Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту Laobiksid 65-1000m2- peetritee.ee
Год постройки 2026, тепловой насос, газовое отопление, комбинированное, электричество, ...
Müüki on tulemas suurepärase logistilise asukohaga tootmise- ja laoboksid Tartust 4 km ...
бюро…
141.6 m²
169 920 € 1 200 €/m²
Äripind Viljandi vanalinnas!
Этаж 1/3, частная собственность, готов, год постройки 2008, городское отопление, ...
Müüa äripind Viljandi vanalinnas Arkaadia aias!Äripind toimib hetkel söögikohana, aga ...
обсл…
128.2 m²
169 000 € 1 318 €/m²
Kaasaegne ja esinduslik äripind Kadriorus
Квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, газовое отопление, ...
Müügis on kaasaegne ja esinduslik äripind Kadrioru hinnatud piirkonnas, Narva maantee ...
68.9 m²
169 000 € 2 453 €/m²
Eksklusiivne äripind Jõgeva kesklinnas. Soodushind!
Участок 450, частная собственность, кирпичный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Müüa eksklusiivne äripind Jõgeva kesklinnas! Pangahoones on Eesti taasiseisvumisajal ...
бюро…
348.5 m²
169 000 € 485 €/m²
Pakkuda varjend!
Участок 7519, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, бесплатная парковка, ...
Müüa suurim eraomanduses olev varjend Eestis.Maaaluse kompleksi, endise Vardja ...
скла…
2250 m²
169 000 € 75.1 €/m²
Suur kinnistu, kõrged laed, 100a elekter
Участок 7000, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müüa kelder, mis on sobilik tootmis- ja laohooneks. Tegemist endise toiduainete ...
скла…
648 m²
168 000 € 259 €/m²
Narva maantee 107
Участок 978, квартирная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...
Narva maantee 107
торг…
81.9 m²
168 000 € 2 051 €/m²
Müüa kaarhallid Tallinn-Tartu mnt. ääres!
Участок 11055, частная собственность, ангар, в среднем состоянии, год постройки 1996, ...
Müüa aiaga piiratud kinnistu, millel on 2 kaarhalli. Kaarhallid ehitatud 1996 ja 1997, ...
скла…
1056.9 m²
168 000 € 159 €/m²
Ainsad A klassi äripinnad keskuses! Valmib 2026
Этаж 1/8, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, витрины, ...
UUS TASE JA KÕRGUS OTSE KESKVÄLJAKUL! Kohalik piirkonna maamärk, 15 minuti Tallinna ...
бюро…
62 m²
167 400 € 2 700 €/m²
ПРОДАЕТСЯ БОЛЬШОЕ ЗДАНИЕ ФЕРМЫ/ЛАУТА В МУНИЦИПАЛИТЕТЕ КОСЕ!
Участок 16429, частная собственность
ПРОДАЕТСЯ БОЛЬШОЕ ЗДАНИЕ ФЕРМЫ/ЛАУТА В МУНИЦИПАЛИТЕТЕ КОСЕ!-собственный колодец (80 ...
прои…
165 000 €
Müüa äripind Vilmsi Faehlmanni nurgal - otse tänavalt sissepääs!
Участок 1845, этаж 1/5, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1986, ...
Tallinna kesklinna hinnatud piirkonnas on müüki tulnud suure potentsiaaliga teenindus- ...
обсл…
76.6 m²
165 000 € 2 154 €/m²
MÜÜA ANGAAR RAKVERE LINNAS
Участок 6854, этаж 1/1, совладение, в среднем состоянии, год постройки 1990, ...
Müüa angaar koos kontori- ja tööruumidega Rakveres. Müügile on tulnud praktiline ja ...
не н�…
537 m²
165 000 € 307 €/m²
Müüa tööstuskrunt Saue vallas, Laitses
Müüa suure krundiga tööstuslik kinnistu Laitses, Saue vallas Harjumaal.Kinnistul asub ...
скла…
3125 m²
165 000 € 52.8 €/m²
Laoboksid 65-1000m2 - peetritee.ee
Год постройки 2026, тепловой насос, газовое отопление, электричество, центральная вода, ...
бюро…
135.9 m²
163 080 € 1 200 €/m²
Hinnavõit kuni 20 000€! Majad valmis!
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, душ, ...
MÜÜA ÄRIPIND SAUE KESKUSES — 2025. a lõpus valminud A-energiaklassi majas. Äripinna ...
бюро…
68.7 m²
163 056 € 2 373 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Sadama Korterid - korter-äripind Pirita uues majas
Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
Sadama Korterid Pirita jahisadama läheduse, nii ärikorterid kui elukondlikud korterid. ...
бюро…
41.8 m²
162 097 € 3 878 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
MÜÜA KINNISTU, KOOS OSAGA KONTORIHOONEST!
Участок 6535, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Eraldi kinnistuna müüa Ringtee 1e, mille hulka kuulub ka osa kontorihoonest, osa ...
бюро…
331.6 m²
162 000 € 489 €/m²
MÜÜA ÄRIHOONE KOSEL
Готовый, нуждается в санремонте, год постройки 1932, Печное отопление, твёрдое топливо ...
206.1 m²
160 000 € 776 €/m²
Этаж 3/18, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, душ, центральное отопление, ...
MÜÜA MODERNE 1-TOALINE BÜROO/KORTER ROCCA TOWERS MAJASMüüa modernne ja isikupärane ...
бюро
32.8 m²
160 000 € 4 878 €/m²
Väga hea nähtavusega. Suured vitriinakand kahes su
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Väga hea nähtavusega. Suured vitriinaknad kahes suunas.
бюро…
49.2 m²
160 000 € 3 252 €/m²
Terrassiga äripind Tabasalu uusimas hoones!
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2026, ...
ÄRIPIND– 2026. aasta lõpus valmiv äripindadega kortermaja– Soeta ja ära maksa enam ...
бюро…
41.8 m²
159 900 € 3 825 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
MÜÜA KOHT, MIS OOTAB SUURT AJU JA JULGET IDEED!
Участок 1207, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
343.6 m²
159 000 € 463 €/m²
бюро…
48.6 m²
159 000 € 3 272 €/m²
Arenduspotentsiaaliga kinnisasi Otepää südames!
Участок 1207, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, душ, ...
Hind ei ole kivist, tee omapoolne mõistlik pakkumine.Rahvusvaheliselt tuntuimas Eesti ...
159 000 €
бюро…
50.8 m²
159 000 € 3 130 €/m²
Müüa hea asukohaga äripind Pärnu vanalinnas!
Участок 489, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Linna südames ja suvisel tuiksoonel asuvatel äripindadel on Eesti Optik prillipood ...
торг…
89.8 m²
159 000 € 1 771 €/m²
KAUBANDUS/KAUPLUS/BÜROOHOONE RAKVERE LINNAS!
Участок 1081, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...
Müüa kauplus, äripind, büroo, kaubandus, teenindus, ladu, tootmine, 177 m²-Rägavere tee ...
торг…
177 m²
159 000 € 898 €/m²
Участок 1845, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Vilmsi 28 aadressil, Tallinna kesklinna aktiivses ja nähtavas piirkonnas, on müüki ...
обсл…
73.1 m²
157 300 € 2 152 €/m²
MÜÜA ÄRIPIND JÄRVEKÜLAS KÄOKELLA ELURAJOONIS
Участок 9690, этаж 1/3, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2023, ...
Müüa äripind Järvekülas uue kolmekorruselise korterelamu esimesel korrusel. Pind sobib ...
бюро…
87.3 m²
157 140 € 1 800 €/m²
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA LAOPIND Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...
скла…
91.4 m²
157 000 € 1 718 €/m²
ПАРКОВКА И КЛАДОВКА В ЦЕНЕ!
Этаж 2/24, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2027, ...
Manhattan — 24-этажный жилой дом с новыми коммерческими помещениями.Самое высокое жилое ...
не н�…
45.1 m²
157 000 € 3 481 €/m²
Коммерческое помещение в престижном районе
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки ...
Продается многоцелевое коммерческое помещение в отличном месте в центре ...
бюро…
160.4 m²
155 000 € 966 €/m²
Перспективная бизнес площадь в центре города!
Участок 1656, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Обновлённое здание в отличной локации города!Идеально подходит для различных видов ...
бюро…
441.1 m²
155 000 € 351 €/m²
3- korteriga ja äripindadega maja Kilingi-Nõmmes
Участок 2500, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Avar ja mitmekülgsete võimalustega maja Kilingi-Nõmme keskuses! Müügis on ...
торг…
317.2 m²
154 950 € 488 €/m²
Квартира свободна!
Этаж 2/13, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Продаётся квартира / офисное помещение в квартале LõvirahuПродаётся светлая и уютная ...
28 m²
154 900 € 5 532 €/m²
Marati Kvartal - kogu sisustus hinnas!
Этаж 1/1, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2025, ...
Otse Põhjala tehase vastu kerkis värskelt 2025. aastal uus elu- ja ärikvartal. Julgete ...
бюро…
44.8 m²
154 900 € 3 458 €/m²
Suurte vitriinakendega äripind !
Этаж 1/5, каменный дом, готовый, год постройки 2001, кухня, холодильник, электричество, ...
Suurte vitriinakendega sobilik äripind toitludtudasutuse jaoks.Äripind asub hästi ...
торг…
114.6 m²
154 500 € 1 348 €/m²
Stiilsed kodud Kristiine, Haabersti ja Põhja-Tallinna piiril
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, городское отопление, Интернет, ...
Mustjuure Linnakodud on uus A energiatõhususega korterelamute arendus, mis kerkib ...
не н�…
37.4 m²
154 000 € 4 118 €/m²
Müüa endine külmlaut abiruumidega. Veisefarm.
Участок 28287, частная собственность, год постройки 2004, бойлер, душ, туалет и ванная ...
скла…
2420 m²
154 000 € 63.6 €/m²
kehtiva üürilepinguga
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2016, душ, ...
Müüa heas seisus ja hoitud 2-toaline sisustatud korter!Korteriomand on ehitisregistris ...
День клиента: СЕГОДНЯ 10:00-11:00
51.3 m²
153 700 € 2 996 €/m²
ПРОСТОРНЫЙ ОФИС РЯДОМ С FAHLE PARK И ВОКЗАЛОМ
Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ПРОДАЕТСЯ ПРОСТОРНЫЙ ОФИС В ОТЛИЧНОМ РАСПОЛОЖЕНИИ РЯДОМ С FAHLE PARK И АВТОБУСНЫМ ...
бюро…
57.7 m²
153 230 € 2 656 €/m²
Этаж 1/3, год постройки 1998
Продается недвижимость в Ласнамяэ на Линнамяэском шоссе, кадастровый номер ...
118.5 m²
150 000 € 1 266 €/m²
Tootmishoone Haapsalus/Uuemõisas
Участок 755, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa hoonestatud kinnistu Haapsalu linnas Uuemõisa tööstusalal Ehitajate tee ...
прои…
424.3 m²
150 000 € 354 €/m²
Pärna tee 3
Участок 4936, 1. этаж, частная собственность, в среднем состоянии, душ, Интернет, ...
Pärna tee 3
прои…
795 m²
150 000 € 189 €/m²
Hea asukohaga sissetöötanud lillepoe ruumid!
Участок 1630, этаж 1/2, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1965, ...
Müüa äripind suurepärase nähtavusega kaubandushoones – võimalus luua oma ettevõtte ...
бюро…
109 m²
150 000 € 1 376 €/m²
Müüa äripind Narva kesklinnas
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1963, центральное ...
MÜÜA ÄRIPIND NARVAS - ENERGIA 2Äripind asub aadressil Energia 2, Narva ning selle ...
не н�…
344.9 m²
150 000 € 435 €/m²
MÜÜGIL ON TOITLUSTUSASUTUS ABJA-PALUOJA LINNAS!
Участок 1708, этаж 1/1, частная собственность, деревянный дом, готов, год постройки ...
не н�…
177.9 m²
150 000 € 843 €/m²
• Продается/сдается в аренду коммерческоe помещениe на 1 этаже •
Этаж 1/3, совладение, в хорошем состоянии, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
Продается или сдается в аренду (освободится 02.2025) коммерческоe помещениe ...
скла…
1347.4 m²
150 000 € 111 €/m²
Hea asukohaga äripind!
Участок 2202, частная собственность, готов, год постройки 1984, центральное отопление, ...
Müügile on tulnud äripind, üldpinnaga kokku 529 m2. aadressil Vilja 21.Tegemist on ...
обсл…
529 m²
150 000 € 284 €/m²
KAUBANDUS/MAJUTUS/BÜROO HOONE MAARDU KESKLINNAS!
Участок 1039, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa honestatud ärikinnistu suurepärste ärivõimalustega Maardu ...
бюро…
250.4 m²
150 000 € 599 €/m²