tartu mnt 84a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KASUTUSLUBA OLEMAS! KÄIBEMAKSU EI LISANDU!

Этаж 3/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa nägusa tumedama sisedisainiga eksklusiivne loft-stiilis korter endise Zelluloosi ...

бюро
150.4 m²
479 000 € 3 185 €/m²

Kesk tee 30-29, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUS LAOPIND JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, газовое ...

бюро…
148.8 m²
252 900 € 1 700 €/m²

Kivimurru tn 7, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Suurepärase hinnaga hea pakkumine!

Этаж 1/5, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1976, центральное отопление, ...

На продажу предлагается многофункциональное коммерческое помещение в Таллинне, на улице ...

бюро…
148.6 m²
373 000 € 2 510 €/m²

1 Pikk 75, Elva linn, Elva vald, Tartumaa

Veetorn ja kaks korterit

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, душ, центральное отопление, кухня, ...

Ainulaadne pakkumine - kaks renoveeritud korterit ja veetorn.Korterid on välja renditud ja saab müüa koos rendilepingutega. 0 korrusel ühe korteri pind - 24,8m2.0 korrusel teise korteri pind - 30,5m2.6. korruse tehnoruum 3m2.7. korrusel veetorni põhjapindala Ca 89m2 (kõrgus 9m).Helista ja küsi lisainfot.

разм…
148.3 m²
150 000 € 1 011 €/m²

Liivalaia tn 32, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRITOOTLUS 12,6 %

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1960, душ, сауна, ...

MÜÜA ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS! ÜÜRNIKUKS INDIA RESTORAN.MAJA ...

торг…
145.6 m²
200 000 € 1 374 €/m²

Põldheina tee 12, Haabneeme, Viimsi vald, Harjumaa

PARIM ASUKOHT. MED OTSTARBEGA HOONE

Участок 550, новый, год постройки 2025, Печное отопление, твёрдое топливо, отдельный ...

Tammepargi ÄRIHOONE on loodud pakkuma parimat tasakaalu keskse asukoha ja privaatsuse ...

не н�…
145 m²
490 000 € 3 379 €/m²

Väike-Kaarja tn 1, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Продаётся аренда кафе с оборудованием в Старом городе!

Этаж 1/2, движимая вещь, обновлённый, центральное отопление, кухня, Интернет, ...

Продаётся договор аренды действующего кафе со всем оборудованием и инвентарём в ...

торг…
145 m²
15 000 € 103 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS |SUURED VITRIINAKNAD

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральное отопление, ...

KEVADINE HINNASULA - täishind 449 000€ - UUS HIND 399 000€TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS | terrassid 50 m² + 20 m² | ideaalne restoraniksÄRIPINDA ON VÕIMALIK JAGADA KERGELT KAHEKS NING RENTIDA VÄLJA KAKS ERALDI PINDA (mõlemal oma sissepääs!)VÕI KASUTADA ÜHTE ISE NING TEIST VÄLJA RENTIDA ... HEA INVESTEERING!Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ...

бюро…
144 m²
399 000 € 2 771 €/m²

Vesivärava tn 50, Kadrioru plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Престижное офисное помещение в Kadrioru Plaza

Этаж 3/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Kadrioru Plaza – это современный многофункциональный комплекс, завершённый в 2020 году, ...

бюро…
144 m²
430 416 € 2 989 €/m²

Jaama tn 167, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Avar ja kaasaaegne vitriinakendega äripind

Участок 4585, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
143.7 m²
249 000 € 1 733 €/m²

Jaama tn 167-3, Annelinn, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas.

Участок 4587, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...

Uus hind kehtib kuni 31.05.2026!Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas, Kivilinna ...

бюро…
143 m²
302 000 € 2 112 €/m²

L. Koidula tn 8, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Этаж 1/3, нуждается в санремонте, год постройки 1956, бесплатная парковка ...

При въезде в город Кохтла-Ярве продаётся коммерческое помещение общей площадью 142,5 ...

пита…
142.5 m²
28 260 € 198 €/m²

Peetri tee 4, Ülenurme, Kambja vald, Tartumaa (Забронировано)

Laobiksid 65-1000m2- peetritee.ee

Год постройки 2026, тепловой насос, газовое отопление, комбинированное, электричество, ...

Müüki on tulemas suurepärase logistilise asukohaga tootmise- ja laoboksid Tartust 4 km ...

бюро…
141.6 m²
169 920 € 1 200 €/m²

Meistri tn 22-203, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Продаётся готовый бизнес — детская комната ПАНДА!

Новый, год постройки 2011, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Действующий, полностью укомплектованный бизнес с наработанной клиентской базой и ...

141 m²
9 900 € 70.2 €/m²

Sõpruse pst 2a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suure potentsiaaliga kinnistu Kristiine ristmikul!

Участок 542, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, ...

Müüa kapitaalselt renoveeritud siseruumide ning suurepärase asukohaga ärihoone - ...

бюро…
140 m²
249 000 € 1 779 €/m²

Kauka tn, Kesklinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

1. этаж, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, электричество, витрины, ...

Коммерческое помещение в центре Таллина – отличное расположение и широкие возможности ...

бюро…
140 m²
594 000 € 4 243 €/m²

Taara tn 43, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Äri- ja teeninduspind Nõmmel

Участок 2581, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1983, электрическое ...

не н�…
138.4 m²
1 д назад
180 000 € 1 301 €/m²

Narva mnt 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческая площадь на продажу в центре города!

Этаж 2/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1997, центральное отопление, ...

Коммерческая площадь на продажу в центре городаПредлагается к продаже функциональная ...

бюро…
138 m²
335 000 € 2 428 €/m²

Haapsalu mnt 31a, Keila, Harjumaa

Hea nähtavusega äripind Keilas!

Участок 1070, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Müüki on tulnud äripind Keilas, Haapsalu mnt 31a. Keila linnas, Haapsalu maantee ...

бюро…
137.5 m²
180 000 € 1 309 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%