Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Müüa Kuressaare südalinnas
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готов, электрическое отопление, ...
Esimese korruse pind koosneb mitmest ruumist - kunagisest müügisaalist ja laoruumist + ...
торг…
119.8 m²
128 186 € 1 070 €/m²
Hoovimaja kesklinna lähedal!
Каменный дом, готовый, новый, год постройки 1977, душ, центральное отопление, кухня, ...
Otsid ideaalselt paindlikku kinnisvara kesklinna lähedal? Siis on see pakkumine just ...
бюро…
66.2 m²
128 000 € 1 934 €/m²
Atraktiivne arendus kauni Sangaste Lossi kõrval!
Участок 7524, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa super asukohaga kinnistu maalilise Sangaste Lossi kõrval.Asukoht: Kinnistu asub ...
скла…
1500 m²
127 900 € 85.3 €/m²
Pottula tee 18
Участок 12514, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1978, промышленное ...
Pottula tee 18
прои…
2232.9 m²
127 000 € 56.9 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA BÜROO + LADU Mõigu Tehnopargis
Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, тепловой насос, ...
Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aasta märtsis valmivas Radari 7 ...
бюро…
71.1 m²
127 000 € 1 786 €/m²
• Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра •
Участок 2375, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Продается склад с хорошим подъездом, недалеко от центра Йыхви.Одна часть здания сдается ...
скла…
617.2 m²
125 000 € 203 €/m²
Ehitus on alanud, küsi pakkumist!
Участок 2116, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
2-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...
бюро…
41.2 m²
125 000 € 3 034 €/m²
Müüa tootmishoone Uhtna alevikus
Участок 3480, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 1973 ...
Müüa hea ligipääsetavusega tootmishoone Uhtna alevikus. Suurepärane võimalus ...
скла…
692 m²
125 000 € 181 €/m²
Ehitus on alanud, küsi pakkumist!
Участок 2116, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
3-toaline korter, mis on arvel äripinnana ja kasutatav nii rendikorterina, elamiseks ...
бюро…
41.2 m²
123 000 € 2 985 €/m²
ПРОДАЕТСЯ ГОТОВЫЙ БИЗНЕС!
Этаж 2/3, готовый, новый, год постройки 2023, стенной шкаф ...
HIND: 122 870 + KMMüüa hea üüripotentsiaaliga korter Tallinna stiilseimas elu- ja ärikvartalis, ajaloolises masinatehases.Ideaalselt sobib nii lühiajaliseks või pikaajaliseks väljaüürimiseks, kui ka vingeks stuudio-või kodukontoriks.KORTER JA SISEVIIMISTLUS• Kogu piltidel olev sisustus ja tehnika kuuluvad hinna sisse • Kvaliteetne siseviimistlus• Kalasabaparkett• AXORi sanitaartehnika• Integreeritud jahutussüsteem• 3-kordsed ...
бюро…
26.4 m²
122 870 € 4 654 €/m²
Rohkem infot www.kaldatorn.ee
Этаж 1/15, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026 ...
Tartu 15-korruseline uusim ja lähiaja viimane kõrghoone pakub unikaalset võimalust: ...
бюро…
49.4 m²
121 475 € 2 459 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Tootmis- ja laohooned Kuremaal
Участок 4661, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Jõgeva vallas Kuremaal on müüa tootmishoonete kompleks, mis koosneb 19-nest hoone ...
скла…
700 m²
1 д назад
121 000 € 173 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA 3-TOALINE ÄRIPIND!
Каменный дом, готовый, новый, год постройки 1956, душ, центральное отопление, кухня, ...
KORTERKORTERI HINNALE LISANDUB KM!Müügil on avar 3-toaline mitteeluruum maja sokli ...
бюро…
61.5 m²
121 000 € 1 967 €/m²
TÖÖSTUSHOONE KÕRGE JA LAIA UKSEGA
Участок 910, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
Müüa tööstushoone Kohila tööstuspiirkonnas. Võimalik kasutada töökojana või laona. ...
не н�…
89.5 m²
120 000 € 1 341 €/m²
Ruumid tootmiseks, ladustamiseks, kanaliga garaaz!
Участок 565, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в ...
Müüki on tulnud mitmekülgse kasutusvõimalusega äripind Kose keskuse vahetus ...
обсл…
244 m²
120 000 € 492 €/m²
Narva Space — пятиэтажный дом с зонами для совмест
Участок 2679, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
Компания Altro Capital OÜ продает недвижимость, расположенную по адресу: улица Туру, 5, ...
бюро…
3503 m²
120 000 € 34.3 €/m²
KONTORI PIND LUCCARANNA ARENDUSEL
Этаж 1/3, каменный дом, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, вентиляция ...
Üürile anda oma sissepääsuga väike äripind Haaberstis. Sobib ideaalselt bürooks, ...
бюро…
31.6 m²
119 900 € 3 794 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS
Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...
Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...
бюро…
75.8 m²
119 900 € 1 582 €/m²
INVESTORI VÕIMALUS PÕLVA KESKUSES
Участок 1551, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1950, Интернет, ...
Müüa arenduspotentsiaaliga kinnistu Põlva linnas, Kesk tn 22. Hoone on viidud nn ...
не н�…
446.6 m²
119 000 € 266 €/m²
Riia maantee 28
Квартирная собственность
Riia maantee 28
торг…
93.6 m²
117 300 € 1 253 €/m²
Uued Loftid Kristiines
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, индукция, ...
Kristiine roheluses, Tondi ja Lilleküla piiril, on valminud uus neljakorruseline ...
не н�…
32.1 m²
115 300 € 3 592 €/m²
Хорошая инвестиция с надежным арендатором!
Этаж 1/3, год постройки 1945
Продаются эксклюзивные помещения в историческом здании.Помещения находятся по адресу ...
102 m²
115 000 € 1 127 €/m²
Готовый, обновлённый, газовое отопление, вход с улицы, бесплатная парковка, вентиляция, ...
Müüa korteriomand - mitteeluruum/äripind Kristiine ja Kesklinna piiril, Lille miljööväärtuslikus asumis, renoveeritud väikeses kortermajas 1. korrrusel/kõrge soklikorrus. Stabiilne ja pikaajaline investeering. Äripind on väljaüüritud samale üürnikule 10 aastat, tähtajatu üürilepinguga (üür 518 eur/kuus+ kõrvalkulud). Võimalik lõpetada 3 kuulise etteteatamisega.Maja ise asub Kristiine Keskuse lähedal vaiksel kõrvaltänavas, kuhu liikluse ...
бюро…
49.4 m²
115 000 € 2 328 €/m²
Uus hind!<br /> Hinnale lisandub käibemaks!
Участок 2913, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, ...
обсл…
245 m²
115 000 € 469 €/m²
Müüa vitriinakendega ruum Vanalinnas
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, платная парковка, ...
Müüa väike hubane suurte vitriinakendega kaubanduspind Vanalinnas.Võib kasutada väikse ...
13.4 m²
115 000 € 8 582 €/m²
Külaliskorter Graf Zeppelini majas!
Участок 867, этаж 2/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2020, душ, ...
Müügile tuli külaliskorter Graf Zeppelini majas Pärnu kesklinnas – suurepärane ...
бюро…
38.2 m²
115 000 € 3 010 €/m²
Этаж -1/5, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1938 ...
Продается тихая, комфортабельная и удачно расположенная двухкомнатная квартира на ...
бюро
51.1 m²
115 000 € 2 250 €/m²
UUS! 100 m² laoboksid uues Vahi Äripargis müügiks
Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой насос, ...
Uued moodsad laoboksid | Vahi Äripark | Vahi tee 19/1 | Boks 3Vahi Äriparki rajatakse ...
скла…
100 m²
114 900 € 1 149 €/m²
Hea investeering Volta Galerii Loftis!
Этаж 2/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
Müügile on tulnud stiilne, katuseaknaga majutusfunktsiooniga äripind ajaloolises Volta tehasehoones! Suurepärane investeering!Volta Galerii Loftid asuvad Tallinna stiilseimas mixed-use elu- ja äripiirkonnas Volta Kvartalis. Hinnatud asukoht Kalamaja kultuuri- ja meelelahutuse tuiksoonel, otse üle tee Noblessneri jahisadamast ja rohetavast Kalamaja pargist. Logistiliselt mugav paiknemine uuel Kalaranna ristmikul tagab kiire ja sujuva ...
бюро…
23.6 m²
114 500 € 4 852 €/m²
Värskelt renoveeritud äripind!
Этаж -1/4, квартирная собственность, год постройки 1940 ...
Это коммерческое помещение, недавно отремонтированное в 2023 году, предлагает ...
торг…
63.5 m²
114 000 € 1 795 €/m²
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Vanalinnas, Rataskaevu tänaval on müügis äripind. Sobib inimestele, kes hindavad ...
бюро…
20.9 m²
113 000 € 5 407 €/m²
Отличное месторасположение!
Этаж 1/17, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, центральное ...
Продаётся коммерческая площадь в проекте от компании ENDOVERК цене добавляется ...
бюро…
21 m²
112 900 € 5 376 €/m²
Kõrge tootlus / Airbnb võimalus
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, индукция, новый трубопровод, ...
ÄRIPIND: – Pindala 37,3 m² – Mitmetasandiline loft-planeering – 7,4 m² rõdu – Suur ...
не н�…
37.3 m²
112 000 € 3 003 €/m²
Müüa äripind Haapsalu kesklinnas
Участок 3656, этаж 1/5, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1969, тепловой ...
Müüa Haapsalu kesklinnas peatänava ääres äripind, mis paikneb Lihula mnt-l asuva ...
пита…
66.1 m²
110 000 € 1 664 €/m²
Teeninduspind/korteriomand Kristiine keskuses
Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, газовое отопление, ...
Müüa Endla tänava ääres, hea nähtavusega äri-/teeninduspind (korteriomand) . Sissepääs otse tänavalt ning ka hoovist. Korteriomandi pind koosneb kahest ruumist ning WC-st/dushiruumist. Maja kütab oma gaasikatel, mis asub tehnoruumis. Äripinnal vesi-radiaatorid. Soe vesi boileriga.Siseviimistlus on 2025 aastal uuendatud, põrandad plaaditud. Äripinna juurde kuulub parkimiskoht hoovis notariaalse kasutuskorra alusel.Hetkel on äripind ...
бюро…
47.7 m²
110 000 € 2 306 €/m²
ÄRIPIND VAKSALI JA LIIKLUSSÕLME LÄHEDAL!
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1968, центральное ...
Renoveeritud korrusmaja esimesel tasapinnal on pakkumisel äripind, mis on tuntud nii ...
торг…
228 m²
109 900 € 482 €/m²
Soklikorruse äripind, sobib salongiks ja ka eluruumiks
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1934, центральное ...
Продается коммерческое помещение, расположенное на цокольном этаже по адресу Kaupmehe ...
не н�…
41.8 m²
109 000 € 2 608 €/m²
VÕIMALIK OSTA KOOS PARKIMISKOHAGA!
Этаж 2/2, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, ...
Müüa suurepärase asukohaga äripind Jaama tn 76 ärihoones!Äripind asub logistiliselt ...
бюро…
48.4 m²
109 000 € 2 252 €/m²
Ärilise potentsiaaliga kinnistu Põltsamaa südames
Участок 1284, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, год ...
Kui oled mõelnud, et Sinu äriruumid võiks paikneda Põltsamaa linnakese südames, siis ...
не н�…
124.5 m²
109 000 € 876 €/m²
Suurepärane investeerimiskorter Kristiines
Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, отдельный ...
*Квартира готова к немедленному заселению!*Новый 1-комнатный апартамент*Цена 108 790€, к которой добавляется НДС 24%, который можно вернуть при покупке через компанию*В этом же проекте также продаются различные 2- и 3-комнатные квартиры, уточняйте подробнее!*По желанию за дополнительную плату возможны дизайнерская кухня и гардеробы!КВАРТИРАКвартира расположена на высоком 1-м этаже 7-этажного дома. У квартиры отдельный вход.Общая ...
26.1 m²
108 790 € 4 168 €/m²
Viljandiäripinnad.ee
Этаж 1/4, квартирная собственность, в среднем состоянии, год постройки 1998, Печное ...
Müüa esimese korruse äripin, millel on tänavalt kaks sissepääsu ja üks sissepääs hoovi ...
68 m²
104 500 € 1 537 €/m²
Riia mnt 73
Участок 2935, этаж 1/3, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...
Riia mnt 73
обсл…
29.8 m²
104 300 € 3 500 €/m²
Köetav tootmispind Põlva külje all. Elekter 100A.
Участок 1443, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa hea juurdepääsuga kaarhall Põlva vahetus läheduses. Hoone on osaliselt ...
скла…
432 m²
104 000 € 241 €/m²
Vii oma äriidee ellu!<br>Arvukalt ruume ja hea asukoht!
Участок 2952, этаж 2/2, частная собственность, нуждается в обновлении, бойлер, душ, ...
Müüa Aseri valla endine ambulatooriumi hoone. Hoones arvukalt erineva suurusega ruume - ...
обсл…
875.9 m²
101 850 € 116 €/m²
Участок 545, готов, год постройки 1902, электрическое отопление, камин, кладовка, ...
Müüa toimiv restoran-baar “Tõlla Trahter” Lääne-Virumaal, otse omanikult. Tel: ** ** ...
бюро…
220 m²
99 999 € 455 €/m²
Ärikrunt Põltsamaa ordulinnuse ja Põltsamaa jõe ligidal
Участок 3038, каменный дом, год постройки 1980, электричество, вода, бесплатная парковка ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
816 m²
99 900 € 122 €/m²
СУПЕР ПРЕДЛОЖЕНИЕ- 10 000 ЕВРО ДЕЙСТВУЕТ ДО 15.06
Этаж 1/18, новый, год постройки 2022, центральное отопление, Интернет, электричество, ...
Выгодное предложение для инвестора! Готовое коммерческое помещение под салон/кабинет с ...
бюро…
23.8 m²
99 900 € 4 197 €/m²
Kompaktne, väga heas korras!
Участок 1969, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1965, душ, ...
Jõgeva linna lähistel müüa mitmeotstarbeline ärihoone.Hoone on rekonstrueeritud ...
бюро…
190.8 m²
99 900 € 524 €/m²
Hea nähtavusega äripind üürilepinguga
Этаж 1/2, готовый, обновлённый, газовое отопление, вход с улицы, вода, витрины, ...
Müüa äripind suure vitriinakna ja eraldi sissepääsuga Endla tänavalt. Tallinna Kristiine Keskuse vahetusläheduses on müügile tulnud renoveeritud 40,4 m² äripind, mis sobib nii esindusruumiks, bürooks kui ka teenindusettevõtte tarbeks. Äripind on väljaüüritud tähtajatu üürilepinguga (üüritulu ca 550 eur+kõrvalkulud).Peamised eelised:* Eraldi sissepääs otse Endla tänavalt + võimalus siseneda ka maja hoovist.* Suur vitriinaklaasiga ...
бюро…
40.4 m²
99 000 € 2 451 €/m²
INVESTEERI ÜÜRITOOTLUSEGA KINNISVARASSE
Участок 1783, этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в среднем ...
Müüa äripind kehtiva üürilepinguga Võru linnas.Võru linn, Tartu tänav – suurepärase ...
торг…
113 m²
99 000 € 876 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100