Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Показать карту Moderne büroohoone linna südames
Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2020, ...
Www.büroo31.eeMüüa büroopind modernses büroohoones “Büroo 31”. Pakkuda on erinevas ...
бюро…
101.5 m²
340 000 € 3 350 €/m²
Tootmishoone Võru linnas!
Участок 5280, частная собственность, готов, год постройки 1963, твёрдое топливо, ...
Müüa Võru linnas Pikal tänaval puidutöökojana kasutuses olev tootmishoone.Hoone sobib ...
скла…
1876.9 m²
340 000 € 181 €/m²
Unista suurelt– tegutse Haapsalus vanalinnas!
Этаж 1/3, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки 1687, ...
Meeldiv uudis ettevõtjatele ja aktiivsetele tegijatele!Kui oled otsinud oma äri jaoks ...
торг…
105.7 m²
339 000 € 3 207 €/m²
НОВОЕ!Престижное расположение для вашего бизнеса в Volta!
Этаж 1/12, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, отопление ...
Начните или расширьте свой бизнес в квартале Volta! Общая площадь: 76 м² / ...
торг…
76 m²
337 000 € 4 434 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Kopli 72e
Этаж 3/4, совладение, обновлённый, газовое отопление, центральный газ ...
Kopli 72e
бюро
199.6 m²
336 000 € 1 683 €/m²
Коммерческая площадь на продажу в центре города!
Этаж 2/5, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1997, центральное отопление, ...
Коммерческая площадь на продажу в центре городаПредлагается к продаже функциональная ...
бюро…
138 m²
335 000 € 2 428 €/m²
TULE VAATAMA JA KÜSI JAANIPÄEVA SOODUSPAKKUMIST!
Участок 1626, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
69.6 m²
330 000 € 4 741 €/m²
SUUR KINNISTU, KÕRGED LAED, 250A ELEKTER
Участок 7000, частная собственность, готовый, в среднем состоянии, год постройки 1996, ...
Müüa tootmis- ja laohoone endine kooresöödahoidla Nõo vallas – Nõo 28, Nõgiaru ...
скла…
1368 m²
328 000 € 240 €/m²
Hiiekivi turismitalu Tagassaare külas ootab uusi omanikke
Участок 26620, этаж 1/2, частная собственность, в хорошем состоянии, душ, сауна, кухня, ...
НОВОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ Продается действующий туристический хутор Хийекиви в деревне ...
не н�…
325 000 €
Savi tänav 35
Участок 4298, квартирная собственность, центральная вода, канализация ...
Savi tänav 35
не н�…
231 m²
321 090 € 1 390 €/m²
Müüa üürivooga büroopind Tartu mnt 56 hoones!
Этаж 2/8, квартирная собственность, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Objekt kaetud üürilepinguga 1000€ kuus. Kommunaale tasub üürilevõtja. NB! Üürilevõtja ...
бюро…
94.6 m²
320 000 € 3 383 €/m²
Suurelt teelt nähtav ja parkimisega.
Участок 1563, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, бесплатная ...
Pakkumisel on ärihoone Pärnu linnas, elava liiklusega tänava ääres. Esimesel korrusel ...
бюро…
529.7 m²
319 000 € 602 €/m²
Savi tänav 35
Savi tänav 35
не н�…
229 m²
318 310 € 1 390 €/m²
OSTA kaasaegsed tööruumid
Новый, год постройки 2023, ванная, бойлер, сауна, душ, туалет и ванная по отдельности, ...
обсл…
264 m²
316 800 € 1 200 €/m²
Uus 3-toaline korter vaid 10 korteriga butiik uusarenduses
Этаж 2/4, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2027, душ, новый ...
*EELREGISTREERIMISEGA KLIENDIPÄEV NELJAPÄEVAL, 28.05. KELL 15:00 - 16:00* NB: ...
бюро…
74.7 m²
315 000 € 4 217 €/m²
Esinduslik hoone Põlva kesklinnas
Участок 5346, год постройки 1970, центральное отопление, бесплатная парковка, ...
Müüa mahukas administratiivhoone, mis sobib ideaalselt nii büroopinnaks, ...
бюро
2028.8 m²
315 000 € 155 €/m²
Pirita tee 20/4
Участок 11819, этаж 1/6, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...
Pirita tee 20/4
торг…
126.4 m²
310 000 € 2 453 €/m²
Отличная возможность.
Участок 1739, готовый, в хорошем состоянии, Интернет, паркет, мебель, электричество, ...
Продаётся коммерческая и производственная недвижимость в Маарду, район ...
бюро…
436.6 m²
310 000 € 710 €/m²
Kaasaegne ja avar äripind, koos rentnikuga!
Участок 9518, этаж 1/1, частная собственность, центральная вода, канализация, бесплатная ...
Müüa kaasaegne ja avar äripind, koos rentnikuga!Kogupind 190.7 m², Korteriomand, ...
бюро…
190.7 m²
310 000 € 1 626 €/m²
Mitmekülgne büroopind!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 2002, ...
Suurepärane äripind Tallinna kesklinnas, Magdaleena tänaval! Müügile on tulnud ...
бюро…
212.8 m²
309 000 € 1 452 €/m²
Müüa, koos I. korruse rendilepinguga.
Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии ...
Kinnistu asub Rapla linna põhjapoolsel sissesõidul, aktiivse liikluse ja ...
бюро…
394 m²
306 000 € 777 €/m²
Äripind Pärnu kesklinnas otse omanikult!
Этаж 1/3, обновлённый, центральное отопление, закрытый двор, отдельный вход, перед ...
Olemas juurdepääs, tehnosüsteemid, hoone hea seisukord, planeeringu poolest sobilik ...
бюро…
203.4 m²
305 000 € 1 500 €/m²
Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas.
Участок 4587, этаж 1/7, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год ...
Uus hind kehtib kuni 31.05.2026!Vitriinakendega äripind äsjavalminud majas, Kivilinna ...
бюро…
143 m²
302 000 € 2 112 €/m²
Müüa toimiva restorani üürileping koos sisustusega!
Этаж 1/6, движимая вещь, каменный дом, обновлённый, год постройки 2023, центральное ...
Müüa valmis ja täielikult sisustatud restoraniäri väga hinnatud asukohas Noblessneri ...
торг…
116.6 m²
300 000 € 2 573 €/m²
Tamko
Участок 18482, частная собственность
Tamko
прои…
2401.6 m²
300 000 € 125 €/m²
Действующий бизнес - Бар, Ловля форели, банкеты!
Участок 23792, частная собственность, деревянный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продается действующий бизнес – кафе-бар, ловля форели, организация ...
торг…
113 m²
300 000 € 2 655 €/m²
PARIM ASUKOHT VÄRSKAS! MITMEOTSTARBEGA KINNISTU!
Участок 6771, частная собственность, каменный дом, душ, сауна, твёрдое топливо, газовое ...
Pakkumises on parima asukohaga kinnistu Värska alevikus, Värska lahe ääres. Silla 3 ...
634 m²
300 000 € 473 €/m²
Müüa tootmishooned (olemas elektriliitumine 100A)
Участок 58187, каменный дом, коробка с крышей, в среднем состоянии ...
Müüa vanad tootmishooned.Müügis on kokku 3 erinevat katastriüksust mis müüakse koos ühe ...
12171.4 m²
299 900 € 24.6 €/m²
ÄRIPIND LUCCARANNA ARENDUSEL
Этаж 1/3, каменный дом, новый, год постройки 2026, душ, газовое отопление, вентиляция ...
Üürile anda oma sissepääsuga läbi kahe korruse äripind Haaberstis. Sobib ideaalselt ...
бюро…
111.1 m²
299 900 € 2 699 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
EELBRONEERING ON ALANUD
Этаж 1/2, год постройки 2026, Интернет, бесплатная парковка, витрины, отдельный вход, ...
Asukoht
Laoboks asub logistiliselt suurepärases asukohas planeeritavasse Kassisilma 9 ...
бюро…
153.8 m²
299 900 € 1 950 €/m²
Äripind- Laagna tee ääres!
Участок 4843, этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Teenindussaali ja laoruumiga äripind- Laagna tee ääres ! Müüa äripind suurusega 239,7 ...
торг…
239.7 m²
299 000 € 1 247 €/m²
BÜROO- JA LAOKOMPLEKS SUUREPÄRANE ASUKOHT! 400 m2
Участок 640, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Müüa esinduslik ja kvaliteetne äripind büroohoones. Kokku 400 m2 Sobib ideaalselt ...
400 m²
299 000 € 748 €/m²
Участок 2139, частная собственность, каменный дом, готовый, в среднем состоянии, год ...
Võru linnas Pikk tänav 4b asuva kaupluse pindalaks on 611,3 m2. 1. korrusel on ...
торг…
611.3 m²
299 000 € 489 €/m²
MÜÜA HEA NÄHTAVUSEGA ÄRIPIND LASNAMÄEL
Этаж 1/5, частная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1997, душ, Печное ...
Müüa äripind aadressil Kärberi 18, Lasnamäe keskel. Üldpind 224,4 m2, asub Kärberi ...
бюро…
224.4 m²
299 000 € 1 332 €/m²
Производственное здание в отличном месте
Частная собственность, обновлённый, гараж, возможность варианта с мебелью, ...
Маклер: Мариаана МайерТел.: 566.44299Продаётся полностью реконструированное и в хорошем ...
бюро…
947 m²
299 000 € 316 €/m²
UUS HIND! OLEMAS VALMIS PROJEKT- COWORKING
Участок 1800, этаж 1/17, квартирная собственность, санремонт сделан, год постройки 1993, ...
Suur äripind ideaalses kohas äritegevuseks.magistrali pood 150m kaugusel.Suur ...
бюро…
260 m²
299 000 € 1 150 €/m²
Savi tänav 35
Savi tänav 35
не н�…
219 m²
295 650 € 1 350 €/m²
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
бюро…
99.4 m²
295 000 € 2 968 €/m²
Kas otsid esinduslikku pinda, mis on suure äripotentsiaaliga?
Этаж 2/8, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2025, индукция, ...
Büroo/külaliskorter nr 39 on haruldane leid — nutikalt läbimõeldud ruum, mis pakub ...
разм…
55.9 m²
295 000 € 5 277 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |
Здания с множеством возможностей и частным парком
Участок 8212, этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, сауна, душ, кухня, ...
Продается комплекс зданий в развитом и густонаселенном центре Коэру. Здания с ...
бюро…
660.9 m²
290 000 € 439 €/m²
Äripinnad mereäärses uusarenduses
Участок 1679, частная собственность, ангар, коробка с дверьми и окнами, обновлённый, ...
Müüa 1679m² suurune krunt looduskaunis asukohas, vaid 50 meetri kaugusel merest. ...
торг…
658 m²
290 000 € 441 €/m²
Tule kliendipäevale 27.05.2026 kell 16.00-16.30!
Этаж 1/3, совладение, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2000, душ, ...
Tutvumiseks vajalik eelregistreerumine: +*** *** ***** või l*********@u******.ee ...
бюро…
187 m²
290 000 € 1 551 €/m²
Esinduslik ja stabiilne kesklinna üüripind!
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Esinduslik korter / äripind kesklinnas – Liivalaia 7- Tatari-Süda asumis!• ...
бюро…
98.1 m²
289 900 € 2 955 €/m²
Üürilepinguga kaetud äripind kesklinnas
Участок 1730, этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Müüakse Äripind 100 % ja 50 %-line osalus ruumides tegutsevast ettevõttest
пита…
96.6 m²
289 000 € 2 992 €/m²
Ainulaadne pakkumine!
Участок 523, этаж 1/3, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем ...
Müüa heas seisukorras äripind Haapsalu vanalinna väga hinnatud Karja tänaval!Tegemist ...
торг…
81 m²
287 000 € 3 543 €/m²
Ettevõtluseks ja elamiseks sobivad hooned Amme jõe ääres
Участок 29500, частная собственность, в хорошем состоянии, год постройки 2016, ...
13 km kaugusel Tartu linnast, Tartu-Jõhvi maantee ääres, on müüki on tulnud ideaalne ...
пита…
217.3 m²
285 000 € 1 312 €/m²
Год постройки 1999
MÜÜA VÄGA HEA ASUKOHAGA TOOTMIS- JA TEENINDUSPIND IMAVERES!Müüa tootmis- ja ...
прои…
550 m²
285 000 € 518 €/m²
Этаж 2/6, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2023, ...
MÜÜA UUS ÄRIPIND KRISTIINES – MADARA 1Müüa uus ja esinduslik äripind hinnatud ...
бюро…
70.8 m²
284 100 € 4 013 €/m²
VITRIINAKNAD, ERALDI SISSEPÄÄS JA 5 PARKIMISKOHTA!
Этаж 1/13, квартирная собственность, готовый, новый, год постройки 2018, паркет, ...
ESINDUSLIK ÄRIPIND SKYLINE RESIDENCE’IS – VITRIINAKNAD, ERALDI SISSEPÄÄS JA 5 ...
бюро…
117.4 m²
284 000 € 2 419 €/m²
Külaliskorterid Kalarannas! KM hinnas!
Этаж 1/5, квартирная собственность, панельный дом, готовый, новый, год постройки 2024, ...
Põhjamaise tunnetusega Kalaranna Kvartali esimene ehitusetapp on valminud ning tulekul ...
не н�…
35 m²
283 500 € 8 100 €/m²
| Номер квартиры | Этаж | Комнат | Общая площадь | Цена | |
| |