Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Показать карту
Описание
Цель

Posti 32, Mustla, Viljandi vald, Viljandimaa

Müüa renoveeritud äripinnad Mustla keskuses

Этаж 1/2, деревянный дом, в среднем состоянии, новый трубопровод, отопление пола, кухня, ...

Mustla südames aadressil Posti tn 32 müüa kaks 1. korrusel kõrvuti asuvat äripinda, ...

не н�…
121.2 m²
76 000 € 627 €/m²

Jaani tn 6, Antsla linn, Antsla vald, Võrumaa

Antsla kesklinnas koheselt toitlustusvõimeline kohvik ''Stefan''

Участок 756, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Kohvik Antsla kesklinnas ootab omale uut ettevõtlikku omanikku, kes soovib pakkuda ...

торг…
242 m²
75 000 € 310 €/m²

1 Põllu tänav 8, Tapa linn, Tapa vald, Lääne-Virumaa

Недвижимость с инвестиционным потенциалом

Участок 539, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1971, Печное ...

Продаётся коммерческое здание по адресу Пыллу 8, Тапа, Ляане-Вирумаа. Вместительное ...

не н�…
198 m²
75 000 € 379 €/m²

Tondi tn 20, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Majal uus ilme/uus fassaad

Квартирная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1939, душ, ...

Maja fassaad on renoveeritudTondi/Kitseküla piiripeal on tulnud müüki soklikorruse ...

бюро…
31.7 m²
75 000 € 2 366 €/m²

Staadioni tn 9, Kehtna, Kehtna vald, Raplamaa

Ärimaja Kehtna alevikus!

Участок 1427, частная собственность, деревянный дом, нуждается в санремонте, бойлер, ...

Kehtna alevis müüa ärihoone. Puidust hoone on 1 korruseline, välisfassaad on ...

обсл…
231.8 m²
75 000 € 324 €/m²

Kooli tn 17, Helme, Tõrva vald, Valgamaa

Müüa ärimaja Lõuna-Eestis

Участок 2826, частная собственность, каменный дом, коробка с крышей, нуждается в ...

Бывшее общежитие, отлично подходящее для создания дома престарелых, учреждения по уходу ...

торг…
2000 m²
75 000 € 37.5 €/m²

Turba tn 2, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa teisaldamiseks soojustatud viilhall

Этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии ...

Pakkuda teisaldamiseks soojustatud viilhall 15x35m. Kõrgus ca 6m. Ostjal tuleb ise ...

скла…
563.7 m²
75 000 € 133 €/m²

Radari tee 7-208, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, этаж 2/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, душ, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро
50.2 m²
74 000 € 1 474 €/m²

Radari tee 7-112, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA LAOPIND MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, этаж 1/2, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, центральное ...

скла…
38 m²
73 000 € 1 921 €/m²

Kesk tee 30-20, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, тепловой ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
36.7 m²
72 900 € 1 986 €/m²

Nurga tn 7, Põhja rajoon, Maardu, Harjumaa

Продается бизнесплощадь - парикмахерская

Этаж 1/7, квартирная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1985, ...

ЦЕЛЕВОЕ НАЗНАЧЕНИЕ БИЗНЕС-ПЛОЩАДИ – ПАРИКМАХЕРСКАЯ, САЛОН КРАСОТЫ,ЗУБНОЙ ИЛИ МАССАЖНЫЙ ...

бюро…
44 m²
69 900 € 1 589 €/m²

Võidujooksu 7a, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Автомастерская с оборудованием

Этаж 1/1, вентиляция, электричество, новая электропроводка, бронированая дверь, видео ...

Это предложение для тебя, если ты ищешь полностью оборудованный небольшой автосервис в ...

обсл…
63 m²
69 900 € 1 110 €/m²

Ait-Kuivati, Tamsa, Nõo vald, Tartumaa

Ait-kuivati Tamsal

Участок 5076, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
826.5 m²
69 900 € 84.6 €/m²

Kesk tee 30-21, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
34.2 m²
69 900 € 2 044 €/m²

Kivi tn 12a, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

ПРОДАЕТСЯ ЗДАНИЕ КАЗАРМ В ЦЕНТРЕ ГОРОДА!

Участок 3685, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

Продаётся производственный земельный участок со старым зданием казармы.Возможны любые ...

торг…
2000 m²
69 900 € 35 €/m²

1 Rehemäe tee 10, Kärdla linn, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Koht, kus sinu äri saab kasvada!

Участок 3924, готовый, центральная вода, грузовой лифт, вентиляция, бесплатная парковка, ...

Soodushind 69 000 €!Suurepärase asukohaga äri- ja tootmishoone kaasomandi osa Kärdlas – Rehemäe 10, millele on notariaalne kasutuskord seatud.Müüa mitmekülgsete kasutusvõimalustega äri- ja tootmispinnad Kärdla linnas, Rehemäe tänaval. Tegemist on hea ligipääsuga hoonega, mis sobib suurepäraselt ettevõtluseks, tootmiseks, laopinnaks või bürooks.Hoone kirjeldus:* müügis on nii väike osa 1-korruse ja suurem osa 2-korruse ruumidest.* ...

бюро
471.4 m²
69 000 € 146 €/m²

Kesk tee 30-24, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUED LAOPINNAD JÜRI TEHNOPARGIS

бюро…
33.6 m²
68 900 € 2 051 €/m²

Lao tee 3, Tõrvandi, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Lao tee 3 laoboksid valmivad juunis!

Участок 5923, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2026, ...

Tõrvandi Tehnopargis valmivad juuni kuus uued laoboksid suurusega 54,1–75,2 m². Boksid ...

скла…
54.1 m²
2 д назад
67 625 € 1 250 €/m²

Rakvere tn 87, Narva, Ida-Virumaa

Каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 1974, душ, центральное отопление, ...

ПРОДАЁТСЯ ГОТОВЫЙ БИЗНЕС-САЛОН В НАРВЕ!Если вы давно искали помещение, куда можно ...

бюро…
68.9 m²
67 000 € 972 €/m²

Kassisilma tn 9, Räni, Kambja vald, Tartumaa

EELBRONEERING ON ALANUD

Этаж 1/1, панельный дом, новый, год постройки 2026, Интернет, центральный газ, ...

AsukohtLaoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...

бюро…
47.3 m²
66 220 € 1 400 €/m²

Aisa 1, Jõõpre, Pärnu, Pärnumaa

Äripind Jõõpre külas

Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...

торг…
390.3 m²
65 000 € 167 €/m²

Radari tee 7-205, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA BÜROO Mõigu Tehnopargis

бюро
40.7 m²
65 000 € 1 597 €/m²

Munamäe, 8a, Otepää linn, Otepää vald, Valgamaa

Munamäe 8a kinnisasi Otepää südames!

Участок 788, частная собственность, каменный дом, центральное отопление, электричество, ...

Munamäe 8a kinnisasja üldpindala on 788 m². Kinnisasjal asuv hoone, mille ehitusalune ...

65 000 €

1 Jüri tn 43d, Võru, Võrumaa

Hea asukoht!

Участок 127, частная собственность, готовый, нуждается в обновлении, тепловой насос, ...

Müüa Võru linnas hea asukohaga kaupluse hoone. Vajab renoveerimist. Elektri peakaitse ...

торг…
55 m²
65 000 € 1 182 €/m²

Virbi tn 10, Lasnamäe, Tallinn, Harjumaa

Отличный инвестиционный объект!

Этаж -2/16, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2017, ...

Продаётся помещение на нижнем этаже жилого дома.Расположено на - 2 этаже ...

бюро…
62.8 m²
63 000 € 1 003 €/m²

Telliskivi tn 62, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

LAIENE ENDA ÄRIGA TLELLISKIVISSE!

Этаж 1/2, в хорошем состоянии, Интернет, возможность варианта с мебелью, терасса, ...

Tule, tutvusta ja paku enda tooteid ning teenuseid keset tõelist kultuurimekat, ...

пита…
48 m²
62 000 € 1 292 €/m²

Jaama tn 8a, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Хорошее предложение!

Год постройки 2000, тепловой насос, Интернет, электричество, отдельный вход, возможность ...

Продается коммерческое помещение в Йыхви, общая площадь 108,9 м2, кадастров номер ...

108.9 m²
62 000 € 569 €/m²

Vahi tee 19/1-1, Vahi alevik, Vahi alevik, Tartu vald, Tartumaa

UUS! Praktilised laoboksid Vahi Äripargis

Этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, тепловой насос, ...

Uued moodsad laoboksid | Vahi Äripark | Vahi tee 19/1 | Boks 1Vahi Äriparki rajatakse ...

скла…
50 m²
62 000 € 1 240 €/m²

Helgi tee 14-A01, Peetri, Rae vald, Harjumaa

Büroopind köögiga

Этаж 2/2, новый, год постройки 2024, душ, тепловой насос, газовое отопление, кухня, ...

Müüa büroopind Helgi Ladudes – Heli tee 14, büroo A01Hoone ja keskkonna ...

бюро
38.1 m²
60 900 € 1 598 €/m²

1 Tobrokamäe, Mikitamäe, Setomaa vald, Võrumaa

Tootmismaa koos kahe viilhalliga!

Участок 12300, частная собственность, ангар, готовый, электричество, дороги в хорошем ...

Müüa avar tootmiskinnistu Mikitamäel, kaunil Setomaal!Suurepärane võimalus ettevõtjale või investorile – müügile on tulnud 12300 m² tootmismaa sihtotstarbega kinnistu, millel paiknevad kaks suurt viilhalli pindaladega 358,4 m² ja 360 m². Elektriliitumine 3x64A.Hooned on vastupidavate metallkonstruktsioonidega ning sobivad suurepäraselt tootmiseks, ladustamiseks või erinevateks majandustegevusteks. Hetkel on angaarides kasutusel ...

торг…
718.4 m²
60 000 € 83.5 €/m²

Kaatri, Pöide, Saaremaa vald, Saaremaa

1,5ha suurune tootmismaa krunt Pöide kiriku kõrval

Участок 15086, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год ...

Müüa mitmete võimaluste ja ideede realiseerimiseks 1,5ha suurune hoonestatud tootmismaa ...

не н�…
645.5 m²
60 000 € 93 €/m²

Mingi tee 5-19, Reolasoo, Kambja vald, Tartumaa

HEA LIGIPÄÄSUGA GARAAŽIBOKS

Этаж 1/1, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2023, электрическое ...

Kiiresti arenevas Reola Tööstuspargis on valminud ärihoone, kus on veel pakkuda erineva ...

торг…
47.6 m²
59 500 € 1 250 €/m²

Tehnopargi tee 9-6, Tõrvandi, Kambja vald, Tartumaa

Laoboksid 18,6 - 300 m2 - boxid.ee

Новый, год постройки 2025, тепловой насос, электрическое отопление, электричество, ...

Ülenurme tehnopargis Tõrvandis on valmimas kaasaegne, funktsionaalne ning hästi ...

скла…
49.2 m²
59 040 € 1 200 €/m²

Jassu, Neitla, Järva vald, Järvamaa

Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский

Участок 20479, частная собственность

Продается старинный амбарный комплекс в деревне Нейтла, Ярваский уезд.На участке ...

прои…
4070.8 m²
59 000 € 14.5 €/m²

1 Metsatuka, Männamaa, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Unikaalse hoonestusega maatükk

Участок 19842, частная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, ...

Uut omanikku ootab endine Männamaa Algkool-Lasteaia kinnistu. Kinnistul on täielikult renoveerimist vajav ca 1000 m2 korralike kiviseintega koolihoone. Sotsiaalmaa., ühiskondlike ehitiste maa. Sobib teenuse pakkumine alaliseks või ajutiseks elamiseks (sh ärilisel või sotsiaalse eesmärgil) Näiteks võib kinnistule rajada hooldekodu, tugikeskuse, päevahoiu, haridusasutuse, majutusasutus jne. Elektriliitumine 80A.Tsentraalvee ja ...

бюро…
1079 m²
59 000 € 54.7 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%