Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

Radari tee 7-115;215, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis

Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aasta märtsis valmivas Radari 7 ...

бюро…
118.5 m²
202 000 € 1 705 €/m²

Turu 4, Kuressaare linn, Saaremaa vald, Saaremaa

Müüa Kuressaare südalinnas

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готов, электрическое отопление, ...

Esimese korruse pind koosneb mitmest ruumist - kunagisest müügisaalist ja laoruumist + ...

торг…
119.8 m²
128 186 € 1 070 €/m²

Siduri 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Sinu võimaliku äri algus

Этаж 1/1, договор аренды, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, центральная вода, ...

Hei sina, julge ja toimekas ettevõtja, just sinul on nüüd võimalus jätkata juba pikka ...

обсл…
120 m²
15 000 € 125 €/m²

1 Sanatooriumi tn 8, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Pakume müügiks tegutsevat pizza restorani

Участок 40, этаж 1/3, готовый, обновлённый, год постройки 1994, душ, центральное ...

Lühike ülevaade:Vorm: restoran / pitsabaarAsukoht: Sanatooriumi 8, NõmmeJuriidiline ...

обсл…
120 m²
59 000 € 492 €/m²

Odra tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Представительство в центре города!

Этаж 1/6, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...

Отличное расположение в центре города, проходное место.Отдельный личный ...

бюро…
120.7 m²
450 000 € 3 728 €/m²

Posti 32, Mustla, Viljandi vald, Viljandimaa

Müüa renoveeritud äripinnad Mustla keskuses

Этаж 1/2, деревянный дом, в среднем состоянии, новый трубопровод, отопление пола, кухня, ...

Mustla südames aadressil Posti tn 32 müüa kaks 1. korrusel kõrvuti asuvat äripinda, ...

не н�…
121.2 m²
76 000 € 627 €/m²

Karjavälja tn 4, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Müüa toimiva salongi üürileping koos sisustusega

Этаж 2/2, год постройки 1998, кухня, кондиционер, витрины, мебель, комнаты ...

Продаётся действующий салон красоты с бессрочным договором аренды, расположенный в ...

торг…
122.7 m²
58 770 € 479 €/m²

Vene tn 19, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa äripind vanalinnas, Vene tänaval

Этаж 1/3, год постройки 1940

Продается двухэтажное коммерческое помещение общей площадью 123,5 м². Помещение ...

торг…
123.5 m²
370 000 € 2 996 €/m²

Pärnu maantee 328, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

UUS HIND!

Участок 2651, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Nõmme keskväljaku veerel, Pärnu mnt 328 aadressil, otsib uut omanikku üks tänavatasandi ...

бюро
124 m²
369 000 € 2 976 €/m²

Jõgeva mnt 4, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Jõgevamaa

Ärilise potentsiaaliga kinnistu Põltsamaa südames

Участок 1284, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...

Kui oled mõelnud, et Sinu äriruumid võiks paikneda Põltsamaa linnakese südames, siis ...

не н�…
124.5 m²
109 000 € 876 €/m²

Türi tn 4, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa 8 loft-stiilis üürituba kesklinna piirkonnas

Этаж 1/4, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2022, гараж, паркет, ...

Pakkuda 8 lofti stiilis möbleeritud tuba Türi 4 hoone esimesel korrusel, loftide ...

125.8 m²
750 000 € 5 962 €/m²

Roosikrantsi tn 8b, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ASUKOHT, ASUKOHT JA VEEL KORD ASUKOHT!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1940, центральное ...

Müüa butiik eksklusiivse asukohaga kesklinna-vanalinna piiril! Suurte vitriinakendega ...

не н�…
126 m²
480 000 € 3 810 €/m²

Karja tn 6, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Unikaalne investeerimisvõimalus Haapsalu Vanalinna

Участок 1876, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки ...

Meeldiv uudis ettevõtjatele ning aktiivsetele inimestele, kes otsivad omale niivõrd ...

бюро…
128.1 m²
219 000 € 1 710 €/m²

Arkaadia aed 5, Viljandi, Viljandimaa

Äripind Viljandi vanalinnas!

Этаж 1/3, частная собственность, готов, год постройки 2008, городское отопление, ...

Müüa äripind Viljandi vanalinnas Arkaadia aias!Äripind toimib hetkel söögikohana, aga ...

обсл…
128.2 m²
169 000 € 1 318 €/m²

A. Reinvaldi tn 3, Kesklinn, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa

ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ПРОЕКТ С НЕВЕРОЯТНЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, тепловой ...

Продаётся коммерческое помещение по очень привлекательной цене в спокойном и престижном ...

бюро…
128.7 m²
235 000 € 1 826 €/m²

A. Reinvaldi tn 3, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ПРОЕКТ С НЕВЕРОЯТНЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ!

бюро…
128.7 m²
235 000 € 1 826 €/m²

Tondi tn 44, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA ÄRIPIND. ERALDI SISSEPÄÄS. MUGAV PARKIMINE.

Участок 2212, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
128.9 m²
79 900 € 620 €/m²

Koidu tn 68b, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

MITTEELURUUM TALLINNA KESKLINNAS

Участок 720, этаж -1/3, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в санремонте, ...

Müüki tuli Tallinna Kesklinnas Koidu tn 68b majas soklikorrusel asuv mitteeluruum. ...

бюро…
130.9 m²
150 000 € 1 146 €/m²

Radari tee 7-107;207, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO Mõigu Tehnopargis

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро…
131.7 m²
219 000 € 1 663 €/m²

Hospidali 14, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa väga hea asukohaga äripind Pärnu vanalinnas!

Участок 489, этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Linna südames ja suvisel tuiksoonel asuvad äripinnad on välja ehitatud ...

обсл…
132.7 m²
225 590 € 1 700 €/m²

Pärnu mnt 31, Büroo 31, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus moodne büroohoone linna südames

Этаж 5/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2020, центральное ...

Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas suuruses ning ...

бюро…
133.5 m²
480 000 € 3 596 €/m²

Lahepea tn 7, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Äripind Kodulahe kvartalis!

Участок 6102, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...

Äripinnal on eraldi sissepääs tänavalt ja suured vitriinaknad.Kodulahe kvartal on ...

бюро…
133.6 m²
255 000 € 1 909 €/m²

Krulli 10-3, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ!Престижное расположение для вашего бизнеса в Volta!

Этаж 1/12, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, отопление ...

Начните или расширьте свой бизнес в квартале Volta! Общая площадь: 133,7 м² / ...

торг…
133.7 m²
700 900 € 5 242 €/m²

Kesk tn 3, Tamsalu linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

MÜÜA ÄRIMAA TAMSALU KESKLINNAS

Участок 1509, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, год ...

MÜÜA HOONESTATUD KINNISTU TAMSALU KESKLINNAS – SUUREPÄRASE ÜHENDUSEGA!Asukoht: Tamsalu, ...

не н�…
134 m²
39 000 € 291 €/m²

Peetri tee 4-5, Ülenurme, Kambja vald, Tartumaa

Laoboksid 65-1000m2 - peetritee.ee

Год постройки 2026, тепловой насос, газовое отопление, электричество, центральная вода, ...

Müüki on tulemas suurepärase logistilise asukohaga tootmise- ja laoboksid Tartust 4 km ...

бюро…
135.9 m²
163 080 € 1 200 €/m²

Raatuse tn 68, Ülejõe, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

1. korruse vitriinakendega äripind

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müügile on tulnud suurepärase asukohaga äripind, mis sobiks ideaalselt nii kontori-, ...

бюро…
136.7 m²
310 000 € 2 268 €/m²

Tähe põik 9, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa

SUUREPÄRASE ASUKOHAGA UUED TOOTMIS/LAOBOKSID

Этаж 1/1, готовый, новый, газовое отопление, Интернет, электричество, вход с улицы, ...

Müügil Tartu linna piiril Tähe põik 9 hoones asuvad uued lao/tootmisboksid. Hoones on ...

скла…
137.1 m²
192 000 € 1 400 €/m²

Haapsalu mnt 31a, Keila, Harjumaa

Hea nähtavusega äripind Keilas!

Участок 1070, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Müüki on tulnud äripind Keilas, Haapsalu mnt 31a. Keila linnas, Haapsalu maantee ...

бюро…
137.5 m²
180 000 € 1 309 €/m²

Narva mnt 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческая площадь на продажу в центре города!

Этаж 2/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1997, центральное отопление, ...

Коммерческая площадь на продажу в центре городаПредлагается к продаже функциональная ...

бюро…
138 m²
335 000 € 2 428 €/m²

Taara tn 43, Nõmme, Tallinn, Harjumaa

Äri- ja teeninduspind Nõmmel

Участок 2581, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1983, электрическое ...

не н�…
138.4 m²
10 ч назад
180 000 € 1 301 €/m²

Kauka tn, Kesklinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

1. этаж, в хорошем состоянии, центральное отопление, Интернет, электричество, витрины, ...

Коммерческое помещение в центре Таллина – отличное расположение и широкие возможности ...

бюро…
140 m²
594 000 € 4 243 €/m²

Sõpruse pst 2a, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Suure potentsiaaliga kinnistu Kristiine ristmikul!

Участок 542, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, душ, ...

Müüa kapitaalselt renoveeritud siseruumide ning suurepärase asukohaga ärihoone - ...

бюро…
140 m²
249 000 € 1 779 €/m²

Meistri tn 22-203, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Продаётся готовый бизнес — детская комната ПАНДА!

Новый, год постройки 2011, центральное отопление, кухня, холодильник, Интернет, ...

Действующий, полностью укомплектованный бизнес с наработанной клиентской базой и ...

141 m²
12 000 € 85.1 €/m²

Peetri tee 4, Ülenurme, Kambja vald, Tartumaa (Забронировано)

Laobiksid 65-1000m2- peetritee.ee

Год постройки 2026, тепловой насос, газовое отопление, комбинированное, электричество, ...

бюро…
141.6 m²
169 920 € 1 200 €/m²

L. Koidula tn 8, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

Этаж 1/3, нуждается в санремонте, год постройки 1956, бесплатная парковка ...

При въезде в город Кохтла-Ярве продаётся коммерческое помещение общей площадью 142,5 ...

пита…
142.5 m²
28 260 € 198 €/m²

Jaama tn 167-3, Annelinn, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas.

Участок 4587, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...

Uus hind kehtib kuni 31.05.2026!Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas, Kivilinna ...

бюро…
143 m²
302 000 € 2 112 €/m²

Jaama tn 167, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Avar ja kaasaaegne vitriinakendega äripind

Участок 4585, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...

не н�…
143.7 m²
249 000 € 1 733 €/m²

Vesivärava tn 50, Kadrioru plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Престижное офисное помещение в Kadrioru Plaza

Этаж 3/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Kadrioru Plaza – это современный многофункциональный комплекс, завершённый в 2020 году, ...

бюро…
144 m²
430 416 € 2 989 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%