Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 986
Показать карту
Описание
Цель

1 Metsa tn 4, Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Участок 1131, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, ...

Müüa suurepärase asukohaga A-energiaklassi ärihoone Tabasalu keskuses. ÄRIHOONE 2022. aastal valminud 2-korruseline ärihoone asub Tabasalu südames ning on suurepärase potentsiaaliga investeerimisobjekt piirkonnas, mille areng on viimastel aastatel olnud silmatorkavalt kiire. Tegemist on kompaktse ärihoonega, millel pole üht suur ankurüürniku vaid 8 väiksemat 22-84 m² pinda, mis võimaldavad hoida üüritulu hajutatuna ning vähendada ...

бюро…
406.5 m²
948 000 € 2 332 €/m²

Krulli 10-6, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Выдающееся расположение в Пыхья-Таллинe!

Этаж 1/12, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, отопление ...

Коммерческое помещение с отличной видимостью в новом небоскрёбе SKAI, предлагающее ...

торг…
206.4 m²
911 900 € 4 418 €/m²

Lai 9, Rakvere, Lääne-Virumaa

Участок 4648, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Pakkuda väga hea perspektiiviga ning asukohaga ärihoone, Rakvere linna südames, käidava ...

1177.6 m²
890 000 € 756 €/m²

Allveelaeva 2, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 2027, новый трубопровод, ...

Строительство жилого и коммерческого здания Allveelaeva 2 начнется в марте 2025 года, а ...

бюро…
222.3 m²
890 000 € 4 004 €/m²

1 Uus-Volta 9/1-B41, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Просторное коммерческое помещение с солнечной террасой!

Этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, центральное ...

Cтильные офисные, торговые или служебные помещения в историческом здании фабрики ...

бюро…
286.4 m²
886 000 € 3 094 €/m²

Savi tänav 35, Ülejõe, Pärnu, Pärnumaa

Savi tänav 35

Участок 4298, квартирная собственность, общественный транспорт, центральная вода, ...

Savi tänav 35

прои…
661 m²
852 690 € 1 290 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 1. korruse esinduspind Pärnu mnt-l!

Участок 3270, этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 1. korrusel paiknev ...

торг…
249.6 m²
836 000 € 3 349 €/m²

Linnaaru tee 21, Koplimetsa, Rae vald, Harjumaa

R1 = Oma äriruum = Oma kapital

Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...

MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...

бюро…
763 m²
831 670 € 1 090 €/m²

Kadaka tee 183a, Mustamäe, Tallinn, Harjumaa

Müüa ärikinnistu Kadaka teel.

Участок 3264, этаж 1/1, частная собственность

Müüa hoonestatud kinnistu Tallinnas, vahetult Kadaka tee automüügiplatside läheduses. ...

скла…
893.1 m²
824 000 € 923 €/m²

Ahtri tn 6a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Просторный офис с красивым видом и парковочным местами в центре

Этаж 6/11, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...

Продаётся просторное и светлое коммерческое помещение в самом центре Таллинна. ...

не н�…
413.7 m²
820 000 € 1 982 €/m²

Tartu mnt 84a, Fhale, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Офис в Fahle + 8 парковочных мест включены

Этаж 3/14, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Продаётся эксклюзивное и уникальное коммерческое помещение в квартале Fahle.Офис ...

бюро…
403 m²
806 000 € 2 000 €/m²

Vana-Sauga 44, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

MITMEKÜLGNE ÄRIPIND SAUGA JÕE KALDAL!

Участок 2791, панельный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1985, центральное ...

Müüa Sauga jõe ääres asuv 2791 m2 suurune kinnistu, mis pakub mitmekülgseid võimalusi ...

не н�…
1518 m²
800 000 € 527 €/m²

Kõrve tn 1a, Kõrveküla, Tartu vald, Tartumaa

RAHAVOOGA uus moodne ärimaja Kõrvekülas

Участок 1327, готовый, в хорошем состоянии, душ, тепловой насос, центральное отопление, ...

Erineva suurusega kontori/teenindus/toitlustuspinnad 2024.aastal valminud ärihoones ...

бюро…
520 m²
799 000 € 1 537 €/m²

Aruküla tee 57d, Jüri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!

Участок 6293, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

MÜÜA AVAR, VÄGA KÕRGE LAEGA TOOTMISHOONE JÜRIS!Algselt lehviksegusõlmena rajatud hoones ...

скла…
630 m²
795 000 € 1 262 €/m²

Kopli tn 72c, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Tule kliendipäevale 27.05.2026 kell 18.00-18.30!

Участок 31742, совладение, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2004, плита ...

УНИКАЛЬНОЕ ОФИСНОЕ ЗДАНИЕ И СКЛАД, ПРИГОДНЫЕ ДАЖЕ ДЛЯ ЖИЗНИ! НЕ ОСТАВЛЯЙТЕ НА ...

не н�…
460.9 m²
790 000 € 1 714 €/m²

Tallinna 99a, Viljandi, Viljandimaa

Lisa kuulutusele reklaamlause...

Участок 6516, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...

Väga heas asukohas Tallinna poolt Viljandisse sissesõidu alguses hoone, mis sobib nii ...

скла…
750 m²
784 000 € 1 045 €/m²

J.Vilmsi tn 47, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Готовый проект на 5 KÜLALISKORTERID

Этаж 2/7, квартирная собственность, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1995 ...

Помещение полностью подготовлено под новый проект,снесены все стенки из гипсокартона. ...

бюро…
341.5 m²
772 000 € 2 261 €/m²

Pärnu tn 6, Paide linn, Paide, Järvamaa

HOTELL, UUS SPA JA UJULAKOMPLEKS PAIDES!

Участок 4215, каменный дом, обновлённый, сауна, душ, центральное отопление, кухня, ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
4539 m²
770 000 € 170 €/m²

Türi tn 4, Kitseküla, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa 8 loft-stiilis üürituba kesklinna piirkonnas

Этаж 1/4, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2022, гараж, паркет, ...

Pakkuda 8 lofti stiilis möbleeritud tuba Türi 4 hoone esimesel korrusel, loftide ...

125.8 m²
750 000 € 5 962 €/m²

Kalasadama tn 4a, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

AVAR JA MULTIFUNKTSIONAALNE VITRIINAKENDEGA ÄRIPIND KALASADAMAS

Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, год постройки 2018, гараж, отдельный ...

NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...

не н�…
296.2 m²
750 000 € 2 532 €/m²

Kaunase pst 13b, Annelinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÄRIPIND majutusapartamentidega Annelinnas

Участок 633, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...

Müüa mitmekülgsete kasutusvõimalustega ärihoone Annelinnas. Tegemist on 100% ärimaa ...

обсл…
706 m²
750 000 € 1 062 €/m²

Vilja tee 1, Reolasoo, Kambja vald, Tartumaa

Metallitöökojaga tootmismaa hinnatud piirkonnas

Участок 7796, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa metallitöökojaga hoonestatud tootmismaa hinnatud piirkonnas. Hoones asuvad ...

скла…
3000 m²
1 д назад
750 000 € 250 €/m²

Viru tn 9, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa äripind Tallinna vanalinnas - UUS HIND

Этаж 4/5, каменный дом, готов, год постройки 1900, лифт ...

Tallinna vanalinnas on müüki tulnud tõeliselt eriline äripind Viru tn 9 ajaloolises ...

не н�…
246.9 m²
710 000 € 2 876 €/m²

Krulli 10-3, Kalamaja, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

НОВОЕ!Престижное расположение для вашего бизнеса в Volta!

Начните или расширьте свой бизнес в квартале Volta! Общая площадь: 133,7 м² / ...

торг…
133.7 m²
700 900 € 5 242 €/m²

Riia mnt, Ränilinn, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

Sinu äri eduks!

Участок 4838, квартирная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2021, душ, ...

не н�…
398.4 m²
699 995 € 1 757 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%