Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Показать карту
Описание
Цель

Siduri 3, Luite, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa büroopind koos sisustusega!

Этаж 6/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa büroo koos olemasoleva sisustusega. Asub hoone kõrgeimal korrusel!-Privaatne ...

бюро
86 m²
218 000 € 2 535 €/m²

2 Mootori 2-14, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Эксклюзивная квартира с видом на Старый город и большой террасой

Этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, центральное ...

Новый стильный апартамент для истинного городского жителя Представьте себе: ваш ...

не н�…
43.6 m²
217 900 € 4 998 €/m²

Maleva 1, Kopli, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Algul üüri, siis osta! Eraldi sissepääsuga

Этаж 1/6, квартирная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2000, центральное ...

Müüa äripind Põhja-Tallinnas – sobib kontoriks või nt kaupluseks.880€/m2Võimalik osta ...

бюро…
245 m²
215 600 € 880 €/m²

Tööstuse, Lilli, Anija vald, Harjumaa

Tootmishoone ning ehitusloaga kinnistu Lilli külas.

Участок 11176, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Anija vallas asuv kinnistu, millel paikneb 557.9 m² suurune tööstushoone. Kinnistu ...

скла…
557.9 m²
215 000 € 385 €/m²

Kloostrimetsa tee 56a/2, Pirita, Tallinn, Harjumaa

ПРЕЗЕНТАБЕЛЬНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ

Этаж 1/3, частная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...

ПРОДАЁТСЯ ПРЕЗЕНТАБЕЛЬНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ПОМЕЩЕНИЕ – 105,8 м²Kloostrimetsa tee 56a/2-50 – ...

бюро…
105.8 m²
215 000 € 2 032 €/m²

Kesk tee 30-5, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
152.6 m²
214 900 € 1 408 €/m²

Marati 4a, Kopli, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Toitlustusventilatsioon, lõunapoolne terrass

Этаж 1/4, новый, год постройки 2025, центральное отопление, вентиляция, промышленное ...

Äripind paikneb esimesel korrusel, otse Põhjala tehase väravate juures – suurepärase ...

не н�…
65 m²
214 500 € 3 300 €/m²

Lao tn. 2, Sõmeru, Rakvere vald, Lääne-Virumaa

ÄRIRUUMID SÕMERU ALEVIKUS

Этаж 1/2, совладение, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1985, душ, ...

Müüa avarad ja mitmekülgsete võimalustega äriruumid Sõmeru alevikus, Lao tn. 2. ...

не н�…
1200 m²
210 000 € 175 €/m²

Uus tn 9, Keila, Harjumaa

Müüa kõrgete lagedega avar äripind Keilas!

Участок 3706, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...

Müüa kõrgete lagedega äripind Keila kesklinnas.PLANEERINGTegu ühe suure ruumiga. ...

бюро…
104.9 m²
209 800 € 2 000 €/m²

Koskla tn 20, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

Paindliku planeeringuga äripind Kristiine ja kesklinna piiril.

Участок 2673, этаж 1/3, квартирная собственность, нуждается в санремонте, газовое ...

Müüa 1. korrusel asuv 82,4 m² suurune äripind Koskla tn 20 majas.Tegemist on avara ja ...

бюро…
82.4 m²
209 000 € 2 536 €/m²

Vilaski, Valga vald, Valgamaa

Участок 49900, год постройки 1970, Печное отопление, электрическое отопление, твёрдое ...

Kohtutäitur Anne Böckler avaldab teadaande täitemenetluse seadustiku (TMS) § 153 lõike ...

не н�…
3286.7 m²
208 000 € 63.3 €/m²

Lossi 18, Viljandi, Viljandimaa

Vitriinakendega äripind Viljandi kesklinnas

Этаж 1/3, частная собственность, готов, городское отопление, промышленное напряжение, ...

Müüa esimese korruse äripind Viljandi kesklinnas Lossi tänaval!Suletud netopind 105 m². ...

торг…
105 m²
205 000 € 1 952 €/m²

Radari tee 7-115;215, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis

Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aasta märtsis valmivas Radari 7 ...

бюро…
118.5 m²
202 000 € 1 705 €/m²

Tartu mnt 44-68, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

КУХНЯ ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ! ВАШ НОВЫЙ 2-КОМНАТНЫЙ ДОМ В ЦЕНТРЕ ГОР

Участок 2451, этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Дома и коммерческие помещения класса А для умного будущего! Выберите свой новый дом ...

обсл…
43.8 m²
200 500 € 4 578 €/m²

Kambi tee 8, Papsaare, Pärnu, Pärnumaa

Просторное коммерческое помещение гаражно-складского типа рядом

Участок 4645, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, новый трубопровод, ...

Просторное коммерческое помещение типа гараж-склад рядом с автодромом Porsche Ring ...

скла…
160.2 m²
200 250 € 1 250 €/m²

Uus, Ülejõe, Tartu, Tartumaa

Этаж 1/1

Müüa kasutusel ärihoone, mille ehitusalune pind on 110 m2, kogu piiratud kinnistu pind ...

торг…
84.4 m²
200 000 € 2 370 €/m²

Luise tn 22, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Tule kliendipäevale 27.05.2026 kell 15.00-15.30!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee HEA ...

не н�…
91.3 m²
200 000 € 2 191 €/m²

Liivalaia tn 32, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ÜÜRITOOTLUS 12,6 %

Квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1960, душ, сауна, ...

MÜÜA ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS! ÜÜRNIKUKS INDIA RESTORAN.MAJA ...

торг…
145.6 m²
200 000 € 1 374 €/m²

Viru tn 9, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Офис во дворе с балконом на улице Виру!

Этаж 3/5, движимая вещь, каменный дом, готов, год постройки 1900, электрическое ...

В продаже отремонтированное коммерческое помещение в обновлённом здании по адресу Viru ...

бюро…
49.3 m²
199 900 € 4 055 €/m²

Nooruse tn 3, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

ПРЕМИАЛЬНЫЙ БИЗНЕС-ОБЪЕКТ В ЦЕНТРЕ ЙЫХВИ!!!

Участок 1770, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...

ГОТОВЫЙ БИЗНЕС-ОБЪЕКТ В ЦЕНТРЕ ЙЫХВИ С ВЫСОКИМ ИНВЕСТИЦИОННЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ.В центре ...

бюро…
539 m²
199 000 € 369 €/m²

Kentmanni 28, Südalinn, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческое помещение в центре города — место вашего успеха

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Представительное коммерческое помещение с витринными окнами в центре города — разумный ...

не н�…
53.3 m²
199 000 € 3 734 €/m²

Narva mnt 13, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Pro-Kapitali ärikeskuses.

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa äripind Pro Kapitali ärikeskuses.Sobib niin kaubandus-, teenindus- kui ka ...

бюро…
70.9 m²
199 000 € 2 807 €/m²

Uus-Sadama 21, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

AVATUD HINNAPAKKUMISTELE!

Этаж 3/4, квартирная собственность, год постройки 1977 ...

ÄRIPIND D-TERMINALI NAABRUSES!Müüa äripind Uus-Sadama 21 asuvas büroohoones.3.korrusel ...

бюро
93 m²
199 000 € 2 140 €/m²

Ülgase tee 15, Kallavere, Jõelähtme vald, Harjumaa

Старый фермерский комплекс на продажу на окраине Таллинна!

Участок 7900, 1. этаж, частная собственность, бревенчатый дом, в среднем состоянии, год ...

Старый фермерский комплекс на продажу на окраине Таллинна!Продается прекрасный сельский ...

обсл…
274 m²
199 000 € 726 €/m²

Pargi 27, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Бизнес-здание в центре Йыхви

Частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...

Продается 2-х этажное офисное здание в Йыхви (Jõhvi). Все кабинеты с хорошим ремонтом. ...

не н�…
418 m²
199 000 € 476 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Tänavaäärne äripind kalamajas |suured vitriinaknad

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральная вода, ...

Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ja väliala loovad äritegevuseks väga tugeva aluse.NB - TEGEMIST ON HETKEL ÜHE SUURE SAALIGA, MIS ON KAHEST ERALDI SEISVAST ÄRIPINNAST KOKKU EHITATUD.OSTA ON VÕIMALIK KOGU SUUR PIND, MIS KOOSNEB MÕLEMAST POOLEST, VÕI ÜKS VÄIKSEM OSA. PÕHIANDMED- Äripind: 61,5 m² - Panipaik: 11,5 m² (võimalik juurde osta ...

бюро…
61.5 m²
199 000 € 3 236 €/m²

Pärnu tn 56, Paide linn, Paide, Järvamaa

Paide kesklinnas! Ehitusprojekt (BIM), ehitusluba!

Участок 840, частная собственность, год постройки 1955, душ, центральное отопление, ...

Paide kesklinnas asuv võimalusterohke, 33 toaga investeering korteriteks või ...

1350 m²
198 500 € 147 €/m²

Räga tn 10-38, Haabersti, Tallinn, Harjumaa

Ruumides tegutses eelnevalt üürilepingu alusel laste päevahoid. Praegu on ruumid tühjad ...

бюро…
98.3 m²
197 500 € 2 009 €/m²

Halinga, Loomse, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnumaa

GARAAZ-TOOTMINE-LADU-TEENINDUS

Участок 2207, этаж 1/1, частная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, год ...

Müüa tänavalt eraldi sissepääsuga äripind.Pind on sobilik mitmeks otstarbeks.Suur ...

обсл…
698.9 m²
197 000 € 282 €/m²

Lepatriinu põik 3, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

EHITUS ON ALANUD! 80% RUUMIDEST MÜÜDUD!

Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, гараж, электричество, ...

Uued äripinnad müügil!Tänapäevased ja paindlikud lahendused erinevatele vajadustele! ...

бюро…
110 m²
196 900 € 1 790 €/m²

Juhkentali tn 52, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Просторный офис рядом с автобусным вокзалом

Этаж 2/6, в хорошем состоянии, душ, центральное отопление, Интернет, лифт, кондиционер, ...

Просторный офис в отличном месте рядом с автобусным вокзалом и новым бизнес-кварталом ...

бюро…
70.1 m²
195 900 € 2 795 €/m²

Lepatriinu põik 3-9, Jälgimäe, Saku vald, Harjumaa

EHITUS ON ALANUD! 80% RUUMIDEST MÜÜDUD!

бюро…
109.4 m²
195 826 € 1 790 €/m²

Rävala puiestee 19, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

UUS HIND!!!!

Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Kesklinnas, Rävala pst 19 aadressil ootab üks vitriinakendega äripind uusi ...

торг…
59.1 m²
195 000 € 3 299 €/m²

Tondi 44, Tondi, Kristiine, Tallinn, Harjumaa

MÜÜA ÄRIPIND TONDI 44 MAJAS!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa äripind aktiivses ja hästi ligipääsetavas Kristiine piirkonnas. Tänavaäärne mugav ...

бюро…
116.5 m²
195 000 € 1 674 €/m²

2 Kloostrimetsa tee 56a/2-50, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Продается коммерческое помещение в Пирита!

Этаж 1/3, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, газовое ...

Предлагается на продажу коммерческое помещение, расположенное на 1 этаже по адресу ...

бюро
105.8 m²
195 000 € 1 843 €/m²
БРОНЬ

Kalda tee 26, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa (Забронировано)

Kaubandus- ja teeninduspinnad Kalda Tornis

Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...

Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...

бюро…
86.8 m²
192 262 € 2 215 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%