Новые объявления сразу в Вашем почтовом ящике!
Заказать электронного агента
Найдено объектов 985
Показать карту
Описание
Цель

Kopli tn 72c, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

Tule kliendipäevale 27.05.2026 kell 18.00-18.30!

Участок 31742, совладение, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки 2004, плита ...

УНИКАЛЬНОЕ ОФИСНОЕ ЗДАНИЕ И СКЛАД, ПРИГОДНЫЕ ДАЖЕ ДЛЯ ЖИЗНИ! НЕ ОСТАВЛЯЙТЕ НА ...

не н�…
460.9 m²
790 000 € 1 714 €/m²

1 Tähe 91a, Karlova, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

ÄRIPIND KARLOVA LINNAOSAS

Этаж 1/5, квартирная собственность, каменный дом, центральное отопление, витрины, вход с ...

Äripinna (kaubandus) moodustavad hoone esimese korruse ruumid (347 m²) ja lisaks ruumid ...

бюро…
466.5 m²
520 000 € 1 115 €/m²

Radari tee 7-9, Peetri, Rae vald, Harjumaa

MÜÜA HEA ASUKOHAGA LADU + BÜROO MÕIGU TEHNOPARGIS

Участок 6072, квартирная собственность, новый, год постройки 2025, газовое отопление, ...

Kasuta suurepärast võimalust OSTA isiklik äripind 2026. aastal valmivas Radari 7 ...

бюро…
468 m²
660 000 € 1 410 €/m²

2 Rehemäe tee 10, Kärdla linn, Hiiumaa vald, Hiiumaa

Koht, kus sinu äri saab kasvada!

Участок 3924, готовый, центральная вода, грузовой лифт, вентиляция, бесплатная парковка, ...

Soodushind 69 000 €!Suurepärase asukohaga äri- ja tootmishoone kaasomandi osa Kärdlas – Rehemäe 10, millele on notariaalne kasutuskord seatud.Müüa mitmekülgsete kasutusvõimalustega äri- ja tootmispinnad Kärdla linnas, Rehemäe tänaval. Tegemist on hea ligipääsuga hoonega, mis sobib suurepäraselt ettevõtluseks, tootmiseks, laopinnaks või bürooks.Hoone kirjeldus:* müügis on nii väike osa 1-korruse ja suurem osa 2-korruse ruumidest.* ...

бюро
471.4 m²
69 000 € 146 €/m²

Vanakuidu, Võhma, Saaremaa vald, Saaremaa

Müüa töökoda Võhma külas, Saaremaal

Участок 1507, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Müüa vana töökoda, kunagi olnud kolhoosi garaaž-kontor. Hoones on erinevad ruumid, ...

скла…
475 m²
25 900 € 54.5 €/m²

1 Pärnu mnt 137, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Äripind Vektori hoones – 1. korruse esinduspind Pärnu mnt-l!

Участок 3270, этаж 1/16, квартирная собственность, каменный дом, новый, год постройки ...

Too oma ettevõte või investeering Vektorisse – müüki on tulnud 1. korrusel paiknev ...

торг…
486 m²
1 628 000 € 3 350 €/m²

Kose tee 59, Pirita, Tallinn, Harjumaa

Väga nähtav ärimaa Pirital

Участок 1037, этаж 1/1, каменный дом, нуждается в обновлении, год постройки 1982, ...

Kose tee ja Vabaõhutee ristmikul paiknev ärikinnistu pakub haruldast võimalust arendada ...

не н�…
491.1 m²
449 000 € 914 €/m²

Pärnu mnt 2, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Eksklusiivne äripind Tallinna südames – KIIRMÜÜK

Готов, центральное отопление, Интернет, электричество, вода, терасса, кладовка, ...

Прошу звонить для получения дополнительной информации! Помогу Вам продать недвижимость ...

не н�…
500 m²
1 900 000 € 3 800 €/m²

Postikõrtsi, Kuivastu, Muhu vald, Saaremaa

Историческое имение на острове Муху

Участок 10000, частная собственность, каменный дом, готовый, нуждается в обновлении, год ...

Бывший почтовый трактир и конная почтовая станция КуйвастуУникальная возможность ...

бюро…
506 m²
190 000 € 375 €/m²

Kõrve tn 1a, Kõrveküla, Tartu vald, Tartumaa

RAHAVOOGA uus moodne ärimaja Kõrvekülas

Участок 1327, готовый, в хорошем состоянии, душ, тепловой насос, центральное отопление, ...

Erineva suurusega kontori/teenindus/toitlustuspinnad 2024.aastal valminud ärihoones ...

бюро…
520 m²
799 000 € 1 537 €/m²

Rae tn 32, Paldiski linn, Lääne-Harju vald, Harjumaa

Действующий отель с рестораном в центре Палдиски!

Участок 2160, частная собственность, каменный дом, обновлённый, год постройки 1998, ...

В продаже действующий отель с рестораном, расположенный в самом центре Палдиски — в ...

разм…
520.4 m²
390 000 € 749 €/m²

Narva maantee 4, Voka küla, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

ПРОДАЕТСЯ ДОСТОЙНОЕ ПРОИЗВОДСТВЕННОЕ ЗДАНИЕ В МУНИЦИПАЛИТЕТЕ ТОИ

Участок 851, 2. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 2010, тепловой ...

ПРОДАЕТСЯ ДОСТОЙНОЕ ПРОИЗВОДСТВЕННОЕ ЗДАНИЕ В МУНИЦИПАЛИТЕТЕ ТОИЛА!Продается достойное ...

прои…
521 m²
395 000 € 758 €/m²

Töökoja tee 4, Polli, Mulgi vald, Viljandimaa

Müüa Töööstushoone Mulgi vallas Polli külas!

Участок 2464, частная собственность, каменный дом, готов, год постройки 2000, закрытый ...

Только для клиентов Domus Kinnisvara действуют лучшие условия по жилищному кредиту от ...

не н�…
521.8 m²
353 800 € 678 €/m²

Vilja 21, Viljandi, Viljandimaa

Hea asukohaga äripind!

Участок 2202, частная собственность, готов, год постройки 1984, центральное отопление, ...

Müügile on tulnud äripind, üldpinnaga kokku 529 m2. aadressil Vilja 21.Tegemist on ...

обсл…
529 m²
150 000 € 284 €/m²

Tööstuse tänav 46, Põhja-Tallinn, Tallinn, Harjumaa

ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ НА СЕВЕРЕ ГОРОДА!

Участок 978, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год постройки ...

ЭКСКЛЮЗИВНОЕ ЗДАНИЕ НА ПРОДАЖУ НА СЕВЕРЕ ГОРОДА!Это старинное здание водонапорной башни ...

обсл…
529.1 m²
2 500 000 € 4 725 €/m²

Riia mnt 273, Raeküla, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Suurelt teelt nähtav ja parkimisega.

Участок 1563, частная собственность, каменный дом, нуждается в обновлении, бесплатная ...

Pakkumisel on ärihoone Pärnu linnas, elava liiklusega tänava ääres. Esimesel korrusel ...

бюро…
529.7 m²
319 000 € 602 €/m²

Parda tn 8, Kesklinn, Tallinn, Harjumaa

Suurepärane asukoht ja kehtiva üürilepinguga büroopind!

Этаж 4/5, в хорошем состоянии, год постройки 1936, тепловой насос, возможность варианта ...

Müüa kehtiva üürilepinguga büroopind Tallinna südalinnas suurusega 532,7 m2, mis hõlmab ...

бюро
532.7 m²
1 135 000 € 2 131 €/m²

Tehase tn. 11, Rakvere, Lääne-Virumaa

MÜÜA ANGAAR RAKVERE LINNAS

Участок 6854, этаж 1/1, совладение, в среднем состоянии, год постройки 1990, ...

Müüa angaar koos kontori- ja tööruumidega Rakveres. Müügile on tulnud praktiline ja ...

не н�…
537 m²
165 000 € 307 €/m²

Nooruse tn 3, Jõhvi linn, Jõhvi vald, Ida-Virumaa

ПРЕМИАЛЬНЫЙ БИЗНЕС-ОБЪЕКТ В ЦЕНТРЕ ЙЫХВИ!!!

Участок 1770, частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, центральное ...

ГОТОВЫЙ БИЗНЕС-ОБЪЕКТ В ЦЕНТРЕ ЙЫХВИ С ВЫСОКИМ ИНВЕСТИЦИОННЫМ ПОТЕНЦИАЛОМ.В центре ...

бюро…
539 m²
199 000 € 369 €/m²

Tehnika 6 a, Handimiku, Rõuge vald, Võrumaa

HEA ASUKOHT!

Участок 7135, частная собственность, готовый, в хорошем состоянии ...

Müüa väga heas korras,soojustatud kaarhall Rõuges.Hea asukoht, soodne hind, kohe ...

скла…
540 m²
80 000 € 148 €/m²

Seemne tn 6, Jõgeva alevik, Jõgeva vald, Jõgevamaa

Hea ligipääs, elekter!

Участок 1055, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Jõgeva linna lähistel müüa hea ligipääsuga laohoone.Hoone on kasutuskorras ja ...

скла…
540 m²
17 000 € 31.5 €/m²

Vana-Narva maantee 1a, Maardu, Harjumaa

MÜÜA ARENDUSPOTENTSIAALIGA KINNISTU TALLINNA LINNA PIIRIL

Участок 6359, частная собственность, в хорошем состоянии, газовое отопление, ...

Müüa suurepärase asukohaga ärikinnistu Tallinna ja Maardu linna piiril, aadressil ...

скла…
540.2 m²
1 200 000 € 2 221 €/m²

Tööstuse, Lilli, Anija vald, Harjumaa

Tootmishoone ning ehitusloaga kinnistu Lilli külas.

Участок 11176, этаж 1/2, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, год ...

Anija vallas asuv kinnistu, millel paikneb 557.9 m² suurune tööstushoone. Kinnistu ...

скла…
557.9 m²
215 000 € 385 €/m²

Turba tn 2, Ülejõe, Pärnu linn, Pärnu, Pärnumaa

Müüa teisaldamiseks soojustatud viilhall

Этаж 1/1, частная собственность, ангар, готовый, в среднем состоянии ...

Pakkuda teisaldamiseks soojustatud viilhall 15x35m. Kõrgus ca 6m. Ostjal tuleb ise ...

скла…
563.7 m²
75 000 € 133 €/m²

Allikunurga, Türi-Alliku, Türi vald, Järvamaa

Hind langes, tule vaata üle!

Участок 7126, частная собственность, каменный дом, в хорошем состоянии, электрическое ...

Müüa heas korras ärihoone, mis sobib ideaalselt väiketootmiseks. Hoone ja siseruumid on ...

скла…
568.9 m²
265 000 € 466 €/m²

Tehase tn 23, Aseriaru, Viru-Nigula vald, Lääne-Virumaa

Стабильный доход 10% в год. Все площади в аренде.

Участок 1718, этаж 1/1, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1982, тепловой ...

Поступила в продажу часть торгового центра общей площадью 570 м2 в Азери.Чисто торговые ...

торг…
570 m²
260 000 € 456 €/m²

Bremeni käik 1, Vanalinn, Tallinn, Harjumaa

Historic building in Old Town – 7% rental yield

Частная собственность, каменный дом, готовый, обновлённый, год постройки 1910, ...

An excellent opportunity to acquire a historic and well-performing commercial property ...

бюро…
570.3 m²
1 640 000 € 2 876 €/m²

Kose-Uuemõisa-Krei tee, Krei, Kose vald, Harjumaa

Мы продаем производственное или складское здание в районе Косе.

Участок 12465, 1. этаж, частная собственность, каменный дом, год постройки 2003, ...

Большое производственное здание для продажи в деревне Krei в муниципалитете Косе, ...

прои…
574 m²
350 000 € 610 €/m²

Suur tn 91c, Jõgeva linn, Jõgeva vald, Jõgevamaa

Müüa või anda rendile (ka osaliselt)!

Участок 1933, частная собственность, каменный дом, в среднем состоянии, год постройки ...

Jõgeva linna sissesõidul, Piibe maantee ääres müüa erinevate kasutusvõimalustega ...

бюро…
583.8 m²
232 000 € 397 €/m²

Показательный платёж по кредиту

Период кредита: 20 м
Bзнос: 30%
Процентная ставка: 3,5%