Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Tulutootev kinnistu Pärnus, A.H.Tammsaare pst 35
Участок 22210, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Hoonestatud kinnistu, millel on lisaks realiseerimata ehitusõigus. Kinnistul olev ...
разм…
10993 m²
2 д назад
17 500 000 € 1 592 €/m²
Уникальнай комплекс на берегу моря!
Участок 38861, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
На продажу выставлен уникальный винтажный комплекс для отдыха "MERERANNA" ...
разм…
38861 m²
11 500 000 € 296 €/m²
Hoonestatud detailplaneeringuga KINNISTU 5439 m²
Участок 5439, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...
Müüa kehtiva detailplaneeringuga kinnistu suurusega 5439 m² logistiliselt väga heas ...
не н�…
2859 m²
10 000 000 € 3 498 €/m²
Detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu
Участок 5442, этаж 1/2, душ, газовое отопление, центральное отопление, Интернет, вход с ...
Müüa kehtestatud detailplaneeringuga hoonestatud kinnistu Sikupilli kaubanduskeskuse ...
бюро…
23040 m²
10 000 000 € 434 €/m²
Участок 57406, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
RIIGI KINNISVARA AVALIK ELEKTROONNE ENAMPAKKUMINE SÜSTA KINNISTUTE TERVIKVARANA ...
12928 m²
8 270 000 € 640 €/m²
Ainulaadne asukoht - Raekojaplatsi vahetu lähedus!
Участок 2262, частная собственность, готовый, обновлённый, год постройки 1985, газовое ...
Ainulaadne võimalus arendada kinnisvara, Tallinna vanalinna kõige atraktiivsemas ...
5651 m²
7 900 000 € 1 398 €/m²
Hoonel on olemas kasutusluba!
Участок 9446, готовый, в хорошем состоянии, душ, газовое отопление, кухня, Интернет, ...
Pakkuda logistiliselt väga heas asukohas suur tootmishoone kogu pindalaga ...
3790 m²
1 д назад
6 420 000 € 1 694 €/m²
MÜÜA LOGISTILISELT HEA ASUKOHAGA ÄRIHOONE!
Участок 3540, частная собственность, каменный дом, готов, газовое отопление, ...
Müüa 11-korruseline büroohoone kogupinnaga 8511 m², millest hoone torni osa moodustab ...
бюро
8511 m²
6 180 000 € 726 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
5341 m²
5 821 690 € 1 090 €/m²
Ermistu järvemajand
Участок 43624, частная собственность, в хорошем состоянии, сауна, тепловой насос, ...
Ermistu järvemajand
пита…
43624 m²
5 600 000 € 128 €/m²
TÄIELIKULT RENOVEERITUD MAJUTUSHOONE TALLINNA SÜDALINNAS
Участок 417, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Продается полностью реновированное здание для размещения в центре Таллина. Объект ...
не н�…
1370 m²
5 000 000 € 3 650 €/m²
РОСКОШНОЕ И ПРИВАТНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ ЗДАНИЕ!
Участок 1103, этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год ...
Эксклюзивное предложение в сердце Кадриорга — представительское здание класса ...
бюро…
926.8 m²
1 д назад
5 000 000 € 5 395 €/m²
Unikaalne võimalus - uueväärne, täisautomaatne majutushoone süda
Участок 417, частная собственность, обновлённый, год постройки 2019 ...
A-klassi asukohaga uus ärihoone Tallinna südalinnas Vabaduse väljaku vahetus ...
бюро…
1369 m²
5 000 000 € 3 652 €/m²
Viljandiäripinnad.ee
Участок 6771, год постройки 1970, центральное отопление, грузовой лифт ...
Müüa ärihoone Viljandi kesklinna keskel, uue haigala ja turuplatsi vastas. 2026 ...
6600 m²
4 440 000 € 673 €/m²
Erakordne Investeerimisvõimalus: Merchant’s House Hotell Tallinn
Участок 1067, частная собственность, каменный дом, обновлённый, центральное отопление, ...
обсл…
1952 m²
4 400 000 € 2 254 €/m²
Производственное здание на продажу
Участок 12000, этаж 1/1, новый
Складско-производственное здание, построенное в 2020 году, продается недалеко от ...
бюро…
4100 m²
4 400 000 € 1 073 €/m²
Müüa tootmishoone, asukoht Via Baltica ääres
Участок 30717, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2014, душ, твёрдое ...
Müüa atraktiivne sale-and-leaseback investeerimisobjektMüügis on väljaüüritud ...
прои…
5531.2 m²
2 д назад
4 258 000 € 770 €/m²
Очаровательный отель в самом сердце старого города.
Участок 535, частная собственность, каменный дом, обновлённый, ванная, душ, туалет и ...
Расположенный в исторической городской стене, Rija Old Town Hotel представляет собой ...
1232 m²
3 900 000 € 3 166 €/m²
MÜÜA hotelli/üürimaja projekt kesklinnas
Участок 1245, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa 76 apartmendiga arendusprojekt Tallinna kesklinnasMüüa ehitusloaga ärihoone Tartu ...
бюро…
2192.5 m²
3 850 000 € 1 756 €/m²
Отель Rocca al Mare - Действующий отель на 43 номера с SPA<br />
Участок 1115, частная собственность, готов, год постройки 2008, газовое отопление, лифт, ...
Отель Rocca al Mare - это специально спроектированный гостиничный объект, построенный в ...
1724.4 m²
3 750 000 € 2 175 €/m²
J.V Jannseni 5
J.V Jannseni 5
прои…
97874 m²
3 500 000 € 35.8 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
бюро…
3052 m²
3 326 680 € 1 090 €/m²
Kindel rahavoog, sotsiaalne väärtus!
Участок 69700, частная собственность, бревенчатый дом, новый, год постройки 2020, ...
Varsa tee 16 kinnistul on valminud ainulaadne ja terviklik elukeskkond, mis on rajatud ...
разм…
1273.2 m²
3 300 000 € 2 592 €/m²
Eksklusiivne võimalus!
Дороги в хорошем состоянии, Läänemeri море
Müüa ainulaadne sadama- ja meretaguse kinnistu Varese sadama alal – ideaalne ...
прои…
28245 m²
3 000 000 € 106 €/m²
Suurte arenduspotensiaalidega kinnistud Tartumaal
Участок 16681, готовый, в хорошем состоянии, центральная вода, центральный газ, огорожен ...
Müüa suure arenduspotentsiaaliga kinnistute kogum Vahi Tööstuspargis, mis on kaetud ...
бюро…
1600 m²
3 000 000 € 1 875 €/m²
Место, где функциональность и представительность образуют единое
Участок 4318, панельный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2005 ...
ПРЕДСТАВИТЕЛЬСКИЙ STOCK-OFFICE В ПЕЭТРИ Предлагается к продаже современное и ...
не н�…
2232.5 m²
3 000 000 € 1 344 €/m²
Viljandikorterid.ee
Участок 2390, год постройки 2017, центральный газ
Müüa 60 korteriga kortermaja millel on 60 panipaika ja 45 parkimiskoht . Lisaks ...
2200 m²
2 995 000 € 1 361 €/m²
Отель у моря на Сааремаа, в поселке Мяндьяла!
Участок 9951, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1976, ...
Продается отель на берегу моря на Сааремаа, деревня Мяндьяла. Приятно небольшой и ...
не н�…
2298.7 m²
2 980 000 € 1 296 €/m²
Müüa Keila äärelinnas funktsionaalne tööstushoone
Участок 5588, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Müügile tulnud heas asukohas, Keila äärelinnas funktsionaalne toiduainetetööstuse ...
обсл…
2671 m²
2 950 000 € 1 104 €/m²
Erinevad üürilepingutega kaetud äripinnad!
Участок 8055, год постройки 1993, центральное отопление, Интернет, электричество, видео ...
Müüa edukalt toimiv ärikinnistute kompleks tiheda äritegevusega Ropka ...
1121.7 m²
2 950 000 € 2 630 €/m²
Müüa või üürida kaubandushoone!
Участок 2185, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 2014, ...
Anda üürile väga hea asukohaga kaubandushoone!Kinnistul on aastaid edukalt tegutsenud ...
торг…
1379 m²
2 750 000 € 1 994 €/m²
Müüa tootmishoone koos bürooruumidega Viimsis
Участок 8491, частная собственность, год постройки 2012, толь ...
Müüa heas korras ja funktsionaalne tootmiskompleks Viimsi vallas, Lubja külas, ...
День клиента: R 22.05 16:00-17:00
торг…
2316 m²
2 735 000 € 1 181 €/m²
Müüa väga heas korras lao-ja tootmishoone Haapsalu
Участок 16916, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2022, ...
Müüa 2022. aastal ehitatud väga heas korras tootmis- ja laohoone Haapsalus koos suure, ...
скла…
2318 m²
2 650 000 € 1 143 €/m²
Ainulaadne võimalus osta unikaalne hoone!
Участок 978, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1915, ...
Müüakse eksklusiivne hoone Noblessneri kvartalis! HOONE Hoone on ehitatud 1914 - ...
не н�…
529.1 m²
2 500 000 € 4 725 €/m²
ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ НА СЕВЕРЕ ГОРОДА!
Участок 978, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ НА СЕВЕРЕ ГОРОДА!Это старинное здание водонапорной башни ...
обсл…
529.1 m²
2 500 000 € 4 725 €/m²
Investeeringuvõimalus Pärnu rannarajoonis
Участок 476, частная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
ВОЗМОЖНОСТЬ ИНВЕСТИЦИИ В КУРОРТНОЙ ЗОНЕ ПЯРНУ – ДЕЙСТВУЮЩИЙ И ФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ ...
разм…
789 m²
2 500 000 € 3 169 €/m²
Müüa koos tähtajalise üürilepinguga!
Участок 8261, этаж 1/1, частная собственность, готов, год постройки 2007, сауна, душ, ...
Müüa suurepärase asukohaga ladu/toomishoone, mis sobib hästi ka kaubanduseks või ...
торг…
3069 m²
2 490 000 € 811 €/m²
ПРОДАЁТСЯ ЗДАНИЕ С ОФИСНЫМИ И СКЛАДСКИМИ ПЛОЩАДЯМИ
Участок 9391, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, ...
Продаётся современное складско-производственное здание с офисным блоком – можно сразу ...
бюро…
1890 m²
2 400 000 € 1 270 €/m²
HEA ASUKOHT! ILUSAD VAATED! PARKIMISVÕIMALUSEGA!
Этаж 4/11, в хорошем состоянии, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, ...
Müüa suur ja heas korras büroopind südalinnas asuva Admirali maja neljandal korrusel. Pakutav 931 m2 suurune esinduslik büroopind on valgusküllane ja suurte aknapindadega kust avaneb vaade Rotermanni kvartalile, Vanalinnale ja merele. Pind koosneb neljast suuremast avatud tööalast, väiksematest kabinettidest ja nõupidamisruumidest, mida on kokku üheksa, vastuvõtualast ja piisaval hulgal abiruumidest. Kogu pinna kohta on olemas ...
бюро
931.5 m²
2 328 750 € 2 500 €/m²
Müüa unikaalne ärihoone!
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, душ, ...
Müüa ärihoone — toimiv majutusäri ja äripind Tallinna südamesMüüa unikaalne ja ...
бюро…
781.1 m²
2 250 000 € 2 881 €/m²
Ainulaadne objekt kinnisvarainvestorile!
Участок 4159, частная собственность, панельный дом, обновлённый, год постройки 1981, ...
8-9% aastatootlusega komplektne äri- ja eluhoone Keila linnas, mis on jaotatud 69-ks ...
бюро
3383.8 m²
2 200 000 € 650 €/m²
Unikaalne investeering ülisoodsa hinnaga
Участок 554, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Ajalooline hoone Tallinna südames – stabiilne ja tulus investeerimisvõimalus See ...
не н�…
1139 m²
10 ч назад
2 200 000 € 1 932 €/m²
Unikaalne investeering ülisooda hinnaga
не н�…
1139 m²
10 ч назад
2 200 000 € 1 932 €/m²
ÜÜRITOOTLUSEGA ÄRIHOONE!
Участок 5999, этаж 1/1, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2008, ...
Müüa Tartu maakonnas, Kambja vallas, Ülenurme Tehnopargis asuv hoonestatud kinnistu. ...
торг…
2450 m²
2 200 000 € 898 €/m²
Äripind Vektori hoones – 4. korruse büroopind Pärnu maanteel!
Участок 3270, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 4. korrusel paiknev ...
бюро…
679.5 m²
2 107 000 € 3 101 €/m²
Участок 4726, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
HOONE JA PINNADÜüripind kokku: 1 405,5 m²sh esimene korrus 1 278,3 m2teine korrus 138,0 ...
скла…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²
Toimiv saeveski - valmis koheseks tootmiseks
Участок 57400, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, душ, ...
Müüa toimiv saeveski koos kinnistu, hoonete ja tootmisseadmetega. Tegemist on hea ...
скла…
2290 m²
2 100 000 € 917 €/m²
Silmapaistev äripind elava liiklusega Riia tänaval!
Участок 3148, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, газовое ...
Müüa äripinda Tartu ühel linna parima nähtavusega asukohal. Tegemist on esindusliku ja ...
торг…
1409 m²
2 100 000 € 1 490 €/m²
Müüa suurepärase nähtavusega ärihoone, ca 2000 m² väliala, 50 kw
Участок 4726, этаж 1/2, частная собственность, в среднем состоянии, толь ...
Suurepärane võimalus osta väga hea nähtavusega ärihoone vahetult Tartu maantee ääres. ...
День клиента: T 26.05 10:30-11:30
торг…
1405.5 m²
2 100 000 € 1 494 €/m²
Suur-Karja 12
Этаж 1/5, в хорошем состоянии, год постройки 2023, городское отопление, терасса ...
Suur-Karja 12
торг…
589.5 m²
2 100 000 € 3 562 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100