Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Показать карту
Описание
Цель

Jaama tn 167, Jaamamõisa, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Avar ja kaasaaegne vitriinakendega äripind

Участок 4585, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
143.7 m²
249 000 € 1 733 €/m²

Lepistu, Aardla, Kastre vald, Tartumaa

Участок 10732, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa Tartu linna servast 5km kaugusel suur 1320m²-ne hoone koos 10732m² krundiga. Hoone ...

скла…
1320 m²
249 000 € 189 €/m²

Lao, Aardla, Kastre vald, Tartumaa

5KM TARTU LINNA SERVAST, HOONE KÕRGUS 7M

Участок 9533, частная собственность, ангар, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müüa Tartu linna servast 5km kaugusel suur 1107m²-ne hoone koos 9533m² krundiga.Hoone ...

скла…
1107 m²
249 000 € 225 €/m²

Meelva, Räpina vald, Põlvamaa

Heas seisukorras tootmishoone

Участок 10968, в хорошем состоянии, скважина, дороги в хорошем состоянии, Meelva озеро ...

Pakkuda on valdavas osas 2007.a. valminud tootmishoone.Metallkarkassil, ...

прои…
1030 m²
247 000 € 240 €/m²

Tuuleveski tn 10, Järlepa, Rapla vald, Raplamaa

MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!

Участок 5638, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...

Tuuleveski 10Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2023–2024.a• Hoone mõõdud 72,7m # ...

скла…
1337.6 m²
245 000 € 183 €/m²

Malda, Audru, Pärnu, Pärnumaa

Müüa tootmishoone Kuuseokka kinnistuga

Участок 9874, частная собственность, ангар, новый, год постройки 2012, скважина, ...

Müüa tootmishoone 341 m2 Kuuseokka kinnistuga 9874 m2. Kunagise puidutööstusena ...

прои…
341 m²
245 000 € 718 €/m²

Mardi tn 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Жемчужина своей эпохи

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, душ, ...

В 2024 году мы создадим в тихом квартале в самом центре Таллинна новые квартиры, где ...

не н�…
57.5 m²
241 000 € 4 191 €/m²

Sõpruse pst 222, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

ÄRIPIND MAGISTRALI RISTIS!

Этаж 1/17, квартирная собственность, год постройки 1993 ...

Müüa äripind Mustamäel Magistrali keskuse läheduses!Müügile tulnud äripind Sõpruse ...

торг…
88.3 m²
240 000 € 2 718 €/m²

Nulu tänav 2, Sauga, Tori vald, Pärnumaa

Nulu tänav 2

Участок 4769, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...

Nulu tänav 2

прои…
200 m²
240 000 € 1 200 €/m²

Tähe 22, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

VÄGA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND KESKLINNA LÄHEDAL

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...

Müüa hea asukohaga äripind. Ruumid sobivad bürooks, teeninduseks, kaubanduseks, ...

бюро…
80.4 m²
1 д назад
240 000 € 2 985 €/m²

1 Narva mnt 139, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa suure kinnistuga külalistemaja/trahter Neptun

Участок 29769, частная собственность, деревянный дом, готовый, нуждается в обновлении, ...

Võta julgesti ühendust ja tee omapoolne pakkumine!Müüa Jõhvi linnas, Pühajõe ääres 12 toaga külalistemaja/trahter „Neptun“. Hetkel on äritegevuse lõpetanud ja ootab uut hakkajat omanikku, kellel on pealehakkamist ja soovi sellele kunagi armastatud kohale midagi uut ja toredat luua. Hea investeerimisobjekt!*Kinnistud asuvad augustis 2026.a. valmiva Jõhvi Äripargi/filmilinnaku läheduses, mis toob Jõhvi palju uut elu ja vajaduse ...

разм…
584.2 m²
239 000 € 409 €/m²

Kose tn 10, Narva, Ida-Virumaa

ХОРОШАЯ ИНВЕСТИЦИЯ!

Участок 4638, частная собственность, нуждается в обновлении, год постройки 1966, ...

Продаётся производственное здание в Нарве. Отличное местоположение возле гос.границы на ...

скла…
590.8 m²
239 000 € 405 €/m²

Pikk tn 37, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRITOOTLUSEGA TOITLUSTUSPIND VANALINNAS

Этаж -1/4, квартирная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1940, ...

Müüa rahavoo-objekt Tallinna Vanalinnas – kindel investeering!Investeerimisvõimalus ...

торг…
171.7 m²
239 000 € 1 392 €/m²

Narva mnt 2, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПРЕДСТАВИТЕЛЬНОЕ БИЗНЕС-ПОМЕЩЕНИЕ В ЦЕНТРЕ ТАЛЛИНН

Этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Narva mnt 2, Tallinn72 м² | высокий 1 этажКвартирная собственность с возможностью ...

бюро…
72 m²
22 ч назад
239 000 € 3 319 €/m²

Pallasti tn 6-3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Avar 2-toaline korter või investeerimisobjekt Kesklinna piiril

Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, душ, новый ...

*EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV NELJAPÄEVAL, 28.05. KELL 15:00 - 16:00* NB: ...

бюро…
51.1 m²
235 000 € 4 599 €/m²

A. Reinvaldi tn 3, Kesklinn, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa

ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ПРОЕКТ С НЕВЕРОЯТНЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, тепловой ...

Продаётся коммерческое помещение по очень привлекательной цене в спокойном и престижном ...

бюро…
128.7 m²
235 000 € 1 826 €/m²

A. Reinvaldi tn 3, Kadriorg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ИНВЕСТИЦИОННЫЙ ПРОЕКТ С НЕВЕРОЯТНЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ!

бюро…
128.7 m²
235 000 € 1 826 €/m²

1 Pärnu mnt 102, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

1403 EUROT KUUS ÜÜRITULU! SUPER ASUKOHT!

Участок 5423, этаж 2/4, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1881, газовое ...

UUS PAKKUMINE! Kliendipäev ainult eelregistreerimisega! Privaatne korruse osa moodustav äripind 1881. aastal valminud paekivihoones! Lukustatava klaasuksega eraldatud koridorist. Äripinnal on üürnikud, kes tagavad stabiilse rahavoo. Pinna neljast ruumist on 3 välja üüritud. Kokku 01.11.2025 seisuga: Üür 1403 EUR + kommunaalid + 20 EUR Põrandaplaan kuulutuses MAJA 4-kordne kivihoone on korterelamu ja büroohoone, ...

не н�…
186.4 m²
234 900 € 1 260 €/m²

Suur tn 91c, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgevamaa

Müüa või anda rendile (ka osaliselt)!

Участок 1933, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Jõgeva linna sissesõidul, Piibe maantee ääres müüa erinevate kasutusvõimalustega ...

бюро…
583.8 m²
232 000 € 397 €/m²

K. Kärberi tn 18, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Äripind / restoran suure käidavusega asukohas!

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

ÄRIPIND Äripind asub hoone esimesel korrusel ning on suurte vitriinakende ja hubase ...

обсл…
235 m²
232 000 € 987 €/m²

Lastekodu 25, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Esinduslik omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Müüa omaette sissepääsuga 1. korruse äripind Kesklinnas Lastekodu tänaval. Bürooruumid ...

бюро…
94.1 m²
230 000 € 2 444 €/m²

Rüütli 23, Kesklinn, Pärnu, Pärnumaa

Uued äripinnad südalinnas Rüütli tänaval!

Этаж -1/4, каменный дом, новый

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
115.6 m²
229 900 € 1 989 €/m²

Puidufarmi, Oru, Kose vald, Harjumaa

Мы продаем по НОВОЙ ЦЕНЕ одно просторное производственное здание

Участок 7515, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 1966, ...

Мы продаем большое производственное здание в хорошем состоянии в деревне Ору в ...

прои…
1387.7 m²
229 000 € 165 €/m²

Ehitajate tee 114, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Hea investeerimisobjekt büroo

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Hea investeerimisobjekt. Müüa büroopind 2007 valminud ärihoones. Äripind on jagatud ...

бюро
184 m²
228 300 € 1 241 €/m²

Hospidali 14, Kesklinn, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa väga hea asukohaga äripind Pärnu vanalinnas!

Участок 489, этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Linna südames ja suvisel tuiksoonel asuvad äripinnad on välja ehitatud ...

обсл…
132.7 m²
225 590 € 1 700 €/m²

Mõisniku tee 5, Viimsi, Viimsi vald, Harjumaa

Kehtiv ehitusluba ning kahekordne potentsiaal!

Участок 1394, частная собственность, деревянный дом, готов, вода, вентиляция, ...

Aadressil Mõisniku tee 5, Viimsi alevikus on pakkuda atraktiivne kinnistu, kus asub ...

обсл…
382.6 m²
225 000 € 588 €/m²

Endla tn 24-X, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/3, квартирная собственность, санремонт сделан, год постройки 1949, паркет, ...

Müüa Endla tn 24, Tallinn korteriomand suurusega 54,7m2 Ikorrusel. Registris eluruumina ...

бюро
54.7 m²
225 000 € 4 113 €/m²

Ämari tee 1, Ämari, Lääne-Harju vald, Harjumaa

MITMEKÜLGNE ÄRIKINNISVARA ARENDUSVÕIMALUSTEGA

Участок 1980, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, центральное ...

Müügile on tulnud Ämari aleviku peamajandushoone üldpinnaga 1316.9 m2. Varasemalt ...

бюро…
1530.9 m²
225 000 € 147 €/m²

1 Suurfarmi tee 6, Suigu, Tori vald, Pärnumaa

Müüa äripind üldpinnaga 3617 m², elekter 1600A!

Участок 11328, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Müügile on tulnud endine puidupelletitehas üldpinnaga 3617 m². Elektriliitumine 1600A! Kinnistuni viib asfalteeritud tee + tehase ümbrus asfalteeritud. Ühendatud tsentraalse veevärgiga. Hea võimalus soetada endale tootmispind soodsamalt, kui ainuüksi elektriliitumine!Võimalus osta eraldi kompleksne puidupelletitehase tootmisliini ja seadmete müük ilma kinnistuta - 215 000 euri + KM.Suurfarmi tee 6 kinnistu asub 25-minutilise autosõidu ...

прои…
3617 m²
225 000 € 62.2 €/m²

Pärnu mnt 82, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Бесплатная парковка. Качественный ремонт.

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Поступил в продажу офис площадью 90,5 в центре города, на Пярну мнт 82, напротив ...

бюро…
90.5 m²
225 000 € 2 486 €/m²

Tuuslari tn 13, Järve, Kohtla-Järve, Ida-Virumaa

ГОСТИНИЦА НА ПРОДАЖУ В КОХТЛА-ЯРВЕ!

Участок 1285, нуждается в обновлении, душ, сауна, твёрдое топливо, Печное отопление, ...

Уникальная возможность! Продаётся крупное коммерческое здание — полностью готовая ...

бюро…
286.5 m²
220 000 € 768 €/m²

Kooli tn 3, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Коммерческое здание в центре города Йыхви!

Участок 3271, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Здравствуйте. Хотелось бы уточнить: 1. Когда вы могли бы приступить к работе? 2. ...

бюро…
366.5 m²
220 000 € 600 €/m²

Radari tee 7-107;207, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO Mõigu Tehnopargis

Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро…
131.7 m²
219 000 € 1 663 €/m²

Karja tn 6, Haapsalu linn, Haapsalu, Läänemaa

Unikaalne investeerimisvõimalus Haapsalu Vanalinna

Участок 1876, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки ...

Meeldiv uudis ettevõtjatele ning aktiivsetele inimestele, kes otsivad omale niivõrd ...

бюро…
128.1 m²
219 000 € 1 710 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%