Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Историческое пространство для современных идей.
Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...
Продаётся уникальное коммерческое помещение в исторической части элегантно ...
бюро…
170.4 m²
560 000 € 3 286 €/m²
Unikaalne ajalooline hoone Pärnu südames
Участок 1854, каменный дом, обновлённый, год постройки 1780, душ, центральное отопление, ...
Müüa täielikult renoveeritud ja omanäoline 3-kordne hoone, mille ajalugu ulatub tagasi ...
не н�…
185 m²
555 000 € 3 000 €/m²
Tee oma hinnapakkumine
Участок 3468, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, центральное ...
Müüki on tulnud kõigi võimalustega äripind arenevas piirkonnas Leola tänava ääres. ...
скла…
705.1 m²
555 000 € 787 €/m²
НОВОЕ! Коммерческое помещение на 1 этаже Volta SKAI!
Этаж 1/12, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, отопление ...
Kоммерческое помещение oткрыто для дневного и вечернего солнца — одна из лучших ...
торг…
95.2 m²
552 900 € 5 808 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Kaunis ning hoolitsetud puhkekeskus - tule tutvuma
Участок 9990, частная собственность, готов, местная вода, скважина ...
Müüa tegutsev puhkekeskus, kus võimalik vastu võtta suuri gruppe ning korraldada ...
разм…
1027 m²
2 д назад
550 000 € 536 €/m²
Stabiilne tervishoiuteenustega seotud rahavoo objekt.
Участок 2441, частная собственность, каменный дом, санремонт сделан, год постройки 1970, ...
Müüa tervishoiukompleksi osa (eraldi hoone) Põlvas. Tegemist on stabiilset ...
не н�…
1086 m²
550 000 € 506 €/m²
2 maja ühe hinnaga + 387 m2 akendega pööningut
Участок 1269, этаж 2/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Heas asukohas kinnistu, kus paikneb 2 eri aegadel ehitatud ja omavahel ühendatud maja. ...
бюро…
657 m²
550 000 € 837 €/m²
POTENTSIAALIGA ÄRIMAA VIA BALTIKA KÕRVAL
Участок 22482
Ettevõtte edu algab asukohast – müüki on tulnud suurepärase potentsiaaliga kinnistu ...
не н�…
22255 m²
550 000 € 24.7 €/m²
Võrtsjärve äärne puhkekompleks!
Участок 3135, частная собственность
Müüa puhke-majutuskompleks Võrtsjärve kaldal Vaiblas.Kinnistul paikneb 2 hoonet ja ...
разм…
571.2 m²
550 000 € 963 €/m²
Finantseeringuga kortermaja projekt kesklinnas
Участок 561, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Pakkuda Viljandi vanalinnas perspektiivne arendusprojekt aadressil Kauba 9. Tegemist on ...
бюро…
731.3 m²
550 000 € 752 €/m²
Здание с действующими арендаторами 8% годовых
В хорошем состоянии, центральное отопление, во дворе, лестничная площадка запирается, ...
Предлагается к продаже коммерческое здание с действующими арендаторами ...
бюро
248.3 m²
550 000 € 2 215 €/m²
Raudteeharuga tootmis- ja laohoonete kompleks
Участок 79238, право застройки, панельный дом, нуждается в обновлении, центральное ...
Müüa tootmis- ja laohoonete kompleksi hoonestusõigus koos raudteeharu ...
скла…
6500 m²
550 000 € 84.6 €/m²
MUHUMAAL MÜÜA UNIKAALNE VANATOA TURISMITALU!
Участок 10600, частная собственность, каменный дом, обновлённый, электрическая плита, ...
Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...
не н�…
949.4 m²
549 000 € 578 €/m²
VITRIINAKENDEGA ESIMESE KORRUSE KOHVIKU PIND!
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, коробка с дверьми и окнами, новый, год ...
Müüa unikaalne äripind Papiniidu 50 uues mereäärses elukeskkonnas Pärnus.See on ...
торг…
182.1 m²
546 300 € 3 000 €/m²
ПОСЛЕДНИЕ ПЛОЩАДИ
Участок 6976, этаж 1/2, частная собственность, готовый, новый, год постройки 2025, душ, ...
БИЗНЕС ПЛОЩАДИСовременные бизнес-площади Stock-Office: самая выгодная аренда, отличная ...
бюро…
341.9 m²
545 000 € 1 594 €/m²
ПОСЛЕДНИЕ ПЛОЩАДИ
бюро…
341.9 m²
545 000 € 1 594 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
455 m²
541 450 € 1 190 €/m²
Suure potentsiaaliga tootmishoone!
Участок 70029, частная собственность, нуждается в обновлении, сауна, душ, тепловой ...
Võimalus enda äranägemise järgi oma äri luua. Tegu on kasutusloaga hoonega, võimalik ...
не н�…
5962 m²
540 000 € 90.6 €/m²
Soliidne büroo Tallinna kesklinnas
Участок 889, этаж 4/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Novira Plaza on 2016. aastal valminud Tallinna ärikvartali südames asuv 16-korruseline ...
бюро…
127.1 m²
539 999 € 4 249 €/m²
Suur kinnistu, veelgi suuremad võimalused.
Участок 44700, каменный дом
Müüa ajalooline Kavastu mõisa kinnistu Emajõe kaldal – arenduspotentsiaaliga objekt ...
бюро…
1430 m²
539 000 € 377 €/m²
Müüme Koplipere 5 uued laoboksid eraldi korteriomanditena!
Новый
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
410.6 m²
532 138 € 1 296 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Aleviku tee 3
Участок 1957, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...
Aleviku tee 3
не н�…
256.8 m²
530 000 € 2 064 €/m²
Коммерческое помещение – Кодулаэ!
Этаж 1/4, каменный дом, готовый, год постройки 2020, центральное отопление, Интернет, ...
Продается: продуктивное коммерческое помещение 271,1 м² – новый жилой район Кодулаэ, ...
бюро…
271.1 m²
525 000 € 1 937 €/m²
Коммерческое помещение типа stock-office рядом с Таллиннской окр
Этаж 1/2
Продаётся современное и функциональное коммерческое помещение по адресу Koplipere tee ...
скла…
410.6 m²
522 806 € 1 273 €/m²
SIGALA kompleks, mis nälga ei jäta !
Готовый, бесплатная парковка, электричество, скважина, местная вода, геотермическое ...
Müügile on tulnud täistsüklilise seafarmi kompleks, 5000 sea kasvatuseksTöös hoidmiseks ...
скла…
7694.6 m²
520 000 € 67.6 €/m²
MÜÜA KINNISTU VILJANDI VALLA KESKUSES, VIIRATSIS
Участок 11480, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Asukoht on suurepärane. Hooned asuvad Viiratsi valla keskasulas, vahetus läheduses ...
скла…
3080 m²
520 000 € 169 €/m²
ÄRIPIND KARLOVA LINNAOSAS
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, центральное отопление, витрины, вход с ...
Äripinna (kaubandus) moodustavad hoone esimese korruse ruumid (347 m²) ja lisaks ruumid ...
бюро…
466.5 m²
520 000 € 1 115 €/m²
Недостроенный отель в центре Йыхви!
Участок 1300, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Продается недвижимость в центре Йыхви, на которой расположено здание, построенное в ...
бюро…
1500 m²
520 000 € 347 €/m²
7ha, kolmest kinnistust koosnev hoonete kompleks äritegevuseks!
Участок 69497, этаж 1/2, нуждается в обновлении, газовое отопление, центральный газ, ...
Müüa ärikinnistute kompleks Jõgeva linnas Jõgeva linnas, logistiliselt heas ...
скла…
5734.5 m²
520 000 € 90.7 €/m²
SUURE TULEVIKUPOTENSIAALIGA ÄRIHOONE!
Участок 730, каменный дом, в среднем состоянии, электричество, терасса, вход с улицы, ...
Müüki on tulnud terve ärihoone logistiliselt suurepärases asukohas Peterburi teel. ...
бюро…
675 m²
519 000 € 769 €/m²
Äripind otse Nõmme südames!
Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2022, ...
Создайте представительное пространство для своего бизнеса в зелёном и историческом ...
бюро…
182.5 m²
510 000 € 2 795 €/m²
Müüa ärihoone ja ehitusmaa Tallinn-Keila mnt ääres
Участок 22461, частная собственность, в среднем состоянии ...
Pakkuda Männiku tee, Kumna asuv ärihoone koos kõrvalasuva arenduskinnistuga. ...
День клиента: СЕГОДНЯ 17:00-18:00
скла…
893 m²
500 000 € 560 €/m²
Год постройки 2002
Müüa hoonestatud ärimaa Loksal.Kinnistul paikneb ühekorruseline L-kujuluse põhiplaaniga ...
торг…
812.2 m²
500 000 € 616 €/m²
Arendaja unistus Haaberstis
Участок 4799, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1995, тепловой насос ...
Müüa lao- ja tootmishoone Haabersti perspektiivikas tööstuspiirkonnas, kus kehtiv ...
скла…
923.2 m²
500 000 € 542 €/m²
Rahavooga kinnisvara. Tee pakkumine!
Участок 5165, частная собственность, год постройки 1978, центральное отопление, вода, ...
Müügile on tulnud Valsimaja – töötav äripind rahavooga.Koheselt renditavat pinda on ca ...
не н�…
499 000 € 172 €/m²
Участок 1496, 2. этаж, готов, бойлер, сауна, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
бюро…
641 m²
499 000 € 778 €/m²
Продаётся коммерческое здание в Йыхви
Участок 1565, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продаётся коммерческое здание в Йыхви – офис, мастерская, торговая площадь, склад и ...
торг…
1000 m²
495 000 € 495 €/m²
Unique location and premises
Участок 7533, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, центральное отопление, ...
Offering a unique space in a renovated historic Tondi building in a central location ...
бюро…
238.7 m²
495 000 € 2 074 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND INVESTEERINGUKS!
Участок 745, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
Müüa hea asukohaga äripind investeeringuks!Olemas hindamisakt!Tegemist on100% elamumaaga!Küsi lisa või tee omapoolne pakkumine!NB! Parema ülevaate saamiseks vaata hoone plaani.Kui oled otsinud äripinda, mida enda kasuks tööle panna, siis on see pakkumine just Sulle. Hästi läbi mõeldud planeeringuga renoveeritud hoone on iseseisvateks osadeks jaotatud ning annab võimaluse seda ruumide kaupa välja üürida. Olemas on garaaži ärihooneks ...
бюро…
418 m²
495 000 € 1 184 €/m²
HAESKA MÕIS / manor, kartano, herrgård /
Участок 46359, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
HAESKA mõisa mainitakse esmakordselt 1560. aastal ja see kuulus algselt Haapsalu ...
разм…
798.8 m²
494 760 € 619 €/m²
Vitriinakendega äripind Mustamäel, Sõpruse pst-l
Этаж 1/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Müüa väga hea nähtavusega 1. korruse äripind Mustamäel, Sõpruse pst ääres. Tegemist on ...
бюро…
255.6 m²
494 000 € 1 933 €/m²
ОФИС СВОБОДЕН СРАЗУ, УДОБНАЯ ЛОКАЦИЯ!
Этаж 3/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продается современный просторный офис в здании Kadrioru Plaza. Автором здания является ...
бюро…
189.2 m²
492 000 € 2 600 €/m²
Unikaalne, hinnatud, toimiv - Veski Külalistemaja!
Участок 3859, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое отопление, тепловой ...
Uut, särasilmset eestvedajat ootab lummav ning kõrgelt hinnatud Veski Külalistemaja - ...
разм…
325.1 m²
492 000 € 1 513 €/m²
Narva kesklinna äripind turu soodsaima hinnaga!
Участок 2707, частная собственность, панельный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...
NÜÜD ON SELLELE OBJEKTILE OODATUD KA OSTJA PAKKUMISED! NARVA LINNAS KÕIGE SOODSAMA M2 ...
разм…
3385.3 m²
490 000 € 145 €/m²
Funktsionaalne Ärimaja Keila keskuses!
Участок 1164, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, ...
Müüa logistiliselt hea asukohaga ärihoone.Müügihinnale ei lisandu, ega sisaldu ...
бюро…
878.5 m²
490 000 € 558 €/m²
PARIM ASUKOHT. MED OTSTARBEGA HOONE
Участок 550, новый, год постройки 2025, Печное отопление, твёрдое топливо, отдельный ...
Tammepargi ÄRIHOONE on loodud pakkuma parimat tasakaalu keskse asukoha ja privaatsuse ...
не н�…
145 m²
490 000 € 3 379 €/m²
KOHE VABA! PAKU OMA HIND. KIIRMÜÜK!
Участок 14433, частная собственность, готовый, обновлённый, тепловой насос, твёрдое ...
Müüki on tulnud haruldane koheseks tootmise alustamiseks valmis tootmiskompleks ...
скла…
2400 m²
2 д назад
490 000 € 204 €/m²
MÕISTLIKUD HINNAPAKKUMISED OODATUD !!!
Участок 12786, частная собственность, каменный дом, готовый, тепловой насос, скважина, ...
Tuuleveski 8Endine lindla, põhjalikult uuendatud 2021 – 2024.a• Hoone mõõdud 72,5m # ...
прои…
3113.8 m²
489 000 € 157 €/m²
Unikaalne, 5 meetriste lagedega loft Kadriorus
Участок 1143, этаж 3/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...
Müüki on tulnud ainulaadne loft-stiilis korter- äripind 5-meetriste lagedega ...
не н�…
107.7 m²
489 000 € 4 540 €/m²
ПРОСТОРНОЕ КОММЕРЧЕСКОЕ / ЖИЛОЕ ПОМЕЩЕНИЕ В ЦЕНТРЕ
Этаж 1/4, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1883, ...
ПРОДАЁТСЯ просторное коммерческое помещение / жилое пространствоTähtvere 4–1 – на ...
278.4 m²
485 000 € 1 742 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100