Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Показать карту
Описание
Цель

Liivalaia 21, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Этаж 9/12, квартирная собственность, панельный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...

Müüa avar, hästi planeeritud ja valgusküllane 4-toaline korteriomand kesklinnas, mis ...

бюро
104.9 m²
485 000 € 4 623 €/m²

Roosikrantsi tn 8b, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ASUKOHT, ASUKOHT JA VEEL KORD ASUKOHT!

Этаж 1/4, квартирная собственность, каменный дом, год постройки 1940, центральное ...

Müüa butiik eksklusiivse asukohaga kesklinna-vanalinna piiril! Suurte vitriinakendega ...

не н�…
126 m²
480 000 € 3 810 €/m²

Pärnu mnt 31, Büroo 31, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Uus moodne büroohoone linna südames

Этаж 5/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2020, центральное ...

Müüa büroopinnad modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas suuruses ning ...

бюро…
133.5 m²
480 000 € 3 596 €/m²

Tartu mnt 84a, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

KASUTUSLUBA OLEMAS! KÄIBEMAKSU EI LISANDU!

Этаж 3/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Müüa nägusa tumedama sisedisainiga eksklusiivne loft-stiilis korter endise Zelluloosi ...

бюро
150.4 m²
479 000 € 3 185 €/m²

Ujula põik 3, Kose-Uuemõisa, Kose vald, Harjumaa

Kose südames kinnistu, koos rentnikuga

Участок 6145, частная собственность, ангар, в среднем состоянии, душ, тепловой насос, ...

Lao, tootmise pind Kose südames. 1000m2 angaarid + väike büroo 50m2. Soojak töömeestele ...

скла…
1000 m²
465 000 € 465 €/m²

Tartu mnt 32, Keskturg, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

ПОПУЛЯРНЫЙ РЕСТОРАН - ОТЛИЧНАЯ ИНВЕСТИЦИЯ

Этаж 1/5, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1957, душ, балкон 10 m², вход ...

Поступило на продажу коммерческое помещение, в котором расположен ресторан, известный ...

торг…
178.8 m²
457 000 € 2 556 €/m²

Nõo tn 28, Nõgiaru, Nõo vald, Tartumaa

SUUR KINNISTU, KÕRGED LAED, 350A ELEKTER

Участок 15575, частная собственность, панельный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa tootmis- ja laohoonete kompleks Nõo vallas – Nõo 28/30, Nõgiaru külaHaruldane ...

прои…
1368 m²
450 000 € 329 €/m²

Odra tn 6, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Представительство в центре города!

Этаж 1/6, частная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...

Отличное расположение в центре города, проходное место.Отдельный личный ...

бюро…
120.7 m²
450 000 € 3 728 €/m²

Tööstuse tn 3, Taebla, Lääne-Nigula vald, Läänemaa

MÜÜA TOOTMISHOONE KOOS SEADMETEGA TAEBLAS

Участок 6101, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 1988, твёрдое ...

Müüa Taebla alevikus, Taebla tööstusalal tootmishoone, mida hetkel kasutatakse ...

скла…
1768.4 m²
450 000 € 254 €/m²

1 Nunne 1, Vanalinna, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Год постройки 1600, электричество

Eriline leid Vanalinnas – ajalooline hoone Nunne tänaval! Uue pakkumisena on turule tulnud unikaalne objekt Tallinna südames – Nunne 1-1A, millel on nii ajalooline väärtus kui arendusperspektiiv. Hoone andmed ja ehituslik potentsiaal: - Hoone rekonstrueerimise põhiprojekti järgi on ehitusalune pind 62,4 m² ning suletud netopind 160,7 m². - Korruselisus: 4 maapealset korrust + 1 keldrikorrus - Eraldi elektriliitumine ...

не н�…
160.7 m²
450 000 € 2 800 €/m²

Kose tee 59, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Väga nähtav ärimaa Pirital

Участок 1037, этаж 1/1, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1982, ...

Kose tee ja Vabaõhutee ristmikul paiknev ärikinnistu pakub haruldast võimalust arendada ...

не н�…
491.1 m²
449 000 € 914 €/m²

Allveelaeva tn 4, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Угловая коммерческая площадь с лучшей видимостью

Этаж 1/6, квартирная собственность, панельный дом, новый, год постройки 2024, ...

Kоммерческая площадь в морском квартале Ноблесснер — дом Allveelaeva 4! КОММЕРЧЕСКОЕ ...

бюро…
99 m²
449 000 € 4 535 €/m²

Veerenni tn 15, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Tule kliendipäevale 09.06.2026 kell 16.00-16.30!

Этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee ...

бюро…
186.3 m²
446 000 € 2 394 €/m²

Ahtri 6a, Sadama, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Представительное коммерческое помещение в центре города!

Этаж 2/11, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2004, ...

Продаются представительские офисные помещения в здании Admirali, расположенном в ...

не н�…
191 m²
440 000 € 2 304 €/m²

Vesivärava tn 50, Kadrioru plaza, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Престижное офисное помещение в Kadrioru Plaza

Этаж 3/9, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

Kadrioru Plaza – это современный многофункциональный комплекс, завершённый в 2020 году, ...

бюро…
144 m²
430 416 € 2 989 €/m²

Kaupmehe tn 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

SUURE POTENTSIAALIGA ÄRIPIND TALLINNA KESKLINNAS

Этаж 3/3, частная собственность, деревянный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

MÜÜA MITMEKÜLGNE ÄRIPIND TALLINNA SÜDALINNAS – KAUPMEHE 8KORTER / ÄRIPINDMüüa suure ...

бюро…
190 m²
430 000 € 2 263 €/m²

Suve 2, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Müüa ruumikas tänavatasandi äripind Toompea veerel!

Участок 2265, этаж 1/7, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Müüa 172 m² suurune esimese korruse äripind aadressil Suve tn 2, 2014. aastal Astlanda ...

бюро
172 m²
1 д назад
424 900 € 2 470 €/m²
День клиента: N 28.05 13:00-15:00

1 Pirita tee 20/4-69, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Pirita tee 20/4

Этаж 1/5, квартирная собственность, монолитный дом, новый, год постройки 2025, лифт, ...

Pirita tee 20/4

День клиента: N 28.05 13:00-15:00
бюро
179.3 m²
420 000 € 2 342 €/m²
День клиента: K 27.05 11:00-12:00

1 Jaama 14, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa rahavooga ärihoone Jõhvis

Участок 1954, этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

День клиента: K 27.05 11:00-12:00
не н�…
2150 m²
420 000 € 195 €/m²

Tartu mnt 16, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Коммерческая площадь с отдельным входом и оборудованием в центре

Год постройки 2005, душ, тепловой насос, центральное отопление, кухня, возможность ...

Продается просторное коммерческое помещение в самом центре города с отдельным входом со ...

не н�…
410 m²
419 000 € 1 022 €/m²

Sireli tn 20, Rummu, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Müüa mitmekülgse kasutuspotentsiaaliga hoonestatud kinnistu!

Участок 3177, частная собственность, нуждается в обновлении, электрическое отопление, ...

Müüki on tulnud kahekorruseline hoone suletud netopinnaga 916,5 m², mis pakub laialdasi ...

разм…
916.5 m²
415 000 € 453 €/m²

Tõdva tee 8, Kajamaa, Saku vald, Harjumaa

AINULAADSE ARENDUSPOTENTSIAALIGA KINNISTU SAKU VALLAS!

Участок 5984, частная собственность, готов, год постройки 1934, жидкое топливо, ...

Ajalooline hoone + uushoonestus | 5984 m² | Saku vald, Kajamaa Pakume müügiks ...

не н�…
609.5 m²
410 000 € 673 €/m²

Poordi tn 1, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

СОВРЕМЕННЫЙ ОФИС В ЦЕНТРЕ ГОРОДА

Этаж 2/6, квартирная собственность, новый, год постройки 2017, тепловой насос, ...

Продается просторное офисное помещение в бизнес-центре Porto FrancoПредлагаем ...

бюро…
101.4 m²
410 000 € 4 043 €/m²

Kesk tee 30-26, Aaviku, Rae vald, Harjumaa

MÜÜGIS UUS LAOPIND JÜRI TEHNOPARGIS

Участок 5437, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2026, газовое ...

Kesk tee 30 laod on 2026. aasta kevadel Jüri Tehnopargis valmiv laokompleks, mis pakub ...

бюро…
278.8 m²
409 900 € 1 470 €/m²

Mardi tn 3, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Жемчужина своей эпохи

Этаж 1/3, квартирная собственность, бревенчатый дом, новый, год постройки 2025, душ, ...

В 2024 году мы создадим в тихом квартале в самом центре Таллинна новые квартиры, где ...

не н�…
113.4 m²
402 400 € 3 549 €/m²

Kaasiku 28D, Jõhvi küla, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

Müüa laohoone kompleks Jõhvis

Участок 10133, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...

Müüa toimiv laohoone kompleks Jõhvis. Hoones neli üürnikku.

обсл…
2197.3 m²
400 000 € 182 €/m²

Põlluääre tee 6, Iru, Jõelähtme vald, Harjumaa

ПРОДАЁТСЯ ГОСТЕВОЙ ДОМ НА ГРАНИЦЕ ТАЛЛИННА!

Участок 1138, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...

ПРОДАЁТСЯ ГОСТЕВОЙ ДОМ С СТАБИЛЬНЫМ ДЕНЕЖНЫМ ПОТОКОМ НА ГРАНИЦЕ ТАЛЛИННА!На продажу ...

обсл…
754 m²
399 000 € 529 €/m²

1 Soo tn 1b/7, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS |SUURED VITRIINAKNAD

Этаж 1/4, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2013, центральное отопление, ...

KEVADINE HINNASULA - täishind 449 000€ - UUS HIND 399 000€TÄNAVAÄÄRNE ÄRIPIND KALAMAJAS | terrassid 50 m² + 20 m² | ideaalne restoraniksÄRIPINDA ON VÕIMALIK JAGADA KERGELT KAHEKS NING RENTIDA VÄLJA KAKS ERALDI PINDA (mõlemal oma sissepääs!)VÕI KASUTADA ÜHTE ISE NING TEIST VÄLJA RENTIDA ... HEA INVESTEERING!Müüa silmapaistev tänavaäärne äripind Soo tänava alguses Kalamajas, piirkonnas, kus liigub palju jalakäijaid ning kus hea nähtavus ...

бюро…
144 m²
399 000 € 2 771 €/m²

Vilja tn 61, Võru, Võrumaa

TÖÖKODA, VEOKITE PESULA JA BÜROO.

Участок 2556, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1998, ...

Müüa väga hea asukohaga kinnistu suurusega 2556 m2. Kinnistu on asfalteeritud.Kinnistul ...

бюро…
959 m²
399 000 € 416 €/m²

Gonsiori tn 29, Kadriorg, Tallinn, Harjumaa

Меблированное офисное помещение в центре города!

Этаж 6/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2019, ...

Продаётся офисное помещение с представительской отделкой и мебелью в престижном и ...

бюро…
350.2 m²
397 000 € 1 134 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%