Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике! Заказать электронного агента
Найдено объектов 987
Отсортируй Начиная с более поздних Начиная с более ранних Цена начиная с дешевых Цена начиная с дорогих €/m2 начиная с дешевых €/m2 начиная с дорогих Минимальная площадь Максимальная площадь По комнатам Спуск по комнатам Показать карту
Kehtiv ehitusluba ning kahekordne potentsiaal!
Участок 1394, частная собственность, деревянный дом, готов, вода, вентиляция, ...
Aadressil Mõisniku tee 5, Viimsi alevikus on pakkuda atraktiivne kinnistu, kus asub ...
обсл…
382.6 m²
225 000 € 588 €/m²
Этаж 8/16, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, душ, центральное ...
Предлагаемое в продажу эксклюзивное офисное помещение прекрасно подойдёт предприятию, ...
бюро…
385 m²
1 д назад
1 850 000 € 4 805 €/m²
Esinduslik büroopind, parimate vaadetega Tallinnas
Этаж 12/15, квартирная собственность, готовый, в хорошем состоянии, центральное ...
Müüa terve korrus Tallinna südalinna esinduslikus ärihoones Novira Plaza – vaated, mis ...
бюро…
386.7 m²
1 895 000 € 4 900 €/m²
Representative Commercial Space in City Centre
Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, готовый, год постройки 1959, ...
A spacious and highly versatile commercial property is for sale in the heart of ...
бюро…
387 m²
10 ч назад
990 000 € 2 558 €/m²
Turu tn asuv hoonestatud kinnistu, sobib äriarendusprojektiks!
Участок 4630, частная собственность, готов, бойлер, промышленное напряжение, закрытый ...
обсл…
390 m²
675 000 € 1 731 €/m²
Äripind Jõõpre külas
Этаж 1/2, квартирная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
торг…
390.3 m²
65 000 € 167 €/m²
Обновлённый
NullПрошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать ...
не н�…
390.6 m²
269 000 € 689 €/m²
Kiriku põik 4a
Участок 301, частная собственность, нуждается в обновлении, городское отопление ...
Kiriku põik 4a
не н�…
391.1 m²
950 000 € 2 429 €/m²
Väiketootmiseks sobilik kinnistu koos hoonetega
Участок 13275, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении ...
Müüa kinnistu Viljandimaal, Mulgi vallas, Ärikülas, Uue-Remsi maaüksus.Kinnistu pind ...
бюро…
392 m²
18 500 € 47.2 €/m²
Müüa, koos I. korruse rendilepinguga.
Частная собственность, готовый, в хорошем состоянии ...
Kinnistu asub Rapla linna põhjapoolsel sissesõidul, aktiivse liikluse ja ...
бюро…
394 m²
306 000 € 777 €/m²
Müüa äripind Paide südalinnas!
Участок 3118, этаж 4/1, квартирная собственность, панельный дом, в хорошем состоянии, ...
Müüa avar ja valgusküllane äripind Paide kesklinnas, mis sobib suurepäraselt ...
обсл…
397.4 m²
129 000 € 325 €/m²
Sinu äri eduks!
Участок 4838, квартирная собственность, деревянный дом, новый, год постройки 2021, душ, ...
не н�…
398.4 m²
699 995 € 1 757 €/m²
BÜROO- JA LAOKOMPLEKS SUUREPÄRANE ASUKOHT! 400 m2
Участок 640, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Müüa esinduslik ja kvaliteetne äripind büroohoones. Kokku 400 m2 Sobib ideaalselt ...
400 m²
299 000 € 748 €/m²
Müüa südalinna elegantsed äriruumid
Участок 496, этаж 2/5, квартирная собственность, год постройки 1998 ...
Pakkumisel on äriruum korteriomand Tallinna südalinnas asuvas büroohoones Tartu mnt 14. ...
бюро
400.1 m²
1 000 000 € 2 499 €/m²
HOSTEL- KULDNE MIIL TALLINNA TULEVIKUKESKUSES
Этаж 4/4, квартирная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...
Eksklusiivne võimalus osta äripind koos toimiva hosteliga Tallinna ühe arenevaima ...
не н�…
400.1 m²
950 000 € 2 374 €/m²
Rahavooga ja uue ehitusõigusega arendusprojekt
Участок 4644, ангар, готовый, нуждается в обновлении, год постройки 1996, центральное ...
Müüa potentsiaalikas arendusprojekt, mis asub logistiliselt väga aktiivses ja arenevas ...
402.6 m²
2 д назад
650 000 € 1 615 €/m²
Офис в Fahle + 8 парковочных мест включены
Этаж 3/14, квартирная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год ...
Продаётся эксклюзивное и уникальное коммерческое помещение в квартале Fahle.Офис ...
бюро…
403 m²
806 000 € 2 000 €/m²
LADU, TOOTMINE, TÖÖKODA, GARAAZ
Участок 1185, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa endise jalatsivabriku territooriumil olev hoonestatud kinnistu.Kinnistu suurus on ...
не н�…
404.7 m²
99 000 € 245 €/m²
Участок 1131, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, новый, год постройки 2022, ...
Müüa suurepärase asukohaga A-energiaklassi ärihoone Tabasalu keskuses. ÄRIHOONE 2022. aastal valminud 2-korruseline ärihoone asub Tabasalu südames ning on suurepärase potentsiaaliga investeerimisobjekt piirkonnas, mille areng on viimastel aastatel olnud silmatorkavalt kiire. Tegemist on kompaktse ärihoonega, millel pole üht suur ankurüürniku vaid 8 väiksemat 22-84 m² pinda, mis võimaldavad hoida üüritulu hajutatuna ning vähendada ...
бюро…
406.5 m²
948 000 € 2 332 €/m²
Hoonestatud kinnistu Rakke servas
Участок 2969, частная собственность, нуждается в обновлении, эстакад, в округе складовые ...
Hoonestatud kinnistu Rakke aleviku servas. Kinnistul asub amortiseerunud laohoone, milles on kolm eraldi suuremat ruumi ning otsa peal väiksemad abiruumid. Kõrged laed. Hoone tagaküljes on terves hoone pikkuses estakaad.Kinnistu asub tuhamäe ning raudtee vahelisel alal Rakke lubjatehase vahetus läheduses.Lisaküsimuste korral võtke palun kindlasti ühendust!
скла…
409.3 m²
20 000 € 48.9 €/m²
Коммерческая площадь с отдельным входом и оборудованием в центре
Год постройки 2005, душ, тепловой насос, центральное отопление, кухня, возможность ...
Продается просторное коммерческое помещение в самом центре города с отдельным входом со ...
не н�…
410 m²
419 000 € 1 022 €/m²
Müüme Koplipere 5 uued laoboksid eraldi korteriomanditena!
Новый
не н�…
410.6 m²
532 138 € 1 296 €/m²
Номер квартиры Этаж Комнат Общая площадь Цена
Коммерческое помещение типа stock-office рядом с Таллиннской окр
Этаж 1/2
Продаётся современное и функциональное коммерческое помещение по адресу Koplipere tee ...
скла…
410.6 m²
522 806 € 1 273 €/m²
Kinnistu asub Vahastu mõisa hoiualal!
Участок 3596, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки ...
Müüja mõisaaegne kuivati, mille külge on ehitatud 2008 aastal uus kuivati. Kaasaegne ...
не н�…
413.1 m²
18 000 € 43.6 €/m²
Просторный офис с красивым видом и парковочным местами в центре
Этаж 6/11, год постройки 2005, душ, центральное отопление, кухня, холодильник, ...
Продаётся просторное и светлое коммерческое помещение в самом центре Таллинна. ...
не н�…
413.7 m²
820 000 € 1 982 €/m²
Pärnu jõe kaldal!
Участок 7578, частная собственность, душ, тепловой насос, твёрдое топливо, кухня, ...
Pärnu jõe kaldal müüa endise Vihtra lasteaia hoonega kinnistu.Lisaks peahoonele ...
414.9 m²
90 000 € 217 €/m²
Jüri keskuses ideaalne võimalus Teie ettevõttele
Участок 890, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, балкон 15.8 m², ...
Jüri südames, Mõisa tänaval, tuiksoonel, on müügile tulnud eriline hooneosa, mis ...
бюро…
415.8 m²
1 000 000 € 2 405 €/m²
Новая цена, Продаётся офисное здание в центре Нарвы
Участок 1400, этаж 1/2, частная собственность, деревянный дом, нуждается в обновлении, ...
Общая площадь 416 m² бесплатная парковка Окрестность: дороги с покрытием, находится в ...
бюро
416 m²
53 000 € 127 €/m²
MÜÜA HEA ASUKOHAGA ÄRIPIND INVESTEERINGUKS!
Участок 745, этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год ...
Müüa hea asukohaga äripind investeeringuks!Olemas hindamisakt!Tegemist on100% elamumaaga!Küsi lisa või tee omapoolne pakkumine!NB! Parema ülevaate saamiseks vaata hoone plaani.Kui oled otsinud äripinda, mida enda kasuks tööle panna, siis on see pakkumine just Sulle. Hästi läbi mõeldud planeeringuga renoveeritud hoone on iseseisvateks osadeks jaotatud ning annab võimaluse seda ruumide kaupa välja üürida. Olemas on garaaži ärihooneks ...
бюро…
418 m²
495 000 € 1 184 €/m²
Бизнес-здание в центре Йыхви
Частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, центральное отопление, ...
Продается 2-х этажное офисное здание в Йыхви (Jõhvi). Все кабинеты с хорошим ремонтом. ...
не н�…
418 m²
199 000 € 476 €/m²
13 bürooruumi, elektriküte - peakaitse 3x100A.
Участок 1443, каменный дом, в среднем состоянии, электрическая плита, новый трубопровод, ...
1998. a. renoveeritud kivihoone (tellis, väikeplokk, betoonpaneelidest vahelaed). ...
бюро…
418.5 m²
69 000 € 165 €/m²
Этаж 1/1, частная собственность, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, душ, ...
Продам коммерческое помещение. Расположено на первом этаже четырехэтажного кирпичного ...
обсл…
419 m²
80 000 € 191 €/m²
Müüa Äripind Tapa keskuses
Участок 2343, этаж 1/4, каменный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 1968, ...
Müüa Äripind Tapa Kesklinnas – Stabiilne Üüritulu või Paindlik Kasutus!Pikk tn 12, Tapa ...
бюро…
420 m²
227 000 € 540 €/m²
100Amprit elekter! Tootmiseks sobiv hoone !
Каменный дом
Asukoht: Martna, Lääne-Nigula vald, Läänemaa Hoone pind: ca 320 + 100 m² Krundi pind: ...
скла…
420 m²
74 900 € 178 €/m²
Hoonestatud ärimaa - hea ligipääs - tihe liiklus
Участок 14993, готовый, в хорошем состоянии, Интернет, видео охрана ...
Unikaalne pakkumine - siin saad oma äri kasvatada järk-järgult. Võimalik koheselt ...
скла…
424 m²
229 900 € 542 €/m²
Tootmishoone Haapsalus/Uuemõisas
Участок 755, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Müüa hoonestatud kinnistu Haapsalu linnas Uuemõisa tööstusalal Ehitajate tee ...
прои…
424.3 m²
150 000 € 354 €/m²
UUS HIND! MÜÜME ÄRI- JA TOOTMISHOONE PÕHJA-TALLINNAS!
Участок 818, частная собственность, центральное отопление, центральная вода, ...
не н�…
426.6 m²
390 000 € 914 €/m²
Tallinna tänav 21
Участок 2532, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, центральная ...
Tallinna tänav 21
не н�…
431.5 m²
470 000 € 1 089 €/m²
Köetav tootmispind Põlva külje all. Elekter 100A.
Участок 1443, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии, год постройки ...
Müüa hea juurdepääsuga kaarhall Põlva vahetus läheduses. Hoone on osaliselt ...
скла…
432 m²
104 000 € 241 €/m²
HEA OBJEKT ERINEVATE IDEEDE TEOSTAMISEKS!!!
Участок 3306, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, центральное ...
Müüa Parksepa aleviku südames asuv klubihoone. Hoone esimesel korrusel asub suur lavaga ...
433 m²
65 000 € 150 €/m²
Отличная возможность.
Участок 1739, готовый, в хорошем состоянии, Интернет, паркет, мебель, электричество, ...
Продаётся коммерческая и производственная недвижимость в Маарду, район ...
бюро…
436.6 m²
310 000 € 710 €/m²
КОРОБКИ ПО ВАШИМ ПОТРЕБНОСТЯМ!
Этаж 1/2, квартирная собственность, год постройки 2026, тепловой насос, электричество, ...
Uus äripind nüüd veel 70 000 € soodsamalt.Müügis on ainult üks 437 m² suurune ...
День клиента: N 28.05 10:00-11:00
бюро…
437.1 m²
12 ч назад
650 000 € 1 487 €/m²
Müüa südalinna äripind – 1. korrus!
1. этаж, каменный дом, нуждается в санремонте, год постройки 1948, кухонная мебель, ...
бюро…
439 m²
875 000 € 1 993 €/m²
Перспективная бизнес площадь в центре города!
Участок 1656, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки ...
Обновлённое здание в отличной локации города!Идеально подходит для различных видов ...
бюро…
441.1 m²
155 000 € 351 €/m²
Офисы с видом на море в здании LAEV
Этаж 2/8, квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2017, ...
Представительские офисные помещения в уникальном бизнес-здании LAEV у моря | 214–442,9 ...
бюро…
442.9 m²
996 525 € 2 250 €/m²
8 apartments, 6 storage rooms and ready cash flow
Квартирная собственность, каменный дом, готовый, новый, год постройки 2024, душ, кухня, ...
Apartment Portfolio for Sale in City Centre – Tartu mnt 64A rare opportunity to acquire ...
разм…
444.2 m²
1 950 000 € 4 390 €/m²
Äripind D-terminali kõrval.
Этаж 1/5, панельный дом, готовый, в хорошем состоянии, год постройки 2003, душ, ...
Müüa suurepärase asukohaga mitmeotstarbeline äripind Kesklinnas, Asub D-Terminaali ja ...
бюро…
445 m²
800 000 € 1 798 €/m²
INVESTORI VÕIMALUS PÕLVA KESKUSES
Участок 1551, деревянный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1950, Интернет, ...
Müüa arenduspotentsiaaliga kinnistu Põlva linnas, Kesk tn 22. Hoone on viidud nn ...
не н�…
446.6 m²
119 000 € 266 €/m²
Müüa toimiv majutusasutus + paadisillad
Участок 1325, частная собственность, деревянный дом, в среднем состоянии, душ, тепловой ...
SOODUSHIND 1 125 000 € Soodushind kehtib kuni teine huvipakkuv objekt müügis on.Müüa ...
450 m²
1 125 000 € 2 500 €/m²
R1 = Oma äriruum = Oma kapital
Участок 23099, этаж 1/1, квартирная собственность, новый, год постройки 2026, бесплатная ...
MÜÜA UUS LAO- JA TOOTMISHOONE “R1” – VENEKÜLA, RAE VALDAsukoht: Linnaaru tee ja ...
бюро…
455 m²
541 450 € 1 190 €/m²
Результатов на странице: 25 50 100